جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت طرح صنعتی لرستان

ثبت طرح صنعتی در لرستان

دربافت نکات مربوط به ثبت طرح صنعتی در لرستان لازمه تمامی اقدامات مالکیت طرح صنعتی می باشد از این رو برای اطلاع از مراحل ثبت طرح صنعتی در ادامه نکات را ارائه می دهیم.

راهنمای ثبت طرح صنعتی در لرستان

هرگاه نظریه ایی توانست وجود خارجی خود را به اثبات برساند باید در ابتدا مالکیت آن را به نام مالک تصاحب کرد. چنانچه کالای تولید شده ابتکاری بوده و متفاوت از سایر محصولات بود می توانید انتظار داشته باشید که ایده شما به ثبت برسد.

ایده ها و ابداعاتی که تنها در ظاهر محصولی اگر شکل گرفته باشند. می توانید در خصوص آنها اقدام به ثبت طرح صنعتی در لرستان کنید.

از خدمات ویژه مجتمع حقوقی ایلیا حضور و ورود در زمینه ثبت طرح صنعتی است و مراجعه کنندگان دیر پایی در این زمینه دارد. شما در صورت ثبت یک طرح صنعتی اجازه و فرصت سوء استفاده کنندگان و بعضاً کلاهبرداران را سلب کرده اید ولی باید توجه کرد که ثبت طرح صنعتی در لرستان را بطور حقوقی پیش ببرید.

روند ثبت طرح صنعتی یک فرایند حقوقی است که شکل کالای شما نسبت به نمونه های مشابه تغییر کرده است. در طرح صنعتی باید الحاقاتی در شکل و محصول حادث شده باشد و نیز کارایی متفاوتی را شاهد باشیم.

لذا چنانچه طرح ما قابل پیاده سازی نبود حتی اگر ایده تازه ایی باشد باز هم طرح صنعتی نیست در اینجا به این مورد تاکید میگردد که در ثبت طرح صنعتی آنچه بیشتر مورد توجه کارشناسان است ظاهر و فرم محصول است.

ویژگی های ثبت طرح صنعتی در لرستان

در لغت افراد غیر حقوقی تعریف کلی از یک طرح صنعتی به عمل می آید ولی در قوانین حمایتی از مالکیت فکری در مورد طرح صنعتی به زوایای مختلفی اشاره شده است که محصول واجد آن می تواند مورد حمایت قانونی قرار گیرد. از این رو به این سه ویژگی توجه خاصی به عمل آمده است:

  • نمایش کالا از دوبعد مانند رعایت مسائل زینتی و زیبایی
  • خصوصیات هر سه بعد کالا
  • دید کالا به طور ترکیبی سه و دو بعدی

ثبت طرح صنعتی در لرستان

حمایت از طرح صنعتی در لرستان

ثبت طرح صنعتی در لرستان موجب می شود مالکیت مالک حفظ شده و از نگرانی هایی نظیر کپی برداری غیر حرفه ایی و غیر مجاز در ساخت و تولید و فروش کالا پیشگیری به عمل آورد و به نوعی آسودگی خاطر برای طراح به ارمغان خواهد آورد.

امتیاز ثبت طرح صنعتی در ظاهر کالا نمایان می شود و شکل تازه ایی به محصول می دهد و همین امر باعث استقبال مصرف کننده از طرح شما خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در لرستان تماس حاصل نمایید.

مدت زمان ثبت طرح صنعتی در لرستان

هر اقدام تخصصی در زمینه ارائه طرح و نمونه طرح صنعتی باید به صورت تخصصی انجام گیرد که با ارائه مدارک مربوط به طرح صنعتی باید به صورت تخصصی انجام شود. به صورت کلی ثبت طرح صنعتی تا 1ماه زمان میبرد.

در صورت نیاز می توانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تماس گرفته و از مشاوره های رایگان این مجتمع بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها