جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

هزینه پلمپ دفاتر 1403 با راهکار پرداخت هزینه پلمپ دفاتر

هزینه پلمپ دفاتر 1400

هرساله باید انجام امور مربوط به دارایی و رسیدگی امور مهم مالی در شرکت انجام گیرد. پس توجه به مسئله هزینه پلمپ دفاتر 1403 از موارد مهم در شرکت به حساب می آید که باید با دقت به آن توجه شود. برای دریافت نکات تخصصی در اخذ پلمپ دفاتر تجاری می توانید به مقاله تخصصی آن مراجعه کنید.

از این رو در ادامه به صورت تخصصی نکات مهمی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهیم که راهنمای شما خواهد بود. با ما همراه باشید.

پلمپ دفاتر و هزینه های آن

بعد از تاسیس یک شرکت تا حداکثر 2 ماه پس از انجام امور ثبتی در اداره ثبت شرکت ها باید برای پلمپ دفاتر شرکت مورد نظر اقدام شود.

از موضوع مهم در زمان بعد از پلمپ دفاتر شرکت ها، توجه به پایان سال مالی و درج هزینه های پلمپ دفاتر و تعیین نرخ تعرفه های تعیین درآمد در شرکت می باشد. در ابتدای سال مالی باید به دارایی تحویل داده شود.

برآورد هزینه پلمپ دفاتر قانونی

یکی از سوالات مهم در این روزها نیز که مربوط به هزینه پلمپ دفاتر 1403 و پایان سال مالی می باشد نیز سخنانی خواهیم گفت. تا راهنمای مناسب و حرفه ای شما در راه انجام امور مالی باشد.

دفاتر پلمپ مالیاتی، دفاتری هستند که هر شرکت باید هرساله تهیه کند و آنها را جهت گزارش ریز درآمدها و هزینه های خود به اداره مالیات تسلیم کند. هر شرکت پس از ثبت برای نخستین بار در همان سال ظرف دو ماه باید دفاتر پلمپ خود را اخذ نماید و در پایان سال مالی فعالیت مالی خود را در آن نوشته در ابتدای سال بعد ارائه کند.

در سال های بعدی هر شرکت ثبت شده می تواند درهر زمانی طی سال برای اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام کرده ودر پایان سال ضمن تکمیل آنها، دفاتر را به اداره دارایی بدهد. چنانچه شرکتی هم فعالیتی نداشته باشد می تواند دفاتر را گرفته به صورت سفید و به همراه عدم فعالیت ارائه کند. دفاتر مالیاتی شامل دو دفتر، روزنامه و کل می باشند.

در دفتر روزنامه لیست هزینه های روزمره و دردفتر کل هزینه و درآمد فصلی وارد می شود. بهتر است که موضوع تکمیل دفاتر را به حسابدار شرکت خود بسپارید زیرا این کار تخصصی می باشد در غیر این صورت ممکن است در محاسبه مالیات شما ایرادی به وجود آید. مجتمع ثبتی ایلیا علاوه بر تهیه و اخذ دفاتر پلمپ، تکمیل آنها را نیز برای شما انجام می دهد.

هزینه پلمپ دفاتر شرکت ها

از مسائل مهم در زمینه اخذ پلمپ دفاتر توجه به هزینه های اخذ آن می باشد. در قوانین تجارت اقدامات مربوط به پلمپ دفاتر را انجام داده. بدین صورت از اقدامات پس از ثبت شرکت می توان به دریافت پلمپ دفاتر اشاره کرد.

به منظور اطلاع از هزینه پلمپ دفاتر تنها با یک تماس و ارتباط با کارشناسان ثبتی مجتمع ایلیا از هزینه پلمپ هزینه پلمپ دفاتر  اطلاع پیدا کنید.

محاسبه آنلاین هزینه پلمپ دفاتر

جهت ثبت پلمپ دفاتر در پایان سال مالی 1403 تنها کافی است با کارشناسان مجتمع ایلیا تماس گرفته و با در اختیار گذاشتن مدارک مربوط به شرکت و امور مالی خود در یک سال اخیر امور پلمپ دفاتر خود را به صورت کاملا حرفه ای و با کم ترین هزینه پیش ببرید.

برای محاسبه سریع و آنلاین هزینه های مربوط به پلمپ دفاتر شرکتتان می توانید تنها با چند کلیک این موضوع را پیگیری کنید. ما در ایلیا تمامی سعی خود را می کنیم که در هزینه های شما صرفه جویی کنیم و به نفع شما تمامی امور مربوط به دفاتر پلمپ شده را پیش ببریم.

هزینه پلمپ دفاتر

هزینه پلمپ دفاتر در سال 1403چقدر می شود؟

جهت استعلام هزینه پلمپ دفاتر با شماره: 02632137 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود. به سبب ماده 6 قانون تجارت، همه ی اشخاص از قبیل حقیقی و حقوقی بعد از آنکه شرکتی ثبت شد می توانند به منظور اظهار هزینه ها و درآمدهای خود جهت اخذ دفاتر پلمپ خود اقدام نماید.

دفاتر پلمپ به صورت دفتر کل و روزنامه است که مطابق کارکرد 50، 100 و150 برگی است. چنانچه همه شرکتها کارکردی داشته باشند به منظور مشخص کردن راندمان مالی خود مکلف به کامل نمودن این دفاتر می باشند. در صورتی که شرکتی جهت کامل نمودن و ارائه دفاتر پلمپ تجاری اقدام ننمایند، شرکت علی الراس محسوب می شود.

چنانچه شرکت هیچ فعالیتی هم نداشته باشد برای آنکه نداشتن فعالیت خود را به دارایی ابلاغ کند باید دفاتر پلمپ شده خود را به صورت سفید یا خالی به حوزه دارایی شرکت ارائه کنند.

به سبب اینکه همه صفحه های این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکتها پلمپ می شوند به آن ها پلمپ دفاتر می گویند. مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا علاوه بر تهیه و اخذ دفاتر پلمپ، تکمیل آنها را نیز برای شما انجام می دهد.

هزینه پلمپ دفاتر 1403

دفاتر پلمپ مالیاتی دفاتری هستند که هر شرکت باید هرساله تهیه کند و آنها را جهت گزارش ریز درآمدها و هزینه های خود به اداره مالیات تسلیم کند. هر شرکت پس از ثبت برای نخستین بار در همان سال ظرف دوماه باید دفاتر پلمپ خود را اخذ نماید و در پایان سال مالی فعالیت مالی خود را در آن نوشته در ابتدای سال بعد ارائه کند.

در سالهای بعدی هر شرکت ثبت شده می تواند درهر زمانی طی سال برای اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام کرده و در پایان سال ضمن تکمیل آنها، دفاتر را به اداره دارایی بدهد. چنانچه شرکتی هم فعالیتی نداشته باشد می‌تواند دفاتر را گرفته به صورت سفید و به همراه عدم فعالیت ارائه کند. دفاتر مالیاتی شامل دو دفتر روزنامه و کل می باشند.

در دفتر روزنامه لیست هزینه های روزمره و در دفتر کل هزینه و درآمد فصلی وارد می شود. بهتر است که موضوع تکمیل دفاتر را به حسابدار شرکت خود بسپارید زیرا این کار تخصصی می باشد در غیر این صورت ممکن است در محاسبه مالیات شما ایرادی به وجود آید. مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا علاوه بر تهیه و اخذ دفاتر پلمپ، تکمیل آنها را نیز برای شما انجام می دهد.

تعرفه انجام پلمپ دفاتر تجاری سال مالی 1403

به منظور تهیه دفاتر پلمپ باید مشخصات شما وارد سامانه اداره ثبت شرکت ها شود و سپس مدارک لازم تهیه شود و برای این اداره ارسال شود.

پس در اینجا با هزینه خدمات کارشناسی و هزینه پست مدارک روبرو می شویم. پس از وارد کردن مشخصات شرکت و مالکین آن در سامانه ثبتی باید به شکل آنلاین هزینه دفاتر به این اداره پرداخت شود که البته هزینه دفاتر 50 برگ، 100 برگ و 200 برگ با هم متفاوت است.

با پرداخت این وجه دولتی، مجدداً کارشناس حقوقی باید پیگیری های لازم را از طریق اداره ثبت شرکت ها انجام دهد تا دفاتر به دست متقاضی یا مدیر عامل شخصیت حقوقی برسد. بنابراین هزینه و تعرفه اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی شامل حق الثبت، وجه پستی و حق الوکاله ثبت ایلیا می باشد که می تواند متغیر باشد در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پرداخت هزینه پلمپ دفاتر

دفاتر پلمپ یک شرکت، مجموعه هزینه ها و درآمدهای سالانه یک تاجر را ثبت می کند و آن را در اختیار مراجع ذی صلاح خواهد گذاشت. پلمپ دفاتر قبل از اقدام به ثبت گزارشات مالی باید توسط نمایندگان اداره ثبت پلمپ شود. دفاتر پلمپ در سال 1403 از مواردی است که با نزدیک شدن هرچه بیشتر به انتهای سال مالی باید به آن رسیدگی شود.

بر اساس ماده 6 قوانین تجارت، تمامی شرکت ها در زمان تاسیس و پس از آن باید برای دریافت پلمپ دفاتر خود اقدام کنند. در صورت عدم پرداختن به موضوع پلمپ دفاتر مالی، مشمول جریمه مالیاتی می شود.

در صورت نپرداختن به مسئله پلمپ دفاتر سالانه خود و در صورت مواجه شدن با مشکلات ثبتی در آینده در راستای اخذ پلمپ دفاتر شرکت و برآورد هزینه پلمپ دفاتر در سال 1403 با مشاوران مجتمع ایلیا در ارتباط باشید.

پرداخت اینترنتی هزینه پلمپ دفاتر 1403

اسفند ماه هر سال، آخرین فرصت تقاضای متقاضیان جهت دفاتر قانونی سال مالی بعدی می باشد هم چنین مصادف با این اقدامی که می کنید باید جهت پلمپ دفاتر سال مالی بعدی هم مبادرت نمایید و تا قبل از پایان سال تقاضای خود را به اداره ثبت تحویل بدهید.

برای پرداخت هزینه پلمپ دفاتر 1400 ابتدا با ورود به سامانه اینترنتی https://irsherkat.ssaa.ir و ورود به بخش پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی، با وارد کردن تمامی اطلاعات خواسته شده در سایت امور مربوط به پلمپ دفاتر خود را به سرانجام برسانید.

هم چنین برای انجام شدن امور قانونی خود توسط مجرب ترین متخصصان حقوقی می توانید با مشاوران مجرب ثبتی ایلیا در ارتباط باشید و از طریق آن ها امور حقوقی شرکت خود را به پیش ببرید.

جریمه عدم ارائه دفاتر پلمپ تجاری چقدر است؟

جریمه عدم ارائه دفاتر قانونی، مطابق قانون معادل ۲۰ درصد مالیات خواهد بود. در صورت عدم ارائه پلمپ فاتر قانونی خود بر طبق قانون با شما برخورد خواهد شد.

سوالات هزینه پلمپ دفاتر
  1. پلمپ دفاتر تجاری چه ضرورتی دارد؟

نزد قانونگذار پلمپ دفاتر تجاری امری مهم و با اهمیت می باشد و دفاتر تجاری میان بازرگانان با اعتبار است. به منظور جلوگیری از تقلب و وارد نمودن برخی از اقلام به تاریخ های بعد قوانینی وضع شده است تا بازرگانان نتوانند بعداً ارقام و اعدادی را در دفاتر خود وارد نمایند.

  1. تعرفه و هزینه پلمپ دفاتر تجاری چقدر است؟

بعد از تایید کارشناس مربوطه هزینه های لازم برای پلمپ دفاتر قانونی مشخص می گردد و دفاتر پلمپ شده پس از پرداخت اینترنتی هزینه پلمپ دفاتر از طریق پست پیشتاز برای متقاضی ارسال می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های مجتمع ثبتی ایلیا تماس گرفته و امور تخصصی پلمپ دفاتر سال مالی  1403 خود را از طریق ارتباط با کارشناسان مجرب این مجموعه امور خود را پیگیری کنید.

4/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید امیرخوشدل
سعید امیرخوشدل
2 سال قبل

با سلام؛هزینه پلمپ دفاتر ۵۰ و ۱۰۰ برگ برای سال ۱۴۰۰ چقدر است؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سعید امیرخوشدل
2 سال قبل

سلام بسته استان تون داره و اینکه برای شخص میخواین یا برای شکرت