شرایط ثبت شرکت در یزد

هر فردی که تمایل به آغاز هر نوع فعالیت بازرگانی تجاری تولیدی خدماتی و ... داشته باشد، جهت قانونی کردن فعالیت خود باید ثبت شرکت انجام دهد در واقع از این طریق شرکت خود را معتبر می نماید ، امروزه با اینترنتی شدن ثبت شرکت این امر بسیار ساده تر از گذشته شده است و هر فردی خود نیز می تواند شرکت خود را ثبت نماید اما موسساتی نیز وجود دارند که این امور را به طور تخصصی انجام می دهند.

امروزه امور مربوط بهثبت شرکت در یزد بسیار آسانتر از گذشته انجام میشود و با برقراری یک تماس با موسسه ثبت شرکت ایلیا می توان به راحتی مشاوره کامل دریافت کرد ، جهت ثبت شرکت در هر دو صورت اگر خود فرد کار را انجام دهد و یا اینکه به عهده موسسات ثبت بگذارد بهتر است که تمامی اطلاعات در این زمینه را ابتدا دریافت نماید و بعد در جهت ثبت اقدام نماید.

مراحل ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت تا حدودی تخصصی است و بهتر است متقاضی بعد از تحویل مدارک مابقی مراحل را به عهده موسسه ثبت قراردهد.

در مرحله اول از مشاوره کارشناسان متخصص استفاده کند در مرحله بعد مدارک را تکمیل و به موسسه ثبتی ایلیا تحویل دهد بعد از تایید نام های پیشنهادی فرد وارد مرحله ثبت می شود.

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد .

زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزییات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکت نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید .

هزینه ثبت شرکت در یزد را نمیتوان به راحتی مشخص کرد زیرا پارامترهای زیادی در این هزینه تاثیر دارد ولی در زمان دریافت مشاوره ثبت شرکت در یزد از کارشناسان و دادن اطلاعات کامل در ارتباط با فعالیت می توان به حد زیادی از میزان هزینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در یزد اطلاع پیدا کرد .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در یزد

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد :

 1. ارائه مدارک شناسایی فرد متقاضی و تمام اعضا.
 2. یک قطعه عکس از تمام اعضا.
 3. مدارک ثبتی شرکت (در صورتی که تنظیم مدارک به عهده موسسه ثبت باشد موسسه تهیه این مدارک را به عهده دارد.

جهت اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت و ثبت برند با ما در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت توسط متقاضی

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به اداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینهثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتها است. هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند ، متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با مراجعه حضوری یا تلفنی متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی ، هزینه های ثبت یک شرکت را توسط وکیل ثبت شرکت در یزد دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در یزد

شرکت با مسئولیت محدود از حداقل 2 نفر شریک بالای 18 سال تشکیل می شود که مدارک لازم در مرحله اول کارت ملی و شناسنامه ی اشخاص می باشد. بسته به توافق اعضا یک نفر می تواند مدیرعامل و یک نفر رئیس هیئت مدیره یا نایب رئیس هیئت مدیره باشد و حق امضای مجاز شرکت نیز با توافق اعضا تعیین می شود . سرمایه در این نوع شرکت به صورت سهم الشرکه می باشد و سرمایه کاملا اعلامی بوده و احتیاجی به واریز سرمایه به حساب شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در یزد

شرکت سهامی خاص شركتی است بازرگانی كه تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین میکنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است و تعداد سهامداران باید بیش از پنج نفر باشد. قبل از نام شركت یا بعداز آن باید عنوان شرکت سهامی خاص بدون فاصله بانام شركت بطور روشن و خوانا ذکر شود . تعداد سهامداران در شركت سهامی خاص حداقل ٣ نفر میباشد .حداقل سرمایه در شركت سهامی خاص یك میلیون ریال می باشد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در یزد

معمولا دانشجویان رشته های معماری و یا عمران و یا افرادی که سالیان طولانی سابقه کار تجربی در زمینه پیمانکاری دارند اقدام به ثبت شرکت های پیمانکاری مینمایند .برای ثبت چنین شرکتهایی معمولا نیازی به مدرک تحصیلی نیست و بدون داشتن مدرک تحصیلی نیز میتوان موضوعی کلی را در زمینه پیمانکای به ثبت رسانید اما اگر مدرک تحصیلی مانند کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در رشته های معماری و یا عمران داشته باشید میتوانید موضوع کامل و تخصصی تری را به ثبت برسانید.

فعالیت های انتخابی شما ممکن است برای به ثبت رسیدن متفاوت باشد چنانچه قصد دارید فعالیتهایی از جمله پیمانکاری و یا خدماتی را به ثبت برسانید می بایست شرکتهایی را با عنوان شرکتهای خدماتی ، پیمانکاری به ثبت برسانید.

ثبت موسسات غیرتجاری در یزد

موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیتهایی از جمله هنری ، فرهنگی ، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیرمجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد که به اختصار در ذیل توضیح می دهیم :

 1. موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انجمن های علمی و انجمن های اسلامی
 2. 2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند

ثبت شرکتهای تجاری در یزد
 1. ثبت شرکت تعاونی در یزد.
 2. ثبت شرکت تضامنی در یزد.
 3. ثبت شرکت نسبی در یزد.
 4. ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در یزد.
 5. ثبت شرکت سهامی عام در یزد.
 6. ثبت صورتجلسه تغییرات در یزد.
 7. ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا.
 8. ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا.
 9. ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا.
 10. ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا.
 11. ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا.
 12. ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا.
 13. ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا.
 14. ثبت شرکت در مناطق آزاد در یزد.