• ثبت شرکت در کردستان

شرکت از اجتماع 2 یا چند شریک و سهامدار تشکیل میشود این شرکا و سهامداران می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند ، این افراد که اهداف مشترکی دارند جهت قانونی کردن فعالیت هاشان باید شرکت را ثبت کنند این امر را هم شخص متقاضی می تواند انجام دهد و هم به عهده موسسات ثبتی بگذارد . برای ثبت شرکت در کردستان نمیتوان مدت تعیین کرد زیرا زمان ثبت شرکت در موضوعات و شهرهای متفاوت باهم فرق دارند و نمی توان زمان دقیق جهت انجام کار را اطلاع داد ولی مدت زمان پایه در صورتی که در مسیر ثبت مشکلی پیش نیاید به طور کلی حدود 20 روز کاری می باشد .

هزینه ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت و خدماتی که در مسیر ثبت نیاز شخص باشد تعیین می شود ولی در صورت مشاوره حضوری با کارشناسان تنظیم پیش نویس جزییات کار مورد نظر متقاضی شاید بتوان حدود هزینه را مشخص کرد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کردستان

کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اشخاص عضو

یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

زمانی که 2 نفر یا بیشتر شریک قصد تشکیل کسب و کار داشته باشند در واقع می توانند شرکت ثبت کنند. اما از جهت مقررات قانونی باید مراحلی را طی کنند و باید طبق مشخصات تمام مدارک برایشان تنظیم شود و در دفاتر اداره ثبت شرکتها ثبت شود .در این راستا می توانید از مشاوره ثبت شرکت در کردستان کاملا" رایگان توسط کارشناسان موسسه ثبتی ایلیا بهره مند شوند .

ثبت یک شرکت دارای چند مرحله می باشد مرحله اول ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی متقاضی می باشد و در مرحله بعد بر طبق این مشخصات و پیش نویس مشخصات کار مدارک شرکت تنظیم می شود و از طریق ثبت شرکت ایلیا در سامانه ثبت اسناد ثبت می شود.در مرحله بعد نیز متقاضی منتظر تایید یکی از نام های پیشنهادی می ماند.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبت شرکت به طور کلی ابتدا شامل جمع آوری کلیه مدارک مود نیاز و ثبت اطلاعات و مشخصات افراد در سیستم سامانه ای ثبت شرکت می باشد. که بعد از ثبت سامانه ای و تنظیم اساسنامه و متن صورتجلسه و اظهارنامه و شرکت نامه با توجه به نوع شرکت نوبت به امضاء اوراق توسط اعضا می رسد که بعد از امضا کلیه ی پیگیری ها توسط وکلای مجرب مجتمع ثبتی ایلیا صورت می گیرد. زمان ثبت شرکت در این حوزه ثبتی 15 الی 20 روز کاری خواهد بود و هزینه ثبت شرکت در کردستان را نمی توان به طور دقیق بیان کرد زیرا بر اساس عوامل مختلف نوسان دارد کاین عوامل سرمایه شرکت شما و هزینه های جانبی می باشد که با حضور در ثبت شرکت ایلیا و برسی تمامی موارد جزء مشخص میشود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کردستان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از رایج ترین قالبهای ثبتی در زمینه ثبت شرکتها می باشد و به منظور اطلاع از نحوه ثبت و کاربرد آن اطلاعاتی را در اختیار شما میگذاریم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازمند دو نفر شریکی می باشد که بالای 18 سال باشند و باید بدانیم که شرکا در این نوع از شرکتها فقط به میزان سرمایه خود متعهد ضرر و زیان هستند. از مشخصه های شرکت با مسئولیت محدود قید شرکت با مسئولیت محدود در نام شرکت میباشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در کردستان

شرکتهای سهامی خاص از 5 نفر اعضاء تشکیل می گردد که 3نفر به عنوان عضو هیئت مدیره و 2 نفر به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب می گردند.متقاضیان محترم باید بدانند تنها مدیرعامل در شرکتهای سهامی خاص می تواند خارج از شرکا باشد. انتخاب بازرسین در شرکتهای سهامی اجباری بوده به همین خاطر دو نفر بازرس اصلی و علی البدل انتخاب می گردد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در کردستان

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع فعالیت بهترین و مناسب ترین قالب ثبتی را انتخاب می نمایند. بیشترین موضوعات فعالیتی که به ثبت میرسد شرکتهای تولیدی خدماتی و پیمانکاری می باشند. به منظور کسب اطلاع بیشتر و مشاوره ثبت شرکت در کردستان در این زمینه پیشنهاد می کنیم با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت موسسات غیرتجاری در در کردستان

موسسات قالبی از ثبت است که موضوعات خاص خود را میطلبد و همانگونه که از نامش پیداست کاربردی غیر تجاری دارد .اکثر موسسات با هدفی آموزشی و یا هنری و از این دست موضوعات به ثبت میرسند و فعالیت آنها چه در حوزه هنری چه فرهنگی همیشه مورد نیاز خانواده ها بوده است.اما اینکه چگونه موسسه ای غیر تجاری ثبت کنیم از سوالات متداول است که پرسیده میشود.بسته به نوع فعالیت موسسه ،در ابتدا مجوز مرتبط باید از ارگان مربوطه اخذ شود.

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

حوزه های ثبت شرکت در کردستان و شهرستان های آن
 • ثبت شرکت در سنندج
 • ثبت شرکت در مریوان
 • ثبت شرکت در بانه
 • ثبت شرکت در سقز
 • ثبت شرکت در قروه
 • ثبت شرکت در بیجار
 • ثبت شرکت در کامیاران
 • ثبت شرکت در دیواندره
 • ثبت شرکت در سروآباد

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در کردستان به آدرس دفتر ثبت شرکت در کردستان ( سنندج) و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
سنندج-بلوار جانبازان -سایت اداری جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در کردستان با ما در تماس باشید
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026