درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

خدمات ثبتی در کل ایران

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


در این  مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با خدمات ثبتی در سراسر ایران توضیحات جامعی ارائه دهیم لطفا با ما تا انتهای مقاله همراه باشید .

ثبت شرکت در کل ایران

در واقع شرکت از جمع شرکا گرفته می شود از اتحاد چند شریک با یکدیگر شرکت تشکیل می شود زمانی که دو شریک یا بیشتر با یکدیگر شراکت می کنند و در صدد ایجاد یک شخصیت حقوقی با یک سرمایه مشخص هستند شرکتها به وجود می آید.

زمانی که شما ثبت شرکت انجام می دهید از نظر قانونی وجهه قانونی پیدا می کنید و بر همان اساس قانون تجارت اعم از قانون مالیات شما را تحت حمایت خود قرار می دهند.

شما به ثبت شرکت می توانید به راحتی کسب و کارتان را رونق دهید و بدون مشکل در مناقصه ها و مزایده های دولتی شرکت نماید

شما نیز اگر میخواهید شرکت خود را ثبت و به کسب وکارتان وجهه قانونی دهید

ثبت برند در کل ایران

اولین قدم در تجارت اعتماد است و ثبت برند و تبلیغات بر مبنای آن به این اعتماد و تعهد شتاب می‌بخشد. با ثبت برند در کل ایران می توانید محصولات و خدمات خود را نه تنها در سطح کشورمطرح کنید بلکه آنها را جهانی کنید زیرا مهمترین ابزار برای بازاریابی محصولات ثبت برند می باشد. ثبت برند به فعالیت شما ارزش و اعتبار اجتماعی می دهد . با ثبت برند در میان مخاطبان جایگاه ویژه ای پیدا می کنید و می توانید مشتریان ثابتی که تنها از برند شما خرید می کنند به دست آورید . ثبت برند در کل ایران برای مشتریان شما معانی زیر را در بر دارد :

  1. کیفیت بالا
  2. خطر پذیری کمتر
  3. منشا یک محصول
  4. عهد با تولید کننده
  5. هزینه پرس و جوی کمتر
  6. سپردن مسئولیت به تولید کننده
  7. وسیله‌ای نمادین برای اظهار شخصیت

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت برند در کل ایران مشاوران ثبت شرکت ایلیا اطلاعات لازم برای ثبت برند یا علامت تجاری در همه شهرهای ایران را به رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

ثبت تغییرات در کل ایران

پس از پایان فرآیند ثبت شرکتها چنانچه اعضا شرکت قصد داشته باشند تغییراتی در شرکت ایجاد کنند ، این تغییرات باید به اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری اعلام شده و ضمیمه اساسنامه گردد وگرنه فاقد وجاهت قانونی است در حقیت با انجام این کار ثبت تغیرات شرکت به انجام می رسد .

 کلیه این تغییرات باید توسط مجمع عمومی فوق العاده و در بعضی موارد توسط هیئت مدیره مورد تایید و موافقت قرار گیرد. جهت انجام کلیه تغییرات در اساسنامه شرکتها صورتجلسه لازم است و ثبت شرکت ایلیا جهت تنظیم صورتجلسه و ثبت تغییرات شرکتها راهنمای شما خواهد بود..

 به عبارت دیگر پس از پایان فرآیند ثبت شرکتها چنانچه اعضا شرکت قصد داشته باشند تغییراتی در شرکت ایجاد کنند ، این تغییرات باید به اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری اعلام شده و ضمیمه اساسنامه گردد. کلیه این تغییرات باید توسط مجمع عمومی فوق العاده و در بعضی موارد توسط هیئت مدیره مورد تایید و موافقت قرار گیرد. جهت انجام کلیه تغییرات در اساسنامه شرکتها صورتجلسه لازم است.

انواع صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت به این صورت است :

تغییراتی که باعث تغییر اساسنامه میشود در مجمع عمومی فوق العاده مصوب می شود که شامل : تغییر نام شرکت، تغییر موضوع فعالیت، تغییر آدرس، افزایش یا کاهش سرمایه،نقل و انتقال سهام و تغییر اعضای شرکت است

و برخی تغییرات دیگر از اختیارات مجمع عمومی عادی می باشد مانند تعیین اعضاء هیئت مدیره ( اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین (اصلی و علی البدل) ، تصویب بیلان مالی، تعیین پاداش مدیران و...

ثبت شرکت ایلیا در روندثبت تغییرات شرکت در کل ایراندر خدمت شماست .

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
با سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم چه مبلغ هزینه ای شما دریافت میکنید بابت زحمتی که میکشید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
برای دریافت اطلاعات مربوط به هزینه می تونین شماره تماس خود را بگذارید تا کارشناس موسسه با شما تماس بگیرند یا با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید .
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید