درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت در خرم‌آباد

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     چهارشنبه، 5 آذر 1399


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در خرم آباد

  • ثبت شرکت در خرم آباد

به طور کلی ثبت شرکت در شهرهای مختلف ایران درقالب های ثبتی و با موضوعات متنوع و تخصصی به ثبت میرسد قالب های ثبت شرکت عبارتند از: 1- ثبت شرکت با مسئولیت محدود2- ثبت شرکت سهامی خاص3- ثبت شرکت مختلط سهامی 4- ثبت شرکت مختلط غیر سهامی5- ثبت شرکت تضامنی6 _ثبت شرکت نسبی7- و ثبت شرکت تعاونی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با وکیل ثبت شرکت در سنندج در مجتمع ایلیا صحبت کنید.

نحوه ثبت شرکت در خرم آباد

برایثبت شرکت در خرم آباد با یکی از این قالب های ثبتی شرایط خاصی و جداگانه ای لازم و ضروری است به طور مثال اولین شروط مهم برای ثبت شرکت در قالب مسئولیت محدود داشتن مدارک مورد نیاز می باشد این مدارک شامل شناسنامه و کارت ملی کپی برابر اصل شده ی اعضا و گواهی عدم سوء پیشینه که به منزله ی نداشتن پیشینه ی کیفری می باشد، است. یکی دیگر از مدارکی که ممکن است برای ثبت شرکت لازم تلقی شود داشتن مدرک مرتبط و یا مدرک زمینه می باشد که بسته به موضوع در نظر گرفته شده برای ثبت شرکت متفاوت است ، این امر در خصوص داشتن مجوز هم صدق میکند به این منظور که ممکن است برای به ثبت رساندن شرکت با موضوعات تخصصی نیاز به مجوز لازم و ضروری تلقی شود. جهت داشتن مشاوره ثبت شرکت در خرم آباد با مشاوران مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در خرم آباد

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد : 1 ) ارائه مدارک شناسایی فرد متقاضی و تمام اعضا 2) یک قطعه عکس از تمام اعضا 3) مدارک ثبتی شرکت (در صورتیکه تنظیم مدارک به عهده ثبت شرکت ایلیا باشد موسسه تهیه این مدارک را به عهده دارد

مدت زمان ثبت شرکت در خرم آباد

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد .
زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزییات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکتش نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید .

هزینه ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه ی ثبت شرکت شامل دو قسمت می باشد 1) هزینه ی واریزی دولتی به هزینه های ثبت شرکت که باید به اداره ثبت شرکتها واریز گردد گفته میشود 2 ) هزینه حق الوکاله موسسه ای که کار ثبت شرکت را انجام میدهد. منظور از حق الوکاله هزینه ای است که موسسه با دریافت آن از متقاضی ثبت کلیه روند ثبتی آنها را به سرانجام میرساند.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خرم آباد

شرکت مسئولیت محدود با حضور دو نفر عضو با اهداف مشترک شکل می گیرد و برای ثبت آن لازم است که این دونفر دارای حداقل 18 سال سن بوده و عدم سو پیشینه داشته باشند. این شرکتها با سرمایه 1 میلیون ریال قابل ثبت هستند و در آنها احتیاجی به واریز سرمایه نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در خرم آباد

شرکت سهامی خاص به تعداد 5 نفر اعضا جهت تشکیل نیازمند است . این شرکت به منظور انجام امور بازرگانی در ابعاد گسترده تر مطلوب است و واریز 35% از سرمایه اولیه در هنگام ثبت آن الزامی می باشد.

ثبت شرکتهای تجاری در خرم آباد
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرم آباد
  • ثبت شرکت سهامی خاص در خرم آباد
  • ثیت شرکت تعاونی در خرم آباد
  • ثبت موسسات غیرتجاری در خرم آباد
  • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت درخرم آباد

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در خرم آباد و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
خرم آباد خ 60 متری مدیریت بلوار شهید شفیع پور خ شهید چمران جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در خرم آباد با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت در خرم‌آباد

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
رحمتی
سلام ادرستونو میخاستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام . البرز ، کرج ، آزادگان ، طالقانی شمالی ، برج سایه ، طبقه دوم واحد 2
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید