جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های ورامین

اداره ثبت شرکت های ورامین

اگر میخواهید در زمینه آدرس اداره ثبت شرکت های ورامین اطلاع کسب کنید ما در کم ترین زمان راهنمای مناسب شما عزیزان خواهیم بود و با پشتیبانی حقوقی و تخصصی در مسیر ثبت شرکت همراه شماییم.

نشانی اداره ثبت شرکت های ورامین

آدرس اداره ثبت شرکت های ورامین را از طریق سامانه اینترنتی ثبت شرکتهای ورامین دریافت نمایید.

همچنین جهت مشاوره ثبت شرکت در ورامین ، ثبت برند در ورامین و ثبت تغییرات شرکت در ورامین می توانید از کارگروه مجازی مجتمع ثبتی ایلیا بهرمند گردید.

اداره ثبت ورامین

امکان ثبت شرکت های تجاری در اداره ثبت ورامین راهی مناسب برای دستیابی به تجارتی قانونی است که تنها در صورت تمایل افراد به تاسیس کسب و کار تجاری راهکاری مناسب است.

در صورت تمایل به ثبت شرکت در اداره ثبت ورامین می توانید به آدرس : تهران، ورامین، میدان امام حسین، خیابان قدس (راه آهن) مراجعه و یا با تماس مجتمع ایلیا تنها در چند دقیقه از طریق مشاوره روابط عمومی مجتمع ثبتی اقدام کنید.

اداره ثبت شرکت های ورامین

شرکت های ثبت شرکت در ورامین

انجام اقدامات مربوط به ثبت شرکت ها را بهتر است با مشاوره حقوقی کارشناسان مجرب پیگیری کرده و در این مسیر گام بردارید. از این رو ما در مجتمع ثبتی ایلیا با ارائه آخرین روش های قانونی ثبت شرکتها در کم ترین زمان راهنمای شما عزیزان بوده تا با اندک هزینه اهدافتان را محقق سازید. بدون معطلی با شماره تماس های گروه ثبتی و حقوقی ایلیا تماس بگیرید.

انواع شخصیت های ثبت شرکت در اداره ثبت ورامین

  • تعریف شرکت سهامی عام‌: یکی از انواع شرکتهای تجاری است. که سرمایه در آن به سهام تبدیل شده و مردم نیز می توانند در آن سهامدار باشند.
  • شرکت سهامی خاص: یکی از انواع شرکتهای تجاری است که سرمایه در آن به سهام تبدیل می شود. جهت انجام کارهای بزرگ ثبت شرکت سهامی خاص از انواع قالبای ثبتی پر طرفدار می باشد.
  • چگونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود، با حضور حداقل دو نفر تشکیل شده و هر یک از شرکا فقط به میزان آورده خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است. ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیز جزانواع قالبهای ثبتی پر طرفدار می باشد.
  • روند شرکت تضامنی: شرکت تضامنی، شرکتی است که تحت نام مخصوص و با حضور شرکای تضامنی که پرداخت دیون ثبت شرکت را تضمین می کنند به ثبت میرسد.
  • نحوه شرکت مختلط غیرسهامی: شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که به منظور انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود.
  • شرایط شرکت مختلط سهامی: شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک تضامنی تشکیل می‌شود.
  • حداقل های ثبت شرکت نسبی: شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود با مسئولیت نسبی شرکا تشکیل می شود.
  • تشکیلات شرکت تعاونی: سرمایه شرکت تعاونی بخشی توسط خود موسسین و بخشی توسط نهادهای دولتی و عمومی تامین می شود بدون آنکه خود ذینفع باشند زیرا این شرکتها در راستای رفع نیازهای جامعه می کوشند.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خسروابادی
خسروابادی
2 سال قبل

قصد ثبت شرکت تولیدی و کارافرینی برای مناطق محروم ورامین دارم . و نیاز دارم مشاوره ای داشته باشم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  خسروابادی
2 سال قبل

برای ثبت شرکت باید ابتدا یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین