• شرایط ثبت شرکت در کرمان

افرادی که دارای توانمندی های کوناگون هستند و مشغول به فعالیت در عرصه های مختلف می باشند می توانند به منظور کسب درآمد بیشتر ، کارآفرینی و یا به دست آوردن اعتباربیشتر اقدام به ثبت شرکت کنند. هنگامی که به فعالیتی مثمر ثمر مشغول هستید چه بهتر که این فعالیت قانونی و ثبت شده باشد. ثبت شرکت دارای روند حقوقی و قانونی خاصی است که مجتمع ثبت ایلیا شما را با این روند آشنا می سازد. جهت اخذ مشاوره ثبت شرکت در کرمان فقط کافیست با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مراحل ثبت شرکت در کرمان

هنگامی که دو یا چند نفر قصد انجام فعالیتی مشترک و بهره گیری از سود حاصله را دارند فعالیت خود را در قالب شرکت آغاز می کنند. به این منظور پس از تصمیم گیری در مورد نوع فعالیت باید جهت ثبت و راه اندازی شرکت اقدام نمود.
اولین قدم برایثبت شرکت اخذ مجوز انجام آن نوع فعالیت ازمرجع مربوطه می باشد ، شایان ذکر است که همه فعالیتها نیاز به مجوز ندارند. پس از اخذ مجوز، نوع شرکت باید انتخاب گردد. در مرحله بعد انتخاب نام مناسب برای شرکت باید انجام گردد. این نام باید در زمینه فعالیت شرکت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی باشد. پس از طی مراحل فوق الذکر می توان جهت ثبت شرکت با تهیه و تنظیم مدارک و اسناد مورد نیاز و پرداخت هزینه های مربوط اقدام نمود. هزینه ثبت شرکت در کرمان بر اساس عوامل متخلف متغیر بوده و نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید از مشاوره کارشناسان امور ثبتی و حقوقی مجتمع ایلیا بهره مند شوید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

مدارک مثبت هویت همه شرکا یا سهامداران شرکت که باید کپی برابر اصل گردد. به همراه گواهی عدم سوپیشینه ایشان لازم می باشد . به علاوه کلیه اسناد مربوط به ثبت شرکت که به امضا اعضا نیز رسیده باشد لازم است. باید بدانید که یک قطعه عکس جهت دریافت گواهی عدم سو پیشینه کیفری نیاز دارید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا وکیل ثبت شرکت در کرمان اطلاعات لازم را در اختیار شما قراردهد.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

اولین قدم تعیین موضوع فعالیت از سوی شخص متقاضی می باشد و بر اساس اطلاعاتی که متقاضی ارائه می دهد مدارک و اوراق تهیه و تنظیم می شود ، جهت تنظیم اوراق مدارک شرکت بهتر است از توانمندی افراد متخصص استفاده شود و بعد از آن بر اساس مدارک مرحله ثبت نام سامانه انجام شود، کلیه مراحل ثبت سامانه بایستی به طور کاملا دقیق تکمیل شود زیرا بعد از تکمیل مدارک امکان ویرایش و یا ایجاد تغییر وجود ندارد .

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبت ایلیا :

در مرحله اول کارشناسان مشاوره ای کاملا دقیق در اختیار متقاضیان قرار می دهند ، و پس از تکمیل و تحویل مدارک توسط اشخاص متقاضی کارشناسان موضوع فعالیتی کاملا دقیق و مناسب را به شخص ارائه می دهند ، مرحله بعد ثبت سامانه ای شرکت در سامانه ثبت شرکت در کرمان می باشد که کارشناس متخصص در این زمینه این امور را انجام می دهد و اوراق مربوطه را تهیه و تنظیم می نماید ، بعد از تعیین نام و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت کرمان وکلای متخصص ثبت شرکت ایلیا امور اداری را در اداره ثبت پیگیری می نمایند تمام روند به ثبت رسیدن شرکت حدود 20 روز کاری به طول می انجامد .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمان

یکی از انواع قالبهای ثبتی که با اقبال عمومی زیادی مواجه شد شرکت مسئولیت محدود است . بدین دلیل که این شرکت هنگام ثبت دارای تشریفات اداری چندان پیچیده ای نمی باشد ، تعداد اعضای آن کمتر است و مسئولیت آنها در قبال قروض و دیون برابر با سرمایه آنها در شرکت است. به علاوه این سرمایه نقدی بوده و به جایی واریز نمی گردد و تنها در تعهد شرکت می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

دومین قالب ثبتی که در کشور ما استقبال خوبی از آن شده است شرکت سهامی خاص است. این شرکت به دلیل داشتن اعضای بیشتر که شامل دو نفر بازرس که ناظر بر امور مالی شرکت هستند، از اعتبار بیشتری برخوردار است. به علاوه بر خلاف شرکت مسئولیت محدود بخشی از سهام یا سرمایه این شرکت به بانک واریز می گردد و همین امر نیز سبب اعتبار بیشتر شرکت سهامی خاص می گردد. مشاوران مجتمع ثبت ایلیا آماده راهنمایی شما در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان می باشند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در کرمان

اکر شما پیمانکار ، مهندس و یا تولید کننده هستید می توانید شرکتهای پیمانکاری ، تولیدی یا خدماتی را برای ثبت برگزینید. و نوع فعالیت خود را در نام و موضوع فعالیت شرکت بگنجانید. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری با کارشناسان مجرب و متخصص ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمان

برخی از امور و فعالیتها مانند امور ورزشی ، علمی ، آموزشی ، سیاسی ، بهزیستی و ... در قالب موسسات غیر تجاری به ثبت می رسند. برای ثبت این موسسات بسته به موضوع فعالیت باید برای اخذ مجوز اقدام نمود. این موسسات به دو بخش تقسیم می شوند:
موسسات غیر تجاری انتفاعی که از فعالیت خود نفع می برند ، مانند :موسسات انتشاراتی
و موسسات غیرتجاری غیر انتفاعی که در پی منافع مالی نیستند، مانند: احزاب سیاسی

ثبت شرکتهای تجاری در کرمان
 • ثبت شرکت تعاونی در کرمان
 • ثبت شرکت تضامنی در کرمان
 • ثبت شرکت نسبی در کرمان
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در کرمان
 • ثبت شرکت سهامی عام در کرمان
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در کرمان
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در کرمان

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در کرمان و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
کرمان – انتهای بلوار فردوسی –ضلع شمالی پارک نشاط جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت در کرمان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026