جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در کهگیلویه

ثبت شرکت در کهگیلویه

برای مطرح شدن در حوزه تجارت ، ثبت شرکت جزو موارد مهم و اساسی به حساب می آید که شما عزیزان برای ثبت شرکت در کهگیلویه می توانید در ادامه متن زیر همراه ما بوده و تمامی نکات ثبتی را دریافت کنید . هم چنین با مشاوره حقوقی ایلیا در کم ترین زمان همراه ما باشید.

هدف ثبت شرکت در کهگیلویه

هدف گذاری برای ثبت شرکت در کهگیلویه نخستین قدم برای ایجاد فضایی با شخصیت حقوقی بنام شرکت می باشد. امروزه آنچه می تواند شرکتی را مطرح و خوشنام سازد برآمده از هدفگذاری ها و مدیریت صحیح آن شرکت است.

کما اینکه شرکت های بزرگی که در طول مدت فعالیت خود دچار ضرر و خسران شده و اعلام ورشکستگی کرده اند و شرکت های کوچک و نوپایی که به مرور زمان زبانزد شده اند. آنچه مهم است هدف شما است و برنامه ریزی و زمان بندی صحیح برای تحقق اهداف، اگر خواستار ثبت شرکت در حوزه ثبتی مشخص و ادامه فعالیت در شهرهای دیگر هستید می توانید در ابتدا شرکتی با چندین شعبه به ثبت برسانید.

مباحثی که مدیران باید با آن آشنا باشند علاوه بر شرایط ابتدایی ثبت ،مباحث پس از ثبت شرکت است که در صورت عدم اطلاع از این مباحث در طول زمان دچار مشکل یا خسارات سنگینی خواهید شد. یکی از این مباحث، تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی شرکت است که 2 ماه پس از ثبت مهلت قانونی آن است.

پس از گذشت 2 ماه در صورت عدم تشکیل پرونده مالیاتی شامل جرایم مالیاتی و 0.5%سرمایه خواهید شد. اخذ دفاتر مالیاتی نیز حائز اهمیت است. بهتر است بلافاصله پس از ثبت شرکت سریعاً نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام نمایید.

ادامه مطلب
حد نصاب لازم رسمیت جلسات مجمع عادی شرکت ها ✔️

ثبت شرکت در کهگیلویه

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کهگیلویه

برای ثبت شرکت خود مدارکی چون کپی شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس 4*3 جهت تنظیم گواهی عدم سوپیشینه مورد نیاز است.در صورت لزوم مدارک تحصیلی و یا مجوزات مربوطه نیاز است.

زمان و هزینه ثبت شرکت در کهگیلویه

زمان ثبت شرکت در هر حوزه ثبتی متفاوت است و بسته به آن حوزه میتوان زمانی بین 20 الی 30 روز برای آن تخمین زد البته این زمان پس از تکمیل مدارک و ارسال پرونده به اداره ثبت شرکت هاست .

ثبت شرکتهای تجاری در کهگیلویه
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کهگیلوبه
  • تاسیس و ثبت شرکت سهامی خاص در کهگیلویه
  • همچنین ثبت شرکت تعاونی در کهگیلویه
  • و ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کهگیلویه
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد رحیمی
محمد رحیمی
3 ماه قبل

ثبت شرکت سهامی عام چجوریع

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
پاسخ به  محمد رحیمی
3 ماه قبل

با سلام می توانید مقاله ثبت شرکت سهامی عام را مطالعه کنید.