لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

طرح توجیهی تولید چیپس میوه


/plan طرح اقتصادی تولید چیپس میوه

چیپس میوه به معنای خشک کردن قسمت های خوراکی و مرطوب میوه ها گفته می شود که این کار سبب جلوگیری از فاسد شدن میوه ها نیز می گردد . خشک کردن میوه ها به منظور تهیه چیپس میوه هم از آنها در برابر فساد محافت می کند و هم حجم آنه را کوچک می کند و سبب می شود که حمل و نقل ترانزیت آنها ارزان تر و آسانتر شودو حتی مصرف میوه ها را راحت تر می کند و به شکل چیپس یا آجیل مصرف می شوند . امروزه مصرف میوه های خشک مثل خرما، انگور، زردآلو، انجیر، سیب، هلو و حتی گلابی در سراسر دنیا و نیز ایران طرفداران بسیار دارد .

توجیه مالی – اقتصادی یا طرح توجیهی و اقتصادی چیپس میوه

نام محصول : گلابی، هلو، زردالو، آلو و سیب
تجهیزات مورد نیاز : کانوایر، بلانچر، دستگاه برش، هسته‌گیر و خشک ‌کن
حجم تولید روزانه :1 تن
سرمایه لازم برای خرید تجهیزات : 140 میلیون تومان
سرمایه لازم برای خرید مواد اولیه : 400 میلیون تومان
فضای لازم :500 متر مربع

مزیت این محصول

چیپس میوه برای بدن بسیار مفید است زیرا انواع ویتامین های میوه را به همراه دارد و این باور غلطی است که خشک شدن میوه فواید آن را از بین می برد ، زیرا خشک شدن میوه تنها گرفتن رطوبت میوه است و به بافت آن ضرری نمی زند. چیپس میوه هیچ نوع چربی ندارد ، وبرای بدن بسیار مفید است زیرا جایگزین شکلات و دیگر تنقلات مصنوعی است که برای بدن می توانند مضر باشند . هر نیم لیوان میوه خشک 30 الی 40 کالری دارد ولی ویتامین آن برابر با یک لیوان میوه تازه است.

مطالعه بازار محصول


به دلیل اینکه در بسیاری از نقاط جهان ، به دلایل اقلیمی بسیاری از محصولات و میوه ها قابل کشت نیستند و به دلیل ماندگاری بالای میوه خشک یا چیپس میوه به نسبت میوه های تازه بازار بسیار خوبی برای صادرات این محصول وجود دارد . از طرفی به دلیل تنوع آب و هوایی در کشور ما و اینکه بر خلاف سایر صنایع تولید چیپس میوه تکنولوژی پیچیده ای را نیاز ندارد ، لذا تولید و صادرات میوه خشک در ایران به راحتی صورت می پذیرد .

مراحل تدوین طرح توجیهی و طرح اقتصادی تولید چیپس میوه را با مشاوران ایلیا انجام دهید.

همراه مشاور ایلیا

اقدامات اولیه ثبتی در ایلیا...

مسیر طی شده ی ایلیا سرشار از نام کسانی ست جای_گاهی استـوار برای سرشار از نام کسانی ست خودشان ایجاد نماید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

طرح توجیهی تولید پلاسما در خوراک دام

طرح توجیهی تولید پلاسما در خوراک دام - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی تولید پلاسما در خوراک دام با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

طرح توجیهی

طرح توجیهی - تدوین طرح توجیح -در صورت نیاز به تنظیم و تدوین انواع طرح توجیهی مراحل طرح توجیحی را به کارشناسان مجرب مجتمع ایلیا واگذار نمایید. در این مرکز

طرح توجیهی تولید پودر میوه جات

طرح توجیهی تولید پودر میوه جات - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی تولید پودر میوه جات با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

طرح توجیهی پودر و خلال پیاز

طرح توجیهی پودر و خلال پیاز - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی پودر و خلال پیاز با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.مطالعه بازار و طرح کسب و کار طرح توجیهی پودر و خلال پیاز در دنیای رقابتی امروز که مهمترین مسئله سازمانها حفظ بقا میباشد لازم است با مطالعه دقیق بازار و رقبا استراتژیهای مناسبی اتخاذ

طرح توجیهی تولید توليد پودر گوشت و استخوان

طرح توجیهی تولید توليد پودر گوشت و استخوان - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی تولید توليد پودر گوشت و استخوان با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

طرح توجیهی پودر ذغال از سبوس گندم و برنج

طرح توجیهی پودر ذغال از سبوس گندم و برنج - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی پودر ذغال از سبوس گندم و برنج با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

طرح توجیهی تولید چیپس میوه

طرح توجیهی تولید چیپس میوه - مراحل تنظیم طرح اقتصادی و توجیهی تولید چیپس میوه را از مجتمع ایلیا در خواست نمایید.مجتمع ثبتی ایلیا با بهره گیری از کارشناسان مجرب در حوزه های حقوقی و ثبتی انواع طرح توجیهی جهت اخذ جواز صنایع را برای شما در هر کجای ایران تهیه و تحریر می نماید .

طرح توجیهی تولید آدیپیک اسید

طرح اقتصادی تولید آدیپیک اسید - مراحل تنظیم طرح اقتصادی تولید آدیپیک اسید را از مجتمع ایلیا در خواست نمایید. مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا تنظیم انواع طرح توجیهی جهت اخذ وام و یا اخذ جواز تاسیس را برای شما به انجام می رساند.

طرح توجیهی تولید سوهان جهت صادرات

طرح توجیهی تولید سوهان جهت صادرات - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی تولید سوهان جهت صادرات با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

طرح توجیهی تولید پودر ماهی

طرح توجیهی تولید پودر ماهی - جهت تنظیم و تدوین طرح توجیهی تولید پودر ماهی با مجتمع ایلیا ارتباط برقرار نمایید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید