لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تعریف شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص تعریف شرکت با مسئولیت محدود درکرج و استان البرز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از متداولترین شرکتها است که دلیل آن سادگی تشریفات اداری و مراحل ثبت آن است. ثبت شرکت با مسئولیت محدود درکرج می تواند موضوعات مختلفی مانند بازرگانی، خدماتی ، ساختمانی یا تولید و توزیع داشته باشد. علت انتخاب عنوان مسئولیت محدود برای این نوع شرکتها مسئولیت محدود شرکا در برابر اشخاص ثالث است . بدین معنی که هر شریک تنها به میزان مبلغ سرمایه خود در شرکت مسئول پرداخت قروض و ضرر وزیان شرکت است و اشخاص ثالث نمی توانند بدهی خود را از اموال شخصی شرکا طلب کنند .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز اززمان تکمیل مدارک و تشکیل پرونده، بین 15 تا 20 روز کاری به طول می‌انجامد.

انتخاب نام برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

باید دقت داشته باشد که نام شرکا در اسم شرکت ذکر نشود زیرا این کار برای شخصی که نام او ذکر شده مسئولیت تضامنی به همراه می آورد. حتم" باید قبل یا بعد از نام شرکت عنوان مسئولیت محدود در کلیه اوراق ، آگهی ها و اطلاعیه های شرکت قید شود.

سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز نیازی به واریز سرمایه نیست و سرمایه تنها اعلام شده و مدیر عامل اقرار به دریافت آن می کند.. حداقل میزان سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود در اراک صدهزارتومان می باشد و حداکثری در قانون ذکر نشده است لکن سرمایه اولیه یک شرکت می تواند در دریافت وام ، اخذ نمایندگی و عقد قرارداد تاثیر بگذارد. هر قدر فعالیت شرکت در سطح بالاتری باشد بهتر است به همان نسبت سرمایه بیشتری برای شرکت در نظر گرفت.

همچنین نقل و انتقال سهام یا سهم الشرکه در این نوع از شرکت‌ها در یکی از دفاتر اسناد رسمی و یا با تنظیم صورتجلسه‌ی دو مرحله‌ای در اداره ثبت شرکت‌ها انجام می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

  • شرکای شرکت مسئولیت دست کم دو نفر با 18 سال سن تمام می باشند.
  • افراد زیر 18 سال تنها شریک محسوب شده و نمی توانند عضو هیات مدیره باشند.
  • اگر تعداد شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود از ۱۲ نفر تجاوز کند ، شرکت باید دارای هیئت نظار ( ناظر) باشد و این هیات باید هر سال یکبار مجمع عمومی شرکاء را برپا کند.
  • در شرکت مسئولیت محدود حداقل یک مدیر لازم است و حداکثر قانونی برای آن پیش ینی نشده است. اما به هر جهت بهتر است که جهت سهولت تصمیم گیری تعداد مدیران فرد باشد.
  • اعضاء هیئت‌مدیره نباید برای دولت کار کنند.
  • اعضاء هیئت‌مدیره می بایست گواهی عدم سوء پیشینه کیفری داشته باشند.
  • اعضاء هیئت‌مدیره برای مدت نامحدود و یا با توافق شرکاء برای مدت مشخص در سمت خود منتخب می شوند.
  • انتخاب بازرس یا بازرسین در شرکت با مسئولیت محدود جنبه اجبار ندارد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مبانی حقوقی ثبت شرکت ها

توضیحات تکمیلی در خصوص مبانی حقوقی ثبت شرکت ها - هر چند قوانین ثبتی در ایران جزء قوانین اولیه می باشد و قدمت آن از سایر قوانین از جمله قانون مدنی بیشتر است

ارزانترین ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دوهفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها - یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکتها چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد.جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی

ثبت شرکتها

ثبت شرکتها - ثبت شرکت ها - ثبت شرکت -پیش از اقدام به ثبت یک شرکت بهتراست دانش و آگاهی خود را نسبت به مقوله مراحل ثبت شرکت افزایش دهید تا بتوانید با توجه

مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت رو بلدی - مراحل تشکیل و تاسیس ثبت شرکت - تمامی مراحل مدارک، زمان و هزینه ثبت شرکتها در این مقاله ازابتدا تا انتها به طور کامل مطالعه نمایید.

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت شرکت

در این مقاله به بررسی مدارک و زمان لازم برای ثبت شرکت برای کلیه شرکتها پرداخته و در ادامه مراحل ثبت شرکت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

شرکتهای دانش بنیان - ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان - شرکتهاي دانش بنیان بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکتها بايد ثبت شوند و در هنگام ثبت،هیچ تفاوتی بین شرکتها عادی و دانش بنیان وجود ندارد.

انتخاب اعضای هیئت مدیره شرکت

انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره - با بیان مقررات مذکور در مراتب فوق، اشخاص حقوقی را می توان به مدیریت شرکت انتخاب نمود. در این صورت شخص حقوقی، همان مسئولیت..

ایده برای اسم شرکت - نام شرکت سه سیلابی

ایده برای اسم شرکت - نام شرکت سه سیلابی - مجتمع ثبتی ایلیا با دار بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و مشاوره انتخاب اسامی شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم می باشد .

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید