جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در کرج ✔️ سریع و فوری

ثبت شرکت در کرج

در این مقاله به صورت کاملاً تخصصی به مطالبی درباره ثبت شرکت در کرج که امروزه اشخاص زیادی تمایل به ثبت آن را دارند می پردازیم. بهتر است بدانید از جمله مواردی که لازمه ثبت شرکت است مشمول مراحل ثبت شرکت بوده که مسیر ثبت شرکت در اداره ثبت را برای شما آسان خواهد کرد.

 برای ثبت شرکت مستلزم پرداخت هزینه های ثبتی در اداره ثبت شرکت ها هم می باشید که در ادامه این متن به آن پرداخته می شود تا راهنمای مناسب حقوقی شما باشد، همراه ما باشید.

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت به شرکت اعتبار می بخشد و سبب ایجاد تمایل بیشتر و مستمر به همکاری می گردد. در واقع، ثبت یک شرکت نوعی رسیدگی است که متصدیان امر ثبتی انجام می دهند تا معلوم شود آیا برای ایجاد این شخصیت حقوقی دقت های لازم و مقررات رعایت گردیده یا خیر؟

هر گاه شرکت در کرج به ثبت برسد، قراردادهای منعقده بین شرکا  رسمی بوده و در آینده هیچ یک نمی توانند اسناد رسمی قانونی از جمله شرکتنامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که به ثبت میرسد را کتمان نمایند و یا به ایراداتی که درباره اسناد غیر رسمی ممکن است وارد شود استناد کنند.

مزایای ثبت شرکت در کرج

از آنجایی که شرکت یک عمل حقوقی می باشد، به همکاری دو یا چند نفر نیازمند است. این امر تابع مواردی می باشد که قانون گذار در اختیار شرکا قرار داده است تا سرمایه و دارایی های شخصی خود را جهت دستیابی به هدف خاصی که سود بر می باشد به سرمایه جمعی تبدیل نمایند، نه قراردادی که اشخاص و شرکا آن را میان خود بسته اند.

بنابراین تشکیل شرکت به اراده آزاد شرکا بستگی دارد و نیازی به اجازه قبلی از مقام های اداری نمی باشد، در حقیقت این امکان وجود دارد که جهت به انجام رساندن فعالیت موضوع شرکت به این چنین اجازه ای نیاز داشته باشد، اما خلق شخص حقوقی مستلزم اجازه خاصی نمی باشد. برای مثال:

تاسیس یک شرکت برای تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز به اخذ مجوز از وزارت بهداشت دارد، اما انجام دادن فعالیت های تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق تاسیس شرکت به چنین اجازه ای نیاز ندارد.

درصورتی که فعالیت شرکت به سبب قانون، ممنوع نباشد، شرکت با رعایت شرایط دیگر در قانون تشکیل می شود.

مدارک ثبت شرکت در کرج

از میان شرکت های سهامی خاص/ عام، تضامنی، با مسئولیت محدود، مختلط سهامی/ مختلط غیر سهامی و تعاونی. در این میان شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود پرکاربردترین و پر متقاضی ترین شرکت های ثبتی محسوب می شوند به همین دلیل در ادامه به مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ها در کرج می پردازیم:

الف) مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

 • تسلیم دو برگ امضاء شده از اظهارنامه شرکت
 • تسلیم دو رونوشت امضاء شده از اساسنامه شرکت
 • تسلیم اصل مجوزی که از مرجع صلاحیتدار صادر شده است.
 • ارائه دو رونوشت امضاء شده از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت و صورتجلسه هیات مدیره
 • ارائه اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در صورتی که می خواهید وکیل امور شما را انجام بدهد و از جانب شما به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کند
 • ارائه اصل فیش بانکی و اصل گواهی بانک مبنی بر افتتاح حساب بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس و سپرده گذاری حداقل 35% از سرمایه شرکت در حساب ذکر شده
 • ارائه تعهدنامه همه اعضا هیئت مدیره و بازرسین شرکت

ب- مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 • ارائه دو رونوشت امضا شده از تقاضانامه شرکت
 • ارائه دو رونوشت امضا شده از شرکتنامه شرکت
 • ارائه دو رونوشت امضا شده از اساسنامه شرکت
 • در صورتی که موضوع شرکت به مجوز نیاز دارد ارائه اصل مجوزی که از مرجع دارای صلاحیت ارائه شده است الزامی است
 • ارائه دو رونوشت امضا شده از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت همراه با صورتجلسه هیئت مدیره
 • در صورتی که می خواهید وکیل دادگستری از طرف شما به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کند، ارائه وکالتنامه وکیل دادگستری الزامی است.
 • ارائه تعهدنامه همه اعضای هیئت مدیره

شرایط ثبت شرکت در کرج

شرایط ثبت شرکت در کرج

مطابق مقررات و قوانین کشور ایران، اشخاصی که دارای شرایط زیر باشند می توانند شرکتی را در ایران ثبت کنند و وجود این شرایط الزامی است که در ادامه به آن می پردازیم.

همه افراد حقیقی و حقوقی که ایرانی و یا غیر ایرانی می باشند قادر به ثبت شرکت می باشند. اشخاصی که غیر ایرانی هستند این امکان برای آن ها فراهم شده است تا بدون داشتن شریک ایرانی در ایران شرکتی را به ثبت برسانند.

یکی از شرایط مهم و با اهمیت درباره ثبت شرکت، قصد شرکا و طرفین و رضایت آن ها می باشد یعنی شرکا باید برای ثبت شرکت رضایت کامل داشته باشند.

شرط دوم ثبت شرکت، اهلیت می باشد. به توانایی قانونی شخص جهت دارا شدن و یا اجرای حق اهلیت گفته می شود.

شرایط اختصاصی تشکیل شرکت در کرج

برای ثبت شرکت باید حداقل دو نفر شریک وجود داشته باشد. از دیگر خصوصیات شرکت های تجاری همکاری در میان شرکا می باشد. همکاری شرکا در تسلیم سرمایه و حضور داشتن در مجمع های عمومی و در صورت انتخاب شدن به نمایندگی شرکت از هیئت مدیره و بازرسی حضور و فعالیت در آن می باشد.

سرمایه و دارایی شرکت از قبیل نقد، جنس و یا هنر و عمل و امتیاز هم از جانب شرکا فراهم می گردد. پایه و اساس شرکت تجاری بر حسب انجام معامله های تجاری می باشد.

خاطر نشان می شویم که معامله ها در غیرمنقول و یا جهت نیازهای شخصی در صورتی که از جانب شرکت های تجاری باشد تجارت شمرده نمی شود.

هم چنین سود به معنی سرمایه و دارایی می باشد که به سرمایه شرکای شرکت اضافه می شود و در صورتی که شرکتی ضرر کند، ضرر به بار آمده در میان شرکا در شرکت تقسیم می شود.

در حقیقت یکی از خصوصیات و ویژگی های شرکت تجاری، تقسیم سود و ضرر بین شرکا می باشد که این موضوع در شرکتهای تضامنی تنها بر یک شخص متحمل پرداخت ضرر می شود و نام وی در اساسنامه درج می شود.

روش ثبت شرکت در کرج با 10 گام ساده

برای تأسیس یک شرکت با توجه به آپدیت شدن و پیشرفت در عرصه تکنولوژی دیگر موارد سختی پیش پای شما جهت ثبت شرکت در کرج نیست.

امروزه افراد با داشتن اینترنت و ورود به سامانه های مختلف می توانند به سهولت وارد سایت سامانه اداره ثبت شرکت ها ی کرج شوید.

با خواندن این مقاله و کسب اطلاعاتی که توسط کارشناسان متخصص ایلیا در اختیار شما قرار داده شده، می توانید به راحتی برای تأسیس شرکت خود اقدام کنید زیرا نحوه ثبت شرکت در کرج را به زبانی ساده بیان نموده و با ارائه راهکارهای گام به گام برای دستیابی به این موضوع خواهید برد.

 • گام اول: داشتن یک شریک خوب و مورد اطمینان

تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در قالب مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و در قالب سهامی خاص 3 نفر می باشد. شما در ابتدا باید شریک مناسبی را انتخاب نمایید.

سهامداران باید بدانند در شرکت با مسئولیت محدود به میزان آورده نقدی خود در شرکت ضامن می باشند. هرکس سرمایه بیشتری دارد رای بالاتری نیز دارد در نتیجه مسئولیت بالاتری نسبت به قروض و دیون دارد.

تکمیل مدارک هویتی برابر اصل شده کلیه اعضاء هیئت مدیره الزامی است.

ارائه گواهی عدم سوء پیشینه نیز برای ثبت شرکت لازم می باشد. در صورتی که فعالیت شرکت شما نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز الزامی می باشد.

 • گام دوم : ارتباط و بارگزاری در سامانه ثبت شرکتها

بعد از کسب اطلاعات پایه در گام اول باید وارد سامانه اینترنتی اداره کل ثبت شرکتها به آدرس Irsherkat.ssaa شوید. در این مرحله از سامانه روی قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت کلیک کرده و تیک گزینه را فعال کنید.

سپس فرمی برای شما فعال می شود که این دسترسی را می دهد تا اطلاعات هویتی خودتان را در این مرحله بارگزاری کنید.

برای ورود به گام بعدی، بارگزاری صحیح اطلاعات هویتی شما حائز اهمیت می باشد، چرا که در صورت عدم درستی، دسترسی به گام بعد نخواهید داشت.

 • گام سوم : نام های درخواستی برای شرکت

در این قسمت از فرم باید به ترتیب اهمیت انتخاب شما در رابطه با نام شرکتتان، 5 اسم انتخاب کنید که این نام ها حتما باید 3 بخش یا بیشتر از سه بخش باشد در قسمت بالای فرم نام های درخواستی، در پنجره اولویت ها، اسمی انتخابی را به ترتیب اولیت وارد کنید.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که این اسامی نباید تکراری باشند و از اسامی اختصاری و خلاصه که مختص ادارات دولتی و غیره است خودداری نموده زیرا تنها با اخذ مجوز قابل قبول می باشد.

بعد از اتمام این مرحله در گام بعدی شماره ای 19 رقمی با نام شماره پیگیری به شما داده میشود که از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که این کد رهگیری جهت ورود به سامانه و پیگیری مراحل ثبتی بعد از این می باشد.

جهت انتخاب نام شرکتتان می توانید مقاله انتخاب نام شرکت را مطالعه نمایید.

 • گام چهارم : عنوان مدت و موضوع فعالیت شرکت را مشخص کنید.

این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است و حتما با شرکای خود در این زمینه مشورت کرده و به اتفاق نظر برسید. اهمیت موضوع از آن جهت است که به نوع فعالیت و کسب و کارتان در آینده کاری شما بسیار مرتبط و تاثیر گذار است.

در این فرم بسته به نوع شرکت شما (با مسئولیت محدود) یا شرکت (سهامی خاص) یکی از 2مورد (محدود) یا (نا محدود) را انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر روی گزینه (موضوع فعالیت هایی که نیاز به مجوز دارند) کلیک کرده و می توانید در مورد موضوع فعالیت خود راهنمایی بگیرید.

در سامانه فهرست های مختلفی از موضوعات مطرح شده در اختیارتان قرار می دهد. درصورت وجود ابهام در این خصوص می توانید به صورت رایگان از مشاوران و کارشناسان مجتمع ثبت شرکت ایلیا اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 • گام پنجم : مشخص کردن آدرس شرکت

در این قسمت نیاز است که یک کد پستی دقیق برای دفتر مرکزی شرکت جهت ارائه به اداره ثبت شرکت های کرج بدهید که در قسمت کدپستی بارگزاری شده و با کلیک کردن بر روی ( دریافت نشانی کدپستی از اداره پست کرج )، آدرس در پنجره نشانی مرکز اصلی رویت می شود.

شما می توانید در صورتی که مکان مناسبی برای تجارت یا حرفه خود پیدا نکرده اید، از نشانی و کد پستی منزل خود استفاده کنید.

البته پیشنهاد می کنیم که در صورت موافقت با چنین موردی در خصوص آدرس منزل، حتما با کارشناسان ارشد مجتمع ثبتی ایلیا مشورت نمایید.

 • گام ششم : تعیین سرمایه مقرر شده شرکت

در این گام با توجه به میزان و مقدار هزینه و سرمایه گذاشته شده در شرکت توسط اشخاص به صورت کل سرمایه (سرمایه شخصیت حقوقی ) در این فرم بارگزاری می شود البته نحوه ثبت سرمایه در شرکتهای سهامی فرق می کند و تعداد سهم وارزش اسمی آن نیز در این فرم باید وارد شود.

حداقل میزان سرمایه برای ثبت یک شرکت (با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد که این قانون مربوط به سال 1311 می باشد و در پیش نویس جدید قانون تجارت حداقل سرمایه برای شرکت با مسئولیت محدود ده میلیون تومان و برای شرکت سهامی خاص پنجاه میلیون تومان قید شده است .

که این میزان سرمایه تا حدودی اعتبار شرکت را مشخص می کند. لازم به ذکر است در انتخاب سرمایه شرکت خود دقت لازم را داشته باشید. زیرا سرمایه شرکت نشان دهنده ی ماهیت و اعتبار شرکت شماست.

در این خصوص حتما با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مشورت نمایید.

 • گام هفتم : معرفی شرکا شرکت

در این بخش صفحه ای برای شما باز می شود که باید مشخصات هویتی شرکا شامل شماره شناسنامه ، تاریخ تولد و غیره را وارد نمایید. نکته: چنانچه تعداد شرکای ثبت شرکت در کرج بیشتر از 150 نفر باشد لازم است فرمی که از پیش تهیه شده و در سایت اداره ثبت شرکت های کرج می باشد را دانلود و تکمیل نموده و مجدد به همراه سایر مدارک بارگزاری نمایید.

 • گام هشتم: تعیین سهام هر یک از شرکا شرکت

در این مرحله از ثبت سامانه مشخصات مربوط به سهام و سرمایه هر یک از شرکا باید بارگزاری شود که با مشخص شدن نام هر یک ازاعضاء اذعان براین دارد که چه تعداد سهام دارند.

.نوع سهام در واقع نشان دهنده منقول بودن یا غیر منقول بودن و میزان سرمایه شریک می باشد. سمت اشخاص و ارتباط آنها با یکدیگر را در گامهای بعدی بارگزاری می کنیم جا دارد که در این مورد بگوییم مقصد و نیت از ارتباط اشخاص با یکدیگر مشخص شدن وکیل و موکل و قیم قانونی و غیره درارتباط با شرکا و افراد شرکت می باشد.

 • گام نهم: نشان دادن شعبه های شرکت

در این قسمت از فرم سامانه ثبت شرکت ها، مشخص می کنید که شما چه تعداد شعبی در استان ها و شهر های مختلف می خواهید داشته باشد که با وارد شدن در پنجره مربوط به این قسمت مشخصات این شعب را وارد کنید.

در این قسمت اگر نهایتا از طرف اعضای سهامدار هنوز اتخاذ به تصمیمی انجام نشده بود می توان معرفی شعب را به زمان دیگر موکول کرد و بعد از اینکه تکلیف شعب شرکت و سمت اشخاص درآن قسمت روشن شد در گام بعدی گزینه سال مالی را تعیین می کنید و در مرحله یا گام بعدی آن فرم مربوط به صورتجلسات را تکمیل کنید.

 • گام دهم : ارائه اساسنامه شرکت

بعد از اینکه تمام اطلاعات اشخاص در این سامانه بارگزاری شد پنجره درخواست اساسنامه و فرم های پیش نویس برای شما نمایش داده می شود که باید آنها را مطالعه و تکمیل کنید و درآخر طبق قوانین مخصوص شرکتتان آن اطلاعات را وارد کنید.

از این مرحله به بعد کار ثبت نام سامانه ای شما به پایان می رسد و باید در انتظار بمانید تا اداره ثبت شرکت های کرج درخواست ثبت شما را بررسی و از طریق همین سایت به اطلاع شما برساند (پیگیری از طریق کد رهگیری).

 • گام پایانی : چاپ آگهی در روزنامه رسمی

چاپ آگهی روزنامه در مرحله ای انجام می شود که تمامی اوراق و مدارک شما مورد تأیید اداره ثبت قرار گرفته باشد واز طرف اداره ثبت برای شما شماره ثبت ارائه می شود که با داشتن این شماره ثبت، یک قدم تا پله های ترقی و شروع فعالیتتان باقی می ماند و باید آگهی ثبت شرکت خود را در روزنامه رسمی به چاپ برسانید.

سایت روزنامه رسمی را می توانید در مقاله مرتبط با آن بخوانید: سایت روزنامه رسمی کشور

متقاضیان ثبت شرکت باید به این موضوع خوب توجه کنند که در آینده برای شروع هر اقدامی، اصل یا کپی این آگهی بسیار مهم می باشد و نیاز است در آگهی که به چاپ می رسانید اطلاعاتی در مورد نام شرکت نوع و موضوع فعالیت را مطرح کنید. مدت زمان ثبت آگهی شما در روزنامه حدودا 30 روز کاری می باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت های تجاری از نوع مسئولیت محدود با همکاری 2شخص قابل ثبت می باشند که با در نظر گرفتن شروط ثبتی و حقوقی آن می توانید در کم ترین زمان شرکت را ثبت کنید.

با ارائه مدارک مربوط برای ثبت شرکت می توانید ثبت شرکت مسئولیت محدود را با مشاوره کارشناسان حقوقی اخذ کنید. این مدارک ثبتی شامل مواردی مانند اساسنامه ، شرکتنامه و تمامی مدارک شرکای شرکت است.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی خاص از طریق فروش سهام به سهامداران و عامه مردم تامین سرمایه می کنند. با بیش از 3 شخص قابلیت ثبت دارند. برای انجام امور مربوط به ثبت شرکتهای سهامی خاص تنها نیاز به مشاوره ثبتی دارید تا این مسیر را با تخصص انجام دهید.

ثبت موسسه در کرج

ثبت موسسه در کرج

موسسات به کسب و کارهایی که با موضوعی غیرتجاری فعالیت می کنند و به دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی طبقه بندی می شوند. خدماتی مانند آموزش، خدمات خیریه ای جزو موارد کاری موسسات است که باید از طریق مشاوره رایگان و کارشناسی وکلای حقوقی دارای تخصص در این زمینه آن را پیگیری کنید.

یکی از نکات مهمی که باید آن را هنگام ثبت موسسه بدانید دقت به این موضوع است که به موسسات در مقایسه با شرکتهای به دلیل ماهیت غیرتجاری مالیات کمتری تعلق می گیرد.

هدف اصلی از ثبت موسسه موردنظر در ماده 584 قانون تجارت ذکر شده، همه موسساتی که برای مقاصد غیر تجارتی از قبیل امور علمی یا امور خیریه و امثال آن تشکیل می شود، اعم از آنکه موسسین و تشکیل دهندگان قصد انتفاع داشته یا نداشته باشند.

موسسه بر اساس ماده 584 قانون تجارت با مقاصد علمی، خیریه و آموزشی تاسیس می شود. ابتدا خدمات را مد نظرر گرفته و سپس به جنبه ی مالی و تجاری توجه می نماید. اساس نامه آن نیز باید بر همین اساس تنظیم گردد.

موسساتی که با هدفی به جز کسب سود و درآمد ثبت می شوند. موسساتی که با هدف درآمدزایی و تقسیم آن بین موسسین به ثبت می رسد مانند موسسات آموزشی و حقوقی و غیره.

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

از موضوعات دارای تقاضای بسیار در سرمایه گذاری و ایجاد شرکت می باشد که امور مربوط به داد و ستد تجاری و بازرگانی را انجام می دهند.

ثبت شرکت های بازرگانی در کرج همان ماهیت شرکت های تجاری را دارد که با تبادلات تجارت می توانند فعالیت کنند. در این مسیر ما راهنمای شما خواهیم بود.

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

منظور از شرکت پیمانکاری همان شرکت های طرف قرارداد با اشخاص و فعال در حوزه پیمانکاری و قرارداد معماری با مشتریان و ارگان های مربوطه است. از این رو ثبت شرکت های پیمانکاری را با درنظر گرفتن اصول تخصصی ثبت شرکت در کرج می توانید پیگیری کنید.

ثبت شرکت خدماتی در کرج

ثبت شرکتهای خدماتی در کشور با در نظر گرفتن قوانین حقوقی و ثبتی امور را انجام می دهند و مواردی مانند خدمات رسانی به جامعه و مشتریان را تحت سلطه انجام امور خدمات می پردازند. ثبت این شرکت ها باید با اصول اداره ثبت به ثبت رسد.

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در کرج موارد زیادی را تحت پوشش قرار می دهد که در این خصوص سایت رسمی دپارتمان مجتمع حقوقی ثبت شرکت ایلیا اذعان دارد که مواردی چون مبالغ اولیه ثبت شرکت، حق الزحمه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های کرج، هزینه بابت باطل کردن تمبر سرمایه ؛ حق الزحمه وکیل ثبت شرکت در کرج، حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی و مخارج آگهی روزنامه کثیر الانتشار می باشد.

علاوه براین مبالغ بر اساس نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و همچنین طرح و موضوع فعالیت مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. به طور مثال:

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرج که نحوه ثبت آن فرق می کند و به طور حتم بسیار اختلاف دارد. هزینه های دریافت مؤسسات ثبتی و حقوقی به جهت متغیر بودن بر ثبت شرکت تاثیر گذار است.

لازم است به این نکته توجه شود که ثبت شرکت در شهرهای کوچک در مقایسه با مراکز استان ها و کلان شهرها تفاوت به سزایی دارد.

همان گونه که در مطالب بالا اشاره شد طرح و موضوع فعالیت شرکت ها نیز بر هزینه های شرکت تآثیر دارد برای شفاف سازی این مطلب می توان گفت زمانی که موضوع فعالیت شرکت طولانی باشد و موضوعات زیادی را در برداشته باشد و موارد گوناگونی را در بر می گیرد و به طور جامع بیشتر از حد باشد و معمول آن حداقل سه سطر در روزنامه باشد به طور حتم هزینه ثبت آن شرکت نیز افزایش پیدا می کند.

از مواردی که می توان در ثبت شرکت در کرج عنوان کرد، افرادی که با هدف قابل دسترسی وبه صورت مصمم شروع به فعالیت می کنند طی گذشت زمان کوتاهی علاوه بر اینکه تمامی هزینه های پرداخت شده جهت ثبت شرکت به آنها باز گردانده می شود و در نهایت با بیشتر شدن تعداد شرکا و سهامداران هزینه ثبت اولیه شرکتشان تقسیم می شود و این امر به شما کمک می کند.

اگر می خواهید برای ثبت شرکت ارزان قیمت در کرج اقدام کنید باید به این ضرب المثل توجه کنید که هر چقدر که پول بدهی به همان مقدار آش می خوری.

پس به متقاضیان ثبت شرکت در کرج توصیه می کنیم که با انتخابی هوشمندانه در جهت پرداخت هزینه های شرکت اقدامات ملزومه را انجام دهند، به خاطر داشته باشید که دلیل هر ارزان بودنی به خاطر سود کم از طرف مؤسسات نمی باشد، بلکه با لحظه ای درنگ و تفکر و تحقیق می توان پی به دلایل مختلف مثل ارزان بودن و فرار از خدمات پشتیبانی آنها پس از ثبت و عدم توجه و مورد اهمیت دادن به زمان مشتری می باشد.

معمولاً چنانچه متقاضی ثبت شرکت در کرج باشید و بخواهید در مدت زمان مورد نظرتان که برایتان مناسب می باشد مراحل ثبتی را به اتمام برسانید هزینه ثبت شرکت در کرج افزایش پیدا می کند.

پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید ثبت شرکت در کرج را به شکل تخصصی و درست و با صحت کامل به انجام برسانید هزینه مناسبی نیز برای ثبت شرکت خود در نظر بگیرید.

زیرا با پرداخت این هزینه به موسسات ثبتی حقوقی مثل ثبت شرکت ایلیا، هزینه ثبت شرکت در کرج را در جای درست سرمایه گذاری کرده اید و برخی از موسسات معتبر و همکاران ثبتی این هزینه ثبتی را صرف انجام تخصصی کار از ابتدا تا پایان می نمایند و دیگر در حین انجام کار هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

موضوعاتی که برای ثبت شرکت در کرج نیاز به اخذ مجوز دارند

موضوعات فعالیتی که قبل از ثبت شرکت در کرج بایستی مجوز اخذ نمایند شامل 23 مورد می باشند که متقاضیان محترم می بایست قبل از ثبت شرکت، از مراجع ذیصلاح مجوز لازم را اخذ نموده و سپس برای ثبت شرکت خود اقدام نمایند.

سایر موضوعات فعالیتی که در لیست زیر نیامده اند در اداره ثبت شرکت های کرج قابل ثبت می باشند.

درخصوص ثبت موضوع های فعالیتی که در بندهای فهرست لینک فوق نیامده اند و کارشناس ثبت شرکت های کرج نسبت به تشخیص آن تردید دارد، ثبت آنها منوط به قید جمله “در صورت نیاز پس از اخذ مجوز های لازم” می باشد.

برای ثبت شرکت با برخی موضوعات فعالیت، لازم است بعد از تایید نام شرکت اقدام به دریافت مجوز از مرجع ذیصلاح مرتبط با موضوع مورد نظر نمود.

واحدهای ثبت شرکت در استان البرز

 • واحد ثبت شرکت در کرج
 • واحد ثبت شرکت در اشتهارد
 • واحد ثبت شرکت در طالقان
 • واحد ثبت شرکت در ساوجبلاغ
 • واحد ثبت شرکت در نظرآباد
 • واحد ثبت شرکت در فردیس
 • واحد ثبت شرکت در چهاباغ

آدرس اداره ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج بهتر است نشانی اداره ثبت شرکت را بدانید که اگر برای پیگیری امور نیاز به مراجعه حوری داشتید به اداره مراجعه کنید. البته امروزه امور ثبت شرکتها به صورت آنلاین و تلفنی انجام می گیرد که در وقت و زمان شما صرفه جویی شود.

آدرس اداره ثبت در کرج : استان البرز. کرج . بلوار مطهری . چهارراه نبوت . اداره ثبت اسناد و املاک کرج می باشد .


سوالات متداول ثبت شرکت در کرج

آیا برای ثبت شرکت در کرج کارت پایان خدمت لازم است؟

خیر؛ تنها در مواردی که موضوع شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد سازمان مربوطه در برخی از موارد کارت پایان خدمت را از متقاضی دریافت می کند.

آیا ثبت شرکت در کرج شرایط سنی دارد؟

خیر؛ فقط درصورتی که اعضای هیت مدیره باشند باشد حداقل 18 سال را داشته باشند.

4.9/5 - (116 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهروز
شهروز
3 سال قبل

با سلام ایا با کد پستی منزل امکان به ثبت رساندن وجود دارد ؟؟؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  شهروز
3 سال قبل

سلام بستگی به استان مد نظر داره

محمد رضا
محمد رضا
5 سال قبل

برای ثبت شرکت چه مدارکی لازم هست؟

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  محمد رضا
5 سال قبل

جهت مشاوره رایگان در خصوص ثبت شرکت و مدارک لازم با شماره تماس روبرو تماس حاصل فرمایید . 02632525232

مهدی عبدالله‌پور
مهدی عبدالله‌پور
5 سال قبل

ثبت شرکت با مسئولیت محدود+هزینه های ثبت تا اتمام کار ثبت

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  مهدی عبدالله‌پور
5 سال قبل

سلام عرض کردم ….******** هستم کارشناس ثبت ایلیا . هزینه ی ثبت شرکت 385/000 تومان می باشد . جهت کسب مشاوره میتوانید با شماره های 02632525232 و 02632525232 تماس حاصل فرمایید .