جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

اگر شما ساکن مهدی شهر هستید و یا می خواهید در این شهر کسب و کاری تخصصی انجام دهید باید تمامی نکات ثبت شرکت در مهدی‌ شهر را بدانید و سپس برای ثبت شرکت در این شهرستان اقدام کنید. در ادامه نکاتی را به شما ارائه می دهیم.

راهنمای ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

ثبت شرکت در مهدی‌ شهر باتوجه به رونق کسب و کار در مهدی‌ شهر حائز اهمیت می باشد. با ثبت شرکت در مهدی‌ شهر میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در مهدی‌ شهر بهره مند گردید.

مراحل ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

ثبت شرکت های تجاری باید بر اساس اصول و قوانین اداره ثبت شرکتها انجام شوند. از این رو ارائه مدارک ثبت شرکت ها بر اساس نوع شرکت باید انجام شود. در صورتی که شریک مناسب برای شراکت خود انتخاب کنید باید مدارک هویتی وی و خود را به صورت الکترونیکی به اداره ثبت شرکت ها ارسال کنید و با مشخص کردن شخصیت ثبت شرکت اقدام به ثبت کنند.

پس از بازرسی مدارک ارسالی شرکت توسط بازرسین امکان ثبت یا عدم ثبت شرکت مشخص می شود. لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت شرکت در مهدی‌ شهر کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در مهدی‌ شهر مجتمع ثبتی ایلیا انجام می شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در مهدی‌ شهر شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در مهدی‌ شهر تیم ثبتی ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

ثبت شرکت مسئولیت محدود در مهدی شهر

شرکت های تجاری با انواع مختلفی می توانند ثبت شوند که یک نوع پرتقاضای آن را می توان مسئولیت محدود دانست که تنها با دو شخص قابل ثبت هستند و با پیمودن گام های ثبتی مختص به ثبت این نوع شرکتها قابلیت فعالیت تجاری دارند، از این رو اگر نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ثبت شرکت دارید مجتمع حقوقی ایلیا راهنمای شما خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در مهدی شهر

شرکت سهامی خاص یکی دیگر از انواع پرتقاضای شرکت بوده که روزانه افراد بسیاری با ارائه مدارک ثبتی اقدام به ثبت این نوع شرکتها می کنند که توسط آن حرفه خود را به صورت تخصصی ادامه دهند.

ثبت شرکت تجاری باید بر اساس شرایط مندرج در اداره ثبت شرکت ها انجام پذیرد، از این رو راهنمایی وکلای حقوقی راهگشای شما خواهد بود. با گروه ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت موسسه در مهدی شهر

موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آن ها پیداست باید اموری به دور از تجارت را انجام دهند تا بتوانند فعالیت قانونمندی را در راستای خدمات رسانی، آموزش و یا حتی خیریه انجام دهند.

موسسات به دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی طبقه بندی می شوند. برای اطلاع از نحوه ثبت موسسات در مهدی شهر تنها لازم است با ایلیا در ارتباط باشید.

زمان و هزینه ثبت شرکت در مهدی‌ شهر

با توجه به وضیعت سامانه اداره ثبت شرکتها مهدی‌ شهر و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در مهدی‌ شهر زمان و هزینه امور ثبتی در مهدی‌ شهر متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در مهدی‌ شهر با مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا تماس حاصل فرمایید .

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها