• شرایط ثبت شرکت در البرز

مطابق قانون اساسی هرگونه کسب و کاری بدون ثبت شرکت معنا ندارد و قانونی محسوب نمیشود تا زمانی که ثبت حقوقی شرکت انجام نشود فعالیت ویا خدمات مورد نظر قانونی نیست به همین دلیل تمامی اشخاص حقیقی یا حقوقی که قصد گردهمایی جهت انجام فعالیت دارند باید در اولین قدم اقدام به ثبت شرکت نمایند .

مراحل ثبت شرکت در البرز

جهت ثبت شرکت قبل از هر اقدامی پیشنهاد می شود از مشاوره تخصصی کارشناسان با تجربه در این زمینه به طور کامل استفاده شود و بعد برای ثبت به طور شخصی یا از طریق موسسات اقدام شود .
در مرحله بعد رضایت تمام شرکا در جهت ثبت لازم ضروری است اینکه شرکا در اهلیت کامل باشند و هیچ سوء پیشینه نداشته باشند بعد از آن موضوع فعالیت به طور کامل و دقیق مشخص شود .
بعد از تکمیل و تحویل مدارک است که مراحل ثبت شرکت آغاز می شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت درالبرز

مدارکی که برای ثبت شرکت لازم و ضروری است اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه تمام اعضا میباشد و علاوه بر این یک عکس 3*4 تمام اعضا می باشد .
گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه تمام اعضا نیز نیاز است که با دریافت معرفی نامه و تحویل آن به مراکز پلیس +10 و یا مراکز آگاهی و کلانتری قابل دریافت می باشد .
بعد از دریافت گواهی عدم سوء پیشینه به موسسه تحویل داده شود .

زمان و هزینه ثبت شرکت درالبرز

زمان ثبت شرکت قابل تعریف نیست و به چند آیتم بستگی دارد مواردی مانند موضوع فعالیت ، حوزه ثبتی ، شرایط کلی شرکت مورد نظر و ... . اما در حالت کلی مدت زمانی در حدود 20 الی 30 روز کاری زمان نیاز است جهت به ثبت رسیدن شرکت . هزینه ثبت شرکت شامل مواردی مانند هزینه های اداری ، هزینه روزنامه های مورد نظر ، حق الدرج و ... این هزینه ها به نسبت شرکت های متفاوت متغیر است ولی در اولین مشاوره با کارشناسان مشاور در این زمینه تعیین می شود .

ثبت شرکتهای تجاری در البرز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در البرز
ثبت شرکت سهامی خاص در البرز
ثیت شرکت تعاونی در البرز
ثبت موسسات غیرتجاری در البرز
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در البرز