جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت موسسه فوری و سریع

ثبت موسسه

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت موسسه فوری و سریع آن هم به صورت کاملا فوری و سریع اطلاعات کاملی ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت موسسه فوری و سریع

  چنانچه دو نفر یا بیشتر قصد انجام فعالیتهای غیر بازرگانی را داشته باشند میتوانند موسسه غیرتجاری به ثبت برسانند این فعالیت ها می تواند شامل امور ادبی، خیریه، علمی و غیرهباشد.

همچنین جهت ارائه خدمات حقوقی، حسابداری و سایر خدمات نیز لازم است موسسه به ثبت برسانید.  

   این موسسات از تاریخ ثبت شخصیت حقوقی پیدا می کنند و می توانند عنوان های انجمن، بنگاه و یا کانون را برای خود انتخاب نمایند. شرکا در موسسات غیرتجاری از دونفر کمتر نمی باشد.

میزان سرمایه به هر میزان برای شروع فعالیت مجاز می باشد اما توجه داشته باشید از 1.000.000 ریال نباید کمتر باشد.

ثبت موسسات به دو نوع  

   1.     انتفاعی 

   2. غیرانتفاعی    ممکن    می باشد 

 شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود در خصوص ثبت موسسات غیرتجاری با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد. به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه به  کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید. 

ثبت موسسه

جهت ثبت موسسه از کجا شروع کنیم؟

پس از انتخاب فرد یا افراد واجد شرایط جهت راه اندازی موسسه و تصمیم گیری در رابطه با نوع فعالیت و نام موسسه خود، شما متقاضی محترم می توانید با مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا از خدمات مشاوره ی ثبتی کارشناسان و مشاوران ما بهره مند گردید.

ادامه مطلب
ثبت شعب داخلی

در این مسیر مشاورین مجتمع ایلیا گام به گام در کنار شما متقاضی محترم می باشد. در نتیجه اولین قدم جهت ثبت موسسه غیرتجاری تنها تماسی از جانب شخص شما با کارشناسان ما است.

اولین گام برای ثبت موسسه انتخاب موضوع فعالیت و طراحی این موضوع به صورت کاملا تخصصی می باشد کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا می توانند شما را در این زمینه راهنمایی فرمایند انتخاب سرمایه ای مناسب، تعیین سمت اعضاء هیئت مدیره و نیز تعیین نام مناسب از دیگر مراحل اولیه هستند که میتوانند در به ثمر رسیدن اهداف شما را کمک نماید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت موسسه به صورت فوری و سریع

  1.    مدارک شناسایی تمامی اعضای هیئت      مدیره     (گپی برابر با اصل : کارت شناسا  یی و کارت ملی) 
  2.   تنظیم اساسنامه و شرکتنامه: اساسنامه باید شامل (نام شرکت، اسامی اعضای شرکت، مشخص کردن سمت ها ، میزان سهم هر فرد، مشخص کردن سرممایه شرکت و موضوع فعالیت) باشد. 
  3.  5 نام 3 الی 4 سیلابی ( واژه ) به ترتیب اولویتتان 
  4.  طراحی موضوع شرکت براساس  اهدافتان از ثبت موسسه 
  5. اخذ جواز تاسیس در صوتی که نیاز به جواز باشد و یا مدرک تحصیلی (این موارد توسط اداره ی مالیات مشخص می شود.)

برای ثبت موسسه ابتدا  مشخص کردن مموضوع فعالیت اسم و شرکا و همچنین تکمیل مدارک جز مهم ترین اقداماتی است که انجام می دهید حدود 10 الی 15 روزکاری زمان نیاز است و هزینه ی ثبت این موسسه بر اساس قانون تجارت مشخص شده است اما ممکن است براساس تغییر سرمایه حداقلی و میزان کارکترهای که در روزنامه رسمی چاپ می شود سرمایه ی شرکت متفاوت است.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x