جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در کهگیلویه با آسانترین روش

ثبت شرکت در کهگیلویه

برای مطرح شدن در حوزه تجارت ، ثبت شرکت جزو موارد مهم و اساسی به حساب می آید که شما عزیزان برای ثبت شرکت در کهگیلویه می توانید در ادامه متن زیر همراه ما بوده و تمامی نکات ثبتی را دریافت کنید. هم چنین با مشاوره حقوقی ایلیا در کم ترین زمان همراه ما باشید.

ثبت شرکت در کهگیلویه

هدف گذاری برای ثبت شرکت در کهگیلویه نخستین قدم برای ایجاد فضایی با شخصیت حقوقی بنام شرکت می باشد. امروزه آنچه می تواند شرکتی را مطرح و خوشنام سازد برآمده از هدفگذاری ها و مدیریت صحیح آن شرکت است.

کما اینکه شرکت های بزرگی که در طول مدت فعالیت خود دچار ضرر و خسران شده و اعلام ورشکستگی کرده اند و شرکت های کوچک و نوپایی که به مرور زمان زبانزد شده اند.

آنچه مهم است هدف شما است و برنامه ریزی و زمان بندی صحیح برای تحقق اهداف، اگر خواستار ثبت شرکت در حوزه ثبتی مشخص و ادامه فعالیت در شهرهای دیگر هستید می توانید در ابتدا شرکتی با چندین شعبه به ثبت برسانید.

مباحثی که مدیران باید با آن آشنا باشند علاوه بر شرایط ابتدایی ثبت، مباحث پس از ثبت شرکت است که در صورت عدم اطلاع از این مباحث در طول زمان دچار مشکل یا خسارات سنگینی خواهید شد. یکی از این مباحث، تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی شرکت است که 2 ماه پس از ثبت مهلت قانونی آن است.

پس از گذشت 2 ماه در صورت عدم تشکیل پرونده مالیاتی شامل جرایم مالیاتی و 0.5%سرمایه خواهید شد. اخذ دفاتر مالیاتی نیز حائز اهمیت است. بهتر است بلافاصله پس از ثبت شرکت سریعاً نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی خود اقدام نمایید.

ثبت شرکت در کهگیلویه

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کهگیلویه

برای ثبت شرکت خود مدارکی چون کپی شناسنامه و کارت ملی و یک قطعه عکس 3در 4 جهت تنظیم گواهی عدم سوپیشینه مورد نیاز است. در صورت لزوم مدارک تحصیلی و یا مجوزات مربوطه نیاز است.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کهگیلویه

شرکت مسئولیت محدود نوعی شرکت تجاری است که برای ثبت آن نیاز به مدارک و تخصص کافی دارید از این رو برای اخذ مشاوره تخصصی نیاز به مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی دارید تا با رویارویی مراحل ثبت شرکت که دارای پیچیدگی خاص خود است فعالیت تجارتی را تخصصی ادامه دهید.

یکی از مزیت های شرکت ها از نوع مسئولیت محدود امکان ثبت با تنها 2 شخص است که خود در زمان ثبت شرکت کاهش ایجاد می کند و توانایی افراد در کهگیلویه را افزایش می دهد. برای دریافت مشاوره تخصصی می توانید با کارشناسان ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در کهگیلویه

ثبت شرکت سهامی خاص در سال های اخیر جزو پرتقاضاترین نوع شرکت تجاری است که برای ثبت آن ها باید تمامی مراحل حقوقی و ثبتی را به صورت تخصصی در اداره ثبت شرکتها به سرانجام رسانید.

شرکت های سهامی خاص با سرمایه ای بالغ بر 100 هزار تومان می توانند ثبت شوند که خود مزیتی برای ثبت شرکت به حساب می آید. مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص را می توانید در مقاله ثبت شرکت سهامی خاص اخذ کنید.

ثبت موسسه در کهگیلویه

موسسات غیرتجاری با موضوع فعالیتی غیراز تجاری فعالیت خود را در جامعه انجام می دهند. در صورتی که مایل به ثبت موسسه در کهگیلویه هستید مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا راهنمای شما در تمامی مسیرهای ثبتی خواهد بود. با تیم ثبتی و حقوقی در تماس باشید.

زمان و هزینه ثبت شرکت در کهگیلویه

زمان ثبت شرکت در هر حوزه ثبتی متفاوت است و بسته به آن حوزه میتوان زمانی بین 20 الی 30 روز برای آن تخمین زد البته این زمان پس از تکمیل مدارک و ارسال پرونده به اداره ثبت شرکت هاست.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد رحیمی
محمد رحیمی
1 سال قبل

ثبت شرکت سهامی عام چجوریع