لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت خدمات نظافتی و تشریفات مجالس در کرج


ثبت شرکت ایلیا در این مقاله تلاش برآن دارد تا درباره ی ثبت شرکت خدماتی نظافتی و تشریفات مجالس مطالبی را به اشخاصی که در شرف تاسیس می باشند ارائه نماییم مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید.

شرکت خدمات نظافتی و تشریفات مجالس چیست؟

شرکت های خدماتی نظافتی و تشریفات مجالس شرکت هایی می باشند که هدف آن ها از تاسیس و تشکیل،ارائه خدمات می باشد و با استفاده از نیروی کاردان و با تجربه به نهادها و ارگان های درخواست کننده یاری می رسانند.

این خدمات به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 1. حمل و نقل.
 2. امور آشپزخانه و رستوران.
 3. چاپ وتکثیر.
 4. امور بهره برداری از تاسیسات.
 5. نگهداری و خدمات فضای سبز.
 6. خدمات عمومی نظیر امور آبدارخانه.
 7. تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات.
 8. تعیین تم تولد وگل ارایی.
 9. بادکنک آرایی و جشن تعیین جنسیت و صفر تا صد مجالس عروسی.
 10. اجراي کليه المان هاي شهري.
 11. رنگ آميزي.
 12. جدول کشي.
 13. آذين بندي.
 14. اجرا و نگهداري فضاي سبز.
 15. امور باغباني.

در صورتی که زمینه ی فعالیت شما درباره ی حمل و نقل و چاپ می باشد دریافت مجوزهای لازم از مراجع دی صلاح الزامی می باشد.
اما از آن جایی که زمینه ی فعالیت شما درباره ی فعالیت های دیگر حدماتی اعم از کارهای آشپزخونه و رستوران،کارهای بهره برداری از تاسیسات،نگهداری و خدمات فضای سبز،خدمات عمومی مانند آبدارخانه،تعمیر و گهداری ساختمان و ماشین آلات باشد به مجوز خاصی نیاز ندارد.

همانند شرکت های دیگر شرکت های خدماتی بایستی در اداره ثبت شرکت ها ثبت شوند.به ثبت رسانیدن شرکت خدماتی در دو قالب شرکت بازرگانی سهامی خاص و شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود ممکن و امکان پذیر می باشد.

شرایط ثبت شرکت خدماتی تشریفات مجالس سهامی خاص در کرج

 1. وجود حداقل 3 نفر عضو و2 نفر بازرس الزامی است.
 2. حداقل 35 درصد از سرمایه باید به صورت نقدی پرداخت شود.
 3. حداقل سرمایه 1000000ریال می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خدمات نظافتی و تشریفات مجالس سهامی خاص در کرج

 1. رونوشت مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)ارائه گردد.
 2. اقرارنامه امضا گردد.
 3. اصل گواهی عدم سوپیشینه ارائه گردد.
 4. در صورت مجوزی بودن موضوع مجوز باید اخذ و ارائه گردد.
 5. در صورتی که کارها به وسیله وکیل انجام می شود باید وکالتنامه به اسم وکیل تنظیم شود.

شرایط ثبت شرکت خدمات نظافتی تشریفات مجالس بامسئولیت محدود در کرج

 1. وجود حداقل 2 نفر عضو الزامی است.
 2. حداقل سرمایه1.000.000 ریال می باشد.
 3. کل سرمایه یا باید پرداخت شود و یا ضمانت شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت خدمات نظافتی و خدمات تشریفات با مسئولیت محدود در کرج

 1. رونوشت مدارک شناسایی(کپی شناسنامه و کارت ملی) ارائه گردد.
 2. اصل گواهی عدم سوء پیشینه ارائه گردد.
 3. اقرارنامه امضا گردد.
 4. در صورت مجوزی بودن موضوع مجوز باید اخذ و ارائه گردد.

بعد از مهیا نمودن مدارک و شرایطی که در بالا ذکر شده است باید جهت تهیه و تنظیم شرکتنامه جهت شرکت های با مسئولیت محدود،اساسنامه و صورجلسه های مجمع عمومی شرکت و اظهارنامه شرکت مبادرت نمایید.

مراحل ثبت شرکت خدمات نظافتی و تشریفات مجالس در کرج

برای آگاهی از مراحل ثبت شرکت خدمات نظافتی و تشریفات مجالس در کرج می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

تشریفات مجالس در کرج

بدون شک همه ی ما قصد داریم مجلسی که پیش رو داریم را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم برای همین امر می توانیم امور خود را به موسسه تشریفات مجالس در کرج بسپاریم تا با توجه به بودجه ای که مورد نظرمان می باشد مجلس را هر چه بهتر برگزار کنند.

نظافت منزل در کرج

امروزه نظافت منزل در کرج به وسیله ی افراد با تجربه و کارآمد شرکت هایی که به امور خدمات و نظافت می پردازند صورت می گیرد زیرا نظافت منزل امری طاقت فرسا خصوصا برای خانم هایی که بیرون از منزل به کار و فعالیت مشغول می باشند است به همین دلیل اکثر خانم ها ترجیح می دهند به موسسه هایی که امور نظافت منزل را برعهده دارند امور خود را بسپارند.

خدمات نظافتی در کرج

برای بهتر انجام شدن خدمات نظافتی در کرج چه امور منزل و چه امور محل کار بهترین کار این است که امور خود را به شرکت خدماتی نظافتی نزدیک محل زندگیتان بسپارید زیرا در این صورت می توانید خیالی راحت داشته باشید و به امور دیگر روزمره تان برسید.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

مشاوره آنی
مجتمع ایلیا ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی در راستا ارائه خدمات با حداقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ارزانترین ثبت شرکت 【مشاوره رایگان_ هزینه کم ثبت شرکت✔️】

انجام فرآیند ثبت شرکت ها با نازل ترین قیمت توسط کارشناسان مجرب ایلیا در کم ترین زمان انجام خواهد پذیرفت . در این راستا تنها کافی است با شماره تماس های مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید . هدف ما انجام امور ثبت شرکت ها برای متقاضیان کاملا به صرفه و کم هزینه تر می باشد .

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

ثبت شرکت در اردستان

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به شما متقاضیان محترم در اردستان در این زمینه می باشد.

ثبت شرکت خدماتی

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های خدماتی با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی شرکت

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت ها - اعضاء دارای حقوق متعدد و گوناگونی در فرآیند تشکیل مجمع هستند. اعضاء از مرحله­ی شکل گیری اندیشه­ی نخستین برای مراحل ثبت و تأسیس شرکت تا آخرین لحظه­ی حیات دارای حقوق اساسی برای مداخله­ی قانونمند در فعالیتت ها و مدیریت امور شرکت هستند.

(( اسامی خلاقانه و خاص برای برند و شرکت 🥇))【مشاوره رایگان✔️】

اسم شرکت 🥇 اسامی خلاقانه ✔️ اسم های هنری خاص-انتخاب اسم شرکت -نام شرکت و لیست اسامی خاص برای برند پرداخته شده است.مقاله را بخوانید.

بهترین ثبت شرکت

بهترین ثبت شرکت لزوما" ارزانترین ثبت شرکت نیست . بهترین ثبت شرکت موسسه ثبت شرکتی است که مانند ثبت شرکت ایلیا از قدمت و سابقه کافی برخوردار باشد و با کادری مجرب علاوه بر اینکه همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد ، صفر تا صد کار را نیز در اسرع وقت به انجام رساند.

ثبت شرکتها

ثبت شرکتها - ثبت شرکت ها - ثبت شرکت -پیش از اقدام به ثبت یک شرکت بهتراست دانش و آگاهی خود را نسبت به مقوله مراحل ثبت شرکت افزایش دهید تا بتوانید با توجه

نحوه استعلام شماره ثبت شرکت

توضیح در خصوص نحوه استعلام شماره ثبت شرکت - واحدی که یک شرکت در آن ثبت گردیده مانند محل صدور شخص حقیقی است. در این جا برخی شناسه های مربوطه برای استعلام

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها

روزنامه رسمی ثبت شرکت ها - یکی از مراحل ثبت شرکت و در واقع آخرین مرحله ثبت شرکتها چاپ آگهی در روزنامه رسمی می باشد.جهت چاپ آگهی تاسیس پیش آگهی و یا آگهی

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید