درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در سنندج

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


در این مقاله می خواهیم به سوالات شما که در رابطه با ثبت شرکت در سنندج توضیحاتی ارائه داده ایم لطفا تا انتهایی این مقاله با ما همراه باشید .

ثبت شرکت در سنندج

ثبت شرکت در سنندج به این صورت است که ابتدا نوع شرکت را انتخاب می نمایید سپس مدارک مربوطه را تهیه و از طریق شبکه های اجتماعی برایمان ارسال می نمایید اوراق و صورتجلسه های ابتدایی ثبت شرکت برای شما تنظیم و شما آن ها را امضا می نمایید موضوع برایتان با توجه به نیاز شما طراحی می شود سمت ها را انتخاب می نمایید اوراق و مدارکتان توسط اداره ی ثبت تایید و سپس شماره ثبت و شناسه ملی به شما داده می شود شرکت تنها یک قدم تا ثبت فاصله دارد . و با چاپ روزنامه کار ثبت شرکت شما به پایان می رسد.

آدرس اداره ی ثبت شرکت های سنندج

سنندج-بلوار جانبازان -سایت اداری جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در کردستان با ما در تماس باشیدشماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

شرایط ثبت شرکت در سنندج

افرادی که تصمیم به شروع قانونی یک کسب و کار دارند و خواهان استفاده از تجربیات و تخصص دیگران و همچنین ارتباطات گسترده در زمینه کسب و کار خود می باشند اقدام به ثبت شرکت می نمایند در این صورت است که فعالیت خودرا قانونی کرده و می توانند فعالیت های گسترده تری انجام دهند ، اشخاص حقیقی فعالیت بنگاه خود را به دو صورت شرکت یا موسسه می توانند ثبت کنند و این انتخاب بستگی به نوع فعالیتشان دارد و با توجه به نوع فعالیت و همچنین آینده کاری شان نوع شرکت را انتخاب می نمایند .با تماس با مجتمع ثبت ایلیا می توانید از مشاوره ثبت شرکت در سنندج برخوردار شوید.

نحوه و مراحل ثبت شرکت سنندج

 ثبت شرکت از طریق اداره ثبت اسناد و شرکت ها در هر استان انجام می شود ، در ابتدای کار لازم است از مشاوره یک کارشناس متخصص در این زمینه استفاده شود تا تمامی مراحل کار یه طور کامل شرح داده شود ، علاوه بر مراحل کار می تواند تمام مزایا و شرایط تشکیل و تاسیس شرکت را نیز شرح داده و اطلاعات جامع را اختیار متقاضیان قرار می دهند . 

 در ابتدای کار ثبت شرکت در سنندج شخص متقاضی مدارک مورد نظر را به کارشناس تحویل داده و از زمان تحویل کلیه مدارک است که کار ثبت آغاز می شود . مدارک مورد نیاز شامل اصل و یا کپی مدارک هویتی تمامی اعضا می باشد همچنین گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه همه اعضا نیز نیاز می باشد که  در صورت لزوم با صدور معرفی نامه و مراجعه به دفاتر پلیس + 10 قابل دریافت می باشد . جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در سنندج با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید. 

مدت زمان ثبت شرکت سنندج

مدتی که یک شرکت ثبت می شود به دو روش است یکی اگر خود شما شرکت تان را ثبت کنید 15 الی 20 روزکاری زمان می برد اما در روش بعدی اگر کار ثبت شرکت توسط گروه ثبت شرکت ایلیا صورت گیرد 10 الی 15 روزکاری خواهد بود پس بستگی به انتخاب شما دارد.

هزینه ثبت شرکت در سنندج

در ارتباط با هزینه ثبت شرکت در سنندج می توان گفت هزینه ثبت متاثر از چند عامل می باشد که به طور مستقیم در هزینه تاثیر دارد عواملی مانند تعداد اعضای شرکت و یا میزان سرمایه اولیه که در ابتدای کار مشخص می کنند و همچنین موضوع و گستردگی فعالیت هاشان ، اینکه چه فعالیت هایی با چه میزانی انجام دهند و شامل چه مواردی شود . از همین رو هزینه ثبت قابل تعیین و اندازه گیری در ابتدای کار نیست . وکیل ثبت شرکت در سنندج می تواند بهترین راهنما برای متقاضیان محترم ثبت برند در سنندج و ثبت شرکت باشند.

حوزه های ثبت شرکت در کردستان و شهرستان های آن

  1. ثبت شرکت در سنندج
  2. ثبت شرکت در مریوان
  3. ثبت شرکت در بانه
  4. ثبت شرکت در سقز
  5. ثبت شرکت در قروه
  6. ثبت شرکت در بیجار
  7. ثبت شرکت در کامیاران
  8. ثبت شرکت در دیواندره
  9. ثبت شرکت در سروآباد

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
باسلام به استحظار میرساند که شرکت تعاونی اعتبار جهاد نصر کردستان چن سالی است معلق شده بعلت فعالیت بخش مسکن در دل تعاونی وبانک مرکزی صورتهای مالی تایید نکرده میگه حوزه فعالیت تعاونی اعتبار مسکن نیسن خلاصه اعضای جدید هم ثبت نشده در این خصوص اگه میتونید کمک کنید وشرکت ثبت کنید تماس بگیرید ممنون
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید