• شرایط ثبت شرکت در زنجان

شرکت از کنار هم جمع شدن 2 یا تعداد بیشتری از افراد شکل میگیرد که برای انجام امور تجاری، بازرگانی و هر نوع کسب و کاری کنار هم قرار گرفته اند . ثبت شرکت از این جهت اهمیت دارد که به کسب و کار افراد وجهه قانونی می دهد .هر شرکتی دارای یک خط مشی و هدف می باشد که از طریق اعضای حقیقی یا حقوقی آن تعیین می شود .این اهداف در قالب یک اساسنامه برای شرکت تهیه و تنظیم می شود .در اساسنامه شرکت موضوعاتی از قبیل نام موضوع ،تعداد اعضا ، سمت اعضا ، میزان سرمایه هر کدام از اعضا ... بیان می شود .جهت کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره ثبت شرکت در زنجان در خصوص کلیه مراحل ثبتی و ثبت برند با مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در زنجان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شر کت در زنجان به شرح زیر می باشد :

کپی کارت ملی و شناسنامه و همچنین کپی توضیحات شناسنامه( در صورت دارا بودن) همه اعضا

یک قطعه عکس 3*4 همه اعضا

گواهی عدم سوء پیشینه کیفری

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

جهت ثبت شرکت در زنجان بهتر است در ابتدا از مشاوره تخصصی کارشناسان این امر استفاده کرد ،زیرا اگر در میانه راه مشکلاتی پیش بیاید ثبت باید از ابتدا انجام شود پس بهتر است قبل از هرگونه اقدامی جهت ثبت شرکت از مشاوره کارشناسان بهره برد . بعد از آشنایی با مراحل و روند کار ثبت، مدارک را جهت شروع عملیات ثبت شرکت به ثبت شرکت ایلیا تحویل می دهید . مدت زمان ثبت شرکت به نسبت موضوع فعالیت و همچنین حوزه ثبتی انجام دهنده متغییر است گاهی در 15 روز کاری و گاهی هم در طی 20 روز کاری انجام می شود. اما میانگین ثبت شرکت در تمام مناطق 20 روز کاری می باشد . همچنین هزینه ثبت شرکت در زنجان و ثبت تغییرات شرکت میزان مشخصی ندارد و به نسبت میزان سرمایه اولیه که اعضا در ابتدا معین میکنند و موضوع و نوع فعالیت می تواند متفاوت باشد.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبت شرکت به طور کلی ابتدا شامل جمع آوری کلیه مدارک مود نیاز و ثبت اطلاعات و مشخصات افراد در سیستم سامانه ای ثبت شرکت می باشد. که بعد از ثبت سامانه ای و تنظیم اساسنامه و متن صورتجلسه و اظهارنامه و شرکت نامه با توجه به نوع شرکت نوبت به امضاء اوراق توسط اعضا می رسد که بعد از امضا کلیه ی پیگیری ها توسط وکلای مجرب مجتمع ثبتی ایلیا صورت می گیرد. مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن کادر مجرب و متخصص در کلیه ی امور ثبتی از جمله ثبت شرکت،وثبت برند و تنظیم صورتجلسات تخصصی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد شما می توانید جزئیات بیشتر را از وکیل ثبت شرکت در زنجان در مجتمع ایلیا جویا شوید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در زنجان

از رایج ترین قالبهای ثبتی که مورد استفاده قرار میگیرد، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد . سهامداران حاضر در این شرکتها تنها به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول تامین ضرر و زیان می باشند و سرمایه در این شرکتها به صورت لفظی می باشد شرکت با مسئولیت محدود تنها از دونفر شریک بالای 18سال تشکیل می گردد.

ثبت شرکت سهامی خاص در زنجان

متقاضیانی که قصد فعالیت های گسترده ای را دارند معمولا شرکت سهامی خاص به ثبت می رسانند این انتخاب به این خاطر می باشد که بانکها و ارگانهای دولتی اعتبار بیشتری برای این قالب ثبتی قائل هستند .تعداد اعضا هیئت مدیره 5 نفر می باشد که 3 نفر عضو اصلی هیئت مدیره و دونفر از آنها به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب می گردند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در زنجان

اشخاص با توجه به نیاز و نوع فعالیت خود اقدام به ثبت شرکت می نمایند عمده این فعالیتها شامل : تولیدی خدماتی و پیمانکاری تقسیم می شود به منظور کسب اطلاع بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت موسسات غیرتجاری در زنجان

موسسات برای انجام فعالیتهایی غیرتجاری تاسیس میگردند .این فعالیتها شامل انجام کلیه امور خیریه ، ادبی و علمی می باشد روند ثبت همانند ثبت شرکتها می باشد و با حداقل دونفر نیز می توانند شروع به فعالیت نمایند.

1 . موسساتغیر انتفاعی : موسساتی هستند که هدف آنها استفاده از سود و زیان موسسه نمی باشد همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان موسسه تاسیس می گردد همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت شرکتهای تجاری در زنجان
 • ثبت شرکت تعاونی در زنجان
 • ثبت شرکت تضامنی در زنجان
 • ثبت شرکت نسبی در زنجان
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در زنجان
 • ثبت شرکت سهامی عام در زنجان
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در زنجان
 • ثبت شرکت بازرگانی در زنجان
 • ثبت شرکت پیمانکاری در زنجان
 • ثبت شرکت تولیدی در زنجان
 • ثبت شرکت صنعتی در زنجان
 • ثبت شرکت خدماتی در زنجان
 • ثبت شرکت دانش بنیان در زنجان
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در زنجان

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در زنجان ویا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
زنجان - خیابان صفا – جنب کلنیک نور - کوچه گنج خانلو جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در زنجان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026