جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

هزینه اخذ رتبه 5

اخذ رتبه 5

اخذ رتبه پیمانکاری با گرید 5 دارای هزینه هایی است که متقاضی باید پرداخت کند از این رو برای دانستن تمامی هزینه اخذ رتبه 5 در ادامه متن زیر راهنمای شما خواهیم بود با ما همراه باشید.

تعرفه های اخذ رتبه 5

گرید یا رتبه بندی شرکت ها در حقیقت یک نوع تشخیص صلاحیت آنها توسط مرجع ذی صلاح جهت اجرای پروژه های بزرگ که عمدتا مربوط به عمران و آبادانی کشور هستند می شود.

یعنی یک شرکت دولتی می خواهد یک سد جهت آبرسانی به یک منطقه بسازد و برای واگذاری این ساخت و ساز به یک شرکت عمرانی که به شکل پیمانی با دولت قرارداد بسته و کار می کند، باید بداند که آیا آن شرکت صلاحیت انجام چنین پروژه بزرگی را دارد یا نه. هزینه اخذ رتبه 5 برای شرکت های تجاری متفاوت است.

اینجاست که حرف از گرید یا رتبه شرکت های پیمانکاری وسط می آید. بنابراین کلیه شرکتهای پیمانکار لازم است جهت یشرفت کار خود و اجرای طرح های بزرگ و در سطح ملی و نیز ثبت نام در مناقصات دولتی حتماً گرید، رتبه و یا گواهی تشخیص صلاحیت پیمانکاری داشته باشند.

مجموعه ثبت شرکت ایلیا این مهم را در سطح استان تهران و البرز برای شما عزیزان به انجام می رساند.

لازم به ذکر است که کلمات گرید ، رتبه یا رتبه بندی، گواهی تشخیص صلاحیت یا گواهی تعیین صلاحیت پیمانکاری همه عبارات یکسان هستند و به یک فرایند حقوقی ثابت اشاره دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در جهت هزینه اخذ رتبه 5 میتوانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید خاطرنشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا در جهت اخذ رتبه پیمانکاری و امور اداری، ثبتی وحقوقی آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران وکارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

تعرفه های اخذ رتبه 5
تعرفه های اخذ رتبه 5

هزینه رتبه بندی شرکت

گرید یا رتبه بندی شرکت ها در حقیقت یک نوع تشخیص صلاحیت آنها توسط مرجع ذی صلاح جهت اجرای پروژه های بزرگ که عمدتاً مربوط به عمران و آبادانی کشور هستند می شود .

یعنی یک شرکت دولتی می خواهد یک سد جهت آبرسانی به یک منطقه بسازد و برای واگذاری این ساخت و ساز به یک شرکت عمرانی که به شکل پیمانی با دولت قرارداد بسته و کار می کند، باید بداند که آیا آن شرکت صلاحیت انجام چنین پروژه بزرگی را دارد یا نه. اینجاست که حرف از گرید یا رتبه شرکت های پیمانکاری وسط می آید.

بنابراین کلیه شرکتهای پیمانکار لازم استجهت یشرفت کار خود و اجرای طرح های بزرگ و در سطح ملی و نیز ثبت نام در مناقصات دولتی حتماً گرید ، رتبه و یا گواهی تشخیص صلاحیت پیمانکاری داشته باشند که مجموعه ثبت شرکت ایلیا این مهم را در سطح استان تهران و البرز برای شما عزیزان به انجام می رساند.

به منظور اخذ رتبه ( گرید ) پیمانکاری ابتدا باید در سمانه ساجات ثبت نام شود و چنانچه ثبت نام پذیرفته شد طی راجع حضوری وکیل مسسه ایلیا به دو سازمان برنامه و بودجه و نیز استانداری مربوطه نسبت به ارائه مدارک جهت تشکیل پرونده اقدا شود.

البته پیش از آن نیز تکمیل مدارک و ایجاد شرایط کسب امتیاز لازم برای گرید ( من جمله مهندسین ، سوابق بیمه ای، ثبت شرکت و بیمه جدید و امور مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و مفاصای مالیاتی ) توسط کارشناسان ایلیا انجام می شود.

لذا هزینه و تعرفه اخذ رتبه ( گرید) پیمانکاری مجموعه گسترده ای از کارها را وشش می دهد که ممکن است چندین ماه نیز زمان بر باشد که عبارتند از : معرفی مهندسین واجد شرایط عضویت در شرکت، ثبت شرکت سهامی خاص ، تشکیل پرونده مالیاتی، اخذ کد کارگاهی بیمه ، اخذ کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده ، پلمپ دفاتر ، ساجات، تشکیل پرونده در مراجع نامبرده، پیگیری جهت رفع نواقص و در نهایت اخذ گواهی تعیین صلاحیت یا رتبه 5 برای شرکت پیمانکاری.

فلذا هزینه اخذ رتبه یا گرید می تواند برای کسی که یک یا چند مرحله از این مراحل را انجام داده باشد یا مثلاً مهندسین لازم را داشته باشد بسیار متفاوت است و نمی توان هزینه دقیق را ارائه کرد، لیکن جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این خصوص می توانید با مشاوران ثبت ایلیا در تماس باشید. به علاوه جهت کسب اطلاعات بیتر در خصوص گرید یا رتبه پیمانکاری پیشنهاد می شود که این صفحه را مطالعه نمایید: رتبه بندی شرکتها.

سایر شرایط تعیین هزینه اخذ رتبه 5

هیچ یک از شرکا و اعضای هیات مدیره شرکت نباید از کارمندان رسمی دولت باشند . تا مبادا امتیاز خاصی در عقد قراردادها برای آنها در نظر گرفته شود.

شرکتی که می خواهد گرید بگیرد قطعاً همانطور که گفتیم باید پیش از آن در اداره ثبت شرکت های منطقه خود ثبت شده باشد .

اعضای شرکت و خود شرکت باید حسن انجام کارو عدم سوپیشینه کیفری را دارا باشند تا بتوانند اخذ گرید انجام دهند.

مدارک تحصیلی اعضای شرکت و نفرات امتیاز آور و سابقه کارشان جهت اخذ مرتبط با رشته گرید بوده و شرایط اخذ اتیاز لازم را داشته باشند.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شفیعی
شفیعی
2 سال قبل

لطفا در مورد قیمت تمام شده گرید شرکت راهنمایی میخواستم ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  شفیعی
2 سال قبل

روز بخیر و در رابطه با مدت زمان و هزینه ی اخذ گرید باید نوع گرید و پایه ی آن مشخص باشه.

شفیعی
شفیعی
پاسخ به  ثبت شرکت ایلیا
2 سال قبل

گرید ۵ ابنیه و تاسیسات

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  شفیعی
2 سال قبل

برای اخد گرید پیمانکاری باید دو مهندس که سابقه کار متوالی در شرکتهای گریدار داشتند رو فراهم کنید و هرکدوم باید به مدت سه سال سابقه داشته باشند .

غزل عبدی
غزل عبدی
3 سال قبل

سلام عرض ادب هزینه اخذ گرید رتبه 5 برای شرکت با مسئولیت محدود چقدر هست؟؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  غزل عبدی
3 سال قبل

سلام هزینه های رتبه شرکت ها بسته به شهر مرکز فعالیت ، تعداد مهندسا و چند رشته ای بودن متفاوت هستش

میثم فرجی
میثم فرجی
5 سال قبل

خاستم بدونم هزینه گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکار وهزینه رتبه ۵ برای شرکت با مسعولیت محدود چقدر میباشد

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  میثم فرجی
5 سال قبل

سلام هزینه اخذ رتبه 4 تومن هستش