جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های همدان

اداره ثبت شرکت های همدان

در مقاله پیش رو به مطالبی درباره ثبت شرکت و اداره ثبت شرکت های همدان پرداخته شده است پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات تکمیلی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اداره ثبت شرکتها همدان

مراجعین به دوایر و دفاتر ثبتی بیش از هر چیز نیاز به تسلط علمی نسبت به مسائل روز و قوانین کاربردی حقوقی و ثبتی دارند که از هزینه های نامتعارف و از دست دادن زمان تا حدود زیادی پیشگیری کنند.

بطور مثال عدم آگاهی از مراحل ثبتی تاسیس و تغییرات شرکتها تنها به فرصت سوزی و رفت آمد بی نتیجه منجر خواهد شد. درحالی که با وجود منابع مطالعاتی دقیق و علمی، شهروندان محترم با دغدغه کمتری، مراحل اداری خود را طی خواهند نمود.

مجتمع ثبتی ایلیا به عنوان یکی از بزرگترین متولیان نشر علم و تجربه در حوزه مسائل ثبتی با افتخار نسبت به طراحی بسیاری از سایت های حقوقی و ثبتی و انجام مشاورات رایگان تلفنی و حضوری، سهم بزرگی در اطلاع رسانی در حوزه های مختلف ثبتی داشته است.

آدرس اداره ثبت شرکت های همدان

همدان – خیابان سعیدیه – نبش بلوار غنی زادیان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت ها در همدان با ما در تماس باشید.

شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانید به مقاله آدرس ادارات ثبت شرکت های تمام کشور به همراه تلفن های تماس ادارات مراجعه کنید.

اداره ثبت شرکت های همدان
آدرس اداره ثبت شرکت های همدان

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکت های استان همدان

  •   تعریف شرکت سهامی عام: شرکتی است که حداقل تعداد اعضا برای به ثبت رساندن آن 5 نفر است میزان سرمایه در این شرکت ها 500.000 هزار تومان است و اعضا سهام دار در این نوع شرکتها از عموم مردم نیز انتخاب می شود. به این منظور که    سهام   در بورس و اوراق بهادار ارائه می شود.   
  •  تعریف شرکت سهامی خاص: این شرکتها برای تشکیل شدن به 3 نفر برای اعضای هیئت مدیره و 2 نفر به عنوان بازرس اصلی و علی البدل نیاز دارد سرمایه به صورت عادی بین مردم فروخته می شود و در بورس عرضه نمی گردد. سرمایه این شرکت به صورت واریزی است و تمام سهام داران نسبت به کل سرمایه مسئول هستند.  
  •  تعریف شرکت مسئولیت محدود: شرکتی که سرمایه آن به قطعات سهام تقسیم شده و به صورت سهم الشرکه در می آید و هر سهام  دار فقط با توجه به سمت خود مسئولیت دارد سرمایه در این شرکت ها اعلامی و حداقل 100.000 هزار تومان است. 
  • تعریف ثبت شرکت نسبی: شرکتی که هنگام انتخاب نام بر خلاف سایر شرکتها باید اسم یکی از اعضا در آن باشد و یا از واژه ی برادران و یا شرکا استفاده شود در شرکت نسبی تمام اعضا مسئولیت تمامی سرمایه را به عهده دارند و حتی در صورت ورشکستگی علاوه بر اموال شرکت اموال شخصی شان نیز در خطر است.
  • تعریف ثبت شرکت تضامنی: شرکتی است که با 2 نفر اعضا تشکیل و شریکی بدون اجازه شرکا اممکان انتقال سهم خودش را به شخص دیگر ندارد.
  • تعریف ثبت شرکت تعاونی: ثبت شرکت تعاونی حداقل 5 نفر اعضا و مدیرعامل شرکت باید سابقه حضور در اعضای هیئت مدیره را داشته باشد.
  • ثبت شرکت مختلط سهامی: از شرکت تعدادی از سهام داران شرکت سهامی و شریک تضامنی تشکی می شود .
  • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی: از شراکت چند شریک مسئولیت به همراه چند شریک ضامن

جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکت ها در همدان به لینک ثبت شرکت در همدان مراجعه نمایید.

3.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی بیگدلی
مهدی بیگدلی
2 سال قبل

میخواستم دفتر موسسه حقوقی وکالت ثبت کنم ، مدارک مورد نیاز بفرمایید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی بیگدلی
2 سال قبل

سلام عرض کردم ،وقت بخیر . باید سه نفر شریک که دارای پروانه وکالت از کانون وکلا باشند رو داشته باشید .