لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

مدارک لازم جهت ثبت لوگو در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص مدارک لازم جهت ثبت لوگو در کرج و استان البرز

علامت باید یک طرح قابل لمس باشد که خصوصیات یا خدمات محصول در آن نمایان باشد . همچنین از این طریق بتوان به خصوصیت منحصر به فرد محصول و یا خصلتی که باعث تمایز محصول از دیگر محصولات مشابه باشد پی برد ، همچنین نه فقط خصوصیت منحصر به فرد محصول بلکه خصوصیت منحصر به فردی از شرکت صاحب برند که تمایل دارند نمود بیرونی کسب و کارشان باشد در طرح لوگو نمایان باشد .
امروزه استفاده از اصطلاح لوگو بسیار افزایش یافته مخصوصا در ارگان هایی مانند نیروی انتظامی (در لباس هایشان ) در تولیدات مواد غذایی ، در پرچم برخی کشورها نیز کاملا مشهود است و حتی در ساخت برخی فیلم هاو بسیاری محصولات و خدمات استفاده از یک لوگو یا ثبت علامت تجاری اهمیت بسیاری یافته است در واقع نشان دهنده هویت اصلی کالا ، شخص ، کسب و کار ، نوع فعالیت و کل مجموعه صاحب آن می باشد . مشتری باید با دیدن آن خصوصیت متمایز کننده محصول در ذهنش نقش ببندد .
بهتر است جهت طراحی لوگو از افراد متخصص در این زمینه استفاده شود تا بهتر مناسب تر و با کیفیت تری که مناسب موضوع فعالیت و کسب و کار مورد نظر باشد طراحی شود .

مدارک لازم جهت تقاضای ثبت علامت تجاری در استان البرز :

مالکیت علامت تجاری ممکن است برای یک شخص حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسد . بر این اساس با توجه به متقاضی ثبت برند ،وجود مدارک زیر الزامی است

الف-شخص حقیقی

1-رونوشت شناسنامه و کارت ملی

2-رونوشت کارت بازرگانی

3- جواز فعالیت(جواز کسب ،جواز صنایع،پروانه بهره برداری و ....)

ب- شخص حقوقی:

1-رونوشت شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل

2-آخرین روزنامه تغییرات به علاوه روزنامه تاسیس

3-جواز فعالیت (جواز کسب ،جواز صنایع ،پروانه بهره برداری)

مدارک لازم جهت ثبت لوگو در استان البرز

نمادی که نشان دهنده نوع فعالیت و یا محصول تولید شده را به خواهان آن محصول معرفی می کند را علامت تجاری یا برند گویند که میتواند شامل کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی گردد.

براساس قانون تجارت تعریف علامت‌، علامت جمعی و نام تجاری عبارتند از :

علامت یعنی نشان قابل روئیتی که بتواند به نوعی معرف کالا یا خدمات مربوطه اشخاص حقیقی یا حقوقی از همدیگر باشد.

علامت جمعی یا اشتراکی یعنی نشان تصویری و دیداری که معرف خدمات یا کالای کلیه اعضای انجمن ها، اصناف، کانون یا گروه خاصی باشد که نشانگر خصوصیات و هویت و کیفت کالاها یا خدمات تمام اعضاء آن گروه باشد.

نام تجارتی یعنی نشان دهنده عنوان ویا معرف اسم اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد.

فواید ثبت لوگو در استان البرز

تضمین بهتر بودن محصولات توسط مشتریان از یکدیگر

اشخاص حقوقی را قادر میسازد خدمات یا محصولات شان را از یکدیگر متمایز کنند.

ابزاری نوین جهت بازاریابی وتبلیغات درکسب وکار برای اعتبارو شهرت شرکت‌ها هستند.

با واگزاری مجوز استفاده از علامت برای اشخاص دیگر راه درآمدی برای مالک علامت محسوب می شوند.

جزء جدانشدنی عقود توافق نامه های اعطای نمایندگی هستند.

اموال معنوی اشخاص حقیقی و شرکتها محسوب می شوند.

مشوق شرکت‌ها برای حفظ یا بهبود کیفیت و ویژگی های محصولات هستند.

با استفاده ازعلامت تجاری ممکن است روند دریافت وام تسهیل گردد.

مدت زمان اعتبار ثبت لوگو در استان البرز

زمان اعتبار قانونی گواهی ثبت مالکیت علامت تجاری ده سال می باشد که این مدت با اعلام و درخواست مالک علامت تجاری برای دوره‌های ده ساله و با پرداخت هزینه های ثبت، قابل تمدید می باشد‌. لازم به ذکر است که یك مدت زمان ارفاقی شش ماهه برای مالکینی که در زمان مقرر موفق به ثبت علامت نشده اند تعیین شده است که با پرداخت هزینه ثبت و جریمه تاخیر می توانند علام تجاری مورد نظر را مجددا ثبت کنند.

مدارک مورد نیاز جهت تقاضای ثبت لوگو در استان البرز

قبل از هر اقدامی با ید بدانیم که علامت تجاری را به دو صورت حقیقی و حقوقی می توانیم به ثبت برسانیم، که مدارک هر شخصیت برای ثبت متفوت از یکدیگر است. مثلا در اشخاص حقیقی باید کلیه مدارک و مجوزهای لازم نسبت به موضوع فعالیت و یا طبقه مورد نظر به نام شخص حقیقی باشد.و در ثبت علامت تجاری حقوقی کلیه مدارک باید به نام شرکت تنظیم شود تا بتوانیم برای دریافت علامت تجاری حقوقی اقدامات لازم راانجام دهیم.

میبایست قبل از مراحل ثبت نام علامت تجاری مدارک زیر را تکمیل کرده و اسکن مدارک را نیز همراه داشته باشیم.

مدارک اشخاص حقوقی

  • مدارک واسناد ثبت شده شرکت به همراه کپی آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات شرکت.
  • مجوز موضوع فعالیت شرکت ،ممکن است این مجوزبه نام مدیر عامل تنظیم شده باشد.
  • برای ثبت برند لاتین کپی کارت بازرگانی مورد نیاز است.
  • اسناد و مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت
  • نمونه علامت تجاری مورد نظرکه با ابعاد 6*6 میباشد.
  • مهرشرکت

مدارک ثبت برند به نام اشخاص حقیقی

  • اسناد و مدارک هویتی شخص متقاضی علامت.
  • مجوز فعالیت ویا جواز کسب مرتبط با تولید و خدمات مورد نظر
  • برای ثبت علامت تجاری به زبان انگلیسی، کارت بازرگانی شخص مورد نیاز است.
  • تصویر نمونه علامت تجاری که با ابعاد 6*6 می باشد.

مراحل ثبت ثبت لوگو در استان البرز

تولیدکنندگان برای عرضه هرچه بهتر محصولات تولیدشده به بازار می توانند علامت مخصوصی برای آن محصول داشته باشند که بتواند نوع محصول و موارد مصرف آن را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری معرفی کند، برای این کار باید علامت تجاری مورد نظر را طبق قوانین ثبت و انجام مراحل قانونی در اداره مالکیت صنعتی به ثبت برسانیم تا از حق انحصاری آن علامت برخوردار شویم. برای ثبت علامت تجاری باید کلیه مدارک هویتی و مجوزهای لازم را فراهم کرد تا فرایند ثبت در زمان مورد نظر روند قانونی را طی کند.

پس از فراهم کردن مدارکی که در قسمت بالا اعلام کردیم باید برای ثبت نام در سایت اداره مالکیت صنعتی به نشانی زیر اقدام نمایید.sherkat.ssaa.ir یا اینکه از طریق مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا فرایند و اقدامات لازم جهت ثبت برند ( علامت تجاری ) خود را انجام دهید.

اعتراضات نسبت به ثبت برند درکرج و استان البرز :

پیش از آنکه علامت در اداره مالکیت صنعتی به ثبت برسد یک مهلت 30 روزه لحاظ شده است که از آغاز انتشار در روزنامه رسمی، اشخاص ذینفع فرصت دارند تا هرگونه علامت مورد تقاضا، ثبت می گردد. اگر دراین مهلت شخص معارض اعتراض خود را به اداره مزبور واصی کرد این اداره مکلف است تا ده روز اعتراض را به متقاضی اعلام کند و متقاضی در صورت عدم پاسخگویی ویا پاسخ ناکافی (به تشخیص اداره مالیت صنعتی) ثبت علامت ملغی می گردد. ضمنا معترض مکلف به پیگیری اعتراض خود می باشد.

چنانچه معترض مدعی مالکیت علامت مورد تقاضا باشد و این علامت را ثبت نکرده ،مکلف است ضمن اعتراض تقاضای ثبت خود را مطابق مقررات به عمل آورد. هرگاه متقاضی کتبا به اعتراض معترض تمکین نماید و یا از پاسخگویی اجتناب نماید ، علامت مسترد شده تلقی و مراتب به معترض ابلاغ می شود تا چنانچه علامت راثبت نکرده نسبت به ثبت آن اقدام کند. کارشناسان و مشاورین ثبت شرکت ایلیا میتوانند شمارا در به ثمر رساندن یک برند موفق رزاهنمایی نمایند همین حالا با ما در تماس باشید.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند بین المللی🥇

ثبت برند بین المللی ، ثبت برند در خارج از کشور ، مزایای ثبت بین المللی برند ، هزینه ثبت برند بین المللی ، کشورهای عضو سیستم بین المللی مادرید

🥇مدارک ثبت برند【مدت زمان ثبت برند ✔️】

نام تجاری ، مدت زمان ثبت برند، مدارک ثبت برند، مدارک لازم برای ثبت برند ،مدارک جهت ثبت برند ، مدارک لازم برای ثبت لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو ، آرم توسط دپارتمان طراحی ثبت شرکت ایلیا برای شما در اسرع وقت و مطابق سلیقه شما انجام می شود . کارگروه تخصصی طراحی و تبلیغات روبیک طراحی لوگو ، آرم ، ست اداری ، طراحی سایت سئو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ وحتی برنامه نویسی اپلیکیشن را برای شما به انجام می رساند .

برترین نمونه اسم برند 🥇 اسم شرکت های ایرانی【 و هنری ✔️】

2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل 🥇 و خارجی ✔️ نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکت

0 تا 100 سیب سلامت سال 99

در این مقاله به مطالبی درباره سیب سلامت - مراحل و نحوه دریافت و گرفتن مجوز سیب سلامت و در آخر شرایط دریافت آن

نام تجاری - انتخاب نام تجاری

نام تجاری - انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری ( برند ) قرار دارد یک استراتژی

نشان تجاری

مدارک، مراحل، شرایط و ویژگی های مربوط به نشان تجاری

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند - باید به صورت کامل مسلط به انجام امور ثبتی متقاضیان باشد . مجتمع ایلیا این اطمینان را به شما خواهد داد که امورات و مراحل ثبت برند شما با تجارب مجرب ترین کارشناسان در کم ترین زمان انجام خواهد پذیرفت.

شرایط ثبت برند لاتین 🥇【ثبت برند لاتین ✔️】

مراحل و شرایط و مدارک ثبت برند لاتین در کشور . انجام امور ثبتی در کم ترین زمان توسط مجرب ترین کارشناسان ثبتی در کشور

ارزانترین ثبت برند ✔️

برای ثبت برندو انجام امورات ثبتی و حقوقی خود باید با اشخاص مجرب و کاربلد در مجتمع متخصص در امر ثبت برند در ارتباط باشید. برای اطلاع از بهترین موسسه ثبت برند در کشور باید به رزومه آن ها توجه کنید .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید