لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در استان البرز


در ابتدا باید به این نکته بپردازیم که شرکت چیست؟

شرکت از کنار هم قرار گرفتم دو یا چند شریک و موسس به منظور یک هدف مشترک تشکیل و تاسیس می شود و براسا نوع و سود حاصله تقسیم بندی می شود
در قانون تجارت 7 نوع شرکت نام برده شده است که پرکاربردترین آنها ثبت شرکت سهامی خاص ، با مسئولیت محدود و تضامنی می باشد.
در ابتدا باید موضوع و هدف خود را مشخص نمایید تا از همین طریق بتوانی بهترین نوع شرکت را برای خود به ثبت برسانید. تمامی شرکتها برای ثبت ابتدا نیاز به یک نام دارند که باید با توجه به شرایط ذیل انتخاب نمایید :

  • اسم انتخابی شما حتما باید ریشه فارسی داشته و در فرهنگ لغت دهخدا دارای معنی باشد
  • قبلا به ثبت نرسیده باشد و حتما دارای سه سیلاب باشد
  • استفاده از اسامی خاص ممنوع می باشد
  • نمیتوان از اسامی شعرا و یا دانشمندان استفاده نمود
  • مخالف شئونات اسلامی و نظم عمومی و اخلاق حسنه نباشد.
  • باعث فریب افکار عمومی نشود .
  • اسامی شرکتها تحت هیچ عنوانی قابلیت انتقال به غیر را ندارند.

ثبت شرکت در کرج

برای شروع یک فعالیت اقتصادی نیازمند یک اصول قانونی می باشیم ثبت شرکت یکی از این اصول می باشد به شرط آکه مطابق قانون و مقررات به ثبت برسد. ثبت یک شرکت با در نظر گرفتن تمام نکات مربوط به آن که برای شروع یک فعالیت اقتصادی نیازمند است احتیاج به علم و تجربه کافی دارد و در توان وکلای باسابقه ثبتی می باشد. مسائلی اعم از انتخاب نام شرکت، تحریر صحیح موضوع فعالیت شرکت، مشاوره صحیح و درست در زمینه میزان سرمایه اولیه شرکت و ….

ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در استان البرز

ثبت شرکت چیست و چگونه انجام می گیرد؟

اشخاص حقیقی و حقوقی برای دستیابی به سود و منفعت می توانند توانایی های خود را در کنار هم قرار دهند این توانایی ها عبارتند از : سرمایه ، تخصص و ارتباطاتشان می باشد مجموع این توانایی ها در کنار یکدیگر با تحت یک چارچوب و قرارداد ما بین اشخاص صورت بگیرد شرکتهای تجاری نیز نوعی خاص از این قرارداها محسوب می شوند از انواع شرکتها شامل (مسئولیت محدود، سهامی خاص، سهامی عام، تضامنی…)
ثبت شرکت تعریف مشخصی از ارتباط میان شرکا و یا شرکا با اشخاص ثالث را بیان میدارد.
نوع دیگری از فعالیت هایی که اشخاص میتوانند انجام دهند امور خدماتی می باشد که در قالب موسسات غیرتجاری به ثبت می رسد این موسسات برخلاف شرکتها جنبه تجاری ندارند و به دو گروه انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می شوند.
موسسات انتفاعی : هدف از تشکیل آنها کسب درآمد و منافع و تقسین بین اعضاء می باشد.
موسسات غیرانتفاعی : این نوع از موسسات هدفشان تقسیم منافع و سود حاصله بین اعضاء نمی باشد همانند انجمن ها و سندیکاها، اتحادیه ها، احزاب و دستجات سیاسی و NGO ها می باشد. جهت ثبت موسسات غیرانتفاعی باید از سازمان ها یا وزارتخانه های مربوطه مجوزات حصال گردد.

در صورت نیاز به امور ثبتی توسط ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری می توانید با ثبت ایلیا مشاوره رایگان داشته باشید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

مشاوره ثبت شرکت

مشاوره ثبت شرکت - مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا، مجری انحصاری خدمات ثبتی از قبیل ثبت شرکت، ثبت برند، تغییرات شرکت، اخذ انواع مجوز، اختراع، طرح های صنعتی و غیره

ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

اسم شرکت و اسامی خاص برای برند

اسم شرکت و اسامی خاص برای برند نمونه نام و اسم زیبا برای ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری،انتخاب اسم مفهومی برای شرکت ها -اگر قصد ثبت شرکت و یا برند و علائم تجاری را دارید در انتخاب نام شرکت دقت کنید.

هیئت موسس چیست ؟

تشکیل هیئت موسس برای ایجاد یک شرکت سهامی لازم می باشد. شرکت های سهامی عام و اکثر شرکت های سهامی خاص دارای مجمعی به نام مجمع عمومی موسسین می باشند. دراین مقاله به توضیحاتی بیشتر در مورد هیئت موسس می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

ایده برای اسم شرکت - نام شرکت سه سیلابی

ایده برای اسم شرکت - نام شرکت سه سیلابی - مجتمع ثبتی ایلیا با دار بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و مشاوره انتخاب اسامی شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم می باشد .

ثبت شرکت فوری و سریع

ثبت شرکت فوری و سریع - متولی ثبت شرکت در تهران ،اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری است و در خارج از تهران در صورتی که اداره ی نام برده دایر نشده باشد.

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها - یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکتها چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد.جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید