درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در یزد با هزینه مناسب

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


در این مقاله تخصصی در رابطه با ثبت شرکت در یزد و همچنین هزینه ی ثبت و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سریع توضیحات مختصری ارائه میدهیم برای کسب اطلاعات تکمیلی برای ثبت شرکت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در یزد سریع  

  امروزه و با توجه به    پیشرفت   گسترده ای که در علم  و فناوری شده است فعالان اقتصادی به سمت این موضوع سوق داده شده اند که بهتر است جبهه ی قانونی به خود پیدا کنند و این کار را با به ثبت رساندن یک شرکت برای کسب و کار خود انجام داده اند .  

 ثبت شرکت باعث شد این فعالان اقتصادی از مزایای زیادی برخوردار باشند و بی شک باعث شد تا بتوانند دایره ی فعالیت خود را نیز روز به  روز گسترده تر کنند .  

حال باید گفت ثبت شرکت چیست و چند نوع شرکت براساس قانون ثبت شرکت ها وجود دارد و نحوه به ثبت رساندن شرکت ها به چه صورت است .

 

ثبت شرکت در یزد

 

انواع شرکت قابل ثبت در یزد

شرکت مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت مختلط غیر سهامی ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی .

نحوه ثبت شرکت

ابتدا نوع شرکت خود را به کمک شرکا انتخاب می کنید سپس براساس نوع شرکت مدارک مورد نیاز را تکمیل نمی نمایید زیرا نوع شرکت ها به گونه ای است که برای هر کدام یک نوع مدارک مشخص جهت ثبت وجود دارد.

جهت ثبت شرکت در یزد از کجا شروع کنیم؟     

درصورتی که میخواهید شرکت خود را در یزد به ثبت برسانید باید یک سری فرآیند را طی نمایید . ابتدا با کارشناسان ما تماس می گیرید کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا نوع شرکت خود را انتخاب سپس مدارک مشخص شده با توجه به نوع شرکت را تهیه و سپس آن را برای کارشناسان ما ارسال می نمایید .

کارشناسان ما در اسرع وقت شروع به ثبت شرکت می کنند اما یک سری مدارک روزمره برای ثبت انواع شرکت وجود دارد که این مدارک را در ادامه توضیح خواهیم داد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در یزد

مدارک هویتی تمام اعضای شرکت ، تنظیم اظهار نامه و اساسنامه برای شرکت ، انتخاب یک آدرس برای محل شرکت آدرس معتبر و تجاری باشد ( در بعضی استان ها نیاز نیست می توان مسکونی انتخاب کرد) ، انتخاب 5 اسم 3 الی 4 سیلابی برای ثبت شرکت به ترتیب اولویت .

هزینه و زمان ثبت شرکت در یزد

مدت زمان ثبت شرکت در یزد بین 10 الی 14 روزکاری است البته بستگی به تکمیل بودن مدارک شما دارد و باید ابتدا مدارک خود را تکمیل و سپس آن را ارائه دهید .

هزینه برای به ثبت رسیدن شرکت بستگی به این دارد که آیا برای ثبت شرکت خود وکیل می خواهید یا نه در صورتی که بخواهید هزینه ی حق الوکاله جز هزینه های ثبت شرکت و همچنین بستگی به تعداد کارکترهای است که در روزنامه رسمی به چاپ می رسد این پارامترها بستگی به سرمایه شرکت و یا تعداد نفراتی است که شرکت را به ثبت می رسانند .

شرایط ثبت شرکت در یزد

هر فردی که تمایل به آغاز هر نوع فعالیت بازرگانی تجاری تولیدی خدماتی و ... داشته باشد، جهت قانونی کردن فعالیت خود باید ثبت شرکت انجام دهد در واقع از این طریق شرکت خود را معتبر می نماید ، امروزه با اینترنتی شدن ثبت شرکت این امر بسیار ساده تر از گذشته شده است و هر فردی خود نیز می تواند شرکت خود را ثبت نماید اما موسساتی نیز وجود دارند که این امور را به طور تخصصی انجام می دهند.

امروزه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور بسیار آسان تر از گذشته انجام میشود و با برقراری یک تماس با موسسه ثبت شرکت ایلیا می توان به راحتی مشاوره کامل دریافت کرد ، جهت ثبت شرکت در هر دو صورت اگر خود فرد کار را انجام دهد و یا اینکه به عهده موسسات ثبت بگذارد بهتر است که تمامی اطلاعات در این زمینه را ابتدا دریافت نماید و بعد در جهت ثبت اقدام نماید .

 

ثبت سریع شرکت در یزد

 

مراحل ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت تا حدودی تخصصی است و بهتر است متقاضی بعد از تحویل مدارک مابقی مراحل را به عهده موسسه ثبت قراردهد .

در مرحله اول از مشاوره کارشناسان متخصص استفاده کند در مرحله بعد مدارک را تکمیل و به موسسه ثبتی ایلیا تحویل دهد بعد از تایید نام های پیشنهادی فرد وارد مرحله ثبت می شود .

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد .

زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزییات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکت نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید .

هزینه ثبت شرکت در یزد را نمیتوان به راحتی مشخص کرد زیرا پارامترهای زیادی در این هزینه تاثیر دارد ولی در زمان دریافت مشاوره ثبت شرکت در یزد از کارشناسان و دادن اطلاعات کامل در ارتباط با فعالیت می توان به حد زیادی از میزان هزینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت اطلاع پیدا کرد .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در یزد

شرکت با مسئولیت محدود از حداقل 2 نفر شریک بالای 18 سال تشکیل می شود که مدارک لازم در مرحله اول کارت ملی و شناسنامه ی اشخاص می باشد.

بسته به توافق اعضا یک نفر می تواند مدیرعامل و یک نفر رئیس هیئت مدیره یا نایب رئیس هیئت مدیره باشد و حق امضای مجاز شرکت نیز با توافق اعضا تعیین می شود .

سرمایه در این نوع شرکت به صورت سهم الشرکه می باشد و سرمایه کاملا اعلامی بوده و احتیاجی به واریز سرمایه به حساب شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در یزد

شرکت سهامی خاص شركتی است بازرگانی كه تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین میکنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است و تعداد سهامداران باید بیش از پنج نفر باشد.

قبل از نام شركت یا بعداز آن باید عنوان شرکت سهامی خاص بدون فاصله بانام شركت بطور روشن و خوانا ذکر شود . تعداد سهامداران در شركت سهامی خاص حداقل ٣ نفر میباشد . حداقل سرمایه در شركت سهامی خاص یك میلیون ریال می باشد.

حوزه های ثبت شرکت در یزد و شهرستان های آن.

  1. ثبت شرکت در یزد
  2. ثبت شرکت در اردکان
  3. ثبت شرکت در میبد
  4. ثبت شرکت در بافق
  5. ثبت شرکت در تفت
  6. ثبت شرکت در مهریز
  7. ثبت شرکت در طبس
  8. ثبت شرکت در ابرکوه
  9. ثبت شرکت در اشکذر
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سلام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اردکان چیست؟
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید