جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز

شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز

از مسائل مهم در انجام مراحل قانونی ثبت نام تجاری و برند در اداره مالکیت صنعتی، توجه به شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز مربوط به ثبت بوده که ما در این مقاله به شرح آن خواهیم پرداخت تا شما را در راه ثبت نام تجاری یاری کنیم.

در ادامه این متن همراه ما باشید و در صورت پیش آمدن هر نوع سوالی می توانید با شماره تماس های مجتمع ایلیا تماس گرفته و از مشاوره رایگان این مجتمع بهره مند شوید.

نکات ثبت نام تجاری در استان البرز

نام تجاری در استان البرز نامی برای کسب و کار شماست که با آن شناخته می شوید و بر روی تابلو شما و یا محصولات شما درج می شود یا در تبلیغات خدماتی که ارائه می دهید استفاده می شود.

این نام نامی است که همگان شما را با آن می شناسند و معرف شما و شخصیت کار شما است. در حقیقت نام تجاری نوعی مارک یا برند برای فعالیت شماست مانند نام تجاری سامسونگ. نام تجاری ممکن است از یک یا چند واژه فارسی یا لاتین تشکیل شود.

نام تجاری مورد استفاده بر روی تولیدات باید از نظر فرم ظاهری و ساختار جدید باشد و سابقه ثبت نام تجاری در استان البرز و استفاده آن توسط دیگران را نداشته باشد.

در نام های مرکب ممکن است یکی از اجزا تشکیل دهنده جدید نبوده و جز یا اجزا دیگر متفاوت از سایر نشان های ثبت شده باشد.

از ویژگی های دیگر ثبت برند به کاربردن ابتکار و خلاقیت در آن است. یعنی ثبت نام تجاری باید سرشار از طراحی مبتکرانه و ظرایف شکلی باشد اگر نام تجاری در استان البرز به شکل یک علامت ساده باشد.

با خود کالا اشتباه گرفته شود به خوبی نمی تواند محصول مورد نظر را در بازار معرفی کرده و از عرضه آن در بازار حمایت کند.

شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز

ثبت نام تجاری در استان البرز

روند ثبت نام تجاری در استان البرز مانند برند با ثبت اظهارنامه آغاز می گردد که یه صورت اینترنتی می باشد. چنانچه تایید شود و مدارک نیز تایید گردد یعنی تشابه یا نقصی مدارک وجود نداشته باشد وارد مرحله آگهی روزنامه رسمی که در دو نوبت انجام می شود.

در نهایت گواهی ثبت نشان تجاری صادر می گردد. ثبت نام تجاری در استان البرز با استناد به مجوز یا موافقت اصولی امکان پذیر می گردد.

ثبت نام تجاری کرج و استان البرز همانطور که گفتیم با ثبت اظهارنامه نام تجاری آغاز می شود.

اما تکمیل این اظهارنامه احتیاج به دانش حقوقی دارد به علاوه در صورتی که پرونده دچار تقص شود بهتر است کارشناس ثبت نام تجاری برای شما به صورت تخصصی رفع نقص کند.

توصیه ما استفاده از تجربیات متخصصان ثبت نام تجاری در استان البرز و ثبت نام تجاری در کرج است. در این خصوص مشاوران ثبت شرکت ایلیا بهترین شرایط ثبت نام تجاری را برای شما فراهم می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها