درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

هزینه اخذ رتبه 5

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


هزینه اخذ رتبه 5

گرید یا رتبه بندی شرکت ها در حقیقت یک نوع تشخیص صلاحیت آنها توسط مرجع ذی صلاح جهت اجرای پروژه های بزرگ که عمدتا مربوط به عمران و آبادانی کشور هستند می شود . یعنی یک شرکت دولتی می خواهد یک سد جهت آبرسانی به یک منطقه بسازد و برای واگذاری این ساخت و ساز به یک شرکت عمرانی که به شکل پیمانی با دولت قرارداد بسته و کار می کند ، باید بداند که آیا آن شرکت صلاحیت انجام چنین پروژه بزرگی را دارد یا نه. اینجاست که حرف از گرید یا رتبه شرکت های پیمانکاری وسط می آید . بنابراین کلیه شرکتهای پیمانکار لازم است جهت یشرفت کار خود و اجرای طرح های بزرگ و در سطح ملی و نیز ثبت نام در مناقصات دولتی حتما " گرید ، رتبه و یا گواهی تشخیص صلاحیت پیمانکاری داشته باشند. که مجموعه ثبت شرکت ایلیا این مهم را در سطح استان تهران و البرز برای شما عزیزان به انجام می رساند.لازم به ذکر است که کلمات گرید ، رتبه یا رتبه بندی ، گواهی تشخیص صلاحیت یا گواهی تعیین صلاحیت پیمانکاری همه عبارات یکسان هستند و به یک فرایند حقوقی ثابت اشاره دارند.برای کسب اطلاعات بیشتر در جهت هزینه اخذ رتبه 5 میتوانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید خاطرنشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا در جهت اخذ رتبه پیمانکاری وامور اداری،ثبتی وحقوقی آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران وکارشناسان ما با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

 

هزینه اخذ رتبه5

 

هزینه رتبه بندی شرکت

گرید یا رتبه بندی شرکت ها در حقیقت یک نوع تشخیص صلاحیت آنها توسط مرجع ذی صلاح جهت اجرای پروژه های بزرگ که عمدتا مربوط به عمران و آبادانی کشور هستند می شود . یعنی یک شرکت دولتی می خواهد یک سد جهت آبرسانی به یک منطقه بسازد و برای واگذاری این ساخت و ساز به یک شرکت عمرانی که به شکل پیمانی با دولت قرارداد بسته و کار می کند ، باید بداند که آیا آن شرکت صلاحیت انجام چنین پروژه بزرگی را دارد یا نه. اینجاست که حرف از گرید یا رتبه شرکت های پیمانکاری وسط می آید . بنابراین کلیه شرکتهای پیمانکار لازم استجهت یشرفت کار خود و اجرای طرح های بزرگ و در سطح ملی و نیز ثبت نام در مناقصات دولتی حتما " گرید ، رتبه و یا گواهی تشخیص صلاحیت پیمانکاری داشته باشند. که مجموعه ثبت شرکت ایلیا این مهم را در سطح استان تهران و البرزبرای شما عزیزان به انجام می رساند .

به منظور اخذ رتبه ( گرید ) پیمانکاری ابتدا باید در سمانه ساجات ثبت نام شود و چنانچه ثبت نام پذیرفته شد طی راجع حضوری وکیل مسسه ایلیا به دو سازمان برنامه و بودجه و نیز استانداری مربوطه نسبت به ارائه مدارک جهت تشکیل پرونده اقدا شود . البته پیش از آن نیز تکمیل مدارک و ایجاد شرایط کسب امتیاز لازم برای گرید ( من جمله مهندسین ، سوابق بیمه ای ، ثبت شرکت و بیمه جدید و امور مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و مفاصای مالیاتی ) توسط کارشناسان ایلیا انجام می شود لذا هزینه و تعرفه اخذ رتبه ( گرید) پیمانکاری مجموعه گسترده ای از کارها را وشش می دهد که ممکن است چندین ماه نیز زمان بر باشد که عبارتند از : معرفی مهندسین واجد شرایط عضویت در شرکت ، ثبت شرکت سهامی خاص ، تشکیل پرونده مالیاتی ، اخذ کدکارگاهی بیمه ، اخذ کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده ، پلمپ دفاتر ، ساجات ، تشکیل پرونده در مراجع نامبرده ، پیگیری جهت رفع نواقص و در نهایت اخذ گواهی تعیین صلاحیت یا رتبه5 برای شرکت پیمانکاری . فلذا هزینه اخذ رتبه یا گرید می تواند برای کسی که یک یا چند مرحله از این مراحل را انجام داده باشد یا مثلا" مهندسین لازم را داشته باشد بسیار متفاوت است و نمی توان هزینه دقیق را ارائه کرد ، لیکن جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این خصوص می توانید با مشاوران ثبت ایلیا در تماس باشید. به علاوه جهت کسب اطلاعات بیتر در خصوص گرید یا رتبه پیمانکاری پیشنهاد می شود که این صفحه را مطالعه نمایید : رتبه بندی شرکتها.

مدارک  مورد نیاز جهت اخذ رتبه ی 5 پیمانکاری

1.مدارک اصلی شرکت شامل:

الف) ثبتی شرکت سهامی خاص شامل: (اساسنامه،اظهارنامه،روزنامه ی رسمی،تاسیس و تغییرات)
ب)مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل : (اساسنامه،تقاضانامه،شرکت نامه،روزنامه رسمی،تاسیس و تغییرات)

2.ارائه اصل سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی از دفتر مرکزی شرکت طبق روزنامه رسمی شرکت.

3.کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آن ها.

4.کپی برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیازآور شرکت

مهندس و مهندسینی که سوابق کاری ارائه می کنند باید مدارک ذیل را فراهم نمایند.

نامه استعلام سوابق بیمه با ذکر تاریخ شروع و خاتمه و نام شرکت هایی که بیمه برایشان پرداخت نموده اند.

گواهی کار  مرتبط با رشته مورد درخواست با ذکر درخواست و ذکر تاریخ شروع و خاتمه از طرف شرکت و یا شرکت هایی که در گواهی بیمه اعلام شدند.

سربرگ رسمی شرکت در سه نسخه

کپی آخرین صورتجلسه مربوط به تغییر سهام

سایر شرایط اخذ رتبه ( گرید )

هیچ یک از شرکا و اعضای هیات مدیره شرکت نباید از کارمندان رسمی دولت باشند . تا مبادا امتیاز خاصی در عقد قراردادها برای آنها در نظر گرفته شود. رکتی که می خواهد گرید بگیرد قطعا" همانطور که گفتیم باید پیش از آن در اداره ثبت شرکت ها ی منطقه خود ثبت شده باشد . اعضای شرکت و خود شرکت باید حسن انجام کارو عدم سوپیشینه کیفری را دارا باشند تا بتوانند اخذ گرید انجام دهند.مدارک تحصیلی اعضای شرکت و نفرات امتیاز آور و سابقه کارشان جهت اخذ مرتبط با رشته گرید بوده و شرایط اخذ اتیاز لازم را داشته باشند.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
لطفا در مورد قیمت تمام شده گرید شرکت راهنمایی میخواستم ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
روز بخیر و در رابطه با مدت زمان و هزینه ی اخذ گرید باید نوع گرید و پایه ی آن مشخص باشه.
پاسخ
گرید ۵ ابنیه و تاسیسات
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
برای اخد گرید پیمانکاری باید دو مهندس که سابقه کار متوالی در شرکتهای گریدار داشتند رو فراهم کنید و هرکدوم باید به مدت سه سال سابقه داشته باشند .
پاسخ
سلام عرض ادب هزینه اخذ گرید رتبه 5 برای شرکت با مسئولیت محدود چقدر هست؟؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
سلام هزینه های رتبه شرکت ها بسته به شهر مرکز فعالیت ، تعداد مهندسا و چند رشته ای بودن متفاوت هستش
پاسخ
خاستم بدونم هزینه گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکار وهزینه رتبه ۵ برای شرکت با مسعولیت محدود چقدر میباشد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
سلام هزینه اخذ رتبه 4 تومن هستش
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید