جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ایده برای اسم شرکت – نمونه اسم شرکت سه سیلابی✔️

ایده برای اسم شرکت

 مجتمع ثبتی ایلیا در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ایده برای اسم شرکت با ارائه نمونه اسم شرکت سه سیلابی مطالبی را به متقاضیان محترمی که می خواهند برای شرکت خود اسمی با مسما و خلاقانه را انتخاب کنند ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در  ارتباط باشید.

 

انتخاب نامی مناسب برای شرکت میتواند از مهم ترین مقدمات اولیه ثبت شرکت باشد بیش از نیمی از اشخاصی که قصد به ثبت رساندن شرکت را دارند برای انتخاب نامی مناسب انرژی و زمان زیادی را صرف می کنند انتخاب اسم مناسب در ابتدا تاسیس شرکت این کمک را یه شما می کند که بعد از اتمام ثبت شرکت نیاز به تغییر نام نداشته باشید که این امر خود نیازمند زمان، هزینه های جداگانه می باشد.

اسم شرکت سه سیلابی

انتخاب نام برای شرکت جز مهم ترین کارهای است که شما باید برای ثبت شرکت تجاری خود انجام دهید زیرا نام شرکت معرف شما است و هر اورگان یا فردی بخواهد باشما همکاری کند ابتدا نام شرکت شما را می شنود و بعد کارایی شما را می بینند ، نام شرکت باید معرف کار شما باشد ، خوش آهنگ باشد ، اصیل ( فارسی ) باشد ، تکراری نباشد زیرا متولیان امر ، کسانی که اسم شما را تایید می کنند بسیار برایشان مهم است که اسامی انتخابی شما گزینه های بالا را داشته باشد و بعد نام انتخابی شما را تایید می نماید

اسامی انتخابی برای نام شرکت می بایست دارای 3 سیلاب تشکیل شده از اسم خاص باشد که قبلا به ثبت نرسیده است این اسامی باید دارای معنی در فرهنگ دهخدا باشد کلماتی همانند سپهر ، سیما ، طب و… در مقابل نیز اسامی هستند که در لغت نامه دهخدا دارای معنا می باشند اما قابلیت ثبت ندارند کلمه انتخابی باید دارای معنا و مفهوم باشد.

  • کلماتی همانند ایران به هیچ عنوان قابلیت ثبت ندارد
  • اسامی بیگانه شامل تکنیک  و.. نیز قابلیت به ثبت رسیدن ندارند
  • تنها در صورتی میتوان از نام شهر یا محل در شرکت استفاده نمود که در همان حوزه به ثبت برسد.
  • کلماتی همچون بازرگانی ، خدماتی ، مهندسی به عنوان سیلاب در نام شرکت حساب نمیشوند و تنها به صورت قید می توان استفاده نمود.
  • اداره ثبت شرکتها محدودیت هایی برای قبول اسامی شرکت را دارا می باشد

چند نکته: به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است نام انتخابی شما به صورتی باشد که دو سیلاب نیز به ثبت برسداسامی انتخابی شما صرفا باید دارای فارسی و دارای ریشه فارسی باشد.

اسم شرکت همانطور که در بخش بالا توضیح داده شد به اندازه ای مهم است که مانند یک پرچم برای کشور می ماند پس در هنگام انتخاب اسم بسیار بسیار باید دقت و ممارست نمایید.

نرم افزار ساخت اسم شرکت

انتخاب اسم خلاقانه کاری بسیار دشوار است ما برای شما یک پیشنهاد داریم نرم فزار ساخت اسم شرکت برای شما نام انتخابی مناسب را انتخاب خواهد کرد برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نرم افزار با ما با شماره تماس های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اسم شرکت سه سیلابی

نام شرکت سه سیلابی

سه سیلابه واژه ای است که آن را بسیار از کارشناسان ثبت شرکت می شنوید حال برایتان تشریح میکنیم یعنی چه :

3 سیلاب یعنی 3 واژه در واقع این 3 سیلاب ( واژه ) کنار یکدیگر قرار میگیرند و اسم کامل شرکت را تشکیل میدهند . ( طبق قانون تجارت از سالها پیش به دلیل آنکه تمامی اسامی تک سیلابی و پر سیلابی به ثبت رسیده شرکتها فقط می توانند 3 سیلابه به بالا اسامی خود را انتخاب و به ثبت برسانند .)

مانند : ( رژان پرکان بامیار )

اسم سه سیلابی برای شرکت

 اسامی انتخابی شما برای ثبت شرکت به گونه ای باید انتخاب شود که تکراری نباشد یعنی از قبل توسط شرکت دیگری به ثبت نرسیده باشد اگر اسمی که قبلا انتخاب شده برای شرکت خود انتخاب کنید در همان ابتدای کار با ارسال اظهارنامه اسم این اظهارنامه توسط متولیان امر رد خواهد شد.  

 حال یعنی چه اسم تکراری : اگر شما نام پژین یار ماهان را برای شرکت خود انتخاب کنید واگر از قبل این نام ثبت شده باشد اسم شما رد می شود اما اگر تنها پژین ثبت شده باشد نام شما رد نخواهد شد و این نام تکراری نیست.  

 نکته ی دیگری که بسیار مورد اهمیت است این است که اتخاب اسم تان باید به این کونه باشد که اسم انتخابی شمما کاملا خاص باشد مگر آنکه تنها از یک تک سیلاب  عام در کل اسم استفاده شود . مانند ( پاکان اندیشمند کامیان ) در این جا اندیشمند یک تک سیلاب عام است که در کنار دو سیلاب خاص قرار گرفته است.  

نکته سوم انتخاب ااسامی از لغت نامه دهخدا یعنی ریشه فارسی داشته باشند.

( عربی ، انگلیسی ) نباشند.

شرایط ثبت نام شرکت سه سیلابی

به منظور انتخاب درست نام شرکت خود بر آن شدیم که اطلاعات دقیق و جامعی را در اختیار شما متقاضیان عزیز با استناد بر دستورالعمل اجرایی قرار دهیم :

  • متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع شخصیت حقوقی خود اسامی پیشنهاد می دهند.
  • این نام در حقیقت واژه یا واژگانی می باشد که اشخاص برای معرفی شرکت خود اعلام می دارند.
  • اعتبار اسامی شرکتهایی که آگهی شده اند و دارای شماره ثبت می باشند به صورت نامحدود می باشد اما شرکتهایی که در مرحله تایید نام می باشند صرفا سه ماه از تاریخ تایید نام اعتبار دارند در شرکتهای سهامی عام نیز از تاریخ تشکیل مجمع عمومی موسس 6 ماه اعتبار دارد.
  • نام شخص حقوقی با توجه به رعایت حق تقدم متعلق به شرکتی می باشد که در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است و هیچ کس نمیتواند از این نام استفاده نماید.

شرایط ثبت نام شرکت به منظور انتخاب درست نام شرکت خود بر آن شدیم که اطلاعات دقیق و جامعی را در اختیار شما متقاضیان عزیز با استناد بر دستورالعمل اجرایی قرار دهیم : متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع شخصیت حقوقی خود اسامی پیشنهاد می دهند.این نام در حقیقت واژه یا واژگانی می باشد که اشخاص برای معرفی شرکت خود اعلام می دارند.

اعتبار اسامی شرکتهایی که آگهی شده اند و دارای شماره ثبت می باشند به صورت نامحدود می باشد اما شرکتهایی که در مرحله تایید نام می باشند صرفا سه ماه از تاریخ تایید نام اعتبار دارند در شرکتهای سهامی عام نیز از تاریخ تشکیل مجمع عمومی موسس 6 ماه اعتبار دارد.

نام شخص حقوقی با توجه به رعایت حق تقدم متعلق به شرکتی می باشد که در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است و هیچ کس نمیتواند از این نام استفاده نماید.

مجتمع ثبتی ایلیا با دار بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و مشاوره انتخاب اسامی شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم می باشد.

ایده اسم شرکت شامل چه مواردی باید باشد

از لغت نامه دهخدا باشد ( ریشه کاملا فارسی داشته باشد )

مخالف شئونات اسلامی و جمهوری اسلمی نباشد.

در اسم از اعداد به صورت عددی استفاده نشده باشد استفاده با حروف ممانعتی ندارد.

از اسامی مانند ( کشور ها ، افراد دولتی ، ایثار گر بسیج ( اسامی مربوط به اورگان های دولتی ، دانشمندان ، هنرمندان ، شاعران ،  استفاده نشده باشد.

موارد مشخصی وجود دارد که نباید جزء اسامی اضافه شده به عناوین شرکت باشد، این موارد اعم از:

ملی – ایران – ملت – کشور – انتظام – نظام – نفت – پتروشیمی – دادگستر – بنیاد – سازمان – مرکز – بهزیست – بانک – بسیج – جهاد – آسانسور – آژانس – ایثار – ایثارگران – شاهد – شهید- آزاده – جانبازان – تکنو – فامیلی – فیلتر – نیک – باور – میکروبرد – تست – استار – تک – مدرن – پیک – امنیت – کارواش – فانتزی – شهروند – اقتصاد – میهن – جوانان – ایمان – دکوراسیون – هدف – سپاه – تکنیک – دیتا – تک نو – تکنولوژی – اورست – مونتاژ – ونوس – دفتر – ایتال – بیو – کنترل – متریک – مترلژی می باشد.

نام مناسب شرکت

اسم زیبا برای موسسه

برای انتخاب اسم زیبا برای موسسه فقط کافی است همان نکاتی که در بخش فوق توضیح داده شده را انجام دهید با این تفاوت که در سربرگ شرکت و اظهارنامه ابتدای نامم شما موسسه ذکر میشود.

در هنگام اسم موسسه این را بدانید هدف از تشگیل موسسه چیست و به طور کلی موسسه ها خدمات رسانی مدنظرشان است پس بهتر است از اسامی استفاده شود که بر این اساس هستند.

ساخت اسم شرکت سه سیلابی

ساخت اسم شرکت سه سیلابی شاید پیچیده باشد اما اگر ارکان گفته شده را رعایت کنید می تواند برایتان راحت باشد. برای انتخاب سه سیلاب برای نام گذاری شرکتتان تنها کافی است حرفه و کسب و کارتان را بررسی کنید و براساس آنچه نیاز به ارائه دارید تصمیم بگیرید و بهترین و خاص ترین نام ها که از قبل به ثبت نرسیده اند را انتخاب کنید و با یک مفهوم کلی آن ها را در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانید.

فقط کافیست به مشاوره ما به خوبی گوش دهید و تمام نکات را انجام دهید اگر هم میخواهید بدون ریسک این کار را انجام دهید کار را به ما بسپارید.

اسم سه حرفی برای شرکت

ما در ذیل نمونه اسم سه حرفی برای شرکت را برای متقاضیان نام شرکت آورده ایم:

نمونه اسم های سه سیلابی

نام شرکت سه سیلابی

نمونه اسم سه سیلابی ایرانی

اسامی اصیل ایرانی برای شرکت

شیرین مزه شانلی

مارینا ماهتاب البرز

سپاکو سپهر آریا

هنر چیدمان آسا

ستایش نظیف ایرانیان

رهپویان آرام شریف

راستین نگار البرز

ایرانیان کیمیای آرتان

آینه هنر پویا

آداک پیمان البرز

بهروز آسانبر کارنو

ژاو پایدار ایرانیان

عقاب درخشان ماندگار

پارسا تجهیز آلتون

بهین طعم صیتی

تجارت هوشمند اریس

نوآوران سقف خاورمیانه

ستاره شوینده البرز

تدبیر همیاری البرز

راد سرامیک آمود

نگین پیما آلتون

نظیف گستر اوج

فناوران لوتوس البرز

آنوش اقتصاد آویژه

پرنیان خدمات طلوع

صد ستون زاویه دید

رایمون گستر آریا

آشوران پدیده رامش

زرین اورمان دارو

عمق ارغوانی هونام

بیتا سرزمین بهنود ایرانیان

گروه فناوران اوج البرز

آکو پارک میهن

گردونه مهر ایلیا

سیب گلاب گندم

همایشگران تابان چترا

آوید تجهیز آساره

هونام ایمن صدرا

ساربان حمل سرشت

پوشش سازه پرند

فاتحان نما نوا

کیمیاگران طرح مهستان

ابتکار نظافت آریا

پخت آفرین صدف

سبحان تبرید زاگرس

آرتمن صنعت فرحزاد

تجربه طراحی ماندگار

افرا پی تجارت کهن

سورین سپنتا آرین

سپر پلیمر البرز

حافظان سلامت صدرا

بنیس ماندگار البرز

نیک اندیشان رادمان

تصعید گستران بادیان

رایان اکسیر ایرانیان

استیل صنعت آمود

یادمان پردیس آریو

دادهتک یاب دانا

فاتک تجارت آرکا

پوشش درخشان آرون

فرزانه تجارت جاوید

بارمان تجارت هورتاش

تندیس ارمغان ایمنی

افسونگران سرزمین ماهرخ

آرکا تیراژه بارمان

زاگرس پیشگامان جیحون

آفاق بذرافشان سپنتا

نو اندیشان ستاره آروشا

سروش تجارت جاوید

سروش سرمایه سامان

پارلا تجارت البرز

ویستا صعود البرز

آوای پرندگان البرز

نیاک تجارت هوپاد

سازه فیمامین ماندگار

سامان پیمای مطمئن

سفیر حلال طعم فارسی

کارآفرینان نانو الکترونیک

راستین امین ماهدشت

آکو راه سرو ماندگار

آکو داده پردازش

سپنتا کوشان نوتریکا

لیو معمارکده رایکا

آذرخش نیک افرند

عمران سوله صالح

آرمان پرور تاراز

رایحه زرین شکلات

زیست نهاده پویا

ایلیا تجارت فردوس

برنا نهامین آریایی

آرشید ماد پارسیان

لیان تابناک شهداد

نقش قلم مدیا

فاروس طاها دانش

زرین برگ دراک

جهش تجارت امین

هیوا تجهیز آسا

نیکان پردیس خاورمیانه

چابک اندیش آرکا

پژواک صنعت بردیا

نمونه ایده برای اسم شرکت

معنا

نام

معنا

نام

شکوه و زیبایی

فرداد

نوید دهنده(ارمنی)

کارو

مشاور

باتاب

نام یکی از سرداران ماد

کاراکو

تورنج

باتس

آرزو و خواهش کوچک

کامک

نام قلعه

باتیس

هموار و صاف(کردی)

راسا

پاییز

بادیز

فراغت و آسودگی

رامش

پرده دار

باربد

روشن(کردی)

روناک

خورجین

باردان

آموزنده و تعلیم دهنده

ویدا

پهلوان

باتر

زنده و پابرجا(کردی)

زینو

نام کوه

باتیر

سهل و آسان

سانا

پیله ی ابریشم

بادامه

نام خانواده زرتشتی

سورن

بخشی از مرند

باروج

شاهان

کیان

دهی در بیرجند

باراز

خاندانی از موبدان زرتشتی

ساینا

موزون و هماهنگ

بارکاو

فردا

سوبا

بهشت

پردیس

محترم و لایق

بارمان

فرشته

آراد

دهی در نیشابور

باروس

جزیره

آداک

محلی در خرم آباد

بادیمه

نام قدیم کرمان

کارمانیا

ملون و رنگ دار

بارنگ

رب النوع دریا و دختر(یونانی)

تتیس

روستایی از توابع خوی

سیوان

طوفان

توکان

نام پیشین اصفهان

پارتاک

ذات پارسا(نام مسجد سلیمان)

پارسوماش

از سپاه آمده

اسپادانا

مسافر،رها شده

رهام

دهی از توابع نطنز

ویونا

آفریننده

فاطر

تجربه

آروین

آشکار

مبین

جوانمرد

رادین

نام کاخی در پرسپولیس

آپادانا

اندیشه

سگال

روستایی در لرستان

دکاموند

نام اراک

آراک

روستایی در رامسر

لیماک

زینت و زیور

افرند

روزها(کردی)

روژان

نام قدیم قوچان

آساک

مهم،بزرگ

مهام

سنگین،با ادب

آژند

هوشمند

ویرا

مانند ویس(معشوقه ی رامین)

ویستا

گل نیلوفر آبی

لوتوس

فردا،آینده

فرتاک

راست و درست

آرتا

دارای چهره ی شاد

هیراد

رنگین بنفش

آماتیس

شاهزاده(ترکی)

تکین

مان آریا،نژاد

آیریا

گوشه عالم(هندی)

آیسان

مژده

ایتوک

ارباب(ترکی)

صدرا

باشکوه

آروند

نام قدیم یزد

ایساتیس

آسمانگون

ایرسا

رسم کننده،نقاش

رسام

توانایی و قدرت

تاو

آرزو

هیواد

در و آستانه

رواق

فرشته خوبی

پرهام

شمال کوه البرز(اوستای)

وارنا

قهرمان(ترکی)

آراز

پاک

آویژه

هدف

ویژن

سرزمین های بلند

آکام

قدرتمند

پرگاس

صنعت

فیدار

مروارید درخشان

درنیکا

نام دهی از توابع جوانمرد

ساتیار

روی زیبا

رونیکا

خانه شاهان

اسپرلوس

نام گل های زرد

آمیتیس

پادشاه ایرانی(پسراردشیر)

آرسس

اولین باران بهاری

برساد

صفت نیک

آرون

نام دهی در کاشان

آران

نوشیدنی

آشام

بانگ،فریاد

آژیراک

درخشش

آذرخش

نام یکی از بزرگان روم

آدرین

نام دهی از رودسر

لیما

قالب خشت

آخیز

نام دهی در نهاوند

لیدان

نام محلی در لرستان

لیلام

نام قدیم خوزستان

اوکسین

نام قدیم تبریز

تاواریژ

نام سردار ایرانی

آریو

نام قدیم اردبیل

آرتاویل

والی(یونانی)

ساتراپ

پوشش

ساتر

نام سردار سکائی

ساتراس

دهی در دماوند

ساران

آرامش یافته

آرمیتا

نام گل

فرناد

انسان نیکوکار(اوستای)

آبتین

نام پزشک هخامنش

آبادیس

نامدار

آدلی

مفید،سودمند

آداس

توانا

سورین

نام سردار اشکانی

کارن

محبوب(گیلگی)

رایکا

قابل ستایش

سپنتا

تخت پادشاهی

اورنگ

بخشنده

مهراد

از ممالک قوم پارت

کارینا

نام روستایی در رفسنجان

سارین

عاقل،زیرک

آرتین

نام برادر داریوش

آرتان

نام درخت

نارون

مایه اطمینان(ترکی)

آرکا

اوستا(کتاب مقدس)

وستا

منطقه ی مرزی در غربا ایران

لاوین

قله کوه(کردی)

آکو

شخص همیشه پیروز

آرمین

نام وزیرساسانی

رامان

نهر آب(مازندرانی)

سوما

راه عبور

راشا

عربی ساربان

سیروان

پرنده خوش آواز

نارو

پویا

نادین

خواهش،امید،آرزو

ونداد

توشه(کردی)

راشین

نام باستانی

ساتیا

برنا،جوان

ورنا

4.3/5 - (32 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
135 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فریبا عزیزمحمدی
فریبا عزیزمحمدی
1 ماه قبل

سلام اسم مناسب جهت دفتر تاسیساتی میخواستم ،اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

شماره تماس:
9304973490
امیر محمد مسعود
امیر محمد مسعود
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید. ممنون از سایت خوبتون ‌
ممنون میشم اسمی برای شرکت در مورد خانه هوشمند یا هوشمند سازی ساختمان یا اسمارت هوم پیشنهاد بدید .

شماره تماس:
9100124160
جمشید ابراهیمی پور
جمشید ابراهیمی پور
6 ماه قبل

سلام
ثبت شرکت سهامی خاص مد نظرم هست ، در زمینه معدنی صنعتی و تجاری و حمل و نقل ، انتخاب اسم شرکت و برند برام کمی سخت شده ، دوست دارم چند اسم زیبا و کوتاه با معنی برام پیشنهاد بدین
از همکاری و راهنمایی شما کمال تشکر و قدردانی را دارم

شماره تماس:
9137678441
زهراشریعتی
زهراشریعتی
7 ماه قبل

سلام وخداقوت
ببخشید من تازه یه شرکت دارم تاسیس میکنم که اسمش ثبت شده ولی دوست ندارم میخواستم عوضش کنم یه راهنمای میفرماید لطفا
ممنون میشم

شماره تماس:
9172469335
ابراهیمی
ابراهیمی
1 سال قبل

سلام. اسم شرکت من ابتکارنظافت آریا هستش که زحمت ثبتش رو به شما داده بودم
دنبال اسم یه شرکت نظافتی دیگه هستم با اسامی ( شریف-البرز-رایان-آریا-نوین)
میشه پیشنهادتون رو بفرمایید … ممنون میشم

شماره تماس:
9211837710
ابراهیمی
ابراهیمی
پاسخ به  کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
1 سال قبل

ممنون از پاسخگویی شما … مثل همیشه دقیق و کاربردی پاسخ دادین

کریمی
کریمی
1 سال قبل

سلام
برای ثبت شرکت سهامی خاص مرتبط با سد باشه چه اسمی پیشنهاد میدین؟
تشکر

شماره تماس:
9163812114
مصطفی شاه محمدی
مصطفی شاه محمدی
1 سال قبل

سلام ی اسم برای شرکت مهندسی ایمنی و بهداشت حرفه ای پیشنهاد میدین؟ممنون

شماره تماس:
9104968717
آخرین ویرایش 1 سال قبل توسط مصطفی شاه محمدی
یوسف جعفری
یوسف جعفری
1 سال قبل

سلام اسم پیشنهادی برای شرکت ساختمانی فرشته میفرمایید؟

شماره تماس:
9917097919
آتوسا منصوری
آتوسا منصوری
1 سال قبل

سلام اسم سه سیلابی برای کانون آگهی و تبلیغات که یکی از کلمات پشنهادی خودم هم کنارش استفاده بشه چی پیشنهاد میدین؟
امروز، آن دو، ما دو، کندو، دات،‌ژرف، ایوان،‌نماد، سرو، امکان، اکنون، این شهر، نخست،گویا، رنگ واره

شماره تماس:
9363693742
مهدیه صادق نژاد
مهدیه صادق نژاد
2 سال قبل

اسم شرکت برای تولیدی ظروف یکبار مصرف سه سیلابی چی پیشنهاد میدید؟

شماره تماس:
9122477349
محمد
محمد
2 سال قبل

سلام میخوام ی اسم براشرکت سازه عمرانی بهم پیشنهاد بدین باید سیلابی باشه

نگار
نگار
2 سال قبل

سلام یه اسم برای موسسه روان شناسی میخواستم میشه راهنمایی کنید که کلمه باران داشته باشه

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  نگار
2 سال قبل

سلام میتونین از اسم شمیم طراوت باران استفاده کنین

ابراهیم
ابراهیم
2 سال قبل

سلام اسم خاص واسه آموزشگاه آرایشگری مردانه میخواستم میشه راهنمایی کنید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ابراهیم
2 سال قبل

سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . برای انتخاب نام در حیطه ی کاری مورد نظرتان میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید . https://www.eliya.ir

حسین آجدانی
حسین آجدانی
2 سال قبل

باسلام لطفا اسم شرکت در زمینه تعمیرات الکتروموتور و بازسازی ونوسازیالکتروموتور راهنمایی کنید ممنون میشم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  حسین آجدانی
2 سال قبل

سلام میتونین از اسم بازسازی و نو آوری شهداد استفاده کنین

Hadi
Hadi
2 سال قبل

سلام اسم یک شرکت عمرانی میخواستم،میتونین راهنمایی کنید. ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  Hadi
2 سال قبل

سلام میتونین از اسم عمران راوران امن آریا استفاده کنین

سید
سید
2 سال قبل

سلام وقت بخیر اسم شرکت سه سیلابی میخوام در خیطه کشاورزی باشه لطفا راهنماییم کنید . داخل اسم الماس سبز هم باشه یا کشاورز ؟؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سید
2 سال قبل

سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . برای انتخاب نام در حیطه ی کاری مورد نظرتان میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید . https://www.eliya.ir

پیام
پیام
2 سال قبل

اسم شرکت کشاورزی با اسم پرسیس راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  پیام
2 سال قبل

سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . برای انتخاب نام در حیطه ی کاری مورد نظرتان میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید . https://www.eliya.ir

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  پیام
2 سال قبل

میتونین از اسم کشاورزان فص زرین تابستان استفاده کنین

حسین زردی
حسین زردی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر،اسم شرکت در زمینه صنایع غذایی و دسته بندی محصولات خشکبار میخوام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید????????????

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  حسین زردی
2 سال قبل

سلام میتونین از اسم مهرسان طراوات آروشا استفاده کنین

ali71321
ali71321
2 سال قبل

کی گفته نام قدیم تبریز تاواریژ بوده؟؟چرا بدون تحقیق مطلب میذارید؟؟اینطوری نام خلاقانه انتخاب میکنید؟؟

مهرزاد
مهرزاد
پاسخ به  ali71321
2 سال قبل

سلام حالا شما انقدر سخت نگیر رودل میکنی..مردحسابی مگه حالا آسمون بزمین اومده بعدشم قبل از اینکه نظر بدی یکم تحقیق کن دیگه بچه ۲ساله هم بلده یه سرچ ساده کنه .

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ali71321
2 سال قبل

سلام دوست عزیز، برای اینکه مرجع این مطلب رو مطالعه فرمایید به سایت ویکی پدیا مراجعه فرمایید.تبریز در گذشته نام های متفاوتی داشته که یکی از این نام ها بدین صورت هستش.

وحید
وحید
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر باشهبنده به دنبال اسم شرکت بازرگانی میباشم که از اسم النا یا پارتا استفاده شده باشد .

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  وحید
2 سال قبل

سلام میتونین از اسم النا تجارت نور سپهر استفاده کنین