شرایط ثبت شرکت در همدان

اشخاص با توجه به نوع فعالیت خود میتوانند اقداماتی را در زمینه اقتصادی انجام دهند که یکی از مهم ترین این اقدامات ثبت شرکت می باشد که با استناد به قانون تجارت به 7 دسته تقسیم بندی می شوند که عبارتند از شرکتهای سهامی خاص و عام ، با مسئولیت محدود، شرکتهای تعاونی ، شرکتهای تضامنی ، شرکتهای نسبی وشرکت مختلط سهامی و مختلط غیرسهامی ، که رایج ترین قالب ثبتی در همدان ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود می باشد. شما متقاضیان محترم ثبت شرکت در همدان می بایست از مراحل و مدارک لازم جهت ثبت هریک از قالبهای ثبتی اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین راه را انتخاب نمایید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره ثبت شرکت درهمدان با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

شرایط ثبت شرکت در همدان

به استناد نص صریح قانون تجارت میزان سرمایه شرکت از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و سهامداران موظف هستند تا این میزان انتخاب سرمایه نمایند. به این نکته توجه فرمایید که سرمایه شرکت شما در حقیقت اعتبار شرکت شما می باشد. گام بعدی شما انتخاب شرکا با توجه به قالب ثبتی درخواستی شما می باشد به عنوان مثال در شرکت سهامی خاص شما نیازمند 3 سهامدار و در شرکت های مسئولیت محدود شما نیازمند 2 سهامدار می باشید. مدت زمان ثبت یک شرکت 15 الی 20 روز کاری است.هزینه ثبت شرکت در همدان بر اساس عوامل مختلف متغیر است و تعرفه ثابتی ندارد.

مدارک ثبت شرکت در همدان

همانطور که توضیح داده شدقالبهای ثبتی شرایط گوناگونی برای به ثبت رسیدن دارند در همین راستا مدارک آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. در مقابل برخی از مدارک برای کلیه قالبها یکسان می باشد این مدارک شامل کپی کارت ملی و شناسنامه است.

ارائه مشخصات کامل و مدارک شناسایی تمامی اعضا هیئت مدیره با توجه به نوع شرکت و ثبت آن که شامل کپی کارت ملی و شناسنامه می باشد . گرفتن و ارائه دادن گواهی عدم سوء پیشینه و چنانچه فعالیت شرکت نیازمند اخذ مجوز از ارگانهای دولتی باشد ارائه آن نیز الزامی است.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت توسط متقاضی

اشخاصی که قصد ثبت شرکت تجاری را دارند مراحل ثبت نام در سامانه ثبت شرکتها به صورت گام به گام تکمیل می نمایند و با تایید اطلاعات وارد شده وارد مرحله پذیرش نهایی می شوند و رسید پذیرش آن را دریافت می نمایند. شما در هر کجا که باشید و قصد ثبت شرکت را داشته باشید می بایست از همین سامانه اقدام نمایید. با این تفاوت که حوزه ثبتی مورد نظر خود را انتخاب می نمایید. بعد از اتمام فرآیند ثبت میتوانید در قسمت پیگیری درخواست روند پرونده خود را پیگیری نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی به هیچ عنوان امکان ویرایش وجود ندارد.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

شما میتوانید با حضور درثبت شرکت ایلیا از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان این مجتمع بهره مند گردید و کلیه اطلاعات لازم خود را در این زمینه تکمیل نمایید .یکی از مهترین گامهای ثبت یک شرکت موفق انتخاب موضوعی مناسب و کارآمد می باشد مشاورین ما موضوع فعالیت شمارا به صورت کاملا تخصصی طراحی و در اختیار شما میگذارند. با تکمیل مدارک ثبت شرکت و ارسال آن به اداره ثبت شرکتها مابقی مراحل توسط وکیل پرونده پیگیری میگردد و آگهی تاسیس را دریافت کرده و در اختیار موکل قرار میدهند.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در همدان

یکی از رایج ترین قالبهای ثبت شده در همدان ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. اطلاع داشته باشید این شرکتها با دو نفر سهامدار بالای 18 سال تاسیس می گردد، انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این قالب ثبتی الزامی می باشد. خاطر نشان می شود که میزان سرمایه اعلامی از 1.000.000 ریال نمی بایست کمتر باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت و ثبت تغییرات شرکت در همدان با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص در همدان

قالب ثبتی دیگری که بیشتر سرمایه گذاران مایل به ثبت آن می باشند ثبت شرکت سهامی خاص در همدان می باشد این نوع از شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود در همدان به سه نفر سهامدار بالای 18سال و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل نیازمند می باشد و با تکمیل این تعداد اعضاء تاسیس میگردد. میزان سرمایه اعلامی از 1.000.000 ریال نمی بایست کمتر باشد و باید 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.شما نیز میتوانید در زمینه ثبت شرکت در همدان با کارشناسان مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در همدان

سرمایه گذاران چنانچه قصد دارند فعالیتهایی را با عنوان شرکت پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی انجام دهند. میتوانند به صورت جداگانه آن را به ثبت برسانند به شما پیشنهاد میگردد در صورتی که قصد دارید فعالیت خود را به صورت گسترده انجام دهید شرکت خود را به صورت سهامی خاص به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا و وکیل ثبت شرکت در همدان با مشاوره های تخصصی در زمینه ثبت شرکت وثبت برند در همدان بهترین یاری را به شما عزیزان میرسانند.

ثبت موسسات غیرتجاری در همدان :

در مقابل شرکتهای تجاری ارگان ها و نهادهایی نیز تاسیس می گردد، که با اهداف غیرتجاری شروع به فعالیت می نمایند که به آنها موسسات غیرتجاری می گویند که عمده فعالیت این موسسات عبارتند از : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و... این موسسات به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می گردند که به شرح ذیل می باشد:
1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که هدف از تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...
2 . موسسات انتفاعی : موسساتی که هدف از تاسیس آنها،به دست آوردن منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکتهای تجاری در همدان
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در همدان
 • ثبت شرکت سهامی خاص در همدان
 • ثیت شرکت تعاونی در همدان
 • ثبت موسسات غیرتجاری در همدان
 • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در همدان
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در همدان توسط مجتمع ایلیا

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در همدان به آدرس دفتر ثبت شرکت در همدان به آدرس ذیل ویا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
همدان - خیابان سعیدیه - نبش بلوار غنی زادیان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت در همدان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026