درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در کرمان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 2 بهمن 1399


ثبت برند در کرمان

با پیشرفت تکنولوژی و موفقیت های تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات از طریق برند خاص خودشان فعالان اقتصادی زیادی در کرمان تمایل به ثبت برند پیدا کرده و ما درمجتمع ثبت ایلیا تماس های بی شماری را در زمینه ثبت برند در کرمان داشتیم و بدین منظور این مقاله را ترتیب دادیم تا پاسخگوی نیاز شما عزیزان در حوزه ثبت برند کرمان باشد. در صورتی که به سوال و یا به ایرادی در این زمینه بر خوردید ما در خدمت شما بزرگواران می باشیم تنها کافی است با کارشناسان ما در ثبت ایلیا تماس بگیرید. پس این مقاله را از دست ندهید که پاسخ تمام سوالات شما در این مقاله می باشد.

 

برند کرمان

 

نکاتی در مورد ثبت برند در کرمان

 • برندی که انتخاب می کنید نباید مشابه و یا عین برند های ثبت شده در طبقه مورد نظر باشد که در این صورت برند شما رد می شود و اجازه ثبت آن به شما داده نمی شود.
 • هر واژه ای به عنوان برند قابل ثبت نیست مثل اسم های عام و صفت ها به ویژه صفات تفضیلی که به تنهایی قابل ثبت نیستند و باید حتماً با اسم خاص باید ترکیب گردد.
 • اسم کالا برای همان کالا قابل ثبت نیست.

مراحل ثبت برند در کرمان

 • تکمیل مدارک مورد نیاز شرکت
 • استعلامات مربوطه جهت ثبت شرکت
 • ورود به سامانه ثبت علائم تجاری
 • تکمیل اظهارنامه علامت
 • مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری در تهران برای ارائه اصل مدارک
 • چاپ روزنامه نوبت اول
 • پرداخت هزینه ثبت و صدور شماره ثبت
 • چاپ روزنامه نوبت دوم
 • دریافت تصدیق ده ساله برند

 ثبت اضافه کالا و طبقه در کرمان

بعد از ثبت برند ممکن است متقاضیانی که در طبقه یا طبقاتی برندشان را به ثبت رسانده اند اقدام به اضافه کردن طبقه یا طبقاتی برای ثبت برند در کرمان کنند زیرا محصول یا خدمتی جدید را اضافه می کنند، که بدین منظور می توانند درخواست اضافه طبقه و یا کالا را نمایند. برای ثبت اضافه طبقه و کالا نیز باید همان مراحل ثبت برند طی شود و تمام قواعد مربوط به ثبت برند برای ثبت اضافه طبقه یا کالا نیز کاربرد دارد. نکته قابل توجه برای اضافه طبقه یا کالا این است که حتماً باید موضوع جواز شما مرتبط با طبقه ای باشد که درخواست اضافه کالا را در آن دارید.

طبقات ثبت برند در کرمان

طبقات ثبت برند شامل 45 طبقه می باشد که هر طبقه ریز کالاهای مرتبطی را عنوان نموده که طبقه اول تا طبقه 32 آن مربوط به مواد غذایی ، ماشین آلات صنعتی ، محصولات شیمیایی و هر چیزی که عنوان محصول را دارد چه به صورتی که مستقیم مورد استفاده قرار گیرد چه به شکلی که برای تولید محصول دیگر استفاده شود. در هر طبقه تعدادی از این محصولات در نظر گرفته شده اند ، برای محصولات و یا خدماتی که تا کنون ایجاد نشده اند و ممکن است با پیشرفت تکنولوژی به وجود بیایند طبقه33 در نظر گرفته شده است، طبقات دیگر مربوط به مشاغل و خدمات متعدد دیگر می باشند.

در صورت رد اظهارنامه ثبت برند چه باید کرد؟

زمانی که برند شما رد می شود چند حالت وجود دارد یا اینکه این برند قبلاً به ثبت رسیده که در این صورت باید برای اظهارنامه برند دیگری اقدام کنید. اما اگر ایرادی که کارشناس اداره ثبت علامت تجاری به برند شما می گیرد جزء مواردی باشد که با اعتراض قابل رفع است و از موضوعات ماده 32 قانون ثبت اختراعات و طرح های صنعتی و علائم تجاری نباشد می توان با ثبت اعتراض مربوطه با توجه به مواضع قانونی نسبت به آن اعتراضات لازمه را مطرح نمود.

ما در ثبت شرکت ایلیا تمام تلاش را به کار می گیریم تا برند مورد نظر شما را به ثبت برسانیم وکلای ما همه روزه در خصوص برند های زیادی موفق به دریافت تأییدیه های ثبت برند می شوند.

چرا باید برند به ثبت برسد؟

ارزش یک برند به مالکیت آن است و تا زمانی که مالکیت برند را از طریق ثبت برند در کرمان به دست نیاورده باشید، یعنی هر لحظه این نام ممکن است توسط دیگران ثبت شود و یا شاید حتی پیش از این ثبت شده باشد ، در صورتی که از برند ثبت شده دیگران استفاده می کنید ، این احتمال وجود دارد که هر زمان مورد پیگیری قانونی قرار بگیرید ، پس بهترین راه این است که ثبت برند در کرمان داشته باشید. دلیل دیگری که وجود دارد این است که با ثبت برند شما می توانید برای محصولاتتان ایران کد ، سیب سلامت و استاندارد را دریافت کنید ، علاوه بر این خود برند ثبت شده قابل نقل و انتقال می باشد. اگر در فکر این هستید که برندی ثبت کنید که محصولاتتان را بفروشد با کارشناسان ما در موسسه ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مدارک ثبت برند در کرمان

 • مدارک شناسایی: شامل کپی شناسنامه و کارت ملی.
 • اشخاص حقیقی مدارک شناسایی خودشان را باید ارائه نمایند.
 • برای اشخاص حقوقی مدارک شناسایی مدیر عامل
 • اتباع خارجی باید کد فراگیر و ترجمه رسمی پاسپورتشان را ارائه دهند.
 • جواز ؛ شامل جواز کسب/ جواز تأسیس / اینماد / جواز های صادره از ارگان های دولتی/ پروانه بهره برداری.
 • نکته؛ تمام جواز ها در صورتی مورد قبول قرار می گیرد که موضوع آن با طبقه مورد در خواست مطابقت داشته باشد.
 • مدارک ثبتی: این مدارک برای اشخاص حقوقی کاربرد دارد.
 • آخرین روزنامه رسمی مربوط به تغییرات در صورتی که تغییراتی در شرکت صورت گرفته باشد.
 • روزنامه رسمی مربوط به تأسیس شرکت
 • کارت بازرگانی: برای برندهایی که معنا ندارند و یا اینکه غیر فارسی هستند چه از نوع نوشتاری چه از لحاظ معنا باید کارت بازرگانی ارائه نمایید.
 • وکالت نامه ؛ برای اشخاصی که اخذ وکیل نموده اند تا کارهای ثبت برندشان را پیگیری نمایند باید وکالت نامه ارائه نمایید.   

 

ثبت برند در کرمان

 

هزینه ثبت برند کرمان

هزینه هایی که باید پرداخت کنید اعم است از ؛ 1) هزینه ثبت ، 2) هزینه حق الوکاله وکیل ، 3) هزینه روزنامه رسمی نوبت اول و دوم ، 4) هزینه صدور گواهی ثبت ، هزینه ارسال اظهارنامه که اکثر این هزینه ها واریزی های دولتی می باشد و پرداخت آن با متقاضی ثبت برند و ثبت علامت تجاری در کرمان است هر کدام از این هزینه ها بسته به طبقات برند محاسبه می گردد و بدین منظور باید زمینه های ثبت برند در کرمان را کارشناسان ما بدانند تا با توجه به آن هزینه های مربوطه محاسبه و اعلام گردد ، برای اطلاع از هزینه های  دقیق ثبت برند در کرمان هم اکنون با ما در ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.  

چندین نکته مهم

برای ثبت برند در کرمان علاوه بر موارد عنوان شده بد نیست بدانید باید به واحد ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نمایید  که نیاز به سفر به تهران دارد که خود ممکن است برای شما دشوار باشد.علاوه بر این عدم اطلاع از موارد قانونیو پیچیدگی های ثبتی متقاضیان ثبت برند را مجاب می نماید که برای ثبت برند در کرمان به وکلایی مراجعه نمایند که سابقه و دانش خوبی در زمینه ثبت علائم تجاری دارند. ما در ثبت ایلیا با وکلای پایه یک و کارشناسان رسمی ثبت با سالها دانش و تجربه در ده ها هزار پرونده مشابه در ثبت برند کرمان در کنار شما بزرگواران می باشیم . شما برند های بزرگ زیادی را می شناسید مانند سامسونگ، مایکروسافت، برند های ایرانی مثل زرماکارون ، شیرین عسل ، میهن و.... که اگر شروع کار این برند ها را جویا شوید اولین کاری که تمام این شرکت ها انجام دادند ، ثبت برندشان بوده تا مالکیت آن را به نام خودشان کنند. برای ثبت برند و مالکیت انحصاری برند تان هم اکنون فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند.

شرایط ثبت برند در کرمان

برند یا علامت تجاری و یا نام تجاری به معنای هرگونه حرف،شکل،نوشته ،اعداد و......که معرف کالا و یا خدمات مورد نظر است ، می باشد.ثبت برند باعث ایجاد رقابتی بین تولید کنندگان محصولات و خدمات می شود. برند در ابتدا به صورت کشوری ثبت می شود و بعد حتی می تون آن را در سطح بین الملل نیز ثبت کرد. کلیه برندها به دو صورت حقیقی و حقوقیی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود می باشند. در ابتدا باید مشخص گردد که برند انتخابی به لاتین می باشد یا فارسی. در صورتی که برند شما فارسی باشد می بایست در لغت نامه دهخدا مستند معنایی آن را ارائه دهید و چنانچه برند انتخابی به لاتین باشد باید کات بازرگانی خود را اخذ نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ثبت برند و علامت تجاری با مجتمع ایلیا تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت برند در کرمان توسط متقاضی

در مرحله اول باید اظهارنامه ثبت علامت را از طریق پایگاه اداره مالکیت صنعتی به صورت فایل الکترونیکی ارسال کنید. مدارک شخصی که قرار است ثبت به نام او انجام شود میتواند به نام شخص حقیقی و یا حقوقی باشد که در صورتی که به نام شخص حقیقی باشد مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه آن شخص باید ارسال شود و در صورتی که به نام شخص حقوقی باشد یعنی اینکه قرار باشد ثبت علامت تجاری را به نام شرکت خود انجام دهید ، مدارک ثبت شرکت( آگهی تاسیس و شرکتنامه و...) احتیاج است و در صورتی که به صورت لاتین باشد و یا از حروف بیگانه استفاده شود باید کارت بازرگانی هم داشته باشید.و در هر زمینه ای که قرار است ثبت علامت صورت گیرد باید مجوز آن را داشته باشید.توصیه ما اینست که قبل از هر اقدامی جهت حصول اطمینان بیشتر استعلام برند را از سامانه استعلام برند و علامت تجاری به عمل آورید.

ثبت برند در کرمان توسط مجتمع ثبتی ایلیا

در ابتدا می بایست اظهارنامه ثبت علامت تجاری به صورت تخصصی تنظیم گردد. این امر نیازمندآگاهی و تجربه در این امور می باشد به شما پیشنهاد میگردد با کارشناسان با تجربه ثبت شرکت ایلیا در این زمینه مشورت نمایید زیرا هرگونه اشتباهی در تنظیم اظهارنامه منجر به رد آن می گردد. با ارسال اظهارنامه ثبت برند به اداره مالکیت صنعتی که متولی این کار است برند شما در نوبت کارشناسی قرار می گیرد و در صورت تایید کارشناس اداره مالکیت صنعتی تاییدیه آن صادر می شود.

لیست طبقه بندی های برند

 1. مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع، علوم، عكاسی و همچنین كشاورزی، باغبانی و جنگلبانی؛ رزین‌های مصنوعی پردازش نشده؛ پلاستیك‌های پردازش نشده؛ كودهای گیاه؛ تركیبات اطفاء حریق؛ مواد آبكاری و جوشكاری فلزات؛ مواد شیمیایی برای نگهداری مواد غذایی؛ مواد دباغی؛ چسب‌های صنعتی.
 2.  رنگ، روغن؛ جلا؛ لاك؛ موادضدرنگ زدگی و جلوگیری كننده از فاسد شدن چوب؛ مواد رنگی؛ مواد تثبیت رنگ، رزین یا صمغ‌های خام طبیعی؛ فلزات به صورت پودر یا ورق برای نقاشان ساختمان، چاپگرها و هنرمندان.
 3.  تركیبات سفیدكننده و سایر مواد مخصوص شستشوی لباس؛ مواد مخصوص تمیز كردن، براق كردن، لكه‌گیری و سائیدن؛ صابون؛ عطریات، روغن‌های اسانس، مواد آرایشی؛ لوسیون‌های مو؛ گرد و خمیر دندان.
 4. روغن‌ها و گریس‌های صنعتی؛ روان‌كننده‌ها، تركیبات گردگیری، مرطوب كردن و جذب رطوبت؛ انواع سوخت (شامل سوخت موتور) و مواد روشنایی؛ انواع شمع و فتیله چراغ.
 5.  مواد داروئی و بیطاری؛ مواد بهداشتی برای مصارف پزشكی؛ مواد رژیمی برای مصارف پزشكی، غذای كودكان؛ انواع گچ شكسته‌بندی، لوازم زخم‌بندی؛ مواد پركردن دندان، موم د ندانسازی؛ ضدعفونی كننده‌ها؛ مواد نابودكننده حشرات موذی؛ قارچ كش، مواد دفع نباتات هرزه.
 6.  فلزات عادی و آلیاژهای آن‌ها؛ مواد ساختمانی فلزی؛ ساختمان‌های فلزی قابل حمل؛ مواد فلزی خطوط راه‌آهن؛ كابل و سیم‌های غیربرقی از جنس فلزات عادی؛ آهن‌آلات، اقلام كوچك فلزی؛ لوله و مجراهای فلزی؛ گاوصندوق؛ اجناس ساخته شده از فلزات عادی كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ سنگ‌های  معدنی فلزات.
 7.  انواع ماشین و ماشین‌های افزار؛ انواع موتور (به استثناء موتور وسائط نقلیه زمینی)؛ قفل و بست  حلقه‌های اتصال قطعات ماشین‌ها و قطعات انتقال قوه (به غیر از اتصالات و اجراء انتقال قوه وسائط نقلیه زمینی)؛ لوازم و ابزار كشاورزی (به استثنای ابزارهای دستی)؛ ماشین جوجه كشی.
 8.  انواع  ابزار و لوازم دستی (كه با دست كار می‌كنند)؛ سرویس كارد و قاشق و چنگال، سلاح كمری، تیغ.
 9. اسباب و آلات علمی، دریانوردی، مساحی، عكاسی، سینمایی، بصری، وزن كردن، اندازه‌گیری، علامت دادن، كنترل و مراقبت (نظارت)، نجات و آموزش؛ اسباب و لوازم هدایت، قطع و وصل، تبدیل، ذخیره‌سازی، تنظیم یا كنترل جریان برق؛ آلات و اسباب ضبط، انتقال یا تكثیر صوت یا تصویر؛ اسباب ذخیره اطلاعات مغناطیسی، دیسك‌های قابل ضبط؛ ماشین‌های فروش خودكار و مكانیسم دستگاه‌هایی كه به سكه كار می‌كنند؛ صندوق‌های ثبت مبلغ دریافتی، ماشین‌های حساب، تجهیزات داده‌پردازی و رایانه‌ای؛ دستگاه آتش نشانی.
 10. آلات و ابزار جراحی، پزشكی، دندانسازی و بیطاری، اندام‌های مصنوعی، دندان و چشم‌مصنوعی؛ اقلام ارتوپدی؛ مواد بخیه زنی.
 11.  دستگاه‌های روشنایی، حرارتی، مواد بخار، طبخ، خنك كردن، تهویه، تأمین آب بهداشتی.
 12.  وسائط نقلیه، دستگاه‌های حمل و نقل زمینی، دریایی یا هوایی.
 13. اسلحه گرم؛ مهمات و انواع پرتابه (از قبیل موشك، خمپاره و غیره)؛ مواد منفجره؛ مواد وسایل آتشبازی.
 14.  فلزات گرانبها و آلیاژهای آن‌ها و كالاهایی كه با فلزات گرانبها ساخته شده یا با آن‌ها روكش شده‌اند و در سایر طبقات ذكر نشده‌اند؛ جواهرات، سنگ‌های گرانبها؛ اسباب و لوازم ساعت‌سازی و زمان سنجی.
 15.  آلات موسیقی.
 16.  كاغذ، مقوا و كالاهای ساخته شده از آن‌ها كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ مطالب چاپ شده، مواد صحافی؛ عكس؛ نوشت‌افزار؛ چسب برای مصارف تحریری یا خانگی؛ لوازم نقاشی؛ قلم مو نقاشی؛ ماشین تحریر و لوازم ملزومات دفتری (به استثنای مبلمان) مواد آموزشی و تدریس ( به استثنای دستگاه‌ها)؛ مواد پلاستیكی برای بسته‌بندی (كه در سایر طبقات ذكر نشده‌اند)؛ حروف و كلیشه چاپ.
 17.  لاستیك، كائوچو، صمغ، آزبست (پنبه نسوز)، میكا (سنگ طلق) و كالاهای ساخته شده از این مواد كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ پلاستیك دارای شكل و قالب خاص برای استفاده در تولید سایر كالاها؛ مواد بسته‌بندی، درپوش‌گذاری، انسداد و عایق‌بندی؛ لوله‌های قابل ارتجاع غیرفلزی.
 18.  چرم و چرم مصنوعی و كالاهای ساخته شده از آن‌ها كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ پوست حیوانات؛ چمدان، كیسه و كیف‌های مسافرتی؛ چتر، چتر آفتابگیر و عصا؛ شلاق، یراق و زین و برگ.
 19.  مواد و مصالح ساختمانی (غیرفلزی)؛ لوله‌های غیرفلزی سخت و غیرقابل انعطاف برای استفاده در ساختمان؛ آسفالت، قیر و قطران؛ ساختمان‌های متحرك غیرفلزی؛ بناهای یادبود غیرفلزی.
 20.  مبلمان و اثاثیه، آیینه، قاب عكس؛ كالاهای ساخته شده از چوب، چوب پنبه، نی، حصیر، شاخ، استخوان، عاج، استخوان آرواره نهنگ، صدف، كهربا، صدف مروارید، كف دریا و بدل كلیه این مواد یا ساخته شده از پلاستیك (كه در سایر طبقات ذكر نشده‌اند).
 21.  ظروف خانگی یا لوازم آشپزخانه (كه از فلزات قیمتی ساخته یا روكش نشده‌اند)؛ شانه و ابر و اسفنج؛ انواع برس  قلم مو(به استثنای قلم موهای نقاشی)؛ مواد ساخت برس؛ لوازم نظافت و تمیزكاری؛ سیم ظرفشویی؛ شیشه كار شده یا نیمه كار شده (به استثنای شیشه مورد استفاده درساختمان‌ها) شیشه آلات، اشیاء ساخته شده از چینی و سفال كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند.
 22.  طناب، رسیمان، تور، چادر، سایبان، برزنت (تارپولین)، بادبان و شراع، كیسه و گونی كه در طبقات دیگر ذكر نشده است؛ مواد لایی و لایه‌گذاری و پوشال (به استثنای لاستیك و پلاستیك)؛ مواد خام لیفی برای نساجی.
 23.  انواع نخ و رشته برای مصارف پارچه بافی و نساجی.
 24.  محصولات نساجی و پارچه‌ای كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ انواع روتختی و رومیزی.
 25.  انواع لباس و پوشاك، پاپوش و پوشش سر.
 26.  انواع توری و قلابدوزی، روبان، بند (نوار) حاشیه و قیطان؛ دكمه، قزن قفلی، سنجاق و سوزن ته‌گرد؛ گل‌های مصنوعی.
 27.  انواع فرش، قالیچه، حصیر و زیرانداز، لینولیوم و سایر كف پوش‌ها، آویزهای دیواری (غیرپارچه‌ای).
 28.  انواع بازی و اسباب بازی؛ لوازم ورزشی و ژیمناستیك كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ تزئینات درخت كریسمس.
 29.  گوشت، گوشت ماهی، گوشت طیور و شكار؛ عصاره گوشت؛ سزیجات و میوه‌جات به صورت كنسرو، خشك شده و پخته شده؛ انواع ژله، مربا و كمپوت؛ تخم مرغ، شیر و محصولات لبنی؛ روغن‌ها و چربی‌های خوراكی.
 30.  قهوه، چای، كاكائو، شكر، برنج، نشاسته كاسار یا مانیوك (تاپیوكا)، نشاسته نخل خرما (ساگو)، بدل قهوه؛ آرد و فراورده‌های تهیه شده از غلات، نان، نان شیرینی، شیرینی‌جات، شیرینی یخی؛ عسل، ملاس یا شیره قند؛ مایه خمیر، گرد مخصوص شیرینی‌پزی یا پخت نان؛ نمك، خردل؛ سركه، انواع سس (چاشنی) ادویه جات، یخ.
 31. – محصولات كشاورزی، باغداری و جنگلبانی و دانه‌هایی كه در طبقات دیگر ذكر نشده‌اند؛ حیوانات زنده؛ میوه و سبزیجات تازه؛ بذر؛ گیاهان و گل‌های طبیعی؛ غذای حیوانات؛ مالت (جو سبز خشك شده).
 32.   ماءالشعیر؛ آب‌های معدنی وگازدار و سایر نوشیدی‌های غیرالكلی؛ آبمیوه و شربت‌های میوه‌ای؛ شربت و تركیبات مخصوص ساخت نوشابه.
 33. – ....
 34.  تنباكو، لوازم تدخین؛ كبریت.
 35.  تبلیغات؛ مدیریت تجاری؛ امور اداری تجارت؛ كارهای دفتری و اداری.
 36.  بیمه؛ امور مالی؛ امور پولی؛ امور مربو به معاملات املاك و مستغلات.
 37.  ساختمان‌سازی؛ تعمیر و بازسازی؛ خدمات نصب.
 38.  مخابرات از راه دور.
 39.  حمل و نقل؛ بسته‌بندی و نگهداری كالاها؛ تهیه مقدمات و ترتیب دادن مسافرت‌ها.
 40. بهسازی و عمل‌آوری مواد.
 41. آموزش و پروش؛ دوره‌های كارآموزی وتعلیمی؛ تفریح و سرگرمی؛ فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی.
 42.  خدمات علمی و فناوری و تحقیق و پژوهش و طراحی در این زمینه؛ خدمات تجزیه و تحلیل و تحقیقات صنعتی؛ طراحی و توسعه نرم‌افزار و سخت افزارهای رایانه‌ای.
 43.  خدمات عرضه اغذیه و نوشابه؛ تأمین مسكن و محل اقامت موقت.
 44. خدمات پزشكی؛ خدمات بیطاری؛ مراقبت‌های بهداشتی؛ و زیبایی برای انسان‌ها یاحیوانات؛ خدمات كشاورزی، باغداری و جنگلداری.
 45.  خدمات شخصی یا اجتماعی كه توسط دیگران برای رفع نیازهای افراد ارائه می‌شوند؛ خدمات امنیتی برای محافظت از افراد، اموال و دارایی‌ها؛ خدمات حقوقی...

 

ثبت شرکت و برند ایلیا

 

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

 • شعبه کرج: 137 32 – 026
 • شعبه تهران :119 55 266 – 021
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
 • پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، هم چنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در کرمان

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید