جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

اخذ جواز تاسیس – فوری ✔️

اخذ جواز تاسیس
🕔 زمان مطالعه تقریبی برای این مقاله : 4 دقیقه

شما می توانید با مطالعه متن زیر و صرف تنها چند دقیقه کوتاه اصول اخذ جواز تاسیس را به همراه مدارک لازم برای اخذ آن را مطالعه کرده و به صورت کامل و برای اصولی انجام شدن امور ثبتی و حقوقی خود اقدام کنید.

جواز صادره که اشخاص حقوقی و حقیقی به منظور انجام فعالیت تولیدی و اقتصادی دریافت می کنند را جواز تاسیس می گویند. این را در نظر داشته باشید مبحثی که می خواهید برای آن جواز بگیرید باید با موضوع شرکت مرتبط باشد.

راهنمای اخذ جواز تاسیس

هر شرکتی که به صورت حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسد نیاز به اخذ جواز تاسیس از مراجع مربوطه می باشد. این مجوزها از سوی اداره صنعت و معدن اخذ می گردند و برای کسب و کارهایی که قصد دارند واحدی تولیدی و یا کارخانه تاسیس کنند الزامی می باشند .

اشخاص با داشتن جواز تاسیس می توانند در شهرک های صنعتی اقدام به احداث کارخانه و یا کارگاه کرده البته احداث تنها در محلی که در جواز قید گردیده قابلیت تاسیس دارد .

یک جواز تاسیس تا زمان حیات و ادامه فعالیت خود یک سال اعتبار داشته که پس از زمان مشخص شده باید برای تمدید آن اقدامات لازم صورت گیرد.

با عدم تمدید بعد از زمان مقرر جواز باطل شده و دیگر نمی توان از آن استفاده کرد. یک جواز تاسیس قابلیت انتقال به اشخاص دیگر را دارا می باشد .

ادامه مطلب
اخذ کارت بازرگانی در تهران

عوامل موثر در اخذ جواز تاسیس شامل نوع فعالیت شخص دارنده جواز، مراجعی که آن را صادر خواهند کرد، که می توانند شامل وزارت جهاد کشاورزی ، وزارت کار و تعاون و وزارت صنعت و معدن می باشد .

اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع

جواز تاسیس صنایع مجوزی است که از جانب وزارت صنایع و معادن به منظور تاسیس یک واحد تولیدی، مونتاژ یا کارخانه صادر میگردد.

کلیه شخصیت های حقوقی و حقیقی بدانند قبل از تاسیس واحد تولیدی باید مجوز خود را از وزارت صنایع و معادن و تجارت دریافت نمایند. باید این نکته را مدنظر داشت که تفاوتی میان جواز اشخاص حقیقی و حقوقی نمی باشد .

تنها در مواردی که قصد دریافت وام های بزرگ دارید که معمولا بیش از 1 میلیارد را تقاضا کنید جواز اشخاص حقوقی بهتر می باشند. جواز تاسیس به دو نوع الف و ب طبقه بندی می شوند.

نوع الف جواز مربوط به فعالیت های هر استان که نیاز به جواز است می باشد. با اخذ این جوازها از یاری دولتی و مزیت های آنها بهره خواهند برد.

اخذ جواز تاسیس

مزایای اخذ جواز تاسیس

از مهم ترین مزایای فعالیت برای دارندگان جواز تاسیس واگذاری زمین در محل شهرک های صنعتی  به دارندگان جواز می باشد. البته این واگذاری با شروط موجه انجام می شود .

سرمایه برای دارندگان جواز 30 درصد به صورت نقدی و 70 درصد به صورت وام بدون بهره از سوی وزارت صنایع پرداخت می شود.

پرداخت این وام ها در اقساط 36 ماهه و با سر رسیدهای 3 ماهه انجام می پذیرد. محدودیت های اخذ جواز تاسیس بر طبق قوانین تصویب می شود .

ادامه مطلب
قرارداد میزان آلایندگی گازها از اگزوز خودروهای تولیدی

در این بین ممنوعیت هایی برای واگذاری جواز تاسیس وجود دارد که این محدودیت ها شامل واگذاری و احداث کارگاهها و کارخانه های صنعتی در گستره 120 کیلومتری اطراف تهران است، بدین ترتیب که در این گستره تنها به واحدهای صنایع غذایی و صنایع جواز داده می شود.

شهرک های صنعتی اشتهارد و فیروزکوه شامل این قانون نمی باشند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ جواز تاسیس صنایع

الف) مدارک دریافت جواز اشخاص حقیقی

 • رونوشت از شناسنامه فرد متقاضی اخذ جواز
 • رونوشت از کارت ملی اشخاص متقاضی
 • کارت پایان خدمت فرد متقاضی برای آقایان
 •  اخذ مجوز در صورت لزوم.

ب) مدارک دریافت جواز اشخاص حقوقی

 • رونوشت از شناسنامه و کارت ملی دارندگان حق امضاء شرکت ها
 • کارت پایان خدمت دارندگان حق امضاء برای اقایان عضو
 • اخذ جوازهای لازم و انجام استعلامات مربوطه
 • رونوشت از روزنامه رسمی در زمان تاسیس شرکت.
 • رونوشت از متون اسناسنامه شرکت.
 • رونوشت از شرکتنامه یا اظهارنامه  مربوط به شرکت.
 • رونوشت از روزنامه های رسمی و آخرین تغییرات در شرکت.
 • مهر شرکت.

مدارک مورد نیاز برای اخذ جواز تاسیس صنایع

بهین یاب جواز تاسیس

وبسایت بهین یاب برای تامین مالی و امور مالی محصولات و خرید به همراه فناوری تجارت خارجی و ایجاد فرصت های مالی و سرمایه گذاری که معرفی می کند ایجاد می شود.

تمامی فرآیند در بهین یاب از جمله اخذ جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و دیگر موارد برای بهبود سرمایه گذاری و امور مالی و با در نظر داشتن ثبت موارد در این سایت به صورت کاملاً الکترونیکی انجام می شود .

در مراحل اولیه ثبت در بهین یاب نیازی به حضور شخص نبوده تا زمانی که کارشناس تایید کننده جواز صنایع پیگیری های لازم را انجام ندهد و مدارک را تایید نکند نیازی به حضور فیزیکی اشخاص نبوده.

ادامه مطلب
اخذ کارت بازرگانی در بجنورد

مجوز صنعت و معدن

افراد در قالب های شخصیتی حقیقی و حقوقی می توانند برای اخذ جواز اقدام کنند. اخذ این جواز در صورتی امکان پذیر است که آن ها قصد تاسیس یک واحد تجاری و تولیدی داشته باشند و در گرو آن اقدامات لازم برای اخذ جواز تاسیس را انجام دهند.

اولین گام برای اخذ مجوز احداث یک واحد تولیدی مانند کارخانه می باشد که توسط متقاضیان انجام خواهد شد. این کارخانه برای یک شخص یا یک شرکت مشخص است.

گرفتن مجوز وزارت صنعت و معدن به دو صورت حقیقی و حقوقی قابل انجام است. اما مراحلی که به صورت عمومی برای کلیه جوازهای صنایع سپری می شوند

 • تنظیم طرح توجیهی.
 •  تشکیل پرونده دارایی.
 •  پرداخت فیش های واریزی.
 •  تنظیم تقاضانامه.
 •  اخذ جواز از وزارت صنعت.
 • معدن و تجارت.

زمان اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع

زمان برای اخذ جواز تاسیس صنایع با توجه به نوع طرح و نوع کار تخمین زده خواهد شد. اما برآورد احتمالاً چیزی در حدود 15 تا 30 روز کاری می باشد.

هزینه اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع

هزینه اخذ جواز تاسیس صنایع با عنایت به نوع طرح توجیهی و نوع کار مشخص می گردد. بنابراین برای اطلاع از هزینه نهایی با ما در تماس باشید.

برای اخذ جواز تاسیس در کم ترین زمان می توانید با شماره تماس های مجتمع حقوقی ایلیا تماس گرفته و یا با درج شماره تماس خود در قسمت درخواست مشاوره رایگان همین صفحه منتظر تماس سریع کارشناسان ما با شما باشید .

4.4/5 - (20 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
94 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمد حسینی
احمد حسینی
1 ماه قبل

سلام جسارتا برای دریافت مجوز مجتمع خدماتی رفاهی باید چیکار کرد

شماره تماس:
9115614521
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  احمد حسینی
1 ماه قبل

درود بر شما مجوز مجتمع‌ های خدماتی رفاهی بین‌ راهی توسط وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری صادر می شود، جواز مرتبط شامل پروانه بهره برداری، جواز کسب بوده که می توانید پیگیری های لازم را از طریق کارشناسان ایلیا انجام دهید.

فرامرزی بابادی
فرامرزی بابادی
2 ماه قبل

با سلام
اینجانب فوق لیسانس حسابداری هستم و میخام ی موسسه ثبت شرکتهای بزنم یعنی میخام برا مشتری شرکت ثبت کنم برند و آگهی تغییرات بزنم و کارهای شمارا انجام بدم خواستم ببینم چ رسته باید انتخاب کنم با چ فعالیتی مثلا مسولیت محدوذ یا تضامنی یا خاص .و اینکه بتونم کارکنم باشما لطفا راهنماییم کنید ی موسسه ثبت شرکت ها بزنم

شماره تماس:
9138867339
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  فرامرزی بابادی
2 ماه قبل

درود بر شما در این حوزه تنها اشخاصی می توانند فعالیت کنند که پروانه پایه یک وکالت داشته باشند و تنها در قالب موسسه قابل ثبت است.

سجادشاکر
سجادشاکر
6 ماه قبل

سلام من می خواهم باسکول ۶۰تنی درشهرک صنعتی کوثربزنم لطفا راهنمائی کنید

شماره تماس:
9228759820
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  سجادشاکر
6 ماه قبل

درود بر شما با موسسه ایلیا با شماره 02632137 تماس بگیرید.

سعید گندمی
سعید گندمی
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر
ما میخواهیم یک کارگاه بسته بندی محصولات سلولزی (انواع دستمال کاغذی) بصورت مکانیکی راه اندازی کنیم اقدام به ثبت شرکت کرده ایم اما ظاهرا برای ثبت شرکت مجوز هم لازم داریم لطفا راهنمایی بفرمایید که اولا از چه مراجعی باید مجوز اخذ کنیم؟ و آیا ما مشمول قانون شهرکهای صنعتی و فاصله 120 کیلومتر از تهران یم شویم یا خیر؟ سوما اگر از شما بخواهیم برایمان کار اخذ مجوز را انجام دهید چقدی هزینه خواهد داشت؟

شماره تماس:
9125985116
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  سعید گندمی
7 ماه قبل

درود بر شما .برای تولید محصول باید ابتدا مجوز تاسیس و سپس پروانه بهره برداری تهیه کنید و با در نظر گرفتن محل مناسب کارگاه تولیدی در شهرک صنعتی در فاصله 120کیلومتری شهرهای تهران و قزوین اقدام کنید. در این زمینه ما راهنمای شماییم با مشاوران و وکلای حقوقی ایلیا تماس بگیرید و مشاوره بگیرید.

فریبا باقری
فریبا باقری
9 ماه قبل

سلام من میخوام مجوز از صنعت و معدن برا تولید شوینده بگیرم باید چطور شروع کنم ؟

شماره تماس:
9352435181
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  فریبا باقری
8 ماه قبل

درود بر شما دوست عزیز می توانید صفر تا صد امور اخذ جواز تاسیس را به وکلای حقوقی ایلیا بسپارید و از تخفیفات حقوقی بهره مند شوید. در غیر این صورت با ارائه مدارک مربوط به درخواستتان در سامانه اداره صمت می توانید اقدام کنید.

مسلم
مسلم
9 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید . یکی از شرایط دریافت جواز تاسیس داشتن کارت پایان خدمت هستش . من دانشجو هستم و کارت پایان خدمت هم ندارم آیا امکان دریافت مجوز با معافیت تحصیلی ممکن هستش یا خیر ؟

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  مسلم
9 ماه قبل

با سلام بله بر طبق قوانین می توانید با معافیت تحصیلی نیز جواز تاسیس بگیرید.

نسیم عبادی
نسیم عبادی
10 ماه قبل

سلام، چطوری میشه شرایط جواز تاسیس گرفت ؟ برای ثبت برند میخوام.

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  نسیم عبادی
10 ماه قبل

درود بر شما شروط اخذ جواز شامل اخذ گواهی عدم سوسابقه و اعتیاد موسسین، دریافت جواز از شهرداری ها و دارایی و نیز تاییدیه از طرف اداره نظارت بر اماکن عمومی را شامل می شود.

مرضیه عظیمی
مرضیه عظیمی
10 ماه قبل

کار من تولید قطعات خودروئه و سمنان هستیم شرایط شهرک مصوب ها چجوریع

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  مرضیه عظیمی
10 ماه قبل

درود بر شما شروط شهرک های صنعتی شامل مواردی مانند واگذاری و احداث کارگاه ها و کارخانه های صنعتی در گستره 120 کیلومتری اطراف شهرهای مسکونی است . می توانید برای مشاوره در این زمینه با شماره تماس 02632137 تماس بگیرید.

ن.ر
ن.ر
10 ماه قبل

با سلام آیا توی شهرک های خصوصی یا خارج از شهرک صنعتی جواز تاسیس صادر میشه؟؟

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  ن.ر
10 ماه قبل

با سلام . جهت احداث یک واحد صنعتی به جهت ایجاد آلودگی فاصله مشخص شده از شهر باید حداقل 120 کیلومتر باشد.

هادی
هادی
10 ماه قبل

سلام من دستگاهی میخواستم بسازم در زمینه لابراتوار دندانسازی که دستگاه ساده ای هستش و فک نمیکنم نیاز به گرفتن ایزو 13485 باشه. دستگاه رو هنوز به بازار ندادم.بنظرتون اول تولید کنم و به فروش برسونم و بعدها دنبال جواز تاسیس برم یا همون اول جواز تاسیس بگیرم؟

شماره تماس:
9148704615
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  هادی
10 ماه قبل

درود دوست عزیز . اخذ جواز تاسیس برای کسب و کارهایی که قصد دارند واحدی تولیدی و یا کارخانه تاسیس کنند الزامی می باشند .

امید طاهری
امید طاهری
10 ماه قبل

سلام من میخواستم ببینم برای جواز تولید پودر مواد لاستیکی باید چه کار کنم .منظورم خود لاستیک نیست تولید از طریق خریدن ضایعات دور قالب تولید کنندگان قطعات خودرو و تولیدات دمبل و مشابه هست که توسط ما خریداری میشه متوسط چند مرحله به صورت آرد در میآید و دوباره به چرخه بر میگرده منظور در همون صنایع استفاده میشه

شماره تماس:
9195708229
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  امید طاهری
10 ماه قبل

درود بر شما . دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به سامانه بهین یاب اقدامانت لازم و مدارک مورد نیاز برای اخذ جواز تاسیس را به صورت آنلاین انجام دهید.

نسیم رهبر
نسیم رهبر
10 ماه قبل

روزبخیر، من از آذربایجان غربی مزاحمتون میشم میخوام بدونم برای گرفتن جواز تاسیس چه شرایطی باید داشته باشم؟ کار من بسته بندی پیاز سرخ شدس و کارگاهم ۱۸۰ متره

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  نسیم رهبر
10 ماه قبل

درود بر شما. برای تولید انبوه و پخش محصول تولیدی خود با توجه به جنس و طبقه محصول خود باید جواز های مربوطه از جمله مجوز بهداشت و دیگر استاندارد های لازمه را اخذ کرده و سپس برای جواز تاسیس واحد تولیدی اقدام کنید .

احسان دانایی
احسان دانایی
10 ماه قبل

سلام و خسته نباشید
آیا سازه بتنی برای کار تولیدی ( کارخانه) قابل قبول وزارت صمت می باشد ؟

شماره تماس:
9353375715
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  احسان دانایی
10 ماه قبل

درود دوست عزیز وزارت صمت وظیفه اعمال سیاست لازم برای رسیدگی به نحوه صدور ، تمدید ، تطبیق و انتقال پروانه های بهره برداری و صدور مجوزهای مربوطه می باشد . در خصوص پروژه شما همکاران من با شما تماس خواهند گرفت.

مهدی
مهدی
10 ماه قبل

سلام من یه کارگاه کوچک تولید بوقهای خودرویی دارم میخواستم بدونم برای گرفتن مجوز تولید باید کجا مراجعه کنم

شماره تماس:
9159137122
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  مهدی
10 ماه قبل

درود بر شما دوست عزیز. تمامی فرآیند اخذ جواز تولید در بهین یاب با در نظر داشتن ثبت موارد در این سایت به صورت کاملاً الکترونیکی انجام می شود .

حمید
حمید
11 ماه قبل

سلام مجوز برداشت مخلوط رودخانه ای میخواتسم باید مجوز ار صنعت مهدن داشته باشم گرفتن مجوزش خیلی کاردارد

شماره تماس:
9131793732
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  حمید
11 ماه قبل

با سلام. شروط مربوط به اخذ مجوز لایروبی و برداشت شن و ماسه از رودخانه ها ارائه معرفی نامه از صنعت و معدن و تجارت است . با گذراندم مبانی قانونی آن می توانید آن را انجام دهید.

علی
علی
11 ماه قبل

سلام من یک برنده شوینده دارم مدت اعتبار ۱۰ سال است نامش بهار تک است به کدوم سایت باید برم با تشکر لطفاً راهنمایی کنید

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  علی
11 ماه قبل

درود دوست عزیز . موسسه ایلیا با ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان راهنمای مناسب و تخصصی شماست با ما تماس بگیرید 02632137 پاسخگوی شماست.

علی
علی
11 ماه قبل

سلام من مقدار مصرف سالانه مواد اولیه شوینده برای پر کردن فرم صنعت معدن را میخام برای مایع دستشویی ظرف شویی شامپو سر با تشکر

شماره تماس:
9141203176
ناصر
ناصر
1 سال قبل

جواز از صنایع

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ناصر
1 سال قبل

برای جواز تاسیس باید ابتدا شهرک صنعتی مد نظر رو مشخص بفرمایید

محمدی جمیله
محمدی جمیله
1 سال قبل

ساخت مواد شوینده

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محمدی جمیله
1 سال قبل

سلام عرض کردم , وقت بخیر . امر ثبتیتون چیه ؟

میبدی
میبدی
1 سال قبل

زمینی دارند محدوده یکی از شهر میخواهم کارخانه تولید محصولات بتنی کف (موزاییک) و دیواره سبک ( جدا کننده) بزنم برای اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری و احداث خط تولید تمام اتوماتیک موزاییک با ماشین آلات خارجی، ساخت سالن تولید و ساختمان اداری و ماشین آلات همچنین در رابطه با طرح توجیهی و اخذ مجوز های لازم و طی مراحل فوق لطفا راهنمایی بفرمایید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  میبدی
1 سال قبل

در کدوم یک از شهرک های صنعتی هستین ؟

جهاندوسا
جهاندوسا
1 سال قبل

عالی

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  جهاندوسا
1 سال قبل

ممنون

سیدالیاس یادگاری
سیدالیاس یادگاری
1 سال قبل

سلام جواز پخش سیگار خواستم بگیرم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سیدالیاس یادگاری
1 سال قبل

سلام برای جواز دخانیات باید برای یکی از شهرک های صنعتی اقدام بشه

مهدی کرمی
مهدی کرمی
1 سال قبل

سلام میخوام یک واحدتولیدی مصنوعات فلزی با اولویت ماشین آلات کشاورزی در شهرک صنعتی خمین تاسیس کنم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی کرمی
1 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

مهدی دورودیان
مهدی دورودیان
1 سال قبل

سلام بنده یک جوازتولید ومونتاژ ازوزارت صنایع میخوام ازبند الف بابت تولیدومونتاژ تراکتور های باغی دراستان تهران شهرک صنعتی عباس ابادعلاقه مند، قیمت شرایط ومدت زمان کارو بفرمائین

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی دورودیان
1 سال قبل

سلام مد نظرتون با چه مقدار سرمایه ثابت و چه متراژی هستش ؟

احسان الله شیرانی
احسان الله شیرانی
1 سال قبل

باسلام،لطفاچهت راهنمایی بابت اکتشاف وبهره برداری معدن شن وماسه

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  احسان الله شیرانی
1 سال قبل

سلام عرض کردم ، در خدمتتون هستم . امرتون در چه حوزه ایی از ثبت هستش ؟

عطایی
عطایی
1 سال قبل

سلام.کارخانه تولیدی داشتم حالا میخوام لوله سفالی تراوا تولید کنم برای آبیاری زیر سطحی باغات پسته درحال حاضراین طرح بالوله پی وی سی نامرغوب انجام میشه که معایب زیادی داره اگه با سفال انجام بشه مشکل کم آبی حل میشه الان تولید میکنم ولی بسیار محدود چه کنم که باتوانایی وامکانات که دارم درسطح وسیع کارکنم ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  عطایی
1 سال قبل

سلام عرض کردم ، در خدمتتون هستم . چه کمکی از بنده ساخته است ؟

عبداللهی
عبداللهی
1 سال قبل

سلاموقت بخیربنده برای ثبت برند نیاز به مجوز از صنعت و معدن و تجارت دارمفعالیت گروه ما طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی ، بردهای الکترونیکی برای دستگاه های صنعتی موجود و اتوماسیون صنعتی است . خواستم بدونم چه مراحلی داره اخذ این مجوز، چقدر زمان میبره و چقدر هزینه داره و اینکه شما کار ثبت برند هم انجام میدید.با تشکر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  عبداللهی
1 سال قبل

سلام برای چه شهری نیاز به مجوز فعالیت دارید ؟

حامد
حامد
1 سال قبل

سلام و درود . کارخانه تینر روغنی در گرمسار. میخواستم بدونم میتوانید مجوز هیدرو کربن را دریافت کنید؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  حامد
1 سال قبل

سلام مجوز فعالیت رو برای کدوم شهر نیاز دارید ؟

zeynalzadehamir@gmail.com
zeynalzadehamir@gmail.com
1 سال قبل

ثبت جواز برای استان آ.غ

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  zeynalzadehamir@gmail.com
1 سال قبل

ما میتونیم براتون از ارومیه جواز بگیریم و دردسری متوجه شما نشه

امیر
امیر
1 سال قبل

باسلام بنده برای ثبت برند در زمینه خشکبار اقدام کردم ولی اول کار ازم تنظیم مجوز در صنعت و معدن رو خواستن.سوالم این بود که چجوری میتونم از صنعت و معدن جواز این کار رو بگیرم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  امیر
1 سال قبل

باید با استفاده از طرح توجیهی این کار رو انجام بدید، جواز تاسیس رو برای کدوم استان نیاز دارید ؟

احمد فولادی
احمد فولادی
1 سال قبل

سلام

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  احمد فولادی
1 سال قبل

سلام هستم در خدمتتون

bahram
bahram
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر من قصد دارم توی شهرک صنعتی زمین بگیرم و برای گرفتن زمین نیاز به جواز تاسیس هست و از طرفی برای گرفتن جواز تاسیس میگن ک باید زمین داشته باشی .این چ مسخره بازیه

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  bahram
1 سال قبل

سلام شما برای دریفت کردن جواز تاسیس نیازی به دریافت کردن زمین ندارید با نوشتن یک طرح توجیهی این اقدام صورت میگیرد، شما برای کدوم استان نیاز به مجوز دارید ؟

عباس غفاری
عباس غفاری
1 سال قبل

سلام در خصوص اخذ مجوز جهت بازیافت لاستیکهای فرسوده وتولید هیدروکربن راهنمای میخواستم ممنون از لطف شما

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  عباس غفاری
1 سال قبل

سلام عرض کردم ، در خدمتتون هستم . مجوز فعالیت شما توسط اصناف و تحت عنوان پروانه کسب صادر می گردد .

شیبانی
شیبانی
1 سال قبل

درود برای اخذ مجوز کارخانه تولید سرم و لوازم درمانی مثل سرنگ‌و غیره باید چطور شروع و اقدام نمایم؟سپاس

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  شیبانی
1 سال قبل

سلام ابتدا باید از سازمان تجهیزات پزشکی اقدام به دریافت مجوز نمایید

شاهمحمدی
شاهمحمدی
1 سال قبل

با سلام، شرکت با موضوع فعالیت طراحی، ساخت، نصب، بازسازی و تعمیرات قطعات الکترونیک، که عضویت در نظام صنفی رایانه ای هم داره، در حال حاضر تولید محدود در داخل شرکت صورت می‌گیره، لازمه مجوز برای تولیدی از وزارت صمت هم بگیره؟ مجوز تولیدی قبل از شروع به کار تولیدی هستیا ابتدا باید مجوز گرفته بشه بعد آغاز کرد کار تولید رو؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  شاهمحمدی
1 سال قبل

سلام شرکت های ثبت شده صرفا اجتماع شرکا هستند و به معنای دریافت کردن مجوز محسوب نمیشن

ارغوان
ارغوان
1 سال قبل

با عرض سلام و وقت به خیر خدمت شما، بنده کارشناسی تولیدات گیاهی، گیاهان دارویی و معطر رو دارم، اگر بخوام مجوز کارگاه تولید عرقیجات رو بگیرم میشه؟ چون شنیدم گفتن انحصاری شده به این کاشان، ممنون میشم راهنماییم کنید.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ارغوان
1 سال قبل

سلام برای دریافت کردن مجوزات باید با جهاد کشاورزی حرف بزنین

مسعود قاسمی
مسعود قاسمی
1 سال قبل

من یک اسپری مخصوص جلوگیری از خوردگی فلزات بصورت برون سپاری و توسط دو کارگاه مختلف تولید میکنم . من چگونه میتوانم جواز بگیرم …. من برای تولید این اسپری اصلا نیازی به داشتن کارگاه ندارم.این مجوز را برای ایران کد میخواهم.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مسعود قاسمی
1 سال قبل

باید مراجعه به اتحادیه منتهی بابت اینکه ببینین به کدوم اتحادیه باید مراجعه داشته باشید باید با اتاق اصناف تماس بگیرید

مهدی
مهدی
1 سال قبل

استان بوشهر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

در خدمتم. چه کمکی میتونم بکنم ؟

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام برای اخذ مجوز و راه اندازی خط تولید یک کارخانه کوچک دز مینه لوازم ابیاری کشاورزی راهنملیی میکنید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی
1 سال قبل

سلام کدوم استان تشریف دارید ؟

سلیمانی
سلیمانی
1 سال قبل

سلام.اگر یک شرکت دانش بنیان بخواهد مجوز تولید یک محصول رو بگیره، چه مراحلی رو باید طی کنه؟برای اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن، چگونه و از کجا باید اقدام‌کنه؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سلیمانی
1 سال قبل

سلام دوست عزیز،همانطور که به صورت مکالمه تلفنی هم توضیح دادم خدمت حضرتعالی شما می توانید درجهت اخذ پروانه بهره برداری ابتدا در شهرک صنعتی کارخانه را تاسیس کنید جواز تاسیس دریافت کنید و بعد از مستقر شدنه دستگاه ها میتوانید اقدام به پروانه بهره برداری کنید

hamidgoudarzi
hamidgoudarzi
1 سال قبل

سلامبرای تولید شلنگ جاروبرقی از صنعت و معدن چه باید کرد؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  hamidgoudarzi
1 سال قبل

سلام عرض کردم، روزتون بخیر باشه . برای دریافت مجوز کار فعالیت مورد نظرتون باید به سایت صنعت،معدن و تجارت مراجعه کنید. و لازمش داشتن یک سوله و یا زمین در یک شهرک صنعتی مصوب است و پس از آن اخذ جواز تاسیس از صنایه ، استقرار دستگاه ها،راه اندازی خط تولید و نهایتا اخذ پروانه بهره برداری میباشد.

علی زارعشاهی
علی زارعشاهی
2 سال قبل

سلام درخواست مجوز شرکت کاشی وسرامیک

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  علی زارعشاهی
2 سال قبل

سلام برای ثبت کردن شرکت ابتدا باید یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین

عباس بابالویی
عباس بابالویی
2 سال قبل

خیلی مطالب خوبی بود استفاده کردم با تشکر

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  عباس بابالویی
2 سال قبل

در خدمت شما هستیم

مدثر
مدثر
2 سال قبل

سلام مجوز واحد تولیدی بازسازی موتورها دیزل سنگین سبک و لیفتراک مستعمل به صورت نیمه ساخته وارد کنیم و در داخل 40درصد قطعات داخلی استفاده شود برای بازسازی اینگونه شرکتی میتوان گرفت ویا نیاز به مجوز خاصی دارد ممنوع

احسان دانایی
احسان دانایی
پاسخ به  مدثر
10 ماه قبل

اگه امکان داشته باشه یه تماس با بنده داشته باشید
09353375715

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  مدثر
2 سال قبل

سلام بله باید مجوز صنعت معدن و تجارت داشته باشید

رایان
رایان
3 سال قبل

سلام . میخوام ی کارگاه تولیدی شوینده بزنم ک مایع دستشویی و ظرفشویی تو ۲۰لیتری باشه ـ برای اینکار احتیاج ب مجوز دارم یا فقط ی شرکت ثبت کنم کافیه . در این زمینه میشه کمکم کنید

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  رایان
3 سال قبل

ما در حوزه ثبت شرکت کار میکنیم در حوزه مجوزات اقدام نمیکنیم متاسفانه . برای اخذ مجوز باید به اتحادیه مراجعه کنین

احسان
احسان
4 سال قبل

دنبال مسئول فنی هستم که بتونه سریع پروانه بگیره.

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  احسان
4 سال قبل

بی زحمت با این شماره جهت مشاوره تماس بگیرید – 02632525232

نسیم
نسیم
4 سال قبل

با سلام. من شرکتی ثبت کردم اما برای تولید میخوام برون سپاری کنم (در قالب ظرفیت خالی) آیا قبل از ثبت برند باید جواز تاسیس بگیرم یا جواز شرکتی که برام تولید انجام میده کافیه؟

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  نسیم
4 سال قبل

ثبت چنین موضوعی نیاز به مجوز نداره