لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در کرج

مبالغ ثبت شرکت در کرج موارد زیادی را تحت پوشش قرار می دهد که در این خصوص سایت رسمی دپارتمان مجتمع حقوقی ثبت شرکت ایلیا اذعان دارد که مواردی چون مبالغ اولیه ثبت شرکت ، حق الزحمه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های کرج ، هزینه بابت باطل کردن تمبر سرمایه ؛ حق الزحمه وکیل ثبت شرکت در کرج ،حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی و مخارج آگهی روزنامه کثیر الانتشارمی باشد. علاوه براین مبالغ بر اساس نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و همچنین طرح و موضوع فعالیت مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. به طور مثال : هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرج که نحوه ثبت آن فرق می کند و به طور حتم بسیاراختلاف دارد. هزینه های دریافت مؤسسات ثبتی و حقوقی به جهت متغیر بودن بر ثبت شرکت تآثیر گذار است . لازم است به این نکته توجه شود که ثبت شرکت در شهرهای کوچک در مقایسه با مراکز استانها و کلان شهرها تفاوت به سزایی دارد. همان گونه که در مطالب بالا اشاره شد طرح وموضوع فعالیت شرکت ها نیز برهزینه های شرکت تآثیر دارد برای شفاف سازی این مطلب میتوان گفت زمانی که موضوع فعالیت شرکت طولانی باشد و موضوعات زیادی را در بر داشته باشد و موارد گوناگونی را در بر می گیرد و به طور جامع بیشتر از حد باشد ومعمول آن حداقل سه سطر در روزنامه باشد به طور حتم هزینه ثبت آن شرکت نیز افزایش پیدا می کند.از مواردی که می توان در ثبت شرکت در کرج عنوان کرد، افرادی که با هدف قابل دسترسی وبه صورت مصمم شروع به فعالیت می کنند طی گذشت زمان کوتاهی علاوه بر اینکه تمامی هزینه های پرداخت شده جهت ثبت شرکت به آنها باز گردانده می شود و در نهایت با بیشتر شدن تعداد شرکا و سهامداران هزینه ثبت اولیه شرکتشان تقسیم می شود و این امر به شما کمک می کند.

کدام ثبت شرکت در کرج بهتر است ارزان یا گران؟

برای ثبت شرکت ارزان قیمت در کرج اگر بخواهید اقدام کنید باید به این ضرب المثل رجوع کرد که« هر چقدر که پول بدهی به همان مقدار آش می خوری» . پس به متقاضیان ثبت شرکت در کرج سفارش می کنیم که با انتخابی هوشمندانه در جهت پرداخت هزینه های شرکت اقدامات ملزومه را انجام دهند به خاطر داشته باشید که دلیل هر ارازان بودنی به خاطر سود کم از طرف مؤسسات نمی باشد . بلکه با لحظه ای درنگ و تفکر و تحقیق می توان پی به علت های مختلف ارزان بودن وفرار از خدمات پشتیبانی آنها پس از ثبت و عدم توجه و مورد اهمیت دادن به زمان مشتری می باشد. معمولا" چنانچه متقاضی ثبت شرکت در کرج باشید و بخواهید در مدت زمان موردنظرتان که برایتان مناسب می باشد مراحل ثبتی را به اتمام برسانید هزینه ثبت شرکت در کرج افزایش پیدا می کند. پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید ثبت شرکت در کرج را به شکل تخصصی و درست و با صحت کامل به انجام برسانید هزینه مناسبی نیز برای ثبت شرکت خود در نظر بگیرید زیرا با پرداخت این هزینه به موسسات ثبتی حقوقی مثل ثبت شرکت ایلیا ، هزینه ثبت شرکت در کرج را در جای درست سرمایه گذاری کرده اید و برخی از موسسات معتبر و همکاران ثبتی این هزینه ثبتی را صرف انجام تخصصی کار از ابتدا تا پایان می نمایند و دیگر در حین انجام کار هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

 هزینه ثبت شرکت در کرج

فرایند بعد از ثبت شرکت در مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا

بعد از ثبت شرکت مسئولیت محدود مدارک زیر توسط مجتمع ثبت بین الملل ایلیا به شما ارائه می گردد:

 1. تقاضانامه و شرکتنامه که ممهور به مهر اداره ثبت شرکتهای کرج می باشد.
 2.  آگهی تاسیس شرکت.
 3.  نسخه اصل روزنامه رسمی و آگهی قابل رویت روزنامه در سایت روزنامه رسمی.
 4. پلمپ دفاترقانونی شرکت.

اگر شرکت ثبت شده شرکت سهامی خاص باشد مدارک زیر به متقاضی تحویل داده می شود :

 1.  اظهار نامه و اساسنامه شرکت ثبت شده در اداره ثبت شرکت های کرج.
 2.  آگهی تاسیس.
 3. فیزیک روزنامه رسمی و رویت آن در سایت روزنامه رسمی قوه قضائیه.
 4.  پلمپ دفاتر.

به طور کلی هزینه ثبت شرکت در کرج به موارد مختلفی بستگی دارد که هر یک از این موارد می توانند در تغییر هزینه ثبت شرکت موثر باشند ،هریک از انواع شرکتهای قابل ثبت تعرفه های هزینه ای مخصوص به خود را دارند.در اینجا خالی از لطف نیست که به انواع شرکتهای قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری اشاره کنیم.

 1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج.
 2.  ثبت شرکت سهامی خاص در کرج.
 3.  ثبت شرکت تعاونی در کرج.
 4.  ثبت موسسه در کرج.
 5.  ثبت شرکت تضامنی در کرج.
 6.  ثبت شرکت نسبی در کرج.
 7.  ثبت شرکت مختلط سهامی در کرج.
 8.  ثبت شرکت مختلط غیر سهامی در کرج.
 9.  ثبت شرکت سهامی عام در کرج
 10. این ۹ نوع شخصیت حقوقی شرکتهایی هستند که در حال حاضر با توجه به قوانین تجارت قابلیت ثبت دارند.

تعرفه و هزینه های ثبتی انواع شرکتها در کرج

تعرفه و هزینه های ثبتی انواع شرکتها در کرج

هزینه ثبت شرکت و دیگر خدمات ثبتی با کلیه موارد برحسب پایه ثبتی در واحد ثبت شرکت های کرج

ردیف

نوع شرکت

عنوان خدمات ارائه شده

مبلغ

1

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

ثبت شرکت تا تحویل آگهی اداره ثبت شامل درج و تایید اطلاعات ، تنظیم مستندات ، تعیین نام ، پیگیری و مشاوره

2.500.000

2

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت تا اخذ آگهی اداره ثبت شامل تنظیم اطلاعات ، تنظیم مستندات ، تعیین نام ، پیگیری پر و مشاوره

2.500.000

3

ثبت موسسه در کرج

ثبت موسسه تا دریافت آگهی اداره ثبت مشمول ورود مشخصات و تاییدیه ، تندوین مستندات ، تعیین نام ، پیگیری پرونده و مشاوره

2.500.000

4

ثبت شرکت تعاونی در کرج

ثبت شرکت تا تحویل آگهی اداره ثبت شامل تدوین اطلاعات ، تهیه مستندات ، تایید نام ، پیگیری و مشاوره

8.000.000

5

ثبت تغییرات شرکت آنلاین درکرج

مشمول وارد کردن اطلاعات ، تهیه صورتجلسات ، پیگیری پرونده و مشاوره

600.000

6

تنظیم تغییرات شرکت به حضوری

تغییرات شرکت تا اخذ آگهی اداره ثبت شامل ودرج اطلاعات ، تحریر صورتجلسه ، پیگیری و مشاوره

2.500.000

7

اخذ کارت بازرگانی در کرج

شامل درج اطلاعات ، تدوین اظهارنامه ، ثبت اظهارنامه و ثبت سامانه اتاق و گواهی دفاتر قانونی ، پیگیری و مشاوره

4.500.000

8

تنظیم مدارک کارت بازرگانی در کرج

شامل ورود اطلاعات ، تهیه اظهارنامه کارت ، ثبت اظهارنامه

2.500.000

9

پلمپ دفاتر شرکت در کرج

مشتمل بر تهیه اطلاعات ، تدوین اظهارنامه و پیگیری و مشاوره

1.500.000

10

ثبت نام ارزش افزوده درکرج

شامل ورود اطلاعات ، و ثبت نام سامانه ، پیگیری پرونده و مشاوره

1.500.000

11

ثبت نام و علائم تجاری (برند حقیقی) در کرج

مشتمل بر درج اطلاعات ، و ثبت نام سامانه ، پیگیری و مشاوره

6.000.000

12

ثبت نام و علائم تجاری (برند شرکتی) در کرج

مشمول تنظیم اطلاعات ، و ثبت سامانه ، پیگیری و مشاوره

6.000.000

13

ثبت طرح صنعتی در کرج

شامل تحریر اطلاعات ، و ثبت نام سامانه ، پیگیری پرونده و مشاوره

4.500.000

14

ثبت اختراع در کرج

شامل درج اطلاعات ، و ثبت سامانه ، پیگیری و مشاوره

4.500.000

در خصوص دیگر هزینه های خدمات ثبتی در کرج با کارشناسان مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیاتماس حاصل نمایید.

هزینه های ثبت شرکت به ترتیب مراحل ثبتی در اداره ثبت شرکتهای کرج


هزینه تعیین نام یا انتخاب اسم برای شرکت در کرج

در مرحله تعیین نام شرکت در کرج در حقیقت 5 نام برای ثبت شرکت در کرج به اداره ثبت شرکت اعلام می کنیم و تاییدیه یکی از این اسامی را از طریق ابلاغیه تایید نام دریافت می داریم . اسامی ارسالی باید کاملا" فارسی و با مستند معنایی باشند و مشابه اسامی ثبت شده نباشند . که هزینه تعیین نام شرکت در کرج نیز بر همین اساس تعیین می شود زیرا کارشناسان ثبت شرکت ایلیا ضمن ارائه مشاوره تعیین نام و در نظر گرفتن سلیقه متقاضی انتخاب نام شرکت را طوری انجام می دهند که اسامی قابل تایید باشند ، به علاوه هزینه تعیین نام یا وجه حق الام نیز باید به اداره ثبت شرکت ها پرداخته شود.

هزینه پستی ثبت شرکت در کرج

پس ازتعیین نام شرکت نوبت به ارسال مدارک برای اداره ثبت شرکت ها می رسد که بر اساس وزن و تعداد اوراق و اینکه از چه فاصله و کدام مرکز پستی مدارک ارسال می گردد هزینه پستی ثبت شرکت در کرج متغیر می باشد .

هزینه حق الثبت شرکت در کرج

حق الثبت در واقع همان هزینه باطل کردن تمبر سرمایه است که بر اساس سرمایه شرکت که مبلغ های متفاوتی است هزینه حق الثبت نیز متفاوت می باشد .
شایان ذکر است که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکت ها تخمین زده می شود .

هزینه حق الدرج یا نشر آگهی در روزنامه کثیر الانتشار بعد از ثبت شرکت در کرج

به طور کلی ثبت شرکت در کرج در دو نوبت روزنامه می شود ، ابتدا در روزنامه کثیر الانتشار که هزینه آن در اداره ثبت شرکت ها واریز می شود و دومین آگهی نیز در روزنامه رسمی کشور که واریز هزینه آن به شکل آنلاین است .
روش برآورد حق الدرج در اداره ثبت شرکت در کرج بسته به نوع شرکت و تعداد سطرهای آگهی تاسیس یا باکس آگهی شرکت که هرچقدر موضوع فعالیت شرکت گسترده تر باشد و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه چاپ آگهی ثبت شرکت در کرج در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشاربالا می رود.
هزینه ای که برای پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده استفاده می شود به هزینه ثبت شرکت در کرج اضافه می گردد.

هزینه روزنامه رسمی کشور در ثبت شرکت های کرج

پس از ثبت شرکت در کرج و واریز هزینه مرحله اول چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار می بایست نسبت به پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در سامانه روزنامه رسمی نیز اقدام نمود. .
روش تخمین هزینه روزنامه رسمی نیز بستگی به نوع شرکت و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت دارد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که می توان در همان سایت اداره روزنامه رسمی نسبت به پرداخت اینترنتی آن مبادرت کرد..

هزینه دفاتر پلمپ تجاری یا دفاتر قانونی ثبت شرکت در کرج

پس از ثبت شرکت در کرج و واریزهزینه روزنامه رسمی شرکت و چاپ آگهی ثبت شرکت در کرج یک ماه مهلت دارید تا نسبت به پرداخت هزینه دفاتر پلمپ و دریافت آنها مبادرت نمایید..
هزینه اخذ دفاترپلمپ شرکت که متشکل از دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به اینکه ۵۰ یا ۱۰۰ برگی یا بیشتر باشند در واحدهای ثبتی مختلف متغیر می باشد.

در خصوص دفاتر پلمپ تجاری باید گفت که این دفاتر مشتمل بر دو دفتر کل و روزنامه می باشد که توسط اداره ثبت شرکت ها کرج پلمپ می گردند و هر ساله جهت بررسی عملکرد مالی شرکت و برآورد مالیات سالانه به این دفاتر رجوع می شود.

تعرفه و هزینه ثبت تغییرات شرکت در کرج

مجموع هزینه های ثبت تغییرات شرکت در کرج از ابتدا تا پایان کار توسط مجتمع ثبت شرکت ایلیا برای سفارش هایی که در یک صورتجلسه انجام می شود 190هزار تومان می باشد. یکی از نکات مثبتی که در ثبت ایلیا وجود دارد این است که، اگر شخصی همزمان ۲ یا ۳ صورتجلسه تغییرات برای شرکت خود نیاز داشته باشد، از نظر تعرفه هزینه تغییرات در کرج بسیار مقرون به صرفه است.
البته این مبالغ برای اشخاصی است که تمام مراحل انجام کار را به ثبت ایلیا می سپارند. در صورتی که کاربر بخواهد مدارک را شخصا پست نماید، دفاتر را امضا نماید و کار را شخصا از اداره ثبت تحویل بگیرد، هزینه ثبت تغییرات شرکت در کرج برای هرصورتجلسه به مبلغ 110 هزارتومان کاهش خواهد یافت.

انواع تخفیف ها در هزینه ثبت تغییرات شرکت در کرج

تمامی هزینه و قیمت ثبت تغییرات صورتجلسه شرکت در کرج ذکر شده برای ثبت تغییرات شرکت با احتساب تخفیف ها و هدایای زیر محاسبه گردیده است:
1. هدیه عضویت: در حال حاضر کاربران با عضویت در ثبت ایلیا، بعد از ورود به حساب کاربری خود ۲۰،۰۰۰ توامن اعتبار هدیه در حساب خود دریافت می نمایند.
2. اگر کاربر از طرف یکی از دوستان خود با سامانه ایلیا آشنا شده باشد، می تواند از هدیه معرفی دوستان خود استفاده نموده و مبلغ ۳۰،۰۰۰ تومان اعتبار رایگان در حساب کاربری خود دریافت نماید.

تعرفه و هزینه های ثبتی انواع شرکتها در کرج
در پایان باید گفت که موارد متغیر و مختلف بسیاری در تعیین هزینه ثبت شرکت در کرج دخیل ی باشد که در این مطلب سعی شد که این موارد برشمرده شود . شما متقاضی گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه و هزینه ثبت شرکت در کرج و هزینه ثبت برند در کرج و یا سایر هزینه های خدمات ثبتی و اداری می توانید با مشاوران ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل نمایید تا پاسخ همه سوالهایتان را دریافت نمایید،مشاوران و کارشناسان خبره و کاردان ما در ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشند.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت های تجاری «کلیه شرکت های ایرانی مذکور در قانون تجارت، (سهامی، ضمانتی، مختلط، تعاونی) که در تاریخ اجرا این قانون موجود و مطابق مقررات قانون تجارت راجع به ثبت و تطبیق تشکیلات خود یا قانون مزبور عمل نکرده اند باید تا آخر شهریور ماه 1310 تشکیلات خود را با مقررات قانون تجارت تطبیق

ثبت اسم تک سیلابی شرکت

توضیح در خصوص ثبت اسم تک سیلابی -ثبت ایلیا برای صاحبان کسب و کار که علاقه مند به ثبت اسم تک سیلابه شرکت هستند راهکار خوبی را در نظر گرفته است-با ما تماس .

ماده 124 قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها

ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت در خصوص هیئت مدیره شرکتها - نکته دیگری که در خصوص ماده 124 قابل تامل می باشد این است که مقرر شده در صورتی که مدیرعامل عضو

گام به گام مراحل ثبت شرکت در کرج

چگونگی و مراحل ثبت شرکت در کرج ، مدارکی لازم، هزینه و مدت زمان امور ثبتی، انتخاب نام شرکت و طراحی و تدوین موضع فعالیت شرکت و همچنین مراحل آموزش ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها، همگی در این مقاله به صورت کامل همراه با فایل های ویدئو و تصویری و اینفوگرافی توضیح داده شده است.

مشاوره ثبت شرکت

مشاوره ثبت شرکت - مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا، مجری انحصاری خدمات ثبتی از قبیل ثبت شرکت، ثبت برند، تغییرات شرکت، اخذ انواع مجوز، اختراع، طرح های صنعتی و غیره

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها

مدت زمان مدیریت اعضای هیئت مدیره در شرکتها ماده 136در صورت انقضاء مدت ماموریت مدیران تا انتخاب مدیران جدید، مدیران سابق کماکان مسئول امور شرکت خواهند بود.

ایده برای اسم شرکت - نام شرکت سه سیلابی

ایده برای اسم شرکت - نام شرکت سه سیلابی - مجتمع ثبتی ایلیا با دار بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و مشاوره انتخاب اسامی شرکت آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم می باشد .

تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری

کارشناسان متخصص و مجرب ثبت شرکت ایلیا با دانش به روز تفاوت شرکت تجارتی با موسسات غیرتجاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت تضامنی - جهت تشکیل ثبت شرکت تضامنی کلیه ی سرمایه شرکت می بایست به صورت نقدی یا غیر نقدی در ابتدای امر پرداخت گردد.مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص .

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت

نحوه انتخاب مدیران و بازرسان در شرکت - الف- نحوه­ی انتخاب و اکثریت لازم برای آن. - ب -تعداد، مدت مأموریت ...مقنن به انتخاب مدیران و بازرسان توجه ویژه ای نموده است. به این ترتیب که در ماده­ی 35 قانون شرکت های تعاونی، تبصره­ی 2 ماده­ی 36 قانون و ماده­ی 25 آیین نامه­ی نحوه­ی تشکیل مصوب 1387، ملاک

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
برای ثبت شرکت چه مدارکی لازم هست؟
پاسخ 5 5
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
جهت مشاوره رایگان در خصوص ثبت شرکت و مدارک لازم با شماره تماس روبرو تماس حاصل فرمایید . 09128622721
پاسخ
ثبت شرکت با مسئولیت محدود+هزینه های ثبت تا اتمام کار ثبت
پاسخ 4 5
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ....بهشتی هستم کارشناس ثبت ایلیا . هزینه ی ثبت شرکت 385/000 تومان می باشد . جهت کسب مشاوره میتوانید با شماره های 02632549634 و 09128622721 تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید