• شرایط ثبت شرکت در ایلام

اولین اقدام در راستای قانونی کردن فعالیت و کسب و کار تجاری ثبت شرکت می باشد . با ثبت شرکت دامنه فعالیتها گسترده تر شده و راه برای تبلیغات و بازاریابی هموارتر می گردد. به علاوه جذب سرمایه و اخذ وام و تسهیلات نیز با ثبت شرکت راحت تر انجام می گردد. به همین دلیل روند قانونی به ثبت رساندن شرکت بسیار مهم می باشد.جهت برخورداری از مشاوره ثبت شرکت در ایلام با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مراحل ثبت شرکت در ایلام

مراحل ثبت شرکت در ایلام به طور خلاصه به این شرح است : ابتدا باید مواردی مانند نوع شرکت ، نام شرکت ،اعضا ، سهام یا سهم الشرکه ایشان ، سرمایه اولیه و ... مشخص گردد.سپس در یک مرحله برای ثبت اینترنتی از طریق پایگاه اداره ثبت شرکتها اقدام کرده و بعد از تایید نام مدارک لازم به اداره ثبت شرکتها ارسال می شود. در صورت تاییدیه مدارک صدور پیش آگهی و سپس دفترنویسی و امضا ذیل دفاتر انجام می شود. مدت زمان ثبت شرکت در شهرهای مختلف متغیر می باشد ، اما به طور کلی این مدت زمان حدود 20 روز کاری به طول میکشد . هزینه ثبت شرت در ایلام نیز علاوه بر محل ثبت شرکت با توجه به سرمایه شرکت و موضوع آن و بسته روزنامه و حق الدرج و حق الثبت اداره ثبت شرکتها مشخص می شود و نمی توان هزینه ها را به طور دقیق اعلام نمود. لازم به ذکر است که کلیه مراحل ثبت شرکت توسط وکیل ثبت شرکت در ایلام قابل انجام است.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ایلام

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد :

تصویر برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شرکا یا سهامداران

گواهی عدم سوء پیشینه همه شرکا یا سهامداران

مدارک ثبتی شرکت مشتمل بر شرکتنامه، تقاضانامه،اساسنامه …

لازم به ذکر است در صورتی که امور ثبت و ثبت تغییرات بر عهده موسسه حقوقی باشد تنظیم مدارک ثبت شرکت بر عهده کارشناس موسسه می باشد .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

  • ثبت شرکت توسط متقاضی :

اولین مرحله ثبت شرکت ثبت سامانه ای می باشد به این منظور به سایت اداره ثبت شرکتها رفته مراحل را تا به انتها طی کنید. دقت فرمایید که اطلاعات را به طور دقیق وارد نمایید تا در آینده پرونده شما به مشکل برخورد نکند و نیازمند صرف هزینه و وقت مجدد نباشید. در این مرحله لازم است علاوه بر اشخاص و تصدی آنها 5 نام سه سیلابی نیز برای شرکت خود در نظر گرفته و به ترتیب اولویت وارد سامانه کنید. بعد از آن اوراق ثبتی شرکت بارگذاری می شود و سپس پرونده در دستور بررسی از سوی کارشناس اداره ثبت قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این امر احتیاج به تسلط به امور و اسناد ثبت شرکت دارد و شامل جزئیاتی است که ممکن است از نگاه متقاضیان دور بماند لذا توصیه می شود قبل از اقدام با کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

  • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا در این فرایند مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتهاست. هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود .در این مورد می توان با تماس تلفنی متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت یک شرکت را دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در ایلام

یکی از پرطرفدارترین قالبهای ثبتی برای شرکتهای بازرگانی شرکت مسئولیت محدود است که حداقل با دونفر شریک بالای 18 سال تشکیل و راه اندازی می شود و علت انتخاب این نام برای آن این است که مسئولیت اعضا محدود است به سرمایه آنها در شرکت. سرمایه در این شرکتها سهم الشرکه نام گرفته و اعضا شرکا خوانده می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در ایلام

یکی دیگر از انواع شرکتهای بازرگانی شرکت سهامی خاص است که حداقل با 5 نفر عضو بالای 18 سال سن به ثبت می رسد. مسئولیت اعضا در این شرکت به میزان سهام آنها و مبلغ اسمی آن است . سرمایه در این شرکتها به شکل سهام بوده و اعضا سهامدار نامیده می شوند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در ایلام

موضوعات فعالیت مورد نظر متقاضیان ثبت شرکت حوزه وسیعی رابه خود اختصاص می دهد که به نوبه خود موجب می شود که موضوعات شرکتها به انواع شرکتهای تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری تقسیم گردد.به منظور کسب اطلاع بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با کارشناسان با تجربه و تیم حرفه ای مشاوران مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید .

ثبت موسسات غیرتجاری در ایلام

اغلب فعالیتهای خدماتی ، آموزشی ، فرهنگی ، مذهبی و سایر امور از این دست در قالب موسسات غیر تجاری به ثبت می رسند. که برای ثبت آنها نیازمند به اخذ مجوز هستید. این مجوز از ارگانهای دولتی مانند وزارت آموزش و پرورش ، اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی ، بهزیستی و ... قابل دریافت است. موسسات غیر تجاری در دو بخش زیر به ثبت می رسند:

1 . موسسات انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور بهره برداری مالی تشکیل می گردند : همانند : آموزشگاههای فنی -حرفه ای

2 . موسسات غیر انتفاعی با هدف خدمت رسانی به آحاد مردم تشکیل می شود و کسب درآمد مدنظر اعضا نمی باشد مانند موسسات عام المنفعه و نگهداری از ایتام

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

حوزه های ثبت شرکت در ایلام و شهرستان های آن

ثبتشرکت در ایلام

ثبت شرکت در دهلران

ثبت شرکت در مهران

ثبت شرکت در ایوان

ثبت شرکت در دره شهر

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در ایلام به آدرس دفتر ثبت شرکت در ایلام ویا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
ایلام ، بلوار مدرس ، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان ایلام جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در ایلام با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026