درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت در رشت

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     جمعه، 3 بهمن 1399


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در رشت

 • شرایط ثبت شرکت در رشت

مطابق قانون تجارت یک شراکت میان دو یا چند نفر زمانی معنا پیدا میکند که ثبت شود از همین رو است که ثبت شرکت از اهمیت بسیاری برخوردار شده است ، خیلی از اشخاص در هنگام ثبت شرکت به مواردی مانند سرمایه اولیه تعداد افراد، میزان سرمایه هر فرد ، موضوع و نام شرکت و ... توجه نمیکنند ، درست است که در ابتدا شرکت کوچک و ضعیف است ولی در آینده همین نکات به ظاهر کوچک اهمیت بسیاری پیدا می کند ،مشاورین حرفه ای و متخصص ما شما را در تمام مسیر تا پایان راه همراهی خواهند کرد پس جهت مشاوره ثبت شرکت در رشت با مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید

مراحل ثبت شرکت در رشت

قبل از هرگونه عملی در ارتباط با به ثبت رساندن شرکت بهتر است از مشاوره تخصصی کارشناسانحرفه ای ثبت شرکت ایلیا در این زمینه بهره برد. بعد از تحویل مدارک لازم جهت ثبت مراحل ثبت شرکت آغاز می شود ، در ابتدا مرحله ثبت سامانه می باشد و بعد از آن ارسال مدارک به اداره از طریق پست و پیگیری وکیل ثبت شرکت در رشت .

زمان مورد نیاز جهت ثبت شرکت را نمیتوان به طور دقیق بیان کرد زیرا به عوامل متفاوتی بستگی دارد این عوامل به نسبت موارد ثبت نیز متفاوت هستند به همین دلیل تخمین زمان ثبت امکانپذیر نیست . هزینه ثبت شرکت در رشت نیز به نسبت موارد ثبت متفاوت تغییر میکند به همین دلیل هزینه ثبت را نیز در ابتدا نمی توان مشخص نمود اما پس از تعیین شرایط شرکت مورد نظر میتوان هزینه را تخمین زد .به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت و ثبت برند در رشت با یک تماس تلفنی با مجتمع ثبت ایلیا اطلاعات کافی را کسب نمود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در رشت

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در رشت شامل مدارک شناسایی همه اعضا به علاوه یک قطعه عکس 3*4 همه اعضا می باشد . لازم به ذکر است که گواهی عدم سوء پیشینه نیزلازم می باشد که با مراجعه به دفاتر آگاهی و یا مراکز پلیس +10 قابل دریافت می باشد .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به اداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط.اداره ثبت شرکت ها است. هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با مراجعه حضوری متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت بک شرکت را دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در رشت

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که توسط دو یا چند نفر برای بهره گیری از سود مشترک تاسیس می شود و سرمایه در آن به شکل سهام نمی باشد و سهامداران آنها به میزان سرمایه یا سهم الشرکه خود نسبت به دیون و قروض شرکت متعهد خواهند بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در رشت

در شرکتهای سهامی خاص می بایست حداقل 3 نفر شریک بالای 18 سال داشته باشیم که این سه تن از اعضاء هیئت مدیره نیز می باشند. متقاضیان محترم باید بدانند مدیرعامل در شرکتهای سهامی خاص نمی تواند خارج از شرکا باشد. انتخاب بازرسین در شرکتهای سهامی اجباری بوده به همین خاطر دو نفر بازرس اصلی و علی البدل انتخاب می گردد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در رشت

فعالیت های انتخابی شما ممکن است برای به ثبت رسیدن متفاوت باشد چنانچه قصد دارید فعالیتهایی از جمله پیمانکاری و یا خدماتی را به ثبت برسانید می بایست شرکتهایی را با عنوان شرکتهای خدماتی ، پیمانکاری به ثبت برسانید.

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در رشت

هدف از تشکیل موسسات، دستیابی به اهداف غیرتجاری میباشد به همین خاطر غیر تجاری بودن حتما بعد از نام موسسه قید میشود.موضوعات قابل ثبت در موسسات غیرتجاری میتواند : موضوعات حقوقی ،خیریه و علمی و ادبی باشد. این موسسات حداقل از دونفر اعضا تشکیل میشود و میزان سرمایه آن میتواند 1.000.000میلیون ریال باشد که از دو گروه تشکیل می شوند:

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسساتانتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکتهای تجاری در رشت
 • ثبت شرکت تعاونی در رشت
 • ثبت شرکت تضامنی در رشت
 • ثبت شرکت نسبی در رشت
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در رشت
 • ثبت شرکت سهامی عام در رشت
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در رشت
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در رشت

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در رشت به آدرس دفتر ثبت شرکت در رشت و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
رشت- جنوب شهر رشت ( میدان انتظام ) جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در رشت با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت در رشت

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
خوشکار
با سلام منظور از عبارت ((کلیه صورتجلسات می بایست روی سربرگ شخصیت حقوقی مربوطه تهیه و ارائه گردد.)) چیست؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام منظور این است که باید متن صورتجلسه رو روی سر برگ شرکتتون پرینت کنین
پاسخ
سپرده
سلام اگر محل فعالیت شما طبق آدرسی که خودتان دادید رشت میباشد چرا تلفن شما تهران کرج ////؟؟؟؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام اون آدرس اداره ثبت شرکت ها در استان شما هستش نه آدرس ما
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید