جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

پیگیری ثبت شرکت ها

پیگیری ثبت شرکت

پس از اقدام به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها می توانید پیگیری لازم را انجام دهید، در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با پیگیری ثبت شرکت ها اطلاعات لازمی ارائه دهیم لطفا با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

راهنمای پیگیری ثبت شرکت

زمانی که شرکت شما مراحل اولیه ثبت را طی کرده است و مدارک اولیه را ارسال کرده است در قسمت سایت اداره ثبت شرکتها بخش پیگیری پرونده وارد می شوید و مرحله ای که در حال طی شدن است را بررسی می نمایید و با توجه به آن پیگیری های لازم را انجام می دهید. پیگیری پرونده ثبتی شما به 3 روش قابل انجام است.

پیگیری رد پرونده ثبت شرکت

در صورتی که شما با پیغام رد تاسیس مواجه شوید می بایست برای ثبت نام مجدد در سامانه اقدام نمایید با اخذ کد پیگیری جدید مراحل ثبتی خود را از ابتدا آغاز نمایید این اتفاق در حالی است که ایراد پرونده شما قابلیت رفع نقص نداشته باشد.

پیگیری ثبت شرکت

پیگیری نقص پرونده ثبت شرکت

در صورتی که پرونده شما دچار نقص گردد و ایرادات ذکر شده در ابلاغیه قابل رفع باشد موارد نقص را از طریق پاکت و پوشه مخصوص به اداره ثبت شرکتها ارسال می نمایید.

پیگیری صدور آگهی ثبت شرکت

در صورتی که پرونده ثبتی شما منجر به صدور آگهی گردد می بایست شخص، قاضی و یا وکیل پرونده با مراجعه به اداره ثبت شرکتها و امضا ذیل دفاتر آگهی تاسیس و ادراق ثبتی خود را دریافت نمایند.

پس از دریافت آگهی تاسیس خود اقدام بعدی که می بایست انجام دهید ثبت نام در روزنامه رسمی کشور می باشد. این امر نیز با ثبت نام در سایت روزنامه رسمی امکان پذیر می باشد.

با عضویت در این سایت و در قسمت پرداخت هزینه آگهی با وارد کردن شماره مکانیزه مندرج در آگهی تاسیس و پرداخت هزینه روزنامه رسمی پس ازگذشت 5 روز کاری بعداز پرداخت هزینه از طریق همان سایت می توان نسبت به چاپ آن اقدام نمود.

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و اقدامات پس از ثبت آماده ارائه خدمات کاملاً تخصصی به شما متقاضیان محترم در این زمینه می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها