درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت تولید کننده قفسه های فروشگاهی

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 18 اسفند 1399


در مقاله ای که به شرح ذیل می باشد می خواهیم درباره ثبت شرکت تولید کننده قفسه های فروشگاهی مطالبی را به متقاضیان این امر ارائه نماییم بهتر است اول توضیح بدهیم که شرکت چیست و پس از آن به توضیحاتی درباره ثبت شرکت در این خصوص بپردازیم.

ثبت شرکت تولید کننده قفسه های فروشگاهی

از گردهمایی دو و یا چندین نفر با هدف کسب سود و درآمد شرکت تشکیل می گردد. با ثبت شرکت می توانید فعالیت خودتان را گسترش دهید و به صورت رسمی و قانونی فعالیتتان را شروع کنید و بدین وسیله موجبات حمایت دولت از کسب و کارتان را فراهم می کنید. در ادامه موضوع می خواهیم درباره قفسه های فروشگاهی و انواع آن به ارائه توضیحاتی همراه ما باشید.

قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی از کار آمد ترین تجهیزات فروشگاهی به حساب می آیند ، با وجود قفسه های فروشگاهی در فروشگاه ها محصولات راحت تر عرضه می گردد و مشتریان به راحتی می توانند محصولات مدنظر خود را پیدا و خریداری نمایند ، پس حضور و استفاده از انواع قفسه های فروشگاهی جز اصلی ترین عناصر فروشگاه ها محسوب می شوند.

باید بدانید انتخاب قفسه مناسب باید از اولویت های اصلی شما برای دکوراسیون داخلی فروشگاه باشد زیرا اگر از قفسه مناسب برای فروشگاه خود استفاده ننمایید علاوه بر این که تاثیر مثبت نخواهد گذاشت موجوب می شود فضای داخلی فروشگاه تان ظاهر نامناسب داشته باشد و خریداران نتوانند به راحتی محصول خود را انتخاب کنند.

انواع قفسه های فروشگاهی

 • قفسه های وسط فروشگاه
 • قفسه های ایستاده فروشگاهی
 • قفسه دو طرفه فروشگاهی
 • قفسه یک طرفه فروشگاهی
 • قفسه های فروشگاهی سوپر مارکتی
 • قفسه های فروشگاهی هایپر مارکت ها
 • قفسه های فروشگاهی راک نیمه سنگین
 • قفسه فروشگاهی انبار
 • قفسه های فلزی فروشگاهی
 • قفسه فروشگاهی سوپرمارکتی

سوپرمارکتها تامین کننده بخش مهمی از نیاز های جامعه هستند و موادی همچون خواروبار ، لوازم شوینده ، خوراکی های بخشی از جامعه را تامین می کنند .

برای سهولت در انتخاب مشتریان باید از قفسه های فروشگاهی مناسب در سوپرمارکتها استفاده کرد که از هر نوع قفسه ای نمیتوان در این سوپر مارکتها استفاده کرد به دلیل مناسب نبودن جنس آنها ، سایز و مدل ساخته شده قفسه های سوپرمارکتی آریا پویان از این نظر می تواند بهترین قفسه فروشگاهی سوپر مارکتی را در اختیار شما خریداران عزیز قرار دهد.

انواع قفسه

 • قفسه گرد.
 • قفسه دوطرفه.
 • قفسه یکطرفه خودایستا.

انواع قفسه در واقع به منظور جنس و مدل های متفاوت قفسه های فروشگاهی است که در قسمت ذیل به اختصار در رابطه با آن برایتان توضیح خواهیم داد

ازنظر جنس می توان گفت : پالتی ، فلزی ، آلومینیومی ، پیچ و مهره ای ، ام دی اف ، آهنی اشاره کرد . همچنین به دو صورت ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند.

قفسه های دوطرفه گرد ، قفسه های دوطرفه وسط فروشگاه ، قفسه های گرد ، قفسه های ایستاده ، قفسه های میوه و صفی جات ، قفسه های نان ، قفسه های خواروبار ، قفسه های لوازم خانگی ، قفسه های اجیل ، قفسه های پوشاک و.....

قفسه فروشگاهی هایپرمارکتها

هایپر مارکتها به دلیل اینکه نسبت به سوپرمارکتها اجناس بیشتری ارائه می دهند و همچنین اجناس قابل دسترسی و نمایش در این هایپ مارکتها سایزهای متفاوتی دارند مانند وجود لوازم آشپزخانه و... در نتیجه باید از قفسه های بزرگتر و با جنس متفائت تری نسبت به سوپر مارکتها در هایپر مارکتها استفاده نمود و بر این اساس باید از طیف گسترده تری از قفسه بندی ها استفاده نمود این طیف می تواند شامل قفسه های لوازم آشپزخانه ، قفسه های لوازم برقی ، قفسه های انواع پوشاک  و.... علاوه بر قفسه های خوراکی ها ، قفسه های خواروبار و... نام برد .

قفسه فروشگاهی میوه صیفی جات

یکی از مهم ترین و اصلی ترین قفسه یا همان استند های فروشگاهی میوه و صیفی جات است که بسیار مفید و کارآمد بوده و کاربرد دارد و موجب می شود بتوان به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا و البته محصولات را از یکیدیگر جدا کرد.

این قفسه ها باید مقاومت بالایی نسبت به انواع وزن ها داشته باشند، همینطور از نظر ظاهر میتوان گفت دارای چرخ های در زیر قفسه هستند که دوطرف از این چرخ ها قفل شده و معمولا دردو نوع یک طرفه و دو طرفه هستند.

قفسه فلزی فروشگاهی

برای ذخیره و نگهداری مواد ، محصولات و کالا های که نیازمند نگهداری در انبار ها هستند از قفسه های فلزی استفاده می شود . استفاده از فلز برای نگهداری محصولات جنس آن است زیرا جنس فلزی قفسه ها باعث نگهداری بهتر محصولات می گردد.

اگر بخواهیم از فواید استفاده از قفسه های فلزی برای انبار کردن محصولات بگوییم باید گفت : کم جا بودن قفسه های فلزی از اصلی ترین علل استفاده است به دلیل کم حجم بودن فلز موجب می شود .

جنس قفسه های فروشگاهی

 • فلزی
 • آلومینیوم
 • چوبی
 • پالتی

قفسه بندی فروشگاهی

زمانی که ما میخواهیم به عنوان یک فروشنده به گونه ای محصولات خود را عرضه داریم که خریداران با سهولت بتوانند اجناس خود را خریداری کرده و در کنار آن چیدمان فروشگاه مرتبط و مورد توجه مشتری قرار گیرد بهترین راهکار استفاده از قفسه بندی در فروشگاه ها می باشد .

قفسه بندی ها علاوه بر موارد بالا موجب می شود اجناس به خوبی در دسترس خریداران بوده تا بتوانند محصول مورد نظر خود را بیابند و به آسانی کار خود را پیش ببرند امروزه استفاده از این قفسه بندی ها موجب می شود تا تعداد حضور کارمندان در فروشگاه ها کمتر شود زیرا با این چیدمان مناسب هر خریدار به راحتی می تواند کار خود را انجام دهد .

پس یکی از اساسی ترین امور برای هر فروشنده ای استفاده از این نوع قفسه بندی هاست که بر اساس نوع محصول نوع قفسه بندی نیز متفاوت است به همین منظور تولید کننده های قفسه فروشگاهی انواع مختلفی با جنس های متفاوت و قابلیت حمل وزن های گوناگون را طراحی و تولید می نمایند .

قفسه های دیواری به قفسه های گفته می شود که برای نصبشان از دیوار محل یا همان فروشگاه ها استفاده می شود و ارتفاع این قفسه ها بر اساس ارتفاع دیوار بوده و هرچه ارتفااع دیوار بیشتر باشد می توان ارتفاع آن را نیز بالاتر برد .

لازم است بدانید که این قفسه ها به صورت یکطرفه هستند و جنس آنها از فلز و ام دی اف است که جنس فلزی معمولا تحمل باربری بیشتری دارد. علاوه بر استفاده در فروشگاه ها می توان از قفسه های دیواری در منازل استفاده کرد.

در مطالبی که بیان شد با قفسه های فروشگاهی و انواع آن آشنا شدید چنانچه تمایل دارید شرکتی در این خصوص ثبت کنید می توانید روی کمک مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا حساب کنید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت تولید کننده قفسه های فروشگاهی

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید