لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

تعریف شرکت با مسئولیت محدود در استان البرز


توضیحات تکمیلی در خصوص تعریف شرکت با مسئولیت محدود درکرج و استان البرز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از متداولترین شرکتها است که دلیل آن سادگی تشریفات اداری و مراحل ثبت آن است. ثبت شرکت با مسئولیت محدود درکرج می تواند موضوعات مختلفی مانند بازرگانی، خدماتی ، ساختمانی یا تولید و توزیع داشته باشد. علت انتخاب عنوان مسئولیت محدود برای این نوع شرکتها مسئولیت محدود شرکا در برابر اشخاص ثالث است . بدین معنی که هر شریک تنها به میزان مبلغ سرمایه خود در شرکت مسئول پرداخت قروض و ضرر وزیان شرکت است و اشخاص ثالث نمی توانند بدهی خود را از اموال شخصی شرکا طلب کنند .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز اززمان تکمیل مدارک و تشکیل پرونده، بین 15 تا 20 روز کاری به طول می‌انجامد.

انتخاب نام برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

باید دقت داشته باشد که نام شرکا در اسم شرکت ذکر نشود زیرا این کار برای شخصی که نام او ذکر شده مسئولیت تضامنی به همراه می آورد. حتم" باید قبل یا بعد از نام شرکت عنوان مسئولیت محدود در کلیه اوراق ، آگهی ها و اطلاعیه های شرکت قید شود.

سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز نیازی به واریز سرمایه نیست و سرمایه تنها اعلام شده و مدیر عامل اقرار به دریافت آن می کند.. حداقل میزان سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود در اراک صدهزارتومان می باشد و حداکثری در قانون ذکر نشده است لکن سرمایه اولیه یک شرکت می تواند در دریافت وام ، اخذ نمایندگی و عقد قرارداد تاثیر بگذارد. هر قدر فعالیت شرکت در سطح بالاتری باشد بهتر است به همان نسبت سرمایه بیشتری برای شرکت در نظر گرفت.

همچنین نقل و انتقال سهام یا سهم الشرکه در این نوع از شرکت‌ها در یکی از دفاتر اسناد رسمی و یا با تنظیم صورتجلسه‌ی دو مرحله‌ای در اداره ثبت شرکت‌ها انجام می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج و استان البرز :

  • شرکای شرکت مسئولیت دست کم دو نفر با 18 سال سن تمام می باشند.
  • افراد زیر 18 سال تنها شریک محسوب شده و نمی توانند عضو هیات مدیره باشند.
  • اگر تعداد شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود از ۱۲ نفر تجاوز کند ، شرکت باید دارای هیئت نظار ( ناظر) باشد و این هیات باید هر سال یکبار مجمع عمومی شرکاء را برپا کند.
  • در شرکت مسئولیت محدود حداقل یک مدیر لازم است و حداکثر قانونی برای آن پیش ینی نشده است. اما به هر جهت بهتر است که جهت سهولت تصمیم گیری تعداد مدیران فرد باشد.
  • اعضاء هیئت‌مدیره نباید برای دولت کار کنند.
  • اعضاء هیئت‌مدیره می بایست گواهی عدم سوء پیشینه کیفری داشته باشند.
  • اعضاء هیئت‌مدیره برای مدت نامحدود و یا با توافق شرکاء برای مدت مشخص در سمت خود منتخب می شوند.
  • انتخاب بازرس یا بازرسین در شرکت با مسئولیت محدود جنبه اجبار ندارد.

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت - پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت - پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت - در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی در خصوص امور پیگری سامانه ثبت شرکتهابا

ثبت شرکت به زبان ساده

ثبت شرکت فرایندی است که پیچیدگی چندانی ندارد اما ظرائفی دارد که با عدم اطلاع از آنها ممکن است در روند ثبت شرکت با مشکل برخورد کنید ، در این مقاله ثبت ایلیا ثبت شرکت را به زبان ساده جهت کمک هرچه بیشتر به شما شرح می دهد.

آگهی تاسیس شركت

آگهی تاسیس شركت پس از اتمام فرایند ثبت شرکت لازم است که در روزنامه رسمی کشور چاپ شود و بدین منظور صدور پیش آگهی توسط اداره ثبت نیاز است.

آدرس و تلفن اداره ثبت شرکتهای تهران و مراکز استانهای ایران

در این مقاله آدرس ، شماره تماس و کد پستی اداره ثبت شرکتهای تهران و سایر استان ها و مراکز استان ها آورده شده است تا بتوانید دسنرسی سریعی به همه ی مراکز دشاته باشید. همچنین نحوه ی ثبت شرکت در ادارات ثبت شرکتها آورده شده است.

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت - الف- نحوه­ی انتخاب و اکثریت لازم برای آن. - ب -تعداد، مدت مأموریت ...مقنن به انتخاب مدیران و بازرسان توجه ویژه ای نموده است. به این ترتیب که در ماده­ی 35 قانون شرکت های تعاونی، تبصره­ی 2 ماده­ی 36 قانون و ماده­ی 25 آیین نامه­ی نحوه­ی تشکیل مصوب 1387، ملاک

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت - براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

هیئت موسس چیست ؟

تشکیل هیئت موسس برای ایجاد یک شرکت سهامی لازم می باشد. شرکت های سهامی عام و اکثر شرکت های سهامی خاص دارای مجمعی به نام مجمع عمومی موسسین می باشند. دراین مقاله به توضیحاتی بیشتر در مورد هیئت موسس می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

موضوع فعالیت شرکت -نمونه موضوع فعالیت شرکت بازرگانی و خدماتی

نمونه موضوع فعالیت انواع شرکتهای سهامی خاص و بامسئولیت محدود - موضوعات شرکت هایی که نیاز به اخذ مجوز فعالیت دارند یا ندارند با نمونه موضوع فعالیت شرکت ها

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید