جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

طراحی لوگو ، طراحی برند

طراحی لوگو حرفه ای

مجتمع ثبتی ایلیا در اقدامی بی سابقه مجموعه طراحی لوگو و تبلیغات را در زیر مجموعه کاری مجتمع ثبتی خود جای داده است تا موکلین عزیزی که اقدام به ثبت شرکت یا ثبت برند جهت کسب و کار خود می نمایند.

با سپردن طراحی لوگو و البته روند ثبت برند خود صفر تا صد کارتان را به ما بسپارید و با خیال راحت و بدون صرف وقت اضافه برای رفتن به مکان های مختلف بابت انجام امور مختلف تنها در یک مجموعه کلیه موارد مربوط به شروع کسب و کارتان را به انجام برسانید.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو به صورت حرفه ای تخصص مجموعه ماست با داشتن متخصص و گرافیست های حرفه ای طراحی لوگوی شما انجام می شود. ما همواره برای شما هر لوگویی که مدنظرتان است را طراحی می کنیم و حتی در صورتی که ایده و طرحی نداشتید هم ما شما را یاری می رسانیم و بر اساس کسب کارتان حرفه ای ترین لوگو و آرم را طراحی خواهیم.

طراحی لوگو فارسی

بسیاری از افراد تمایل دارند از نام خود برای طراحی لوگو مجموعه، برند و یا فعالیت های شخصی خویش استفاده کنند.

طراحی لوگو اسم به زبان های گوناگونی نظیر زبان فارسی و انگلیسی انجام می شود. نرم افزارهای و برنامه هایی نظیر فتوشاپ در طراحی لوگو استفاده می شود. انتخاب فونت مناسب در طراحی لوگو فارسی در زیبایی و حرفه ای تر شدن لوگو کمک می کند. برخی ممکن است از فونت نستعلیق برای طراحی لوگو استفاده نمایند.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو لاتین

با اینکه هیچ منعی قانونی در استفاده از تایپوگرافی انگلیسی در طراحی علائم تجاری وجود ندارد اما زمانی که می خواهید طراحی لوگو لاتین انجام بدید باید بدانید حتما فردی که میخواهید لوگو برای آن طراحی کنید باید کارت بازرگانی داشته باشد و یا می تواند دریافت نماید و بدون آن امکان پذیر نیست.

مزایای طراحی لوگوی لاتین

  • گاهاً پیش میاد که مراجعه کننده ها تمایل به قراردادن نوشتار لوگو فارسی را با لاتین در کنار یکدیگر آن ها را با یکدیگر مقایسه میکنند. و حس میکنند لوگو لاتین بازخورد و ویژگی بهتری به نسبت فارسی دارند . در این میان بعضی افراد از فونت های نستعلیق برای لوگو خود استفاده می کنند.
  • بعضی از افراد با دیدن و مقایسه فونت های لاتین و منحصر به فرد این دیدگاه برایشان پیش میاد که لوگو انگلیسی پربازده تر و جذاب تر است .
  • در صورت فعالیت بین المللی و تجارت جهانی طراحی و ثبت برندی لاتین باعث دیده شدن جهانی متقاضی به حساب خواهد آمد.
  • در زمان ثبت برند بین المللی وجود لوگو بین المللی از جمله الزامات است.
  • به دلیل عدم وجود نقطه در حروف لاتین انگلیسی، شکل و محتوای لوگو انگلیسی دارای خوانش و شکل بهتری خواهد بود.
  • از سوی دیگر با طراحی لوگو انگلیسی و لاتین امکان دارد اشخاص احساس راحتی با آن را نداشته باشند.
  • از طرف دیگر لوگو های انگلیسی در ادارات دولتی وجه جذابی ندارد.

لوگو و آرم لاتین

گزینش طراحی های لوگوهای لاتین یا فارسی بنا به سلیقه متقاضیان انجام می شود. برای درک این موضوع می توان به مثال در این باره پرداخت. شرکتی توریستی را تصور کنید که برای نشان دادن شرکت و حرفه خود باید با افراد مختلف داخلی و خارجی در ارتباط باشد، در این صورت با گزینش لوگو و علامت تجاری لاتین می تواند بهتر خود را به دیگر افراد در جوامع گوناگون بشناسانند.

این نکته را باید پس از گزینش برند و لوگوی انگلیسی در نظر داشت که در کنار اشکال مختلف برای ثبت لوگو فاصله ای که باید بین نوشتار و لوگو تایپ ها در نظر گرفت باید با ظرافت و اصولی انجام گیرد .

برای طراحی و ثبت لوگو اختصاصی خود می توانید با کارشناسان حقوقی مجرب در این زمینه در ارتباط باشید و صفر تا صد امور خود را به ان ها بسپارید و بدین ترتیب حرفه خود را تضمین کنید .

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها