درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در زنجان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


اگر در رابطه با ثبت شرکت در زنجان و آدرس ثبت شرکت در زنجان اطلاعاتی میخواهید لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در زنجان

ما می دانیم که برای پیشرفت در اقتصاد و البته در بازار تجارت باید وارد عرصه ی رقابت شد و به قولی کاری انجام داد تا این پیشرفت حاصل شود بهترین کار برای شما این اسست که بتوانید شرکت خود را ثبت کنید و از حالت حقیقی بودن خارج شوید این کار را می توانید به ما بسپارید تا کلیه ی مراحل ثبتی شما را انجام دهیم .

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان


زنجان - خیابان صفا – جنب کلنیک نور - کوچه گنج خانلو جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در زنجان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

جهت ثبت شرکا در زنجان از کجا شروع کنیم؟

برای ثبت شرکت در زنجان یا با ما تماس بگیرید و بخواهید تا مرحله به مرحله ثبت شرکت را برایتان انجام دهیم و یا آنها را توضیح داده تا شما خودتان بتوانید آنها را انجام دهید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در زنجان

از رایج ترین قالبهای ثبتی که مورد استفاده قرار میگیرد، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد . سهامداران حاضر در این شرکتها تنها به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول تامین ضرر و زیان می باشند و سرمایه در این شرکتها به صورت لفظی می باشد شرکت با مسئولیت محدود تنها از دونفر شریک بالای 18سال تشکیل می گردد.

ثبت شرکت سهامی خاص در زنجان

متقاضیانی که قصد فعالیت های گسترده ای را دارند معمولا شرکت سهامی خاص به ثبت می رسانند این انتخاب به این خاطر می باشد که بانکها و ارگانهای دولتی اعتبار بیشتری برای این قالب ثبتی قائل هستند .تعداد اعضا هیئت مدیره 5 نفر می باشد که 3 نفر عضو اصلی هیئت مدیره و دونفر از آنها به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب می گردند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در زنجان

اشخاص با توجه به نیاز و نوع فعالیت خود اقدام به ثبت شرکت می نمایند عمده این فعالیتها شامل : تولیدی خدماتی و پیمانکاری تقسیم می شود به منظور کسب اطلاع بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت موسسات غیرتجاری در زنجان

موسسات برای انجام فعالیتهایی غیرتجاری تاسیس میگردند .این فعالیتها شامل انجام کلیه امور خیریه ، ادبی و علمی می باشد روند ثبت همانند ثبت شرکتها می باشد و با حداقل دونفر نیز می توانند شروع به فعالیت نمایند.1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که هدف آنها استفاده از سود و زیان موسسه نمی باشد همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی2 . موسسات انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان موسسه تاسیس می گردد همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

شرایط ثبت شرکت در زنجان

شرکت از کنار هم جمع شدن 2 یا تعداد بیشتری از افراد شکل میگیرد که برای انجام امور تجاری، بازرگانی و هر نوع کسب و کاری کنار هم قرار گرفته اند . ثبت شرکت از این جهت اهمیت دارد که به کسب و کار افراد وجهه قانونی می دهد .هر شرکتی دارای یک خط مشی و هدف می باشد که از طریق اعضای حقیقی یا حقوقی آن تعیین می شود .این اهداف در قالب یک اساسنامه برای شرکت تهیه و تنظیم می شود .در اساسنامه شرکت موضوعاتی از قبیل نام موضوع ،تعداد اعضا ، سمت اعضا ، میزان سرمایه هر کدام از اعضا ... بیان می شود .جهت کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره ثبت شرکت در زنجان در خصوص کلیه مراحل ثبتی و ثبت برند با مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در زنجان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شر کت در زنجان به شرح زیر می باشد :

  1. کپی کارت ملی و شناسنامه و همچنین کپی توضیحات شناسنامه( در صورت دارا بودن) همه اعضا
  2. یک قطعه عکس 3*4 همه اعضا

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

     ثبت شرکت توسط متقاضی :     

     وارد سایت اداره ی ثبت شرکتها          شوید         و مراحل ثبت را انجام دهید این   مراحل از همان ابتدای ورود شما به سایت شروع می شود .   

     مدت زمان ثبت شرکت به نسبت موضوع فعالیت و همچنین حوزه ثبتی انجام دهنده متغییر است گاهی در 15 روز کاری و گاهی هم در طی 20 روز کاری انجام می شود.        اما       میانگین ثبت شرکت در تمام مناطق 20 روز کاری می باشد . همچنین هزینه ثبت شرکت در زنجان و ثبت تغییرات شرکت میزان مشخصی ندارد و به نسبت میزان سرمایه   اولیه که اعضا در ابتدا معین میکنند و موضوع و نوع فعالیت می تواند متفاوت باشد.  

 ثبت شرکت توسط مجتمع  ثبتی  ایلیا :

  مراحل ثبت شرکت به طور کلی ابتدا شامل جمع آوری کلیه مدارک مود نیاز و ثبت اطلاعات و مشخصات افراد در سیستم سامانه ای ثبت شرکت می باشد. که بعد از ثبت سامانه ای و تنظیم اساسنامه و متن صورتجلسه و اظهارنامه و شرکت نامه با توجه به نوع شرکت نوبت به امضاء اوراق توسط اعضا می رسد که    بعد    از امضا کلیه ی پیگیری ها توسط وکلای مجرب مجتمع ثبتی ایلیا صورت می گیرد. 

 مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن کادر مجرب و متخصص در کلیه ی امور ثبتی از جمله ثبت شرکت،وثبت برند و تنظیم صورتجلسات تخصصی آماده ی ارائه ی خدمات به  شما عزیزان می باشد شما می توانید جزئیات بیشتر را از وکیل ثبت شرکت در زنجان در مجتمع ایلیا جویا شوید

حوزه های ثبت شرکت در زنجان و شهرستان های آن
  1. ثبت شرکت در زنجان
  2. ثبت شرکت در ابهر
  3. ثبت شرکت در خرمدره
  4. ثبت شرکت در قیدر
  5. ثبت شرکت در قروه
  6. ثبت شرکت در ماه نشان
  7. ثبت شرکت در زرین آباد

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت جهت خدماتی و فضای سبز هستم.ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
می خواستم ثبت شرکت بامسئولیت محدود کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
زمینه کاریتون چیه ؟
پاسخ
سلام خواستار ثبت شرکت با مسئولیت محدود هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
با سلام کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند
پاسخ
سلام لطفا بابت مشاوره تماس حاصل شود
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید