جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

هزینه جواز تاسیس 1401 قیمت جواز کسب

هزینه جواز تاسیس 1400
🕔 زمان مطالعه تقریبی برای این مقاله : 5 دقیقه

از جمله موارد مهم و قابل توجه در زمان تاسیس واحد های تجاری در سال 1401 را می توان بحث هزینه جواز تاسیس 1401 دانست. برای اطلاع از تمامی هزینه ها به صورت واقعی و بدون پرداخت مبلغ اضافی بهتر است در ادامه این متن با ما همراه باشید تا نکات مهمی را به شما ارائه دهیم.

هزینه جواز تاسیس 1401

هزینه پایه جواز تاسیس با توجه به محل اخذ جواز تاسیس و موارد دیگر متغیر میباشد پیشنهاد میشود جهت اطلاع از قیمت نهایی و مشاوره در این خصوص فرم ثبت نام اخذ جواز و مشاوره بالای صفحه را تکمیل بفرمایید تا کارشناسان ما به صورت آنی پاسخگو شما باشند و اقدامات حقوقی را به سرانجام رسانند.

قیمت جواز کسب

لطفا جهت اطلاع از قیمت جواز کسب و مشاوره رایگان شماره خود را در فرم بالا یا از طریق مشاوره آنی در سمت چپ پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید . قیمت جواز تاسیس به عوامل مختلفی بستگی دارد که کارشناسان ثبتی می توانند آن را لیست کرده و به شما ارائه دهند. این اطمینان را به شما می دهیم که مقرون به صرفه ترین هزینه برای اخذ جواز تاسیس را به شما ارائه می دهیم.

به صورت کلی هزینه های اخذ جواز تاسیس بین 1 تا 2 میلیون خواهد بود که بسته به نوع فعالیت شما بر اساس برآورد کارشناسان حقوقی مجتمع حقوقی ایلیا متفاوت می باشد.

هزینه گرفتن جواز کسب سال 1401

درباره موضوع هزینه گرفتن جواز کسب باید بگوییم که این هزینه به شرایط و عوامل گوناگونی خصوصاً درباره صنف مورد نظر بستگی دارد هم چنین این هزینه ها شامل هزینه حق ورود به صنف، هزینه اخذ گواهی های نام برده و هزینه های جاری دیگر هم می باشد.

ادامه مطلب
نمونه ادعانامه اختراع

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه گرفتن جواز کسب و هزینه جواز کسب می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

هزینه جواز تاسیس 1401 برای خانم ها

به طور کلی تمامی اشخاص حقیقی که تمایل به راه اندازی کسب و کار تجاری و خدماتی خود را دارند و تصمیم به انجام امور مربوط به ثبت شرکت را ندارند، باید برای دریافت جواز کسب یا همان پروانه کسب اقدام کرده که در این بین هزینه جواز کسب برای خانم ها و آقایان تفاوت زیادی نداشته و با عواملی مانند : ارائه درخواست و در ادامه ارائه رسیدهای پرداختی جهت اخذ پروانه کسب توسط مراجع ذی صلاح وابسته است.

بهتر است بدانید فارغ از بحث متقاضی خانم یا اقا بودن برای اخذ پروانه کسب، این جواز به افرادی مانند افرادی بدون شغل که مشمول قانون بیمه بیکاری بوده با در نظرداشتن رشته های تخصصی وی و نیز تمامی افرادی که پروانه کسب تا کنون نداشته اند تعلق می گیرد.

هزینه جواز تاسیس 1401 پوشاک

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی هر شخصی در جستجوی این است که برای خود کسب و کاری را راه اندازی کند و حوزه فعالیت پوشاک یکی از کسب و کارهای مهم در این خصوص محسوب می شود.

راه اندازی کسب و کار پوشاک مستلزم گرفتن جواز کسب پوشاک می باشد و هزینه گرفتن جواز کسب پوشاک هم بستگی به نوع فعالیت دارد و هزینه آن متفاوت می باشد.

هزینه جواز تاسیس 1401 پوشاک

یکی از پر طرفدارترین وپر مخاطب ترین مشاغل در دنیای امروز داشتن کسب و کار در حوزه پوشاک می باشد. نخستین مبادرت جهت این امر اخذ جواز کسب پوشاک می باشد.

خاطر نشان می شویم که چنانچه تمایل به جواز کسب پوشاک دارید ولی اطلاعی درباره هزینه جواز کسب پوشاک و مراحل اخذ آن ندارید، می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند.

ادامه مطلب
ثبت اختراع در بجنورد

هزینه جواز تاسیس 1400

هزینه پروانه کسب

به مجوزی که مطابق مقررات و قوانین نظام صنفی، جهت آغاز و ادامه کسب و کار و یا حرفه به شخص مربوطه به منظور محل تعیین شده و یا ابزار کسب معین اعطا می گردد، پروانه کسب گفته می شود. شما برای اینکه بتوانید پروانه کسب را دریافت کنید باید هزینه پروانه کسب را بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید، مشاوران و کارشناسان ما در ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان پروانه کسب می باشند.

هزینه جواز تاسیس 1401 نانوایی

نانوایی یکی از مشاغل فنی و تخصصی می باشد و به موجب ماده 13 قانون نظام صنفی صدور پروانه کسب به منظور فعالیت های تخصصی و فنی نیازمند اخذ پروانه تخصصی از مرجع های ذیربط توسط متقاضی است.

برای اخذ جواز کسب نانوایی باید هزینه اخذ جواز کسب نانوایی آن را هم بپردازید. از این رو برای دانستن قیمت جواز نانوایی می توانید با کارشناسان واحد اجرایی موسسه ایلیا در تماس باشید و نکات تخصصی در این زمینه را بیاموزید.

هزینه گرفتن پروانه کسب مشاور املاک

برای گرفتن پروانه کسب مشاورین املاک باید مراحل خاص آن را بپیمایید که خود به دلیل هزینه بر بودن باید دقت کافی را به همراه داشته باشند. از این رو تخصص در این زمینه حرف اول را زده که با پیاده سازی آن می توانید امور خود را پیش ببرید.

هزینه جواز کسب بنگاه املاک به عواملی مانند : ارائه درخواست و انتقال رسید از سوی متقاضی در ارگان های مربوطه، بازدید بازرسین از محل واحد صنفی توسط کمیسیون و اتحادیه به همراه ارائه گزارش تایید و بازرسی همه جانبه از محل کسب، تسلیم مدارک لازم جهت اخذ پروانه کسب مشاور املاک بستگی دارد که دانستن آن ها قبل از هر اقدامی در مسیر کسب و کاری مورد اعتماد نقش دارد.

از این رو قبل از هر اقدامی نیاز است از تعرفه ها و هزینه های اخذ پروانه کسب که لازمه کسب و کار می باشد اطلاع کسب کنید.

ما تمامی هزینه های اخذ جواز تاسیس و کسب را به همراه لیست جز به جز پیمودن گام های اخذ آن ارائه می دهیم تنها لازم است با ما در تماس باشید.

ادامه مطلب
قرارداد میزان آلایندگی گازهای خروجی از اگزوز خودرو

هزینه جواز تاسیس 1401 کسب خیاطی

هر شغلی که به مهارت نیاز داشته باشد و یا با حقوق مصرف کنندگان ارتباط داشته باشد به دریافت جواز های مخصوصی از جانب مراجعین نیاز دارد که آن ها را قانون مشخص نموده است، که به آن جواز کسب گفته می شود.

مشاغلی اعم از نانوایی، آشپزی، خیاطی و آرایشگری در این گروه جای می گیرند زیرا از مشاغلی هستند که به مهارت خاصی نیاز دارند. قانون نظام صنفی، مرجع صادر کننده پروانه کسب، اتحادیه های صنفی و دستگاه های موضوع می باشد.

قیمت فروش جواز کسب

در زمینه مشاغلی که نیاز به ارائه پروانه کسب هستند و برای دریافت آن اقدام نمی کنند جزو موارد غیر قانونی فعال به حساب می آید. در صورت تمایل به انجام امور و کسب پروانه کسب می توان آن را با انجام امور و پرداخت هزینه های مربوطه جهت فروش جواز کسب را پیموده که در مسیر انتقال و یا فروش پروانه کسب باید ابتدای امر پروانه قبلی که برای محل کسب صنفی خود از ارگان مربوطه دریافت کردید را باطل کرده و و پس از آن پروانه جدیدی که خریداری کرده اید اخذ کنید.

هزینه های مربوط به انجام امور را باید دانسته و طبق آن اقدام کنید. شما می توانید برای اطلاع از هزینه پروانه کسب موقت حرفه خود با موسسه ایلیا در تماس باشید و نکات تخصصی را به رایگان دریافت کنید.

جواز تاسیس یعنی :

جواز تاسیس صنایع همانطور که از نامش برمی آید برای احداث صنایع ، واحدهای صنعتی، تولیدی و کارخانجات می باشد. یعنی چنانچه قصد دارید که در شهرک های صنعتی کارخانه یا خط تولید راه اندازی کنید باید ابتدا جواز تاسیس داشته باشید که این جواز را وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر می کند و البته جهت ثبت آن پیش شرط هایی لازم می باشد. به عنوان مثال برای اخذ جواز تاسیس صنایع ابتدا باید طرح توجیهی نگاشته شود.

به منظور اخذ جواز تاسیس می توانید با کم ترین هزینه جواز تاسیس 1401 را از کارشناسان مجرب ایلیا بخواهید. ما با تضمین کم ترین هزینه و صرف حداقل زمان، امور را انجام خواهیم داد.

4.2/5 - (23 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
101 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
الهه پرویزی
الهه پرویزی
3 روز قبل

سلام من درخواست جوازکسب تولیدی پوشاک رودارم بایدکجامراجعه کنم هزینش چقدرمیشه

شماره تماس:
9394079796
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  الهه پرویزی
3 روز قبل

درود بر شما جواز کسب را از وزارت صنعت و معدن تجارت می توانید اخذ کنید، برآورد هزینه ها باید توسط وکیل حقوقی انجام شود با شماره 02632137 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

زهراپرنون
زهراپرنون
10 روز قبل

برای گرفتن جواز کسب ذغال تنباکو ملزومات قلیون باید چیکارکنیم وچقدر هزینه داره

شماره تماس:
9365849447
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  زهراپرنون
9 روز قبل

درود بر شما در صورتی که در تهران یا کرج ساکن باشید ما جواز را با کم ترین هزینه به نسبت دیگر موسسات دریافت می کنیم و حدود قیمتی بسته به مدارک شماست بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر با 02632137 بخش روابط عمومی تماس بگیرید.

خالدی
خالدی
1 ماه قبل

باسلام برای گرفتن جواز کسب اغذیه در استان گلستان چقد هزینه میشه و زمان چقد لازمه ممنونم از راهنمایی شما بزرگواران

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  خالدی
1 ماه قبل

درود بر شما جواز کسب تنها در استان تهران و البرز در مجتمع ایلیا اخذ می شود. زمان تقریبی اخذ آن تا 20روز کاری خواهد بود

سعیدرحیمی
سعیدرحیمی
پاسخ به  کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
17 روز قبل

سلام جواز کسب میخواستم واسه سفره خونه.مغازه تو جای محلی هستش راسته سفره خانه داران نیستش

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  سعیدرحیمی
16 روز قبل

درود بر شما دوست عزیز بر اساس قوانین حداقل محدوده مساحت مورد نیاز برای راه اندازی سفره خانه باید 250 متر مربع باشد همچنین محل اصلی یک سفره خانه سنتی می تواند یک مکان تجاری و یا یک خانه سنتی و قدیمی باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه با شماره تماس 02632137 تماس بگیرید.

سهیل
سهیل
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر همکاران عزیز بنده جواز نانوایی دارم تاریخ برج۴ سال ۹۸ گرفتم طی این چند سال سهمیه آرد به من ندادن بنا به دلایلی میخوام بدون با این طرح جدید به من آرد میدن بپزم کارتخوان هم ندادن ولی جواز در وزارت کشور ثبت شده هیچ مشکلی نداره
دوستان کسی هست راهنماییم کنه خیلی ممنون میشم

شماره تماس:
9107611693
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  سهیل
1 ماه قبل

درود بر شما برای پیگیری ایرادات پیش امده می توانید به سامانه خدمات الکترونیکی دبیرخانه اصناف مراجعه کنید و دلیل را جویا شوید . هم چنین مجتمع حقوقی ایلیا می تواند مجری امور پیگیری جواز شما باشد.

هانا ابدالی نیا
هانا ابدالی نیا
2 ماه قبل

سلام ببخشید جواز برایه مغازه ارایشی بهداشتی بخوام بگیرم چن وقت طول میکشه؟قیمتش چقدره؟؟!

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  هانا ابدالی نیا
2 ماه قبل

درود بر شما دوست عزیز پروسه اخذ جواز کسب مغازه حداقل 2ماه است که با دارا بودن تخصص می توانید این زمان را کاهش بدید. خیالتان آسوده موسسه ایلیا با 20سال سابقه در این زمینه بهترین راهنمای شما خواهد بود با شماره 02632137 تمای بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید

محمد یگانه
محمد یگانه
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید. من میتونم دوتا جواز کسب بگیرم یعنی در یک مغازه دوتا کار رو انجام بدم؟

شماره تماس:
9146683412
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  محمد یگانه
2 ماه قبل

درود بر شما دوست عزیز. جواز تاسیس بر اساس نوع فعالیت اقتصادی که یک فرد حقیقی یا حقوقی انجام می دهد تفاوت دارد و تنها برای یک حرفه ارائه می شود.

Mamalaydi
Mamalaydi
2 ماه قبل

سلام و خسته نباشید میگم خدمت کارشناس محترم حقوقی قبل از تماس گرفتن میخواستم ببینم هزینه تقریبی بابت اخذ جواز نانوای سنتی یا تنوری به چه میزان است
اصلا شرایطش مهیاست تا توانست اقدام کرد
مرسی بابت پاسخگوی.

شماره تماس:
9395148281
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  Mamalaydi
2 ماه قبل

درود بر شما به دلیل متغییر بودن هزینه های اخذ جواز تاسیس هزینه ها را باید با برآورد کارشناسان ثبتی و حقوقی ارائه کرد. امکان ثبت در صورت تاییدیه مدارک واقدام بر طبق شروط اخذ جواز امکان پذیر است.

صباحی
صباحی
4 ماه قبل

سلام .من کارگاه تولید کولر صنعتی در صفادشتِ ملارد دارم ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که ابتدا باید برای جواز تاسیس اقدام کنم ؟ و هزینه اش به چه صورت هست؟

شماره تماس:
9372138354
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  صباحی
4 ماه قبل

درود بر شما برای احداث کارگاه نیاز به مدارک و مجوزهای مربوطه از جمله جواز تاسیس و پروانه بهره برداری دارید که تمامی این موارد را می توانید از طریق کارشناسان ما در کمترین زمان و با هزینه ای به صرفه اخذ کنید.

محسن میربزرگ
محسن میربزرگ
4 ماه قبل

من جواز کسب نجاری دارم میخوایم بفروشیم

شماره تماس:
9150544560
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  محسن میربزرگ
4 ماه قبل

درود بر شما در صورتی که دو سال از اخذ ان گذشته باشد و تا 4ماه نیز انقضا داشته باشد، می توانید آن را بفروشید

میرزایی
میرزایی
5 ماه قبل

سلام من میخواهم جواز برای مغازه اسپرت ماشین بگیرم چه مدارکی لازم داره باید اجاره نامه مغازه لازم داره

شماره تماس:
9960603088
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  میرزایی
5 ماه قبل

درود بر شما سند مالکیت به نام متقاضی، اجاره‌نامه رسمی به نام متقاضی، اجاره‌نامه عادی برای اخذ جواز تاسیس الزامی است. با ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم

مجید دهقان
مجید دهقان
5 ماه قبل

سلام ایا بایت برای گرفتن پروانه کسب مدرک تخصص داشته

شماره تماس:
9163430475
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  مجید دهقان
5 ماه قبل

درود بر شما این موضوع الزامی نیست اما برای تعیین نوع فعالیت در خصوص ارائه پروانه بهداشت و مجوزهای لازم ارائه آن یاری رسان است. از این رو دارا بودن صلاحيت فنی برای مشاغل فنی انجام امور لازم است.

ابراهیم محمدی
ابراهیم محمدی
6 ماه قبل

سلام بنده جواز کسب نانوایی سنتی میخام در تهران شما میتونید کمکی کنید یا باید به اتحادیه فاسد نانوایان تهران مراجعه کنم

شماره تماس:
9193218634
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  ابراهیم محمدی
6 ماه قبل

با سلام دوست عزیز . می توانید برای اخذ مشاوره حقوقی با موسسه ایلیا با تلفن پاسخگویی 02632137 تماس بگیرید و مشاوره رایگان حقوقی دریافت کنید.

عارف‌ مادریدیستا
عارف‌ مادریدیستا
7 ماه قبل

سلام‌ ،‌ آیا‌ برای‌ اتباع‌ خارجی‌ مقیم ایران‌ هم‌ جواز‌ کسب‌ صادر‌ میشه‌ و‌ اگه‌ میشه‌ چطور‌ باید‌ اقدام‌ کرد؟

شماره تماس:
9036791365
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  عارف‌ مادریدیستا
7 ماه قبل

درود بر شما . تمامی اتباع بیگانه به شرط دارا بودن کارت کار در کشور مقصد، افرادبا تبعه خارجاز کشور می بایست از وزارت کار و امور اجتماعی کارت کار یا پروانه کار ارائه دهند و یا پروانه اقامت معتبر و قابل استناد از وزارت کشور داشته باشند.

دکتر نوبخت
دکتر نوبخت
7 ماه قبل

فقط آمدم عرض کنم والله دارید با زبان شرحه شرحه شده فارسی بد می کنید. تحریریه محترم ایلیا! آیا بکار بردن واژه هایی نظیر «وقت»، «زمان» و «گاه» کسر کلاس و نشانه بی سوادیست که در سرلوحه تارنماینان نوشته اید «بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید» ؟؟؟ تایم ؟ بخدا بد میکنید با این سهل انگاری. شما جوانان با این میراٍ 1500 ساله بد میکنید. با عجیب ترین و تناورترین زبان دنیا بد میکنید. زبانی که حتی به راحتی زبانهای هجایی خاور دور از چین تا ژاپن را دوبله میکند باز با لب بازیگر مطابقت دارد. بله… بیشتر بخوانید

شماره تماس:
9121001102
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  دکتر نوبخت
7 ماه قبل

درود بر شما.
سپاس از توجهتون . تلاش تیم ما بر این است که از کلمات فارسی است کنیم اما از آنجایی که کار ما حقوقی است و مباحث حقوقی در بیشتر موارد از کلمات عربی استفاده شده است معادل سازی زبان فارسی مفهوم جملات را تغییر می دهد.

حسین حاجی پور
حسین حاجی پور
7 ماه قبل

سلام
میخواستم ببینم پروانه کسب فقط برای یک نفر صادر میشه؟ من با شریکم چجوری باید پروانه کسب بگیریم

شماره تماس:
9369135277
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  حسین حاجی پور
7 ماه قبل

با سلام پرونده کسب را می توانید بصورت اشتراکی دریافت کنید. برای اخذ پروانه کسب نیاز به اخذ جواز تاسیس دارید . مشاوره رایگان موسسه ایلیا راهنمای شما در مسیر امور حقوقی خواهد بود.

مهرداد
مهرداد
8 ماه قبل

هزینه جواز کسب تعمیرات موبایل چقدره

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  مهرداد
8 ماه قبل

درود بر شما برای دریافت ریز هزینه های ثبتی می توانید با مشاوران ایلیا تماس بگیرید.

جمشید نعمت الهی
جمشید نعمت الهی
8 ماه قبل

به دلیل مطمئن نبودن از اینکه کارم رونق میگیرد یا خیر بعد از گذشت یکسال اقدام به دریافت پروانه کسب نمودم کلیه مبالغ واریزی را نیز انجام داده وپرداخت نمود ه ام ولی اتاق اصناف شهر الیگودرزباز هم مبلغی را بابت مدت زمان قبل از اقدام به گرفتن پروانه کسب از من وتعداد زیادی از مراجعین ومتقاضیان دریافت جواز کسب دریافت نموده تقریبا معادل کلیه واریزی یک پروانه کسب دیگرآیا این مورد ونحوه گرفتن وجه قانونی میباشد یا خیر

شماره تماس:
9167489759
امیر فتاح
امیر فتاح
9 ماه قبل

سلام و عرض ادب حاستم بدونم که دیگه سو پیشینه رو ورداشتن؟ایا واسه جواز اقدام کنیم کلا دیگه حذف شده

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  امیر فتاح
9 ماه قبل

درود بر شما دوست عزیز. بله طبق مصوبه تصویب شده در 2 اسفند 1400 سوپیشینه از تمامی جوازهای کسب حذف گردیده.

امیرحسین عسگری
امیرحسین عسگری
9 ماه قبل

سلام میخواستم بدونم هزینه اخذ جواز مشاور املاک تو شهر تهران چقدر میشه حدودا؟؟؟
یعنی از صفر تا صد چقد هزینه میشه بابت گرفتن مجوز؟؟؟؟؟

شماره تماس:
9333198775
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  امیرحسین عسگری
9 ماه قبل

درود دوست عزیز. دریافت جواز تاسیس مشاور املاک هزینه زیادی نخواهد داشت و با توجه به فعالیت شما محاسبه می شود که می توانید با کم ترین هزینه حقوقی مجوز مشاور اکملاک را توسط کارشناسان حقوقی دریافت کنید.

محمد عزتی
محمد عزتی
9 ماه قبل

با سلام و آرزوی سلامتی
بنده یه فنی کار لوازم منزل هستم کولر، پکیج، گاز رومیزی و لباسشویی و… البته با مدرک معتبر فنی حرفه ای.
میخواستم بدونم که جواز کسب چه صنفی رو باید بگیرم چون میخواستم نمایندگی بگیرم.
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

شماره تماس:
9118401141
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  محمد عزتی
9 ماه قبل

با سلام دوست عزیز . اگر شما مدرک معتبر در زمینه فعالیت هایی در این زمینه هایی که بازگو کردید دارید باید مجوز کسب تاسیسات دریافت کنید و سپس برای اخذ نمایندگی اقدام کنید.

داوود سیفی
داوود سیفی
9 ماه قبل

سلام هزینه های دریافت جواز کسب رو از کجا باید پیگیر بشیم؟؟؟
قانونش کجا نوشته که چقدر میشه؟؟؟
تو رو خدا راهنمایی کنید

شماره تماس:
9190828848
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  داوود سیفی
9 ماه قبل

درود بر شما . اقدامات مربوط به اخذ جواز تاسیس به دلیل تخصصی بودن ان ها باید توسط کارشناسان حقوقی و ثبتی مجرب انجام شود . از این رو موسسه ایلیا کاملاً تخصصی امور حقوقی را به شما ارائه می کند تنها کافی است با موسسه با شماره تماس 02632137 تماس بگیرید.

میثم جمالی
میثم جمالی
9 ماه قبل

سلام .. من اگه بخام سوپر مارکت بزنم میتونم سوپر مارکت راه بندازم و بعد برم سراغ گرفتن جواز یا باید قبل از باز کردن جوازشو بگیرم

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  میثم جمالی
9 ماه قبل

درود دوست عزیز. یکی از مواردی که باید در زمان راه اندازی کسب و کارتان انجام دهید رسیدگی به موارد اخذ جواز تاسیس می باشد . این نکته را در نظر داشته باشید که اگر جواز تاسیس را دریافت نکنید مجاز به اخذ کارت خوان نخواهید بود. با ما در تماس باشید.

فاطمه امیریام
فاطمه امیریام
11 ماه قبل

سلام من سرقلی یک مغازه طلا فروشی را دارم و مغازه را دادم اجاره من باید جواز کسب بگیرم یا مستاجرم

محمد
محمد
11 ماه قبل

فروشگاه لباس بچه دارم از تولد تا ۷ سالگی میخوام جواز بگیرم چه مدارکی لازمه ؟هزینش چقدر میشه .؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محمد
11 ماه قبل

برای این امر باید به اتحادی همراجعه فرمایید

ارشیا
ارشیا
1 سال قبل

سلام من می ها هم جواز مکانیکی بگیرم چه مدارکی لازم است

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ارشیا
1 سال قبل

سلام برای دریافت کردن مجوز کسب باید به اتحادیه مراجعه فرمایید ما صرفا جواز تاسیس دریافت میکنیم

علی خلوصی
علی خلوصی
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر من ی کارگاه تولیدی دارم و در حال تولید یکی از قطعات درب خودرو هستم جهت فروش به بازار نیاز به جواز تاسیس و برند دارم لطفا راهنمایی بفرمائید ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  علی خلوصی
1 سال قبل

برای جواز تاسیس ابتدا باید مشخص کنین برا کدوم شهرک صنعتی میخواین اقدام کنین و ابتدا باید مجوز فعالیت رو بگیرید و بع دبرای ثبت برند اقدام فرماید

سما
سما
1 سال قبل

سلام برای گرفتن جواز دخانیات چقدر باید پرداخت کرد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سما
1 سال قبل

سلام، روزبخیر .گرفتن جواز دخیانیات به استانی که هستید و همچنین شهرک صنعتی ایی که هستید بستگی داره . جهت دریافت اطلاعات کافی در این زمینه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمائید .

فرنگیس شرافتمند
فرنگیس شرافتمند
1 سال قبل

سلام من میخوام جواز کسب خیاطی بگیرم هزینش چقدره وچندروز طول میکشه

سنا
سنا
پاسخ به  فرنگیس شرافتمند
5 ماه قبل

سلام من جواز کسب خیاطی تکمیل کردم هزینش جدیدا شده یک میلیون هشتصد هزار تومن و هزینه های کافی نتی بهداشتی خدماتی هم جدا داره ی دو میلیون و خورده ای پات در میاد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  فرنگیس شرافتمند
1 سال قبل

سلام ما چنین مجوزی دریافت نمیکنیم متاسفانه

پاکمرام
پاکمرام
1 سال قبل

سلام من تولیدی پوشاک دارم ولی ملک اجاره کردم یه زیرزمین در تهران میتونم جواز بگیرم یا نه

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  پاکمرام
1 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من در روستا زندگی میکنم ونانوایی لواشی هم دارد ومن هم میخواهم مجوز نانوایی سنگکی سنتی بگیرم لطفا راهنمایی کنید .در ضمن جمعیت روستا هم حدودا هزار نفر میباشد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

در این خصوص باید با اتحادیه حرف بزنین

حسینعلی لکزائی
حسینعلی لکزائی
1 سال قبل

سلام من در یک روستا هستم خواستم برام بگید هزینه جواز کسب پوشاک چقدر میشه ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  حسینعلی لکزائی
1 سال قبل

سلام باید برای دریافت اطلاعات باید خود اتحادیه حرف بزنین

جمال
جمال
1 سال قبل

من میخوام نانوایی سنگک بزنم خواهش راهنمایی بفرماید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  جمال
1 سال قبل

سلام در چه خصوصی راهنمایی میخواین ؟

علی خانی
علی خانی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید بنده در روستا دارای پروانه کسب خواروبارفروشی دارم برای اخذ پروانه کسب برای مشاور املاک در روستا ودرهمان مکان چقدر باید هزینه کنم منظور فقط برای اخذ پروانه کسب املاک؟باتشکر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  علی خانی
1 سال قبل

سلام باید این مورد رو از اتحادیه املاک پرس و جو کنید اما تا جایی که بنده اطلاع دادم برای هر ادرس تنها یک مجوز صادر می شود

یعقوب
یعقوب
1 سال قبل

باسلام ووقت بخیر .واس جواز سوپری دریک روستا چقدر هزینه لازمه وابتدا باید کجا مراجعه کنم .باتشکر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  یعقوب
1 سال قبل

سلام ما متاسفانه چنین جوازی دریافت نمی کنیم، و باید مراجعه بفرمایید به اتحادیه

سعید
سعید
1 سال قبل

هزینه جواز کسب کیف فروشی زنانه چقدر است

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سعید
1 سال قبل

ما متاسفانه در حوزه جواز کسب کار نمیکنیم باید به اتحادیه مراجعه فرمایید

حسین جمال حیدری
حسین جمال حیدری
1 سال قبل

سلام.هزینه گرفتن جواز کسب نجاری چقدر است.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  حسین جمال حیدری
1 سال قبل

سلام ما متاسفانه در این حوزه کار نمیکنیم

زینب رنجبر
زینب رنجبر
1 سال قبل

با سلام برای جواز کسب مصالح ساختمانی در روستای اسیابر استان گیلان چقدر باید هزینه کنم لطفا پاسخ بدید باسپاس

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  زینب رنجبر
1 سال قبل

ما متاسفانه جواز کسب رو نمیگیریم و باید برای پیگیری به اداره اتاق اصناف مراجعه فرمایید

زهرا
زهرا
1 سال قبل

سلام خوبین هزینه پروانه کسب لباس فروشی چقدرهست؟؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  زهرا
1 سال قبل

سلام خوب هستین ، ما متاسفانه در حوزه جواز کسب کار نمیکنیم

مژگان بازگیر
مژگان بازگیر
1 سال قبل

09164606111

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مژگان بازگیر
1 سال قبل

دوست عزیزطبق صحبت تلفنی جواز کسب باید از اتحادیه صنفی دریافت کنید

احدزرنقی
احدزرنقی
1 سال قبل

قیمت اخذ جواز کسب برای کارگاه نجاری

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  احدزرنقی
1 سال قبل

ما متاسفانه جواز کسب نمیگیریم ولی برای دریافت اطلاعات دقیقشض میتونین با اتاق اصناف شهرتنو تماس داشته باشید

سمیرا هاشمی
سمیرا هاشمی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر لطفا در مورد جواز تاسیس پوشاک ثبت برنو راهنمایی بفرمائید چطور باید اقدام کنم

نوری
نوری
پاسخ به  سمیرا هاشمی
1 سال قبل

سلام هزینه کامل جواز کسب پوشاک مغازه ۲۰متری درگرگان چقدر میشه

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  نوری
1 سال قبل

سلام، وقتتون بخیر باشه . جواز کسب مربوط به اتحادیه ی اصنافه و باید از اتاق اصناف اقدام کنید .

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سمیرا هاشمی
1 سال قبل

سلام در کدوم استان میخواین اقدام کنین ؟

pedram67
pedram67
1 سال قبل

هزینه جواز شرکت تولیدی صنعتی (فرز و تراشکاری و …) چقدر است؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  pedram67
1 سال قبل

سلام این جواز رو برای کدوم استان میخواین ؟

صابر نصرالازاده
صابر نصرالازاده
2 سال قبل

پروانه کسب نداشته باشه میتونم مغازه بزنم یانه

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  صابر نصرالازاده
2 سال قبل

سلام عموما برای باز کردن یه مغازه از شما جواز کسب نمیخوان اما گشتی هایی که برای اماکن هستن در صورتی که با مغازه ای رو به رو بشن که جواز نداره اونو ملزم به دریافت مجوز میکنند

علی وکیلی
علی وکیلی
2 سال قبل

سلام هزینه جواز صنعتی چقدر هست

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  علی وکیلی
2 سال قبل

سلام برای جواز استان مورد نظرتون روی هزینه ها تاثیرگزار هستش

طاهره واحدی سرریگانی
طاهره واحدی سرریگانی
2 سال قبل

سلام جوازکسب برای لوازم خیاطی وگلدوزی وخیاطی چطوره

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  طاهره واحدی سرریگانی
2 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید .

کامران قره اولی
کامران قره اولی
2 سال قبل

سلام هزینه جواز تاسیس شرکت صنعت تولید دستگاه

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  کامران قره اولی
2 سال قبل

مجوز فعالیت رو برای کدوم استان نیاز دارید ؟

روح الله قلندری
روح الله قلندری
3 سال قبل

جواز کسب برای کارگاه مسگری درزنجان

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  روح الله قلندری
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

یاسر
یاسر
4 سال قبل

سلام هزینه اخذ جواز تاسیس و پروانه کسب برای صنایع فلزی چقدره

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  یاسر
4 سال قبل

با سلام برای جواز کسب باید شخصی اقدام نمایید اما برای جواز صنایع و معادن بسته به استانی که درش قراردارید هزینش متفاوت خواهد بود اما عموما 1 ماه زمان میبره

عباس جاهد
عباس جاهد
4 سال قبل

سلام ، هزینه ثبت و اخذ مجوز نشان سلامت سازمان غذاو دارو در استان البرز چقدر میباشد

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  عباس جاهد
4 سال قبل

با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید