لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

مدارک لازم جهت ثبت لوگو در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص مدارک لازم جهت ثبت لوگو در کرج و استان البرز

علامت باید یک طرح قابل لمس باشد که خصوصیات یا خدمات محصول در آن نمایان باشد . همچنین از این طریق بتوان به خصوصیت منحصر به فرد محصول و یا خصلتی که باعث تمایز محصول از دیگر محصولات مشابه باشد پی برد ، همچنین نه فقط خصوصیت منحصر به فرد محصول بلکه خصوصیت منحصر به فردی از شرکت صاحب برند که تمایل دارند نمود بیرونی کسب و کارشان باشد در طرح لوگو نمایان باشد .
امروزه استفاده از اصطلاح لوگو بسیار افزایش یافته مخصوصا در ارگان هایی مانند نیروی انتظامی (در لباس هایشان ) در تولیدات مواد غذایی ، در پرچم برخی کشورها نیز کاملا مشهود است و حتی در ساخت برخی فیلم هاو بسیاری محصولات و خدمات استفاده از یک لوگو یا ثبت علامت تجاری اهمیت بسیاری یافته است در واقع نشان دهنده هویت اصلی کالا ، شخص ، کسب و کار ، نوع فعالیت و کل مجموعه صاحب آن می باشد . مشتری باید با دیدن آن خصوصیت متمایز کننده محصول در ذهنش نقش ببندد .
بهتر است جهت طراحی لوگو از افراد متخصص در این زمینه استفاده شود تا بهتر مناسب تر و با کیفیت تری که مناسب موضوع فعالیت و کسب و کار مورد نظر باشد طراحی شود .

مدارک لازم جهت تقاضای ثبت علامت تجاری در استان البرز :

مالکیت علامت تجاری ممکن است برای یک شخص حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسد . بر این اساس با توجه به متقاضی ثبت برند ،وجود مدارک زیر الزامی است

الف-شخص حقیقی

1-رونوشت شناسنامه و کارت ملی

2-رونوشت کارت بازرگانی

3- جواز فعالیت(جواز کسب ،جواز صنایع،پروانه بهره برداری و ....)

ب- شخص حقوقی:

1-رونوشت شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل

2-آخرین روزنامه تغییرات به علاوه روزنامه تاسیس

3-جواز فعالیت (جواز کسب ،جواز صنایع ،پروانه بهره برداری)

مدارک لازم جهت ثبت لوگو در استان البرز

نمادی که نشان دهنده نوع فعالیت و یا محصول تولید شده را به خواهان آن محصول معرفی می کند را علامت تجاری یا برند گویند که میتواند شامل کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی گردد.

براساس قانون تجارت تعریف علامت‌، علامت جمعي و نام تجاري عبارتند از :

علامت يعني نشان قابل روئیتی که بتواند به نوعی معرف کالا یا خدمات مربوطه اشخاص حقیقی یا حقوقی از همدیگر باشد.

علامت جمعي یا اشتراکی يعني نشان تصویری و دیداری که معرف خدمات یا کالای کلیه اعضای انجمن ها، اصناف، کانون یا گروه خاصی باشد که نشانگر خصوصیات و هویت و کیفت کالاها یا خدمات تمام اعضاء آن گروه باشد.

نام تجارتي يعني نشان دهنده عنوان ویا معرف اسم اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد.

فواید ثبت لوگو در استان البرز

تضمین بهتر بودن محصولات توسط مشتریان از یکدیگر

اشخاص حقوقی را قادر میسازد خدمات یا محصولات شان را از یکدیگر متمایز کنند.

ابزاری نوین جهت بازاریابی وتبلیغات درکسب وکار برای اعتبارو شهرت شرکت‌ها هستند.

با واگزاری مجوز استفاده از علامت برای اشخاص دیگر راه درآمدی برای مالک علامت محسوب می شوند.

جزء جدانشدنی عقود توافق نامه های اعطای نمایندگی هستند.

اموال معنوی اشخاص حقیقی و شرکتها محسوب می شوند.

مشوق شرکت‌ها برای حفظ یا بهبود کیفیت و ویژگی های محصولات هستند.

با استفاده ازعلامت تجاری ممکن است روند دریافت وام تسهیل گردد.

مدت زمان اعتبار ثبت لوگو در استان البرز

زمان اعتبار قانونی گواهی ثبت مالکیت علامت تجاری ده سال می باشد که اين مدت با اعلام و درخواست مالک علامت تجاری براي دوره‌هاي ده ساله و با پرداخت هزينه های ثبت، قابل تمديد می باشد‌. لازم به ذکر است که يك مدت زمان ارفاقي شش ماهه برای مالکینی که در زمان مقرر موفق به ثبت علامت نشده اند تعیین شده است که با پرداخت هزینه ثبت و جریمه تاخیر می توانند علام تجاری مورد نظر را مجددا ثبت کنند.

مدارک مورد نیاز جهت تقاضای ثبت لوگو در استان البرز

قبل از هر اقدامی با ید بدانیم که علامت تجاری را به دو صورت حقیقی و حقوقی می توانیم به ثبت برسانیم، که مدارک هر شخصیت برای ثبت متفوت از یکدیگر است. مثلا در اشخاص حقیقی باید کلیه مدارک و مجوزهای لازم نسبت به موضوع فعالیت و یا طبقه مورد نظر به نام شخص حقیقی باشد.و در ثبت علامت تجاری حقوقی کلیه مدارک باید به نام شرکت تنظیم شود تا بتوانیم برای دریافت علامت تجاری حقوقی اقدامات لازم راانجام دهیم.

میبایست قبل از مراحل ثبت نام علامت تجاری مدارک زیر را تکمیل کرده و اسکن مدارک را نیز همراه داشته باشیم.

مدارک اشخاص حقوقی

  • مدارک واسناد ثبت شده شرکت به همراه کپی آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات شرکت.
  • مجوز موضوع فعالیت شرکت ،ممکن است این مجوزبه نام مدیر عامل تنظیم شده باشد.
  • برای ثبت برند لاتین کپی کارت بازرگانی مورد نیاز است.
  • اسناد و مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت
  • نمونه علامت تجاری مورد نظرکه با ابعاد 6*6 میباشد.
  • مهرشرکت

مدارک ثبت برند به نام اشخاص حقیقی

  • اسناد و مدارک هویتی شخص متقاضی علامت.
  • مجوز فعالیت ویا جواز کسب مرتبط با تولید و خدمات مورد نظر
  • برای ثبت علامت تجاری به زبان انگلیسی، کارت بازرگانی شخص مورد نیاز است.
  • تصویر نمونه علامت تجاری که با ابعاد 6*6 می باشد.

مراحل ثبت ثبت لوگو در استان البرز

تولیدکنندگان برای عرضه هرچه بهتر محصولات تولیدشده به بازار می توانند علامت مخصوصی برای آن محصول داشته باشند که بتواند نوع محصول و موارد مصرف آن را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری معرفی کند، برای این کار باید علامت تجاری مورد نظر را طبق قوانین ثبت و انجام مراحل قانونی در اداره مالکیت صنعتی به ثبت برسانیم تا از حق انحصاری آن علامت برخوردار شویم. برای ثبت علامت تجاری باید کلیه مدارک هویتی و مجوزهای لازم را فراهم کرد تا فرایند ثبت در زمان مورد نظر روند قانونی را طی کند.

پس از فراهم کردن مدارکی که در قسمت بالا اعلام کردیم باید برای ثبت نام در سایت اداره مالکیت صنعتی به نشانی زیر اقدام نمایید.sherkat.ssaa.ir یا اینکه از طریق مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا فرایند و اقدامات لازم جهت ثبت برند ( علامت تجاری ) خود را انجام دهید.

اعتراضات نسبت به ثبت برند درکرج و استان البرز :

پیش از آنکه علامت در اداره مالکیت صنعتی به ثبت برسد یک مهلت 30 روزه لحاظ شده است که از آغاز انتشار در روزنامه رسمی، اشخاص ذینفع فرصت دارند تا هرگونه علامت مورد تقاضا، ثبت می گردد. اگر دراین مهلت شخص معارض اعتراض خود را به اداره مزبور واصی کرد این اداره مکلف است تا ده روز اعتراض را به متقاضی اعلام کند و متقاضی در صورت عدم پاسخگویی ویا پاسخ ناکافی (به تشخیص اداره مالیت صنعتی) ثبت علامت ملغی می گردد. ضمنا معترض مکلف به پیگیری اعتراض خود می باشد.

چنانچه معترض مدعی مالکیت علامت مورد تقاضا باشد و این علامت را ثبت نکرده ،مکلف است ضمن اعتراض تقاضای ثبت خود را مطابق مقررات به عمل آورد. هرگاه متقاضی کتبا به اعتراض معترض تمکین نماید و یا از پاسخگویی اجتناب نماید ، علامت مسترد شده تلقی و مراتب به معترض ابلاغ می شود تا چنانچه علامت راثبت نکرده نسبت به ثبت آن اقدام کند. کارشناسان و مشاورین ثبت شرکت ایلیا میتوانند شمارا در به ثمر رساندن یک برند موفق رزاهنمایی نمایند همین حالا با ما در تماس باشید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟رنگ و تاثیر آن بر روی روحیه و روان و در کل شخصیت افراد در روانشناسی نوین مورد توجه قرار گرفته است. ترکیبات رنگی که افراد ا

استعلام آنلاین برند

توضیحات کامل درباره استعلام برندهای ثبت شده به همراه استعلام برند

ثبت بین المللی برند ( مادرید )

ثبت بین المللی برند ( مادرید ) - مقررات ثبت بین المللی علائم تجاری (سيستم مادريد)، علامت یا برند با توجه به قوانين داخلي هركشور مورد بررسي قرارميگيرد .

برترین نمونه اسم برند و اسم شرکت های ایرانی و هنری

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره 2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل و خارجی نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکتپرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در تهران و کرج و سا یر نقاط ایران - شرایط ثبت علامت ، لوگو ، آرم و اسم و علائم تجاری - مدارک لازم جهت ثبت علامت تجاری و برند به صورت مختصر .

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت برند

برای اینکه بتوانیم ثبت برند خود را انجام دهیم باید در ابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. همچنین برای خیلی ها سوال است مدت زمان لازم برای ثبت برند چقدر است؟

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند - در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

0 تا 100 سیب سلامت سال 99

در این مقاله به مطالبی درباره سیب سلامت- نحوه دریافت مجوز سیب سلامت-مراحل دریافت سیب سلامت-دریافت سیب سلامت-گرفتن سیب سلامت-نحوه گرفتن سیب سلامت- شرایط دریافت سیب سلامت پرداخته شده است در صورت تمایل به سیب سلامت با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
برگزاری مسابقه اینستاگرمی مسابقه اینستاگرمی
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید