لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت نام تجاری در کرج


توضیحات تکمیلی درخصوص ثبت برند ،علامت ، لوگو و ثبت نام تجاری در کرج و استان البرز :

ثبت نام تجاری در کرج

برند یا علامت تجاری نشان مشخصی می باشد که از طریق آن اجناس کالا و یا خدمات تولیدی بنگاههای اقتصادی را از یکدیگر متمایز مینماید. این نظام به افراد کمک می نماید تا بتوانند خدمات و کالاهایی را که مدنظرشان می باشد با نشان و لوگو مشخص شده خریداری نمایند. در حال حاضر برا تولید محصولات از جمله : مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و... داشتن علامت تجاری از الزامی می باشد قبل از هر اقدامی برند و علامت تجاری خود را به ثبت برسانید.

ثبت نام تجاری در کرج :

قانون اعلام میدارد که ثبت علامت تجاری در کرج نشان قابل رویتی می باشد که قادر است کالا و خدمات اشخاص را از یکدیگر متمایز می نماید در مقابل علامت جمعی که با عنوان علامت جمعی در اظهارنامه ثبت میگردد می بایست بتواند مبدا و یا هرگونه خصوصیاتی که بتواند از طریق آن تحت نظارت و مالکیت علامت ثبت شده جمعی استفاده نماید متمایز سازد

مراحل ثبت نام تجاری در کرج :

قبل از هر اقدامی باید اطلاعات خود را در زمینه ثبت برند در کرج و علامت تجاری تکمیل نمایید کارشناسان و مشاورین مجتمع ثبت شرکت ایلیا کلیه اطلاعات درخواستی شما به صورت جامع و کامل در اختیار شما عزیزان می گذارد.

تعریف نام تجاری در کرج

در تعریف علامت تجاری میتوان گفت نشانی است که باعث میشود کالاهای تولیدی یا خدماتی که به وسیله افراد حقیقی یا حقوقی که شامل نهادها،موسسات،شرکت ها و ...میشود معرفی و شناخته گردد.

قوانین و مقررات موجود علامت،علامت جمعی،نام تجاری را این گونه تعریف نموده اند:

علامت در اصل نمادی است که وجه تمایز کالاهارا با یکدیگر نشان میدهد و باعث تفکیک کالا و خدمات از یکدیگر میشود.

علامت جمعی که نام دیگر آن علامت اشتراکی میباشد به نشانی گفته میشود که قابل مشاهده میباشد و یا تصویری است که به اسم علامت تجاری در اظهار نامه آمده است و کالا یا خدمات اعضای اتحادیه،کانون،صنف،گروه یا انجمن خاص را به دیگران میشناساند.

در تعریف نام تجاری میتوان گفت که نام تجاری افراد حقیقی یا حقوقی را به دیگران معرفی میکند و در اصل میشناساند.

ثبت نام تجاری در کرج

فواید ثبت نام تجاری در کرج

 • به تولید کننده این اطمینان را میدهد که محصولات آن ها به وسیله ی مشتریان قابل تشخیص میباشد.
 • شرکت ها هم میتوانند با ثبت علامت تجاری محصولات خود را از سایر شرکت ها جدا کنند و تفکیک نمایند.
 • شرکت‌ها را قادر می سازد که محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.
 • از علامت تجاری به عنوان وسیله ای برای بازاریابی میتوان استفاده کرد و همچنین سبب مشهور شدن شرکت ها میشود.
 • اسفاده از علامت تجاری به طور انحصاری در اختیار دارنده ی آن قرار میگیرد ودارنده میتواند با دادن حق امتیاز استفاده به اشخاص دیگر از این را هم کسب درامد داشته باشد.
 • در صورتی که شخصی بخواهد نمایندگی دریافت کند لازمه ی دریافت نمایندگی ثبت علامت تجاری میباشد.
 • علامت در واقع جزو اموال و دارایی های معنوی شرکت ها و افراد محسوب میشود.
 • علامت تجاری در اصل سبب میشود که شرکت ها تشویق شوند کیفیت محصولات خود را بهبود بخشند و زمینه ای را برای رشد و ترقی آن ها فراهم می آورد.
 • اشخاصی که علامت تجاری دارا هستد آسان تر میتوانند وام دریافت نمایند

مدت زمان اعتبارنام تجاری در کرج

علامت تجاری از زمانی که اخذ میشود تا ده سال اعتبار دارد.البته در صورت پایان اعتبار دارنده آن میتواند مجددا درخواست تمدید نماید برای یک دوره ده ساله و هزینه ای را هم که به آن تعلق مگیرد پرداخت نماید.بعد از این که اعتبار علامت تجاری به پایان میرسد به دارنده ی علامت شش ماه فرصت میدهند تا هزینه تمدید را پرداخت نماید و در صورتی که ظرف مدت معین پرداخت ننماید جریمه تاخیر هم به آن تعلق میگیرد که آن را هم باید پرداخت نماید.

مدارک مورد نیاز جهت تقاضای ثبت نام تجاری در کرج

علامت تجاری را میتوان به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت رساند.فرقی که بین آن ها وجود دارد فقط در زمینه مدارک مورد نیاز جهت ثبت است که با هم تفاوت دارند.برای ثبت علامت تجاری به شکل حقیقی کلیه ی مداک باید با اسم شخص حقیقی باشد و همچنین باید با طبقه و فعالیت مورد نظر شخص هم ارتباط داشته باشد.جهت ثبت علامت برای شخص حقوقی کلیه ی اسناد و جواز ها باید به نام شخص حقوقی یا همان شرکت باشد و همچنین شخص باید در موضوع شرکت طبقه مد نظر را هم ذکر نماید.برای ثبت برند مدارکی مورد نیاز است که شخص متقاضی باید ان ها را اماده سازد و اسکن آن ها را هم بگیرد و آماده ساز.د.

مدارک اشخاص حقوقی

 • رونوشت اسناد ثبت شرکت به همراه آگهی تاسیس و آخرین آگهی ثبت تغییرات شرکت
 • رونوشت از مجوز فعالیت شرکت ، این مجوز ممکن است به نام مدیر عامل نیز باشد.
 • رونوشت کارت بازرگانی برای ثبت برند به شکل لاتین
 • رونوشت مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت
 • نمونه تصویری علامت تجاری مد نظر با ابعاد 10*10
 • مهرشرکت
 • وکالت نامه وکیل ( وکیل ثبت برند ایلیا )

مدارک ثبت برند به نام اشخاص حقیقی

 • رونوشت مدارک احراز هویت شخص متقاضی
 • رونوشت جواز کسب یا مجوز فعالیت مرتبط با زمینه تولید و خدمات
 • رونوشت کارت بازرگانی برای ثبت برند به زبان انگلیسی
 • نمونه علامت تجاری در ابعاد 10*10
 • وکالت نامه وکیل ( وکیل ثبت برند در کرج )

ثبت نام تجاری در کرج

تولیدکنندگان و شرکت های تولیدی زمانی که تصمیم میگیرند محصولات خود را به بازار عرضه نمایند همراه با عرضه محصولات علامت تجاری مخصوصی را هم برای آن محصول میتوانند داشته باشند البته مشروط به آن که علامت مد نظر خود را مطابق قانون در اداره ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات به ثبت رسانده باشند و بعد از ثبت آن علامت به نام خود به طور انحصاری میتوانند از آن استفاده کنند .ثبت علامت نیازمند آماده سازی کلیه ی مدارک و رعایت کامل قوانین و مقررات لازمه میباشد.

متقاضی بعد از تکمیل مدارک فوق الذکرباید نسبت ثبت نام در سایت اداره مالکیت صنعتی به آدرس sherkat.ssaa.irاقدام نمایند و یا از طریق مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا اقدامات لازم جهت ثبت علامت تجاری را انجام دهند.

به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت برند و ثبت نام تجاری در کرج و استان البرز با مشاورین و کارشناسان مجرب و متخصص مجتمع ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید و از تجربیات این کارشناسان بهره مند گردید.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟رنگ و تاثیر آن بر روی روحیه و روان و در کل شخصیت افراد در روانشناسی نوین مورد توجه قرار گرفته است. ترکیبات رنگی که افراد ا

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

ثبت اینترنتی برند 🥇【ثبت آنلاین برند ✔️】

ثبت برند اینترنتی ، ثبت اینترنتی برند ، ثبت برند ایلیا ، ثبت برند ،قوانین تجارت برای ثبت برند ، مراحل ثبت برند

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

نشان تجاری

نشان تجاری با هدف متمایز نمودن کالاها و محصولات صنعتی و یا خدماتی مورد استفاده قرار می گیرند و موسسه ثبتی حقوقی ایلیا خدمات ثبت نشان تجاری را ارائه می دهد

برترین نمونه اسم برند 🥇 اسم شرکت های ایرانی【 و هنری ✔️】

2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل 🥇 و خارجی ✔️ نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکتپرداخته شده است مقاله را بخوانید.

🥇مدارک ثبت برند【مدت زمان ثبت برند ✔️】

نام تجاری ، مدت زمان ثبت برند، مدارک ثبت برند، مدارک لازم برای ثبت برند ،مدارک جهت ثبت برند ، مدارک لازم برای ثبت لوگو

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران

تحولات قانونی راجع به حمایت از نام تجاری در ایران - در این دوره مقرره قانونی خاصی در خصوص ثبت یا حمایت از نام تجارتی اتباع داخلی دیده نمی شود؛ مع الوصف وفق معاهده دوجانبه با دولت آلمان از نام تجاری اتباع آلمانی بدون نیاز به ثبت آن در ایران حمایت می شد. ضمن این که علیرغم فقدان نظام ثبت نام تجاری

هنر برندینگ

اثر گذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن مشتریان است و یا همان ثبت برند می باشد

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید