جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

اسم شرکت با مسئولیت محدود

نام شرکت با مسئولیت محدود

برای انتخاب اسم شرکت با مسئولیت محدود ثبت و گزینش اسم مناسب برای ثبت شرکت مسئولیت محدود مطالب مهمی را در ادامه متن با شما مبادله خواهیم کرد که برای رسیدن به بهترین نام برای شرکت شما مفید بوده و شما را در راه گزینش بهترین نام برای شرکت از طریق ارائه نمونه نام شرکت با مسئولیت محدود راهنمایی خواهد کرد.

نام شرکت با مسئولیت محدود

انتخاب اسم شرکت یکی از اصلی ترین مراحلی است که شما زمان ثبت شرکت باید انجام دهید.

نام شرکت در واقع شناسنامه و معرف شماست پس باید مفهوم کارتان را به شنونده برساند همچنین متفاوت با سایر نام های ثبت شده باشد. به این مورد نیز دقت کنید در هنگام ثبت شرکت اولین پروسه انتخاب اسم شرکت و ارسال آن به اداره ثبت شرکت ها می باشد در نتیجه اگر به گونه ای انتخاب شود که در همان ابتدا رد شود پروسه ثبت شرکت تان به تعویق خواهد افتاد.

شرکت ها از نظر نوع فعالیت به انواع تجاری و غیرتجاری تقسیم می شوند. در قوانین تجارت مقررات و شرایط خاصی برای ثبت شرکت های تجاری بیان شده که برای فعالیت در آن قالب باید آن ها را رعایت کرد.

در انتخاب نام شرکت با مسئولیت محدود نیز باید نهایت دقت را به عمل آورد زیرا یک اسم مناسب معرف ماهیت و نوع فعالیت یک حرفه خواهد بود و باعث شناخته شدن محصول و خدمات در بین افراد خواهد شد.

پس در انتخاب نام شرکت باید نهایت دقت را به عمل آورد و از کارشناسان ثبتی ایلیا در جهت انتخاب بهترین نام یاری بجویید.

گزینش نام شرکت با مسئولیت محدود

در انتخاب نام برای شرکت باید نهایت دقت را اعمال کرد و از اسامی های خاص برای شرکت مورد نظر استفاده کرد.

ثبت شرکت ها در کم ترین زمان باید توسط مجرب ترین افراد انجام پذیرد . انتخاب اسمی مناسب و هم گام با ویژگی های ظاهری و کاربردی یک محصول از جمله موارد کلیدی در زمان انتخاب نام شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

یک نام مناسب باید ویژگی هایی مانند: خاص بودن، سه حرفی بودن، عدم تکرار، عدم استفاده از اسامی افراد مشهور، در صورت وجود عدد در نام شرکت ها باید به صورت حروف در اداره ثبت به ثبت برسد.

مقاله اسم شرکت را می توانید منبعی مناسب برای انتخاب اسامی خاص و مناسب شرکت مدنظر قراردهید.

نام شرکت با مسئولیت محدود

شرایط انتخاب نام شرکت با مسئولیت محدود

برای انتخاب اسم ابتدا باید بدانید تمامی اسامی مورد تایید اداره ثبت شرکت ها باید ریشه فارسی داشته و از لغت نامه دهخدا ریشه یابی شود.

از اسامی که در فرهنگ فارسی نیستند و ریشه آنها به زبان انگلیسی باز می گردد بپرهیزید.

اگر اسامی خلاف نظام عمومی باشد، در اسم شرکت نباید واژه ای بیاید که جز موضوع فعالیت شرکت باشد. مثلاً بازرگانی، ساختمانی ( این موارد می توانند در کنار اسم شرکت در سربرگ شرکت باشند اما جزء اسم شرکت محسوب نمی شوند) همچنین واژه مثل وزارت، فرمانداری، ارشاد، کانون و غیره.

استفاده از اسامی امامان و اتباء متبرکه نیز ممنوع است.

لازمم است بدانید یک نام تنها یک بار ثبت می شود. نمیتوانید نام ثبت شده را بعد ها به شخص دیگری حتی با تنظیم سند واگذار کنید.

در خصوص نام «شرکت با مسئولیت محدود » باید گفت که علاوه بر رعایت موارد فوق باید عبارت با مسئولیت محدود در کلیه اوراق ثبتی شرکت و اطلاعیه ها و آگهی ها بلافاصله بعد از اسم شرکت قید شود.

همچنین به طور خلاصه می توان گفت که نکات مهم در انتخاب اسم این است که اسم شرکت باید حتماً مناسب با فعالیت شرکت انتخاب شود و همه جنبه های آن راپوشش دهد به علاوه اسم شرکت باید مطابق با سلیقه هم شرکا و با مشورت آنها انتخاب شود تا بعداً سبب تغییر احتمالی آن نشود.

همچنین اسم خود را در فرهنگ نامه های فارسی بررسی کنید تا از فارسی بودن آن اطمینان حاصل کنید. تلفظ اسم شرکت بسیار مهم است. تلفظ آسان نام شرکت سبب به یاد آوری راحت تر آن می گردد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها