لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

شرایط ثبت اسم تجاری در کرج


توضیحات تکمیلی در خصوص شرایط ثبت اسم تجاری در کرج و استان البرز و کلیه واحد های ثبتی در ایران

شرایط ثبت اسم تجاری در کرجثبت علامت تجاری در کرج به دو صوت حقیقی و حقوقی امکان پذیر است. منظور از برند حقیقی برندی است که شخص تصمیم به ثبت آن برای خود می گیرد و مدارک مورد نیاز در وهله ی اول مجوز لازم برای ثبت برند تجاری که شامل جواز کسب،پروانه ی بهره برداری و یا در صورت نداشتن نامه ی موافقت اصولی خطاب به اداره ی مالکیت صنعتی و شناسنامه وکارت ملی شخص متقاضی و یک قطعه عکس 3*4 میباشد نوع دیگری از ثبت برندتجاری ثبت به صورت حقوقی است که مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کرج شامل مدارک ثبت شرکت در کرج و مجوز مورد نیاز که شامل جواز کسب ، پروانه ی بهره برداری و یا در صورت نداشتن یک نامه از اتحادیه و صنف مربوطه خطاب به اداره ی مالکیت صنعتی ،اواراق ثبتی شرکت، شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل است برند حقیقی برندی است که فرد تصمیم به ثبت آن برای شرکت،کارخانه، تجارتخانه و یا..... می گیرد.

شرایط ثبت اسم تجاری در کرج

علامت به هرنوع طرح یا تصویری گفته می شود که بتواند وجه تمایز تولیدات و خدمات یک شرکت یا شخص از شرکتها یا اشخاص دیگر باشد.

تعریف قانون تجارت از علائم تجاری ، جمعی و نام تجاری به شرح زیر است :

الف ـ علامت یعنی هر نشان تصویری و قابل رویت كه شناساگر و یکی از وجوه تمایز كالاها یا خدمات اشخاص حقیقی یا حقوقی از یکدیگر باشد.

ب ـ علامت جمعی یا اشتراکی یعنی هر علامت تصویری كه به اسم علامت جمعی در اداره مالکیت صنعتی ثبت شود و متمایز کننده و شناساگر کالاها و خدمات اعضای اتحادیه، انجمن ، صنف، گروه ، بنگاه ، یا شرکتی خاص باشد و نشان دهنده خصوصیات جمعی مانند کیفیت و اصالت کالاها یا خدمات اعضای این اتحادیه ها یا شرکتها باشد.

ج ـ نام تجاری یعنی نام یا عنوانی اختصاصی كه برای شخص حقیقی یاحقوقی منحصرا" به ثبت می رسد.

شرایط ثبت اسم تجاری در کرج

فواید ثبت اسم تجاری در کرج

 1. تضمین تشخیص محصولات از یکدیگر توسط خریداران.
 2. امکان متمایز کردن محصولات و خدمات را برای توایدکنندگان فراهم می کند.
 3. مسیر را برای بازاریابی و تبلیغات شرکت ها هموار می سازد و به شرکت اعتبتر بیشتر می بخشد.
 4. با استفاده از اعطای حق امتیاز به سایرین می تواند بر منابع درآمدی صاحبان علامت بیفزاید.
 5. رکن اساسی انعقاد قرارداد اعطای نمایندگی هستند.
 6. مالکیت پنهان و معنوی اشخاص و شرکتها شمرده می شوند.
 7. سطح رقابت شرکتها جهت حفظ یا بالابردن کیفیت محصولات را افزایش می دهد.
 8. ثبت علامت تجاری می تواند بر روند اخذ وام و تسهیلات تاثیرگذار باشد.

مدت زمان اعتبار ثبت اسم تجاری درکرج

گواهی ثبت علامت تجاری یا برند به مدت ده سال معتبر می باشد ، البته این مدت با درخواست صاحب علامت برای دوره‌های متوالی با پرداخت هزینه مربوطه ، قابل تمدید است‌. چنانچه پس از انقضا مدت علامت تجاری بخواهید برای تمدید آن اقدام نمایید تا 6 ماه مهلت دارید اما ابتدا می بایست جربمه تاخیر در تمدید علامت را چرداخت نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت اسم تجاری در کرج

همانطور که مستخضرید شما می توانید علامت تجاری را به دو شکل حقیقی و حقوقی یعنی به نام شخص یا شرکت ثبت کنید . تنها وجه افتراق این دو مدارک لازم برای ثبت آنها است.برای ثبت علامت به نام شخص حقیقی همه ی مدارک باید به نام شخص و مربوط به طبقه و فعالیت مد نظر باشد و مدارک لازم برای ثبت علامت به نام شخص حقوقی تمام مدارک ومجوزها باید به نام شخصیت حقوقی یعنی شرکت باشد و طبقه ی مورد نظر برای ثبت باید در موضوع شرکت آمده باشد. لازم است پبش از شروع ثبت برند مدارک ذیل را تهیه و آن ها را اسکن نمایید.

مدارک اشخاص حقوقی

 1. تصویر اوراق ثبتی شرکت همراه با آگهی تاسیس و و آخرین آگهی ثبت تغییرات شرکت در کرج.
 2. فتوکپی از مجوز فعالیت شرکت ، این مجوز ممکن است به نام مدیر عامل نیز باشد.
 3. تصویر کارت بازرگانی برای ثبت برند به شکل لاتین.
 4. تصویر مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت.
 5. نمونه تصویری علامت تجاری مد نظر با ابعاد 10*10 سانتی متر.
 6. مهرشرکت.

مدارک اشخاص حقیقی

 1. تصویر مدارک هویتی شخص متقاضی.
 2. رونوشت جواز کسب یا مجوز فعالیت مرتبط با زمینه تولید و خدمات
 3. رونوشت کارت بازرگانی برای ثبت برند به زبان انگلیسی.
 4. نمونه علامت تجاری در ابعاد 10*10 سانتی متر.

شرایط ثبت اسم تجاری در کرج

مراحل ثبت اسم تجاری در کرج

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوق فعال در امور تجاری و خدماتی می توانند در زمینه ثبت علامت تجاری اقدام کنند. اولین مرحله ثبت علامت تجاری ، ثبت نام در تارنمای مرجع ثبت علامت یعنی اداره مالکبت صنعتی می باشد که در این مرحله اظهارنامه ثبت علامت تکمیل میشود. پس از این مرحله باید منتظر تایید اظهارنامه ماند . سپس مرحله ارسال مدارک است که آنها نیز باید در صف انتظار بررسی کارشناسی بماند. پس از ثبت علامت تجاری دارنده آن از کلیه امتیازات و حقوق قائل شده در قانون تجارت برخوردار می شود. کلیه مراحل ثبت علامت تجاری توسط مجتمع ثبت ایلیا قابل انجام است.

در انتها خاطر نشان می شویم که مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه ی ثبت برند آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان و متقاضیان ثبت برند و اسم تجاری می باشد در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند - باید به صورت کامل مسلط به انجام امور ثبتی متقاضیان باشد . مجتمع ایلیا این اطمینان را به شما خواهد داد که امورات و مراحل ثبت برند شما با تجارب مجرب ترین کارشناسان در کم ترین زمان انجام خواهد پذیرفت.

0 تا 100 سیب سلامت سال 99

در این مقاله به مطالبی درباره سیب سلامت - مراحل و نحوه دریافت و گرفتن مجوز سیب سلامت و در آخر شرایط دریافت آن

برترین نمونه اسم برند 🥇 اسم شرکت های ایرانی【 و هنری ✔️】

2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل 🥇 و خارجی ✔️ نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکت

نشان تجاری

مدارک، مراحل، شرایط و ویژگی های مربوط به نشان تجاری

شرایط ثبت برند لاتین 🥇【ثبت برند لاتین ✔️】

مراحل و شرایط و مدارک ثبت برند لاتین در کشور . انجام امور ثبتی در کم ترین زمان توسط مجرب ترین کارشناسان ثبتی در کشور

طراحی لوگو

طراحی لوگو ، آرم توسط دپارتمان طراحی ثبت شرکت ایلیا برای شما در اسرع وقت و مطابق سلیقه شما انجام می شود . کارگروه تخصصی طراحی و تبلیغات روبیک طراحی لوگو ، آرم ، ست اداری ، طراحی سایت سئو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ وحتی برنامه نویسی اپلیکیشن را برای شما به انجام می رساند .

نام تجاری - انتخاب نام تجاری

نام تجاری - انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری ( برند ) قرار دارد یک استراتژی

ثبت برند بین المللی🥇

ثبت برند بین المللی ، ثبت برند در خارج از کشور ، مزایای ثبت بین المللی برند ، هزینه ثبت برند بین المللی ، کشورهای عضو سیستم بین المللی مادرید

ارزانترین ثبت برند ✔️

برای ثبت برندو انجام امورات ثبتی و حقوقی خود باید با اشخاص مجرب و کاربلد در مجتمع متخصص در امر ثبت برند در ارتباط باشید. برای اطلاع از بهترین موسسه ثبت برند در کشور باید به رزومه آن ها توجه کنید .

استعلام برند

استعلام برند های ثبت شده، سایت استعلام برند و برند های قابل ثبت بصورت آنلاین

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید