لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

0 تا 100 سیب سلامت سال 99


سیب سلامت چیست؟ به چه محصولاتی نشان سیب سلامت داده می شود؟این ها همه ی سوالاتی است که ممکن است در خصوص سیب سلامت برای متقاضیانی که می خواهند سیب سلامت اخذ کنند به وجود بیاید.ما در این مقاله می خواهیم به مطالب کاملی درباره سیب سلامت ارائه نماییم اگر در جستجوی پاسخ سوالات خود در خصوص سیب سلامت هستید با ثبت شرکت ایلیا همراه باشید.

سیب سلامت

در حقیقت سیب سلامت نشان و علامت سازمان غذا و دارو می باشد.این نشان و علامت را سازمان غذا و دارو بر روی محصولاتی که فاکتورهای سلامتی را که این سامان تعیین نموده است را دارند قرار می دهد.

 

سیب سلامت

 

سیب سلامت وزارت بهداشت

سیب سلامت وزارت بهداشت در حقیقت نشان و علامت سازمان غذا و دارو می باشد.سازمان غذا ودارو هم این علامت را بر روی محصولاتی قرار می دهد که فاکتورهای سلامتی که این سازمان مشخص نموده است را داشته باشند.به موجب همین امر است که سیب سلامت نشانه سلامتی می باشد.ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت اخذ سیب سلامت می باشد،لذا می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل کنید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

دریافت سیب سلامت

چنانچه می خواهید جهت دریافت سیب سلامت و گرفتن سیب سلامت اقدام کنید نیاز به مجموعه ثبتی خبره و کاردان دارید تا بتوانید کلیه امور مربوط به آن را به انجام برسانید.ثبت شرکت ایلیا می تواند یاری رسان شما در جهت دریافت سیب سلامت و گرفتن سیب سلامت باشد لذا می توانید کلیه امور سیب سلامت خود را به ما بسپارید.

گرفتن سیب سلامت

برای گرفتن سیب سلامت باید فرآیندی را سپری کنید که در ادامه مبحث به آن خواهیم پرداخت.چنانچه اطلاعات لازم و کافی درباره گرفتنسیب سلامت ندارید می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس حاصل نمایند.

به چه محصولاتی سیب سلامت داده می شود؟

برای محصولاتی که:

 1. پروانه ساخت داشته باشند.
 2. مواردی که از جانب غذا و دارو اعلام شده است را رعایت نموده باشند.
 3. مواد افزونی شیمیایی مصنوعی در آن ها نباشد.
 4. میزان کالری محصول به حداقل ممکن رسیده باشد.
 5. عوامل خطرناکی اعم از اسیدهای چرب ترانس و....حدالامکان در آن وجود نداشته باشد.
 6. حدالامکان نمک در آن کم استفاده شده باشد.
 7. حدالامکان از مواد اولیه طبیعی استفاده شده باشد.

شرایط دریافت سیب سلامت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط دریافت سیب سلامت می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل نمایید.

نحوه گرفتن سیب سلامت

وقتی بسته های مواد غذایی،دارویی و بهداشتی را مشاهده می کنید ، علاوه بر درج نام و مشخصات آن ، ترکیب مواد به کار رفته ، وزن و زمان تولید و انقضا ، علامت هایی نیز در بخش های پایین آنها چاپ شده است،یکی از این علامت ها، نشان سازمان غذا و دارو با تصویر سیب رنگی است که بخش سمت راست آن آبی و سمت چپ به شکل برگ با رنگ سبز می باشد.برگ وسط آرم به صورت یک چشم طراحی شده است که نمادی از وظیفه نظارتی سازمان غذا و دارو است و برگ نیز به عنوان نماد رویش و زندگی نظارتی که سعی در حفظ و ارتقای سلامت مصرف کننده دارد در نظر گرفته شده است. برگ سبز رنگ دوم که در بالای نماد قرار داده شده است، نشان دهنده خط مشی متعالی سازمان بوده و روند ارتقای سازمان را نشان می دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص  نحوه گرفتن سیب سلامت با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

 

اخذ سیب سلامت

 

ويژگی سیب سلامت

 1. سیب سلامت تکنولوژی بالا،کاربری آسان و پیچیدگی درونی دارد.
 2. ثبت رخدادها در محل وقوع (خدمات، مجوزها، فرایندها)
 3. مهندسی مجدد فرایندها (حفظ فرایندهای مورد نیاز و از بین بردن فرایندهای زاید)
 4. گزارش های جامع و کامل و سیستم گزارش ساز.
 5. خدمات کاربری بر اساس حداقل امکانات سخت افزاری و بسترهای ارتباطی.
 6. داشبوردهای مدیریتی برخط.

مدت زمان اعتبار سیب سلامت

مدت اعتبار سیب سلامت 2 سال می باشد.

بعد از درخواست متقاضیان سیب سلامت بررسی ها آغاز می شود،اداره نظارت بر محصولات غذایی،محصولات را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و نشان سیب سلامت ارائه می نمایند که مدت اعتبار آن دوسال می باشد و بعد از به پایان رسیدن مدت اعتبار آن محصولات مجدد بررسی می شوند و مورد ارزیابی قرار می گیرند.

نحوه دریافت مجوز سیب سلامت

درباره نحوه دریافت مجوز سیب سلامت می توان گفت از آنجایی که فرآورده های غذایی و آشامیدنی نقش و تاثیر بسزایی در سلامت مردم دارند وزارت بهداشت، درمان و آموزش به محصولاتی که از سلامت برخوردار باشند و ایمنی مربوط به آیین نامه را در نظر گرفته باشند نشان ایمنی اعطا خواهد شد که نماد آن سیب سبز رنگی می باشد که نمادی از سلامت می باشد و وازه ی ایمنی و سلامت در کنار آن قید شده است.افرادی که موفق به اخذ این نشان می شوند می توانند آنرا بر روی برچسب محصول خود الصاق نمایند.تمامی مراکز در حوزه ی بهداشت مانند خانه های بهداشت و مراکز خدمات درمان سرپایی دارای سیب سلامت می باشند که برای ساماندهی و مدیریت مراحل انجام کار به آنها اعطا می شود.

مراحل دریافت سیب سلامت

برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره مراحل دریافت سیب سلامت با شماره تلفن 32137-026 تماس حاصل نمایید.مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت سیب سلامت می باشند.

 

ثبت شرکت و برند ایلیا

 

سامانه سیب اصفهان

سامانه سیب اصفهان یکی از کاملترین و جامع ترین پایگاه های اینترنتی جهت اخذ سیب سلامت محسوب می شود.سامانه سیب سلامت به نشانیsib.iums.ac.ir می باشد.در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سامانه سیب اصفهان می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید.

نحوه دریافت کد بهداشتی

در خصوص نحوه دریافت کد بهداشتی باید مراحلی که در ذیل ذکر شده است را سپری کنید:

 • اخذ جواز تاسیس از سازمان جهاد کشاورزی و یا صنعت ، معدن، تجارت صنایع و معادن.
 • اخذ پروانه بهره برداری از جهاد و یا صنایع که از آن جواز تاسیس اخذ شده است.
 • اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری از وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو.
 • معرفی مسئول فنی واجد شرایط و صدور پروانه مسئول فنی.
 • ثبت نام تجاری و مبادرت به منظور دریافت پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت.

مجوز بهداشت

منظور از مجوز بهداشت مجوزی می باشد که به منظور تاسیس،بهره برداری،مسئول فنی و ساخت محصولاتی اعم از مواد خوراکی،آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی صادر می شود.کلیه اشخاصی که تمایل به اخذ مجوز بهداشت دارند و اطلاعات لازم و کافی در این خصوص ندارند می توانند فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنند تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند. هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

سیب سلامت استعلام

در جهت سیب سلامت استعلام و جهت کنترل اصالت فرآورده خود می توانید از طریق پایگاه اینترنتی TTAC.IR که به سازمان غذا و دارو تعلق دارد اقدام کنید هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیب سلامت استعلام می توانید با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل کنید.

آيين نامه شرایط اعطاء نشان ايمنی سیب سلامت و سامانه سیب سلامت

۱- هدف

مطابق مصوبه پنجمین جلسه شورای عالي سلامت و امنیت غذایی مورخ ۸/۵/۸۶ و در راستای اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور ایجاد انگیزه و تشویق تولید کنندگان و ارتقاء ایمنی و سلامت فرآورده های غذایی و آشامیدنی به فرآورده های دارای پروانه ساخت از وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دارای ویژگیهای خاصی که در این آیین نامه و دستورالعملهای اجرایی مرتبط ذکر شده است، نشان ایمنی و سلامت اعطاء می گردد .

۲- تعاریف

۲- ۱- فرآورده ایمن و سالم

فرآورده ای است که از مواد اولیه سالم و در شرایط خوب بهداشتی تولید شده و ضمن دارا بودن ویژگیهای خاص، دارای خصوصیاتی است که به ارتقاء ایمنی و سلامت مصرف کننده کمک می نماید.

۲-۲- نشان ايمنی و سلامت

نشان ايمني و سلامت، نشانی است که مطابق این آیین نامه از سوی سازمان غذا و دارو به فرآورده اعطاء می گردد و نگاره آن سیب سبز رنگی است که نماد سلامت بوده و عبارت ایمنی و سلامت در کنار آن نوشته شده است و دارندگان نشان می توانند نگاره آن را روی برچسب فرآورده تولیدی خود درج نمایند.

۲-۳- کمیته عالی اعطاء نشان ایمنی و سلامت

کمیته ای است که صلاحیت فرآورده های غذایی و آشامیدنی واجد شرایط را مورد ارزیابی قرار می دهد که در این آیین نامه به اختصار کمیته عالی اعطاء نشان نامیده می شود.

۳- ارکان کمیته عالی اعطاء نشان ایمنی و سلامت

 1. رئیس کمیته.
 2. دبیر کمیته.
 3. دبیرخانه کمیته.
 4. اعضای کمیته عالی اعطاء نشان ایمنی و سلامت.

۴- اعضای کمیته عالی اعطاء نشان ایمنی و سلامت.

اعـضاء این کمیته به شـرح زیر و برای مدت ۲ سال بعنوان عضو کمیته منصوب می گردند.

رئیس سازمان غذا و دارو (رئیس کمیته)

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی (دبیر کمیته عالی و رئیس دبیرخانه کمیته نشان ایمنی و سلامت)

رئیس مرکز آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو.

مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ( یا نماینده تام الاختیار)

معاون بهداشتی وزارت بهداشت یا نمایندگان تام الاختیار از مرکز سلامت محیط وکار و دفتر بهبود تغذیه جامعه.

نماینده تام الاختیار سازمان ملی استاندارد ایران.

يك نفرکارشناس یا عضو هیأت علمی در زمينه صنايع غذايي به پيشنهاد رئیس سازمان غذا و دارو و با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نماینده کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی ایران

تبصره : کمیته عالی اعطاء نشان می تواند در زمینه خدمات مشورتی بسته به موضوع از افراد مختلف دعوت نماید .

۵- دبیرخانه کمیته نشان ایمنی و سلامت

این دبیرخانه به عنوان ستاد اجرایی در اداره کل نظارت و ارزیابی فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی مستقر بوده و مسئول اجرای آیین نامه و دستورالعمل اجرایی صدور و تمدید اعطاء نشان ایمنی و سلامت می باشد. از وظائف این دبیرخانه ارسال دعوتنامه به اعضاء، تهیه صورتجلسات کمیته عالی اعطاء نشان، انجام مکاتبات لازم و صدور گواهی نشان ایمنی و سلامت با امضاء دبیرکمیته می باشد.

۶- معيارهاي اعطاء نشان ایمنی و سلامت

 1. برخی از معیارهای اعطاء نشان عبارتند از:
 2. نداشتن مواد افزودنی شیمیایی سنتتیک
 3. به حداقل رساندن میزان کالری فرآورده از طریق کاهش مصرف کربوهیدراتهای ساده و چربی ها
 4. به حداقل رساندن ترکیبات و عوامل خطرساز از قبیل اسیدهای چرب ترانس و اشباع و...
 5. به حداقل رساندن میزان نمک مصرفی
 6. استفاده از مواد افزودنی و مواد اولیه طبیعی
 7. تولید بهداشتی و صنعتی فرآورده های سنتی
 8. عاری بودن فرآورده از سموم قارچی، باقی مانده سموم دفع آفات نباتی و داروهای دامپزشکی، عوامل آلودگی بیولوژیک، هورمونها و عوامل آلرژن
 9. دارا بودن مواد موثره طبیعی که در ارتقاء سلامت مصرف کننده نقش مفیدی دارند.

۷- نحوه اعطاء نشان ایمنی و سلامت

نحوه اعطاء نشان ایمنی و سلامت در دستورالعمل اجرایی آن، با توجه به سیاستهای سلامت محور سازمان غذا و دارو، توسط دبیرخانه کمیته تهیه، تدوین و توسط رئیس کمیته عالی اعطاء نشان ایمنی و سلامت تصویب و ابلاغ می گردد و در صورت نیاز به انجام اصلاحات در شرایط اخذ گواهی نشان ایمنی و سلامت این تغییرات، در دستورالعمل مذکور اعمال می شود.

۸- پایش فرآورده های دارای نشان ایمنی و سلامت

فرآورده های تولیدی دارای نشان ایمنی و سلامت در سطح عرضه از نظر معیار ها و خواص ایمنی و سلامت ادعا شده در سوابق کمیته اعطاء نشان مطابق با دستورالعمل نحوه پایش فرآورده های دارای نشان ایمنی و سلامت که توسط دبیرخانه کمیته تهیه، تدوین و توسط رئیس کمیته عالی اعطاء نشان تصویب و ابلاغ می گردد، پایش و کنترل می شود.

گرفتن سیب سلامت برای مشاغل خانگی

مطابق نظام نامه مجوز مشاغل خانگی، متقاضیان و واجدین شرایط قادر می باشند تقاضای خود را جهت گرفتن سیب سلامت برای مشاغل خانگی را به اداره های جهادکشاورزی منطقه ارسال نمایند.بعد از آن، جهادکشاورزی از معاونت غذا و دارو دانشگاه استعلام نموده و معاونت غذا و دارو استعلام درخواستی را به معاونت امور بهداشتی ارسال می کند،کارشناسان بهداشت محیط مطابق دستورالعمل و چک لیست از مکان مورد نظر بازدید نموده و در نهایت پاسخ استعلام درخواستی ارسال می گردد.

ویژگی های نماد سیب سلامت

خصوصیات و ویژگی های سیب سلامت به شرح ذیل می باشد:

 • طراحی نشان سیب سلامت با توجه به اینکه در فرهنگ ایرانی سیب نماد سلامتی است انجام شده است.
 • سیب سلامت از دو رنگ سیب و آبی طاحی شده است.رنگ سبز نشان دهنده سلامت است و رنگآبی نشان دهنده آرامش و امنیت می باشد.
 • طراحی مرکز متشابه چسم می باشد و نشاندهنده نظارت وکنترل سازمان دارو و غذا و دارو بر سلامت محصولات تولیدشدهمی باشد.
 • در پایین ترین قسمت آرم هم عبارت سازمان غذا و دارو به عنوان مجری طرح سیب سلامت دیده می شود.
 • اعتبار استفاده از نشان سیب سلامت به مدت دو سال است و در صورتی که تولید کننده در این مدت شرایط مطلوب جهت دریافت نشان را حفظ کرده و یا ارتقا داده باشد مجدد می تواند آن را تمدید کند.

شرایط اخذ نشان سیب سلامت

 • محصولاتی که پروانه ساخت را از وزارت بهداشت اخذ نموده اند.
 • محصولاتی که شرایط و نظام نامه های ابلاغ شده از جانب سازمان غذا و دارو را رعایت نموده اند.
 • محصولاتی که در آن ها از عوامل خطرناکی حداقل ممکن استفاده شده باشد.
 • محصولاتی که جهت تهیه آن ها از نمک کم و یا کمتر استفاده شده باشد.
 • محصولاتی که در تهیه آن ها از مواد اولیه یا افزدونی های مفید طبیعی و ارگانیک برای بالا رفتن سلامت مصرف کننده استفاده شده است.
 • محصولاتی که در تولید آن ها از سمومی اعم از دفع آفات، سموم قارچی، هورمونها و… استفاده نشده است.
 • محصولاتی که در تهیه و تولید آن ها از مواد افزودنی شیمیایی که سنتیک دارند استفاده ای صورت نگرفته است.
 • محصولاتی که کیفیت آنها با استعمال از موادی که بسیار مفید می باشند تهیه شده اند.
 • محصولاتی که از تکنولوژی های به روز برای بیشتر شدن و ببهتر شدن ارزش تغذیه ای محصول استفاده می کنند.
 • محصولاتی که با استفاده از تغییر فرمول، کیفیت محصولشان در جهت بالا رفتن سلامت بهبود یافته است.

گرفتن سیب سلامت

متقاضیانی که در صدد گرفتن سیب سلامت می باشند و اطلاعات لازم و کافی در این زمینه را ندارند می توانند فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنند تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با آن ها تماس بگیرند.هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021تماس حاصل کنید.

سیب سلامت چیست؟

سیب سلامت،در حقیقت نشان و علامت سازمان غذا ودارو می باشد.سازمان غذا و دارو این علامت را بر روی محصولاتی که فاکتورهای سلامتی که این سازمان مشخص نموده است را داشته باشند قرار می دهد.سازمان غذا ودارو این نشان را انتخاب نموده است چونکه نشانه سلامتی می باشد.این نشان از دو رنگ آبی و سبز متشکل شده است.برگ سبزی که به شکل چشم در میان لوگوی سیب سلامت و به رنگ سبز طراحی شده نشان دهنده نظارت سازمان غذا و دارو در جهت سلامت مصرف کننده ها می باشد.

مراحل گرفتن سیب سلامت

در جواب مراحل گرفتن سیب سلامت باید بگوییم که متقاضی اخذ نماد سیب سلامت باید پروسه طولانی را به انجام برسانند که برخی از آن ها به روند اداری آن آشنا نیستند و در بیشتر موارد اخذ نماد سیب سلامت طولانی می باشد و زمان زیادی می خواهد به همین سبب اشخاص از اخذ نماد سیب سلامت منصرف می شوند.بهترین گزینه برای سپری نمودن مراحل گرفتن سیب سلامت انجام کلیه امور توسط ثبت شرکت ایلیا می باشد.زیرا در صورتی که امور توسط ثبت شرکت ایلیا صورت می گیرد سریع تر از انجام شدن کار توسط شما صورت می گیرد برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیامی توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس بگیرید.

شایان ذکر است که ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت نام سیب سلامت،هزینه دریافت سیب سلامت و گرفتن سیب سلامت می باشد.ثبت شرکت ایلیا مفتخر است مشاور امور ثبتی شما متقاضیان محترم باشد.لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را با خیالی راحت و آسوده به ثبت شرکت ایلیا بسپارید.

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، هم چنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

سوالات متدوال سیب سلامت

سوالات متدوال سیب سلامت

✅ متراژ ملک برای سیب سلامت در کارخانه و کارگاه و مشاغل خانگی با هم فرق میکنه ؟

بله این متراژ عموما در کارگاه ها حدود ۱۸۰ متر است و به مشاغل خانگی سیب سلامت نمیدن ، در ضمن این متراژ برای کارخانه ها تا ۵۰۰ متر می باشد

✅ من برای مغازه فروش عسل نیاز به سیب سلامت دارم باید چی کار کنم؟

سیب سلامت به تولید یا بسته بندی تعلق میگیره و به صرف فروش محصولات تعلق نمیگیره

✅ من وارد کننده محصولات ارایشی هستم چطور میتونم سیب سلامت بگیرم؟

سیب سلامت به محصولات خارجی که وارد میشود و در ایران نه فرآیند بسته بندی و نه تولید را طی نمیکنند ، تعلق نمیگیرد

✅ من به کارخانه ها سفارش تولید میدم که بخوان داخل قوطی های خودم با برند خودم وارد بازار کنم، چطوری باید سیب سلامت بگیرم؟

برای این امر شما نیازی به داشتن سیب سلامت ندارید فقط کافیه اون کارخانه ای که بهش سفارش تولید میدید سیب سلامت داشته باشه، این طوری شما روی برند و محصولاتتون میزنن پر شده توسط کارخانه x و سیب سلامت اونها رو قید میکنین

✅ مدت زمان اعتبار سیب سلامت چقدر است ؟

مدت اعتبار سیب سلامت 2 سال می باشد.

✅ مدارک و زمان لازم جهت اخذ سیب سلامت چیه ؟

برای سیب سلامت باید مجوز فعالیت ، برند ثبت شده و پروانه بهداشت داشته باشید ، معمولا این نشان در مدت ۱ ماه واسه شما اخذ میشه

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

برند چیست؟

برند چیست؟ - تعریف برند - محبوبیت برند عبارت است از میزان علاقه ای که مصرف کننده در قیاس با دیگر رقبا نسبت به برند ابرازمی دارد.هویت تجاری به روشهای گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسائی قرار می گیرد، که از آن جمله می توان به محصولات ،بسته بندی، قیمت، شیوه های ترویج ، و نیروهای فروش، اشاره نمود.

ثبت برند بین المللی

توضیحات کامل و جامع درباره ثبت برند بین المللی

استعلام برند قبل از ثبت

استعلام برند قبل از ثبت - استعلام نام برند - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

ثبت برند

اصل و شروع یک فعالیت اقتصادی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام برند مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری است - حال ثبت برند تجاری ( علامت تجاری ) به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت می رسند که هرکدام از آنها مدارک متفاوتی را لازم دارد همچنین هزینه ی واریزی ثبت برند متفاوت است.

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟

روانشناسی رنگ برندها بیانگر چیست؟رنگ و تاثیر آن بر روی روحیه و روان و در کل شخصیت افراد در روانشناسی نوین مورد توجه قرار گرفته است. ترکیبات رنگی که افراد ا

هنر برندینگ

اثر گذارترین مفهوم در بازاریابی،داشتن کلمه ای در ذهن مشتریان است و یا همان ثبت برند می باشد

مدارک و مدت زمان لازم برای ثبت برند

برای اینکه بتوانیم ثبت برند خود را انجام دهیم باید در ابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. همچنین برای خیلی ها سوال است مدت زمان لازم برای ثبت برند چقدر است؟

ارزانترین ثبت برند

برای رسیدن به اینکه ارزانترین ثبت برند را چه موسسه ای انجام می دهد باید از مراحل و هزینه هر مرحله از ثبت برند با خواندن این مقاله مطلع شوید ثبت ایلیا ...

نشان تجاری

نشان تجاری با هدف متمایز نمودن کالاها و محصولات صنعتی و یا خدماتی مورد استفاده قرار می گیرند و موسسه ثبتی حقوقی ایلیا خدمات ثبت نشان تجاری را ارائه می دهد

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
شهناز طباخيان
سلام و عرض وقت بخير .... جهت گرفتن سيب سلامت براي تهيه و توزيع و فروش محصول خانگي « سويق و پودر گياهي لاغري نيازمند كمك هستم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام وقتتون به خیر باشه برای سیب سلامت 3 تا پیش زمینه لازمه برند ثبت شده ، پروانه بهداشت و مجوز فعالیت . باید این موارد باشه تا بتونین برای سیب سلامت اقدام کنین
پاسخ
سید محسن
سلام به لوازم بهداشتی سنتی هم سیب سلامت میدن؟مثلا پودر موبر نوره؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام، روزتون بخیر باشه . بله به لوازم بهداشتی هم سیب سلامت تعلق میگیرد که زیر نظر سازمان غذا و دارو می باشد . و شما می توانید با مراجعه به سایت ایلیا شرایط و ضوابط اخذ سیب سلامت رو مشاهده کنید .
پاسخ
حسام شیرمحمدی
متراژ کارگاه برای دسر تیرامیسو چقدر باید باشد؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
حداقل متراژ کارگاه ها در صورتی که شرایط دیگه ای از طرف سازمان غذا و داروی استان تون مشخص نشده باشه 180 متر هستش
پاسخ
کمال
سلام.میخواستم بدونم برای تولید دوغ در کارگاه با متراژ ۱۸۰ متر میشه سیب سلامت گرفت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام معمولا برای دریافت کردن سیب سلامت باید حداقل 180 متر باشید اما شرایط دیگری هم دارد که برای دریافت اونها باید با سازمان غذا و دارو حرف بزنین
پاسخ
خادم
سلام ب را گرفتن سیب سلامت برا خشکبار و حبوبات کارگاهی ،چقدر هزینه میخواد و متراژ کارگاه کلا چقدر بایدباشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
باید یه جایی رو داشته باشید بهداشت تایید کنه و180 متر برای کارگاه 200 متر برای کارخانه و بعد از تاییدیه بهداشت ثبت شرکت و برند و اخذ ایران کد صورت میگیره و درنهایت میتیونید سیب سلامت بگیرید یعنی برای دریافت سیب سلامت باید بهداشت تاییدتون کنه و برای ثبت برند اقدام کنید و بعد برای ایران کد که بتونید سیب سلامت بگیرید
پاسخ
یاسمن ربیعی
با عرض و سلام وقت بخیر آیا روی واحد مسکونی که ورودی مستقل دارد می‌توان جواز کسب دریافت کرد؟با سپاس
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
ما متاسفانه فقط نسبت به خاخذ مجوز تاسیس برای کارخانه ها اقدام میکنیم و برای کسب اطلاعات دقیق تر باید با اصناف صحبت کنین
پاسخ
حسین
سلام خسته نباشید میخواییم خط تولید بسته بندی مواد پودری (ادویه،پودر شکلات و...) را آغاز کنیم باید چه مسیری رو طی کنیم راهنمایی میکنین ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام در گارم اول باید اقدام کنین و یه مجوز فعالیت دریافت کنین و به استناد اون برای برند اقدام بشه تا بعد به مرحله دریافت کردن پروانه های بهداشتی برسید
پاسخ
مژگان کیمیایی
سلام زمان و هزینه بفرمایید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
در صورتی که شماهمه شرایط رو داشته باشید یعنی دارای مجوز فعالیت برند ثبت شده و پروانه بهداشت باشید، میتونین ظرف مدت 1 ماه برای سیب سلامت شما اقدام کرد. هزینه ها هم بسته به میزان تولید شما ، متراژ کارگاه و نوع محصولتون متفاوت هستش
پاسخ
مرتضی
سلام ما پخش کننده نان سنتی در سوپرمارکت ها هستیم میخوایم کارگاه بسته بندی بزنیم و نشان سیب سلامت داشته باشیم باید از کجا شروع کنیمآیا میشه نون تو نونوایی پخته بشه و بعد تو کارگاه بسته بندی بشه با این شرایط میشه سیب سلامت گرفت؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام شما فقط پخش کننده هستین ؟؟ یعنی نقش واسطه رو دارید ؟؟ تولید نان با خودتون نیست؟ در صورتی که این وسط شما فقط نقش واسطه داشته باشید نمیتونین سیب سلامت دریافت کنین وباید از سیب سلامت خود نانوایی استفاده کنین ، در صورتی که شما بسته بندی کننده باشید باید برای کارگاه بسته بندی نان یک مجوز سیب سلامت دریافت کنین ، و در صورتی هم که تولید نان با شما باشه برای نانوایی باید سیب سلامت رو بگیرید
پاسخ
مرتضی
من خودم نانوایی دارم و بصورت سنتی توسط کارگر بسته بندی میکنیم و پخش میکنیم ب سوپرمارکت ها
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
شما ابتدا باید به مجوز نانوایی و تولید نان ، بسته بندی نان رو هم اضافه کنین ، و بعد برای برند اقدام کنین و سیب سلامت جهت عرضه محصولات دریافت کنین
پاسخ
Hosein
ما یه کارگاه تولید بستنی سنتی داریم پروانه اینام داریم فقط متراژ کارگاه کوچیکه حدودا ۲۵ متر ایناس فقط میخواستم بدونم واسه اخذ مجوز سیب سلامت متراژ کارگاه ملاکه؟ میشه با این کارگاه ۲۵ متری سیب سلامت گرفت؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام طبق اعلامیه که داشتن برای اینکه بتونین سیب سلامت دریافت کنین باید حداقل 180 متر باشید چون در غیر این صورت شامل کسب و کارهایی که شامل سیب سلامت میشن نمیشید متاسفانه
پاسخ
مسعود
سلامبرای دریافت مجوز و پروانه بهداشت باید از کجا شروع کنم و به کجا مراجعه کنمممنونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت پروانه بهداشت باید به اداره بهداشت مراجعه کنین ولی برای سیب سلامت شما 3 تا پیش زمینه دارید : 1. مجوز فعالی 2. برند 3. پروانه بهداشت
پاسخ
محمدعلی
سلام خسته نباشید.بنده میخواستم بسته بندی ادویه روشروع کنم.هرجارفتم گفتن باید مارک بهداشت داشته باشه چطوری مارک سیب سلامت روتهیه کنم ممنون ازراهنمایی تون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید .
پاسخ
۰۹۱۸۹۳۷۲۵۳۲
سلام برای بسته بندی عسل وگرفتن سیب سلامت چقد هزینه میخواد ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت کردن سیب سلامت باید حتما مجوز فعالیت ، پروانه بهداشت، برند ثبت شده داشته باشید
پاسخ
سعید
سلام اگر برای تولید مواد شوینده بخواهیم سیب سلامت بگیریم هزینه و زمانش چقدر هست و میشود اصلا برای یک تولیدی کوچیک سیب سلامت گرفت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سیب سلامت ۳ تا پیش زمینه لازم داره: برند ثبت شده + پروانه بهداشت + مجوز فعالیت ، از این موارد کدوم رو دارید؟
پاسخ
سعید
هیچ کدومو ندارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
باید استارت بزنین برای فراهم کردن این شرایط تا بتونین به دریافت سیب سلامت برسید
پاسخ
خالودی
من برند ثبت شده برای بسته بندی و فروش خشکبار/ عسل/زعفران و ... دارم. در حال حاضر توی خونه خودم بسته بندی محصولاتم را انجام میدم و به فروش میرسونم. فرمودید برای سیب سلامت، مجوز بهداشت می خواد. من که کارگاهی توی خونه ندارم بهداشت چی را چک میکنه که مجوز بده و بعد برای سیب سلامت چی را چک می کنن؟ مرسی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سیب سلامت ۳ تا پیش زمینه لازم داره: برند ثبت شده + پروانه بهداشت + مجوز فعالیت ، از این موارد کدوم رو دارید؟
پاسخ
خالودی
سلام. ثبت برندم در مراحل نهاییه. اگهی روزنامه شده. قبل از ثبت برندم، یه جواز فعالیت هم گرفتم که بر اساس ان برندم ثبت شد. مجوز از شهرک صنعتی سمنان.سوالم اینه که آیا برای پروانه بهداشت باید حتما کارگاه داشته باشم یا فضای مسکونی را هم قبول می کنند؟؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
متاسفانه در حال حاضر به مشاغل خانگی سیب سلامت تعلق نمیگیره ، و باید حداقل ۱۸۰ متر کارگاه داشته باشید و جواز هم باید برای همون کارگاه باشه و جواز سمنان مورد قبول نیست
پاسخ
مجید
سلامما در منطقه کاشان کارگاه تولید عرقیات گیاهی(۱۵۰متری) داریم به روش سنتی(اکثر کارگاه ها داخل کاشان به روش سنتی هستن) مجوز کارگاه و پروانه بهداشت و برند را هم ثبت کردیم. کارگاه را میخواهیم دوبرابر کنیم و دستگاه پاستور و پرکن بگیریم.ایا برای گرفتن سیب سلامت کارگاهی دستگاه پاستور و پر کن و معرفی ازمایشگاه برای ازمایش برای گرفتن سیب سلامت کافی است یا باید کار دیگه ای هم انجام بدهیم؟(دقت کنید که تولید همچنان به روش سنتی است).لطفا برای دریافت سیب سلامت راهنمایی بفرمایید
پاسخ
علی اصغر فریدونی مقدم
سلام لطفا شرایط دریافت مجوز سیب سلامت جهت تولیدی ساندویچ سرد و توزیع به معا رها وهزینه مجوز سیب سلامتچقدر میشه ممنونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سیب سلامت ۳ تا پیش زمینه لازم داره: برند ثبت شده + پروانه بهداشت + مجوز فعالیت ، از این موارد کدوم رو دارید؟
پاسخ
علی
هیچ کدام تازه میخوام شروع به فعالیت کنم.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پس گام اول شما باید دریافت کردن مجوز از اتحادیه باشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
محمود
سلاممن پروانه و کارت بهداشت مغازه برای بستنی فروشی دارمبرا پخش بستنی به مغازها نیازی به علامت سیب سلامت دارم یا نه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای ارائه ی اطلاعات بیشتر در این حوزه در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .
پاسخ
محمدمهدی باقری
سلام.من تو کار تولید خیارشور دبه ای هستم.برای اینکه بتونم برچسب بهداشت داشته باشم چه شرایطی روبایدفراهم کنم؟ممنون ازراهنماییتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت سیب سلامت باید سه شرط اصلی داشته باشید :1. مجوز فعالیت 2. برند ثبت شده 3. پروانه بهداشت ... برای اطلاعات بیشتر بهتره با سازمان غذا و دارو حرف بزنین
پاسخ
محمدمهدی باقری
خیلی ممنون ازراهنماییتون.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
خواهش میکنم
پاسخ
قاسم
با سلام من قصد دارم عسل طبیعی را در بسته بندی خاص عرضه نمایمهزینه تقریبی اخذ مجوز ات لازم تا سیب سلامت چقدر است؟ممنون از لطف جنابعالی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام ، سیب سلامت 3 تا پیش زمینه مجوز فعالیت + برند ثبت شده + پروانه بهداشت، عموما متراژ شما زیر 180 متر نباید باشه، اما برای برآورد هزینه ها متغییر های دیگه ای هم وجود داره که باید بررسی بشه
پاسخ
مهدی
با سلام من قصد دارم که کارگاه تولید پاپ کرن احداث کنم سوالم این هست که برای دریافت مجوز و سیب سلامت حتما باید آزمایشگاه کنترل کیفیت داشته باشم ؟ممنون از شما و سایت خوبتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای داشتن سیب سلامت باید حتما مجوز فعالیت + برند ثبت شده + پروانه بهداشت داشته باشید .
پاسخ
شاهین
بسلا ذم خوبید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام وقتتون به خیر باشه . سپاس به لطف شما
پاسخ
علی
سلام وقت بخیر مدارک و شرایط گرفتن نشان سیب سلامت جهت زعفران
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت کردن سیب سلامت باید حتما مجوز فعالیت ، پروانه بهداشت، برند ثبت شده داشته باشید
پاسخ
محمد
با سلام من میخواهم یک واحد تولیدی نان راه اندزی کنم و سپس به مغازه داران پخش نمایم آیا تنها پروانه بهداشت کافی هست یا حتما باید سیب سبز را هم بگیرم ممنون از شما
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت کردن سیب سلامت باید حتما مجوز فعالیت ، پروانه بهداشت، برند ثبت شده داشته باشید
پاسخ
محمد
با سلام منظور بنده این بود که آیا بدون سیب سبز و فقط پروانه بهداشت میتوان اجناس خوراکی را به مغازه داران پخش کرد تشکر از شما
پاسخ
الیاس
سلام شما بخوای نانوایی بزنی باید مجوز بگیری.بد که مجوز گرفتی باید گواهینامه بهداشت و کارت بهداشت رو از بهداشت بگیری برا پخشش هم اصلا نیازی به سیب سلامت این داستانا نیست
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وق بخیر . از ارائه ی اطلاعات شما سپاسگزاریم .
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
جهت پخش مواد غذایی در مغازه معمولا از سیب سلامت میخوان
پاسخ
Zahra
سلام، برای فررش محصول خوراکی در اینستاگرام نیاز به مجوز هست؟!
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام نه شما برای فروش محصولات خود نیازی به مجوز ندارید اگه سایت داشته باشید جهت جذب اعتماد مشتری میتونین از ای نماد استفاده کنین
پاسخ
علی
سلام،برای اینکه کارگاه دستمال کاغذی راه بیندازم برای گرفتن مجوز و سیب سلامت ،مکانم چه شرایطی باید داشته باشه؟سوالم درمورد مراحلش نیست شرایطشو میخام بدونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای دریافت سیب سلامت باید به سازمان غذا و دارو مراجعه کنین اونها شرایط لازم رو برای شما توضیح میدن
پاسخ
سارا
سلام من می خوام در خانه ژله درست کنم و برای قناری و فروشگاه و ...ببرم به عنوان شغل خانگی چطور باید تابیده بهداشت و سیب سلامت بگیرم سپاس از راهنماییتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام برای دریافت سیب سلامت باید به سازمان غذا و دارو مراجعه کنین
پاسخ
09192711873
سلام، برای تولید روغن ازدانه های روغنی مثل روغن کنجد وغیره حداقل فضایی که بشه (بارعایت سایرشرایط) کدبهداشتی وسیب سلامت گرفت چند متر مربع لازم است
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام وقت شما بخیر، برای احداث کارخانه تولید حداقل متراژ 200 متر باید باشد
پاسخ
متین
سلام من دارم توو خونه مربا تولید میکنم میخاستم بپرسم برای اینکه توو مغازه ها بفروشم مثل لبنیاتی ها حتما باید سیب سلامت داشته باشه؟یا مجوز بهداشت بگیرم کافیه؟ پروسش چقد طول میکشه؟
پاسخ
گلی
سلام،من میخواهم غذای خانگی و سبزیجات آماده در منزل شروع کنم چه مدارک بهداشت باید بگیرم و چقدر هزینه داره و چه مدت زمان میبرهه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
محصولات شما به سیب سلامت نیاز دارند که باید برای شما از سازمان غذا و دارو اقدام کرد که داشتن سیب سلامت مستلزم یکسری پیش زمینه هاست . مثل اخذ جواز ، ثبت برند ، و اخذ ایران کد برای محصولات و نهایتا اخذ پروانه بهداشت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای دریافت کردن سیب سلامت باید حتما مجوز فعالیت ، پروانه بهداشت، برند ثبت شده داشته باشید
پاسخ
ویسی
هزینه ثبت شرکت چقدر است
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
در تعیین قیمت ثبت شرکت متغییر هایی مثل تعداد نفرات ، سرمایه شرکت ، موضوع فعالیت شرکت تاثیر گذار هست و باید مشخص باشه
پاسخ
آیدین دادپور مغانلو
سلام ببخشید من سوغاتی های آذربایجانو خونگی و با رعایت بهداشت تولید می کنم .اگه کارگاه یا کارخونه نداشته باشم تو خونه هم میتونم اینو بگیرم؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای انتخاب نام شرکت میتوینن با این شماره تماس بگیرید 9099072870
پاسخ
صمد ابراهیمی
جهت گرفتن سیب سلامت ترکیه برای یک محصول چه اقدامی باید بکنیم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سیب سلامت یک نشان ایرانی ست و ربطی به ترکیه نداره
پاسخ
محسن
سلام و وقت بخیر.بنده مجوز مشاغل خانگی گزفتم .ی سوال دارم ایا برای توزیع محصولم باید حتما سیب سلامت بگیرم یا همون مجوز بهداشت کافیه؟برای مجوز که رفته بودم گفتن بهم که باید ی مکان حداقل ۱۵۰ متری داشته باشید که سیب سلامت بهتون بدن .من حرفم اینه وقتی شغلی خانگی باشه و مجوزش هم مشاغل خانگی هست پس چرا باید مکان ۱۵۰ متری داشته باشیم؟این ک دیگه مشاغل خانگی نمیشه.میشه کارگاه یا کارخونه.مشاغل خانگی یعنی بخشی از فضای خونت رو به کاری ک میخوای کنی اختصاص بدی.لطفا منو راهنمایی کنین.باتشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . متاسفانه در حال حاضر سیب سلامت دیگر به مشاغل خانگی تعلق نمیگیرد . اما شما بدون سیب سلامت هم میتونید به فعالیتتون ادامه بدید . اما چیز مهمیه .
پاسخ
داود
سلام،بنده میخواهم از کشور ترکیه نوشیدنی های فاقد الکلی در ایران نمایندگی بگیرم،لطفا مراحلی که باید طی بشه جهت اخذمجور را بفرمائید،متشکرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
برای اخذ نمایندگی شرکت های خارجی در ایران در ابتدا باید فی ما بین شما و شرکت ترک قراردادی متناسب با قوانین ایران و ترکیه تنظیم شود و برای اخذ نمایندگی رسمی باید مدارک ترجمه شده شرکت ترک حتما موجود باشه
پاسخ
امین حسینی
درباره دریافت سیب سلامت جه مراحلی رو طی کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام ، وقت بخیر . اخذ جواز ، ثبت برند و اخذ تصدیق نامه ی برند ، اخذ ایران کد و در نهایت اخذ سیب سلامت .
پاسخ
شیرین فرجی
من یه کارگاه تولید چیبس میوه و سبزی و تهیه ادویه راه اندازی کردم ... و هنوز هیچ مدرک و مجوزی دریافت نکردم . میخواستم بدونم که باید چیکار کنم ... ممنونم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
جهت کسب مشاوره رایگان با شماره تماس روبرو تماس حاصل فرمایید . 02632525232 و 02632525232
پاسخ
راحیل
سلام سیب سلامت میخواستم برای کار خانگی مواد شوینده
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام ، روزتون بخیر . گرفتن سیب سلامت به عوامل زیادی بستگی داره، از جمله داشتن مکان بهداشتی مناسب و همچنین مجوزات قانونی و داشتن یکسری موارد ثبتی .جهت کسب اطلاعات میتوایند با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
نورالهی
وقت بخیر روی یک محصول میشود دو تا سیب سلامت گرفت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم . خیر متاسفانه قابل انجام نیست .
پاسخ
مهدی مهری
من میخواهم برای صابون ارگانیک سیب سلامت بگیرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، من ******** هستم کارشناس مجتمع ثبت ایلیا . جهت مشاوره رایگان با شماره - 02632525232 و 02632525232 تماس بگیرید .
پاسخ
احمد شایسته
با سلام‌ من یک کارگاه تولید نان رژیمی دارم‌که میخوام مجوز بهداشت بگیرم‌باید چکار کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام باید به اداره بهداشت مراجعه فرمایید
پاسخ
جلال شوقی
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم واسه تولیدی کلوچه و کیک جهت اخذ مجوز سیب سلامت و ثبت شرکت ومجوازات لازم چه قدر هزین ش میشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام ، روز بخیر ....جسارتا ما فقط سیب سلامت در کرج رو اخذ میکنیم . اگر امری در این خصوص داشتید با شماره ی زید تماس بگیرید . 025632549634
پاسخ
مهدی
سلام بنده میخواهم تولیدی ترشک راندازی کنم محصولی که میخواهم تولید کنم مجوز بهداشت و سیب سلامت باشه میخواهم بدونم متراژ حداقل چقدر باشه شرایط محیط کار چطوره باشه چقدر هزینه داره برای مجوز بهداشتی؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام برای دریافت سیب سلامت ابتدا با مجوز داشته باشید به استنادش برند ثبت کنین و بعد برای پروانه بهداشت اقدام میکنند و بعد سیب سلامت میگیرید
پاسخ
حامد
سلام خواستم ببینم برای ثبت شرکت یا برند از طریق مجتمع شما چقدر هزینش میشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
هزینه ثبت شرکت و برند متغییر هست به نسبت تعداد کالا و شرکت به نسبت سرمایه متغییر هستش
پاسخ
حامد
سلام خواستم ببینم برای گرفتن ثبت اسناد و پروانه بهداشت و سیب سلامت چقدر هزینه میشه
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام برای دریافت سیب سلامت ابتدا با مجوز داشته باشید به استنادش برند ثبت کنین و بعد برای پروانه بهداشت اقدام میکنند و بعد سیب سلامت میگیرید
پاسخ
مهناز
سلام ميخواستم ببينم چطوري ميشه براي مواد ارايشي وارداتي سيب سلامت گرفت؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت ابتدا با مجوز داشته باشید به استنادش برند ثبت کنین و بعد برای پروانه بهداشت اقدام میکنند و بعد سیب سلامت میگیرید
پاسخ
مهناز
منظورتون از مجوز مجوز شرکت بازرگانی یا کارت بازرگانی هست؟ موسسه شما ثبت شرکت بازرگانی یا کارت انجام میده؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
ما هم کارهای ثبت شرکت بازرگانی رو انجام میدیم هم کارت بارگانی میگیریم
پاسخ
مهناز
يعني مجوز شركت واردات؟ شما كار مجوز و ثبت شركت انجام ميدين؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
بله ما کارهای مربوط به ثبت شرکت رو انجام میدیم
پاسخ
احسان خسروى
با سلام ميخواستم ببينم از چه طريقى(سايت،سامانه پيامكى،...) جايي هست كه بتونيم كد صحت سيب سلامت محصولى رو ديد و چِك كرد؟ مثلا كد ١٣٦٩/ظ/٤٧ زير لوگوى سيب سلامت سبوس برنج يك برند ثبت شده، از كجا مطمئن شم و يا صحت اين كد رو ببينم؟ ممنون راهنمايي بفرماييد.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
باید با سزامان غذا دارو حرف بزنین
پاسخ
یونس
برای گرفتن سییب سلامت نانوایی لواشی دارای مجوز چکار باید کرد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای دریافت سیب سلامت باید مجوز و پروانه بهداشت و برند ثبت شده باشید تا بتونیم اقدام کنیم برای شما
پاسخ
Fattahi
مراحل و مدارک مورد نیاز دریافت سیب سلامت جهت فروش محصولات بهداشتی خانگی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام برای سیب سلامت باید شما حتما به مجوز داشته باشید و به استنادش پروانه بهداشت و برند ثبت کنین
پاسخ
Fattahi
تشکراز پاسخ شما،مجوز منظور از چه مجوزیه من مشاغل خانگی دارم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
بله مجوز مشاغل رو هم شامل میشه ، میتونیم به استنادش برای شما یک برند به ثبت برسونیم ، شما اسم انتخاب کردین برای محصولاتتون ؟
پاسخ
Fattahi
بله اسم داره ،هزینش چقدره میخوام بدونم واسم واقعا بصرفس یا ارزش داره ثبت کنمو سیب سلامت بگیرم،ممنون از زحماتتون و پاسخهای پر معناتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
هزینه ثبت برند 1275000هستش و مجوز شما رو لازم داریم
پاسخ
موسوی
مراحل اخذ نشان سیب سلامت
پاسخ
ش ع
باسلام ووقت بخير..جهت توليدصابون گياهي بايد چه مجوزهايي بگيرم؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای صابون های گیاهی شما هم نیاز به مجوز هم برند ثبت شده هم پروانه بهداشت خواهید داشت
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
رضائی
سلام میخواستم بدونم چطور میتونم یک محصول خوراکی رو ثبت کنم به اسم خودم و پروانه تولید واسش بگیرم ممنون میشم بصورت تکمیل بفرمائید متشکرم
پاسخ
ادریس الله مرادی
سلام میخواستم بدونم برای اینکه یه برند ثبت کنم برای ادویه جات و بسته بندی کنم و کالایی که تولید میکنم دارای نشان استاندارد و سیب سلامت باشه باید چیکار کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
هادی دوست محمدی
سلام.میخواستم بدونم در ارتباط با مشاغل خانگی وتولید مربا وشیرینی میشه ثبت برند انجام داد یا خیر؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.تشکر از سایت خوبتون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای مشاغل خانگی هم میتونیم برند ثبت کنیم مشروط بر اینکه شما مجوز مربوط به اصناف رو برای مشاغل خانگی دریافت کرده باشید
پاسخ
هوشنگ علیمحمدی
سلام برای دریافت سیب سلامت برای یک مکمل تقویتی گیاهی باید برای دریافت مجوز اولیه به کدام اتحادیه یا صنفی مراجعه شود وبرای مراحل بعد چطور و با چه هزینه ای میتونید همراهی کنید متشکرم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید . برای این نوع کارا حتمالا باید به اتحادیه عطاران و دارو فروشان مراجعه فرمایید
پاسخ
سعید نگهداری
سلام و خسته نباشید فراوان سوال بنده اینه که برای بسته بندی پسته و گردو نیاز به داشتن سیب سلامت هست؟ میخام ثبت شرکت بزنم یه شرکت بسته بندی
پاسخ
علی صالحی
سلام خسته نباشی میتونی در مورد بسته بندی ژسته کمکم کنی من تو یه منطقه ی ژسته خیز زندگی میکنم ضمنا اگر ژسته بخوتی میتونم برات تهیه کنم و باعات همکاری کنم من خودمم دلم میخواد تو زمینه ی بسته بندی فعالیت کنم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام برای امر بسته بندی چه چیزی رو مد نظر دارید ؟ منظور از بین امور ثبت هستش ، مایل به ثبت برند یا ثبت شرکت هستین ؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
جلال فرجامی
با سلام بنده برای توزیع زعفران خراسان در همدان خواهان دریافت سیب سلامت و پروانه بهداشت هستم چه باید کرد و از کجا شروع کنم و اینکه این پروسه چقدر زمان بر است؟ سپاس از حسن توجه شما
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
جلال فرجامی
با سلام و تشکر از راهنمایی مفید و به موقع تان لطفا بفرمایید مجوز لازم را و سپس برند مورد نظر را باید از کجا و چگونه تهیه کنم و اینکه مجموعه این پروسه چقدر زمان خواهد برد؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای دریافت مجوز میتونین حسب نوع کارتون به اتحادیه یا اداره صنعت و معدن مراجعه فرمایید، برای ثبت برند میتونین از موسسه ما اقدام کنین
پاسخ
مهدی
با سلام .بنده میخوام کارگاه عرق گیری بصورت سنتی را بندازم و یک محیطی هم برای اینکار داخل روستا دیدم .از کجا باید شروع کنم تا به اخذ پروانه،ثبت برند،مجوز بهداشت ،علامت استاندارد،و سیب سلامت برسم.ممنون میشم راهنمایم کنید .با تشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
سلام وقتتون به خیر برای این امر ابتدا باید محل را تهیه را کنین و بعد برای بحث مجوز از سازمان صنایع و معادن و بهداشت اقدام کنین
پاسخ
مرتضی سقا
سلام.در زمینه تولید زعفران فعالیت دارم.برای دریافت مجوز فعالیت-ثبت برند-سیب سلامت-استاندارد.بفرمایید0تا100 به تفکیک چقدر هزینه و زمان لازمه.همچنین مدارک مورد نیاز. سپاسگذارم. Email: mortezamazandarani67@gmail.com
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
artin69
با سلام من تولید کننده عسل طبیعی هستم و می خوام سیب سلامت بگیرم برای محصولات م من برند دارم اما ثبت نشده... لطفاً کاملاً راهنماییم کنید....
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای دریافت سیب سلامت باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و به استنادش یک برند رو ثبت کنین در مرحله بعد برای دریافت پروانه بهداشت اقدام کنین تا بتونین به مرحله اخذ سیب سلامت برسید
پاسخ
مهراب
با سلام و تشکر من تولیدی پولک نبات دارم برا گرفتن مجوز سیب سلامت چه شرایطی لازم دارم وآزمایشگاه چه وسایلی میخواد باتشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
جهت اخذ نشان سیب سلامت شما باید ابتدا یک مجوز داشته باشید و اقدامات مربوط به جواز بهداشت را انجام دهید تا بعد با توجه به پسوردی که اداره بهداشت در اختیار شما قرار میده برای سیب سلامت اقدام فرمایید . جهتکسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس بگیرید
پاسخ
امین
با عرض سلام و خسته نباشید بنده مغازه ای راه اندازی کرده ام که محصولات خرما و عسل طبیعی ارايه میکنم. بهداشت بابت سیب سلامت ایراد گرفته. این مورد رو چطور حل کنم؟ مشتری از کیفیت راضی هست و همه میدونن که عسل شرکتی خوب نیست.
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای دریافت سیب سلامت لازم است که شما در ابتدا دارای مجوزی بابت فعالیتتان باشید و بعد به استناد آن اقدم به ثبت برند نمایید و در انتها برای سیب سلامت اقدام کنین ما در کلیه این مراحل میتوانیم در کنار شما باشیم
پاسخ
شیعه
سلام، میخواستم یک کارگاه کوچک به منظور روغن گیری راه اندازی بکنم، به همین دلیل نیاز به سیب سلامت می باشد، میخواستم ببینم شما چه کمکی میتوانید انجام بدهید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
برای اخذ نشان سیب سلامت باید سلسله ای از پیش زمینه ها وجود داشته باشه تا بتونین اقدام کنین برای اخذ. اولین مورد داشتن یک مجوز به همراه برند ثبت شده خواهد بود در ضمن مساخت لازم برای اینکه به کارگاه ها سی سلامت تعلق بگیرد باید حداقل 150 متر باشد .
پاسخ
سیدنورالدین جدی
با سلام و خسته نباشید احتراما" , باستحضار می رساند که اینجانب نمایندگی محصولات خرما و مشتقات خرما در استان گیلان را داشته و هم اکنون می خواهم که یک کارگاه بسته بندی کوچک جهت محصولات خود راه اندازی نمایم . لذا در جهت نیل به این هدف , نیازمند احراز نشان سیب سلامت و نشان بهره برداری می باشم . حال با عنایت به عرایض فوق الذکر می خواستم بدانم که دریافت این دو مورد فوق الذکر از طریق شرکت شما میسر می باشد یا نه ؟ ضمنا" هزینه این خدمات توسط شما چقدر بوده و از لحاظ زمانی دریافت این نشان و مجوز بهره برداری چقدر زمان می برد؟ مدارک مورد نیاز برای این دو مورد چه می باشد؟ با احترام و تشکر فراوان سیدنورالدین جدی نمایندگی انحصاری خرمای جنوب در استان گیلان
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام وقت بخیر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس میگیرند
پاسخ
Masoud
سلام ، میخاستم بدونم برای دریافت سیب سلامت حتما باید خودم محصول تولید کنم؟؟؟ چون من خشکبار بصورت عمده خرید میکنم و بسته بندی میکنم و به بازار ارایه میدم و به سیب سلامت نیاز دارم ، ایا با این شرایط میتونم سیب سلامت بگیرم؟؟؟؟
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام شما برای دریافت سیب سلامت نیازمند داشتن جواز و برند ثبت شده هستین و الزامی برای تولید وجود نداره. علاوه بر مجوز به یک جواز بهداشت هم نیاز دارید . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632137 تماس بگیرید .
پاسخ
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید