درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت در یزد هزینه مناسب و مدارک

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     جمعه، 15 اسفند 1399


در این مقاله می خوایم در رابطه با ثبت شرکت در یزد و همچنین هزینه ی ثبت و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در یزد توضیحات مختصری ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در یزد هزینه مناسب و مدارک     

  امروزه و با توجه به    پیشرفت   گسترده ای که در علم  و فناوری شده است فعالان اقتصادی به سمت این موضوع سوق داده شده اند که بهتر است جبه ی قانونی به خود پیدا کنند و این کار را با به ثبت رساندن یک شرکت برای کسب و کار خود انجام داده اند .  

 ثبت شرکت باعث شد این فعالان اقتصادی از مزایای زیادی برخوردار باشند و بی شک باعث شد تا بتوانند دایره ی فعالیتشان را نیز روز به  روز گسترده تر کنند .  

حال باید گفت ثبت شرکت چیست و چند نوع شرکت براساس قانون ثبت شرکت ها وجود دارد و نحوه به ثبت رساندن شرکت ها به چه صورت است .

ثبت شرکت چیست

ثبت شرکت یعنی ایجاد یک کسب و کار به صورت قانونی که از گرد هم آمدن دو یا چند نفر به وجود می آید و در تمام طول پرسه عمر خود تابع قوانین بوده و با توجه به قانون تجارت و البته قوانینی که در ابتدای ثبت شرکت وضع شده جلو خواهند رفت.

انواع شرکت بر اساس قانون تجارت

شرکت مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت مختلط غیر سهامی ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی .

نحوه ثبت شرکت

ابتدا نوع شرکت خود را به کمک شرکا انتخاب می کنید سپس براساس نوع شرکت مدارک مورد نیاز را تکمیل نمی نمایید زیرا نوع شرکت ها به گونه ای است که برای هر کدام یک نوع مدارک مشخص جهت ثبت وجود دارد.

جهت ثبت شرکت در یزد از کجا شروع کنیم؟     

درصورتی که میخواهید شرکت خود را در یزد به ثبت برسانید باید یک سری فرایند را طی نمایید . ابتدا با کارشناسان ما تماس می گیرید کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا نوع شرکت خود را انتخاب سپس مدارک مشخص شده با توجه به نوع شرکت را تهیه و سپس آن را برای کارشناسان ما ارسال می نمایید . کارشناسان ما در اسرع وقت شروع به ثبت شرکت می کنند اما یک سری مدارک روتین برای ثبت انواع شرکت وجود دارد که این مدارک عبارتند از :

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در یزد

مدارک هویتی تمام اعضای شرکت ، تنظیم اظهار نامه و اساسنامه برای شرکت ، انتخاب یک آدرس برای محل شرکت آدرس معتبر و تجاری باشد ( در بعضی استان ها نیاز نیست می توان مسکونی انتخاب کرد) ، انتخاب 5 اسم 3 الی 4 سیلابی برای ثبت شرکت به ترتیب اولویت . مدت زمان ثبت شرکت در یزد بین 10 الی 14 روزکاری است البته بستگی به تکمیل بودن مدارک شما دارد و باید ابتدا مدارک خود را تکمیل و سپس آن را ارائه دهید .

هزینه برای به ثبت رسیدن شرکت بستگی به این دارد که آیا برای ثبت شرکت خود وکیل می خواهید یا نه در صورتی که بخواهید هزینه ی حق الوکاله جز هزینه های ثبت شرکت و همچنین بستگی به تعداد کارکترهای است که در روزنامه رسمی به چاپ می رسد این کارکترها بستگی به  سرمایه شرکت و یا تعداد نفراتی است که شرکت را به ثبت می رساند .

شرایط ثبت شرکت در یزد

هر فردی که تمایل به آغاز هر نوع فعالیت بازرگانی تجاری تولیدی خدماتی و ... داشته باشد، جهت قانونی کردن فعالیت خود باید ثبت شرکت انجام دهد در واقع از این طریق شرکت خود را معتبر می نماید ، امروزه با اینترنتی شدن ثبت شرکت این امر بسیار ساده تر از گذشته شده است و هر فردی خود نیز می تواند شرکت خود را ثبت نماید اما موسساتی نیز وجود دارند که این امور را به طور تخصصی انجام می دهند.

امروزه امور مربوط به ثبت شرکت در یزد بسیار آسانتر از گذشته انجام میشود و با برقراری یک تماس با موسسه ثبت شرکت ایلیا می توان به راحتی مشاوره کامل دریافت کرد ، جهت ثبت شرکت در هر دو صورت اگر خود فرد کار را انجام دهد و یا اینکه به عهده موسسات ثبت بگذارد بهتر است که تمامی اطلاعات در این زمینه را ابتدا دریافت نماید و بعد در جهت ثبت اقدام نماید .

مراحل ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت تا حدودی تخصصی است و بهتر است متقاضی بعد از تحویل مدارک مابقی مراحل را به عهده موسسه ثبت قراردهد .

در مرحله اول از مشاوره کارشناسان متخصص استفاده کند در مرحله بعد مدارک را تکمیل و به موسسه ثبتی ایلیا تحویل دهد بعد از تایید نام های پیشنهادی فرد وارد مرحله ثبت می شود .

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد .

زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزییات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکت نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید .

هزینه ثبت شرکت در یزد را نمیتوان به راحتی مشخص کرد زیرا پارامترهای زیادی در این هزینه تاثیر دارد ولی در زمان دریافت مشاوره ثبت شرکت در یزد از کارشناسان و دادن اطلاعات کامل در ارتباط با فعالیت می توان به حد زیادی از میزان هزینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در یزد اطلاع پیدا کرد .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در یزد

شرکت با مسئولیت محدود از حداقل 2 نفر شریک بالای 18 سال تشکیل می شود که مدارک لازم در مرحله اول کارت ملی و شناسنامه ی اشخاص می باشد. بسته به توافق اعضا یک نفر می تواند مدیرعامل و یک نفر رئیس هیئت مدیره یا نایب رئیس هیئت مدیره باشد و حق امضای مجاز شرکت نیز با توافق اعضا تعیین می شود . سرمایه در این نوع شرکت به صورت سهم الشرکه می باشد و سرمایه کاملا اعلامی بوده و احتیاجی به واریز سرمایه به حساب شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در یزد

شرکت سهامی خاص شركتی است بازرگانی كه تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین میکنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است و تعداد سهامداران باید بیش از پنج نفر باشد. قبل از نام شركت یا بعداز آن باید عنوان شرکت سهامی خاص بدون فاصله بانام شركت بطور روشن و خوانا ذکر شود . تعداد سهامداران در شركت سهامی خاص حداقل ٣ نفر میباشد .حداقل سرمایه در شركت سهامی خاص یك میلیون ریال می باشد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در یزد

معمولا دانشجویان رشته های معماری و یا عمران و یا افرادی که سالیان طولانی سابقه کار تجربی در زمینه پیمانکاری دارند اقدام به ثبت شرکت های پیمانکاری مینمایند .برای ثبت چنین شرکتهایی معمولا نیازی به مدرک تحصیلی نیست و بدون داشتن مدرک تحصیلی نیز میتوان موضوعی کلی را در زمینه پیمانکای به ثبت رسانید اما اگر مدرک تحصیلی مانند کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در رشته های معماری و یا عمران داشته باشید میتوانید موضوع کامل و تخصصی تری را به ثبت برسانید.

حوزه های ثبت شرکت در یزد و شهرستان های آن.

  1. ثبت شرکت در یزد
  2. ثبت شرکت در اردکان
  3. ثبت شرکت در میبد
  4. ثبت شرکت در بافق
  5. ثبت شرکت در تفت
  6. ثبت شرکت در مهریز
  7. ثبت شرکت در طبس
  8. ثبت شرکت در ابرکوه
  9. ثبت شرکت در اشکذر
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت در یزد هزینه مناسب و مدارک

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اردکان چیست؟
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید