ثبت شرکت ایلیا ثبت شرکت ایلیا
منو
ثبت شرکت ثبت برند ایلیا
تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب:

ایران کد

ثبت برند ایران کد زبان مشترک در شناسایی کالا و تسهیل ارتباط در بازار میباشد.

ثبت شرکت 

ثبت برند جهت ثبت انواع شرکتها وموسسات غیرتجاری بصورت کاملا تخصصی  از کارشناسان ایلیا اطلاعات لازم را  کسب نمایید. 

ثبت تغییرات شرکت ها

ثبت برند جهت تغییرات در شرکت ها قوانین ویژه ای با توجه به نوع تصمیمات اعضا در شرکت اتخاذ می گردد.در صورت نیاز به تغییرات با مشاوران ایلیا تماس حاصل نمایید. 

ثبت علامت تجاری (برند)

ثبت برند برند هویت کسب و کار شماست. جهت ثبت هـویت کـسب و کار خود همین حالا با کارگروه ثبت برند و برندینگ  ایلیا  در ارتباط باشید.

اقدامات مهم پس از ثبت شرکت

ثبت برند اقدامات مهم پس از ثبت شرکت را با مشاوره تخصصی از کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا مطلع گردید.

ایران کد  فوری و سریع

با توجه به قوانین مندرج در قانون اساسی کشور و قانون تجارت الکترونیک به منظور ایجاد نظم و طبقه بندی ملی کالاها و خدمات برای آنها شناسه مشخصی  تحت عنوان ایران کد تهیه شده است.ایران کد یا کد ملی کالا  در واقع نظامی می باشد که میتوان از طریق آن کالا و خدمات را طبقه بندی و شناسایی نمود. این شناسه ارائه شده دارای کد 16رقمی می باشد که معرفی کننده کالا و خدمات است. این کد در حقیقت زبان مشترکی در سطح بین الملل می باشد. اطلاعات مربوط به عرضه کننده محصول ،  اطلاعات فنی  آن و استانداردهای ملی از طریق این کد 16 رقمی مشخص می گردد. این کد به منظور شفاف سازی بازار، کمک به توسعه اقتصادی  وتجارت الکترونیک و  جلوگیری از قاچاق  کالا انجام شده شده است.

جهت اخذ ایران کد از کجا شروع کنیم؟

اولین گام بهره جستن از تجربیات و اطلاعات یک کارشناس و مشاوری آگاه و با تجربه می باشد. مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه اخذ ایران کد میتواند یاری رسان شایسته ای برای شما متقاضی محترم اخذ ایران کد  باشد.به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه  به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید.

مراحل اخذ ایران کد به شرح ذیل می باشد : کلیه مدارک با توجه نوع شخصیت حقیقی و حقوقی فراهم میگردد ، تکمیل فرم اظهارنامه و مهر و امضا آن توسط مالک یا مدیر عامل ، ثبت نام الکترونیکی ، ارسال آدرس ایمیل و ضمیمه کردن مدارک و در انتها پیگیری ثبت نام ایران کد.

مدارک ثبت نام ایران کد با توجه به نوع شخصیت حقیقی یا حقوقی در تغییر میباشد.مدارک لازم برای  اشخاص حقوقی:آگهی تاسیس، روزنامه رسمی ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، کارت بازرگانی ،  کارت ملی مدیرعامل ، آگهی ثبت علامت تجاری و این مدارک برای اشخاص حقیقی:جواز کسب ،  پروانه بهره برداری ، کارت ملی صاحب جواز  ، آگهی ثبت علامت تجاری ، پروانه ساخت وفیش واریزی هزینه ثبت نام می باشد.

برآورد زمان دقیق اخذ ایران کد منوط بر اطلاع از نوع محصول و سایر شرایط شما متقاضی محترم می باشد. لذا  به منظور اطلاع از مدت  زمان اخذ ایران کدپیشنهاد می گردد با مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. 

هزینه ی ثبت نام ایران کد  جهت کالاهای مختلف  ، متغیراست. بنابراین پیشنهاد ما این است که جهت آگاهی دقیق ازهزینه ها لطفا با مشاوران ما در مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید.

توضیحات تکمیلی 
خدمات مرتبط
ثبت شرکت های خارجی در ایران پیشنهاد اسامی جهت نام شرکت چرا ثبت شرکت ایلیا؟ ثبت الحاق به موضوع شرکت با مسئولیت محدود اظهارنامه ثبت علامت تجاری ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت سهامی عام فوری و سریع تنظیم طرح توجیهی آنلاین اخذ ایران کد ثبت شرکت تعاونی فوری و سریع استعلام نام برند قبل از ثبت ثبت نمایندگی شرکت های خارجی
مسیر طی شده مشتریان ایلیا

امید در انسان به میزان بال برای پرندگان اهمیت دارد

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

دیدگاه‌ها

گیتی چاره دار آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
میخواستم ببینم شما در گرفتن جواز سالن عروسی در دهستان دهکا میتونید به من کمک کنید
پاسخ
محمد امين بمبوياني آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 0 0
جهت اخذ نشان حلال و ايران كد مزاحم ميشم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا آیا این نظر برایتان مفید بود ؟ 1 0
با سلام و احترام ، در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
4 دقیقهطراحی , برنامه نویسی > شرکت ایده پرداز زاوین