درخواست مشاوره رایگان

خدمات ثبتی در کل ایران

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 4 آذر 1399


ثبت شرکت در کل ایران

شرکت از اجتماع 2 یا چند شریک و یا سهامدار تشکیل میشود. این شرکا و سهامداران می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند ، که به منظور فعالیت برنامه ریزی شده برای تشکیل شرکت و ثبت آن اقدام می کنند. ثبت شرکت از این جهت اهمیت دارد که به کسب و کار افراد وجهه قانونی می دهد. ثبت شرکت در کل ایران اغلب یا به شکل مسئولیت محدود جهت انجام کارهای بازرگانی کوچک و یا شرکت سهامی خاص جهت فعالیت گسترده تر و اخذ گرید یا شرکت در مناقصات انجام میشود البته تقاضاهایی نیز برای ثبت شرکت جهت ثبت شرکت تعاونی یا ثبت شرکت سهامی عام وود دارد که شرایط متفاوتی دارند. . ثبت شرکت ایلیا در خصوص ثبت انواع شرکت در همه نقاط ایران خدمات ارائه می کند. همانطور که گفته شد به منظور فعالیت منسجم و سازماندهی شده و دوری از مشکلات قانونی و مالیاتی اولین اقدام ثبت شرکت است . با ثبت شرکت فعالیت شما نه تنها وجاهت قانونی می یابد ، بلکه از اعتبار بیشتری برخوردار شده و طرفین همکاری نیز نسبت به شماو کسب و کار شما اعتماد بیشتری خواهند داشت. به همین دلیل روند قانونی و ثبت حقوقی شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. ما نه تنها شما را با این روند آشنا می کنیم بلکه ، ثبت شرکت در کل ایران را برای شما به انجام می رسانیم.

ثبت برند در کل ایران

اولین قدم در تجارت اعتماد است و ثبت برند و تبلیغات بر مبنای آن به این اعتماد و تعهد شتاب می‌بخشد. با ثبت برند در کل ایران می توانید محصولات و خدمات خود را نه تنها در سطح کشورمطرح کنید بلکه آنها را جهانی کنید زیرا مهمترین ابزار برای بازاریابی محصولات ثبت برند می باشد. ثبت برند به فعالیت شما ارزش و اعتبار اجتماعی می دهد . با ثبت برند در میان مخاطبان جایگاه ویژه ای پیدا می کنید و می توانید مشتریان ثابتی که تنها از برند شما خرید می کنند به دست آورید . ثبت برند در کل ایران برای مشتریان شما معانی زیر را در بر دارد :

کیفیت بالا

خطر پذیری کمتر

منشا یک محصول

عهد با تولید کننده

هزینه پرس و جوی کمتر

سپردن مسئولیت به تولید کننده

وسیله‌ای نمادین برای اظهار شخصیت

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت برند در کل ایران مشاوران ثبت شرکت ایلیا اطلاعات لازم برای ثبت برند یا علامت تجاری در همه شهرهای ایران را به رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

ثبت شرکت ایلیا

ثبت تغییرات در کل ایران

پس از پایان فرآیند ثبت شرکتها چنانچه اعضا شرکت قصد داشته باشند تغییراتی در شرکت ایجاد کنند ، این تغییرات باید به اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری اعلام شده و ضمیمه اساسنامه گردد وگرنه فاقد وجاهت قانونی است در حقیت با انجام این کار ثبت تغیرات شرکت به انجام می رسد . کلیه این تغییرات باید توسط مجمع عمومی فوق العاده و در بعضی موارد توسط هیئت مدیره مورد تایید و موافقت قرار گیرد. جهت انجام کلیه تغییرات در اساسنامه شرکتها صورتجلسه لازم است و ثبت شرکت ایلیا جهت تنظیم صورتجلسه و ثبت تغییرات شرکتها راهنمای شما خواهد بود.. به عبارت دیگر پس از پایان فرآیند ثبت شرکتها چنانچه اعضا شرکت قصد داشته باشند تغییراتی در شرکت ایجاد کنند ، این تغییرات باید به اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری اعلام شده و ضمیمه اساسنامه گردد. کلیه این تغییرات باید توسط مجمع عمومی فوق العاده و در بعضی موارد توسط هیئت مدیره مورد تایید و موافقت قرار گیرد. جهت انجام کلیه تغییرات در اساسنامه شرکتها صورتجلسه لازم است.

انواع صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت به این صورت است :

تغییراتی که باعث تغییر اساسنامه میشود در مجمع عمومی فوق العاده مصوب می شود که شامل : تغییر نام شرکت، تغییر موضوع فعالیت، تغییر آدرس، افزایش یا کاهش سرمایه،نقل و انتقال سهام و تغییر اعضای شرکت است

و برخی تغییرات دیگر از اختیارات مجمع عمومی عادی می باشد مانند تعیین اعضاء هیئت مدیره ( اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین (اصلی و علی البدل) ، تصویب بیلان مالی، تعیین پاداش مدیران و...

ثبت شرکت ایلیا در روندثبت تغییرات شرکت در کل ایراندر خدمت شماست .

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
خدمات ثبتی در کل ایران

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
میترا
با سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم چه مبلغ هزینه ای شما دریافت میکنید بابت زحمتی که میکشید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
برای دریافت اطلاعات مربوط به هزینه می تونین شماره تماس خود را بگذارید تا کارشناس موسسه با شما تماس بگیرند یا با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید