درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 4 مرداد 1400


از موضوعات مهم در انجام مراحل قانونی ثبت نام تجاری و برند در اداره مالکیت صنعتی ، توجه به شرایط و قانون مربوط به ثبت بوده که ما در این مقاله به شرح آن خواهیم پرداخت تا شما را در راه ثبت نام تجاری یاری کنیم . در ادامه این متن همراه ما باشید و در صورت پیش آمدن هرنوع سوالی می توانید با شماره تماس های مجتمع ایلیا تماس گرفته و از مشاوره رایگان این مجتمع بهره مند شوید.

شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز

نام تجاری در استان البرز نامی برای کسب و کار شماست که با آن شناخته می شوید و بر روی تابلو شما و یا محصولات شما درج می شود یا در تبلیغات خدماتی که ارائه می دهید استفاده می شود . این نام نامی است که همگان شما را با آن می شناسند و معرف شما و شخصیت کار شماست . در حقیقت نام تجاری نوعی مارک یا برند برای فعالیت شماست مانند نام تجاری سامسونگ . نام تجاری ممکن است از یک یا چندواژه فارسی یا لاتین تشکیل شود . نام تجاری مورد استفاده بر روی تولیدات باید از نظر فرم ظاهری و ساختار جدید باشد و سابقه ثبت نام تجاری در استان البرز واستفاده آن توسط دیگران رانداشته باشد. در نامهای مرکب ممکن است یکی از اجزا تشکیل دهنده جدید نبوده و جز یا اجزا دیگر متفاوت از سایر نشانهای ثبت شده باشد

از ویژگی های دیگر ثبت برند به کاربردن ابتکار و خلاقیت در آن است. یعنی ثبت نام تجاری باید سرشار از طراحی مبتکرانه و ظرایف شکلی باشداگر نام تجاری در استان البرز به شکل یک علامت ساده باشد و با خود کالا اشتباه گرفته شود به خوبی نمی تواند محصول مورد نظر را در بازار معرفی کرده و از عرضه آن در بازار حمایت کند.

 

شرایط ثبت نام تجاری در استان البرز

 

ثبت نام تجاری در استان البرز

روند ثبت نام تجاری در استان البرز مانند برند با ثبت اظهارنامه آغاز می گردد که یه صورت اینترنتی می باشد و چنانچه تایید شود و مدارک نیز تایید گردد یعنی تشابه ویا نقصی مدارک وجود نداشته باشد وارد مرحله آگهی روزنامه رسمی که در دونوبت انجام می شود و در نهایت گواهی ثبت نشان تجاری صادر می گردد. ثبت نام تجاری در استان البرز با استناد به مجوز یا موافقت اصولی امکان پذیر می گردد . ثبت نام تجاری کرج و استان البرز همانطور که گفتیم با ثبت اظهارنامه نام تجاری آغاز میشود اما تکمیل این اظهارنامه احتیاج به دانش حقوقی دارد به علاوه در صورتی که پرونده دچار تقص شود بهتراست کارشناس ثبت نام تجاری برای شما به صورت تخصصی رفع نقص کند لذا توصیه ما استفاده از تجربیات متخصصان ثبت نام تجاری در استان البرز و ثبت نام تجاری در کرج است در این خصوص مشاوران ثبت شرکت ایلیا بهترین شرایز ثبت نام تجاری را برای شما فراهم می کنند.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید