لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ایران کد فوری و سریع

با توجه به قوانین مندرج در قانون اساسی کشور و قانون تجارت الکترونیک به منظور ایجاد نظم و طبقه بندی ملی کالاها و خدمات برای آنها شناسه مشخصی تحت عنوان ایران کد تهیه شده است.ایران کد یا کد ملی کالا در واقع نظامی می باشد که میتوان از طریق آن کالا و خدمات را طبقه بندی و شناسایی نمود. این شناسه ارائه شده دارای کد 16رقمی می باشد که معرفی کننده کالا و خدمات است. این کد در حقیقت زبان مشترکی در سطح بین الملل می باشد. اطلاعات مربوط به عرضه کننده محصول ، اطلاعات فنی آن و استانداردهای ملی از طریق این کد 16 رقمی مشخص می گردد. این کد به منظور شفاف سازی بازار، کمک به توسعه اقتصادی وتجارت الکترونیک و جلوگیری از قاچاق کالا انجام شده شده است.

جهت اخذ ایران کد از کجا شروع کنیم؟

اولین گام بهره جستن از تجربیات و اطلاعات یک کارشناس و مشاوری آگاه و با تجربه می باشد. مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه اخذ ایران کد میتواند یاری رسان شایسته ای برای شما متقاضی محترم اخذ ایران کد باشد.به منظور تکمیل اطلاعات خود در این زمینه به کادر مشخص شده در این صفحه با عنوان توضیحات تکمیلی مراجعه فرمایید .

مراحل اخذ ایران کد به شرح ذیل می باشد : کلیه مدارک با توجه نوع شخصیت حقیقی و حقوقی فراهم میگردد ، تکمیل فرم اظهارنامه و مهر و امضا آن توسط مالک یا مدیر عامل ، ثبت نام الکترونیکی ، ارسال آدرس ایمیل و ضمیمه کردن مدارک و در انتها پیگیری ثبت نام ایران کد .

مدارک ثبت نام ایران کد با توجه به نوع شخصیت حقیقی یا حقوقی در تغییر میباشد.مدارک لازم برای اشخاص حقوقی:آگهی تاسیس، روزنامه رسمی ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، کارت بازرگانی ، کارت ملی مدیرعامل ، آگهی ثبت علامت تجاری و این مدارک برای اشخاص حقیقی:جواز کسب ، پروانه بهره برداری ، کارت ملی صاحب جواز ، آگهی ثبت علامت تجاری ، پروانه ساخت وفیش واریزی هزینه ثبت نام می باشد.

برآورد زمان دقیق اخذ ایران کد منوط بر اطلاع از نوع محصول و سایر شرایط شما متقاضی محترم می باشد. لذا به منظور اطلاع از مدت زمان اخذ ایران کدپیشنهاد می گردد با مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

هزینه ی ثبت نام ایران کد جهت کالاهای مختلف ، متغیراست. بنابراین پیشنهاد ما این است که جهت آگاهی دقیق ازهزینه ها لطفا با مشاوران ما در مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید .

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ایران کد فوری و سریع

ایران کد طبقه بندی و خدمات شناسه کالا و خدمات ایران، در واقع دستگاهی است جهت شناسایی، طبقه بندی، کدگذاری اقلام کالاهادر چرخه بازرگانی کشور(ثبت ایلیا)

اخذ ایران کد

ایران کد - اخذ ایران کد-سيستم ملی طبقه بندی کالا سيستمی است که اطلاعات اولیه زنجيره تامین در حیطه محصول را کنترل میکند.«موسسه ایلیا»

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
گیتی چاره دار
میخواستم ببینم شما در گرفتن جواز سالن عروسی در دهستان دهکا میتونید به من کمک کنید
پاسخ
محمد امين بمبوياني
جهت اخذ نشان حلال و ايران كد مزاحم ميشم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام و احترام ، در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید