لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تعریف شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص تعریف شرکت با مسئولیت محدود درکرج و استان البرز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از متداولترین شرکتها است که دلیل آن سادگی تشریفات اداری و مراحل ثبت آن است. ثبت شرکت با مسئولیت محدود درکرج می تواند موضوعات مختلفی مانند بازرگانی، خدماتی ، ساختمانی یا تولید و توزیع داشته باشد. علت انتخاب عنوان مسئولیت محدود برای این نوع شرکتها مسئولیت محدود شرکا در برابر اشخاص ثالث است . بدین معنی که هر شریک تنها به میزان مبلغ سرمایه خود در شرکت مسئول پرداخت قروض و ضرر وزیان شرکت است و اشخاص ثالث نمی توانند بدهی خود را از اموال شخصی شرکا طلب کنند .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز اززمان تکمیل مدارک و تشکیل پرونده، بین 15 تا 20 روز کاری به طول می‌انجامد.

انتخاب نام برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

باید دقت داشته باشد که نام شرکا در اسم شرکت ذکر نشود زیرا این کار برای شخصی که نام او ذکر شده مسئولیت تضامنی به همراه می آورد. حتم" باید قبل یا بعد از نام شرکت عنوان مسئولیت محدود در کلیه اوراق ، آگهی ها و اطلاعیه های شرکت قید شود.

سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز نیازی به واریز سرمایه نیست و سرمایه تنها اعلام شده و مدیر عامل اقرار به دریافت آن می کند.. حداقل میزان سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود در اراک صدهزارتومان می باشد و حداکثری در قانون ذکر نشده است لکن سرمایه اولیه یک شرکت می تواند در دریافت وام ، اخذ نمایندگی و عقد قرارداد تاثیر بگذارد. هر قدر فعالیت شرکت در سطح بالاتری باشد بهتر است به همان نسبت سرمایه بیشتری برای شرکت در نظر گرفت.

همچنین نقل و انتقال سهام یا سهم الشرکه در این نوع از شرکت‌ها در یکی از دفاتر اسناد رسمی و یا با تنظیم صورتجلسه‌ی دو مرحله‌ای در اداره ثبت شرکت‌ها انجام می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

  • شرکای شرکت مسئولیت دست کم دو نفر با 18 سال سن تمام می باشند.
  • افراد زیر 18 سال تنها شریک محسوب شده و نمی توانند عضو هیات مدیره باشند.
  • اگر تعداد شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود از ۱۲ نفر تجاوز کند ، شرکت باید دارای هیئت نظار ( ناظر) باشد و این هیات باید هر سال یکبار مجمع عمومی شرکاء را برپا کند.
  • در شرکت مسئولیت محدود حداقل یک مدیر لازم است و حداکثر قانونی برای آن پیش ینی نشده است. اما به هر جهت بهتر است که جهت سهولت تصمیم گیری تعداد مدیران فرد باشد.
  • اعضاء هیئت‌مدیره نباید برای دولت کار کنند.
  • اعضاء هیئت‌مدیره می بایست گواهی عدم سوء پیشینه کیفری داشته باشند.
  • اعضاء هیئت‌مدیره برای مدت نامحدود و یا با توافق شرکاء برای مدت مشخص در سمت خود منتخب می شوند.
  • انتخاب بازرس یا بازرسین در شرکت با مسئولیت محدود جنبه اجبار ندارد.
مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت مهر شرکت - مهر شرکت

مهر هر شرکت به مثابه امضا و اعتبار و آبروی شرکت است و ممکن است با تقلید از آن هویت و اعتبار یک شرکت به خطر بیفتد و نشان آن به نوعی جعل شود که به همین دلیل ثبت شرکت ایلیا به دلیل جلوگیری از این موضوع مهر شرکت شما را به شکل مالکیت معنوی به ثبت می رساند.

استعلام نام شرکت - سامانه استعلام نام شرکت

استعلام رایگان نام شرکت - روش های استعلام نام شرکت به پایگاه های اطلاعاتی شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به نشانی http://www.ilenc.ir مراجعه کنید.این سامانه زیر نظر .

چگونگی رعایت ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت شرکتها

همان طور که رد ماده 105 لایحه اصلاحی قانون تجارت بیان شده است صورتجلسه مجامع عمومی می بایستی به امضاء هیات رئیسه (رئیس جلسه، دو ناظر و منشی) مجمع برسد...

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

اسامی خلاقانه و خاص برای برند و شرکت

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره اسم شرکت- اسامی خلاقانه-اسم های هنری خاص-انتخاب اسم شرکت -نام شرکت و لیست اسامی خاص برای برند پرداخته شده است.مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت - براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها

حق انتصاب نماینده در مجامع عمومی شرکت ها - با توجه به این که برخی از اعضاء به دلایلی مثل مسافرت یا بیماری فرصت یا امکان حضور در مجامع را ندارند، لذا قانونگذار با درنظر قرار دادن مصالح و منافع آن­ها و اصول کلی مربوط به وکالت، امکان اختیار وکیل یا قائم مقام قانونی را از جانب آنان پذیرفته است .

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید