جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

نشانی اداره ثبت شرکت های کرمان

هر تاجری باید در شهر سکونت خود به صورت قانونی شرکت را به ثبت رساند، بهتر است بدانید ثبت شرکت باید در اداره ثبت شرکتها انجام می گیرد از این رو در این مقاله به آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان پرداخته است که برای کسب اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می شود تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اداره ثبت شرکتها کرمان

امروزه با توجه به پیشرفت چشم گیر فعالیت های اقتصادی نیاز به ثبت شرکت ها بیشتر احساس شده است. ثبت شرکت باعث شکل گیری یک شخصیت حقوقی می شود.

مرجع ثبت شرکت ها، اداره ثبت کرمان می باشد که پس از ثبت شماره ثبت به شرکت تعلق میگیرد همچنین ثبت شرکت به فعالیت های شرکت وجه قانونی می بخشد.

جهت آشنایی شما عزیزانی که تصمیم به ثبت شرکت در کرمان را دارید به توضیح مختصری راجع به انواع شرکت های موجود در قانون تجارت میپردازیم.

برای اطلاع از آدرس ادارات ثبت شرکت تمام کشور به متن مرتبط با آن مراجعه کنید: آدرس اداره ثبت شرکت های تمام کشور همراه تلفن اداره ثبت

آدرس و شماره اداره ثبت شرکت کرمان

آدرس اداره ثبت: کرمان، بلوار فردوسی، ضلع شمالی پارک نشاط

034-32222801

نشانی اداره ثبت شرکت های کرمان

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکت های کرمان

  •  تعریف شرکت سهامی عام: برای تشکیل شرکت سهامی عام 3نفر عضو لازم است. سرمایه این شرکت از قطعات برابر و مساوی سهام تشکیل شده است.و عموم  مردم   آزادند آن قسمت از سرمایه شرکت را که تامین نشده خود عهده دار شوند. 
  •  تعریف شرکت سهامی خاص: برای تشکیل شرکت سهامی خاص پنج عضو لازم است سه نفر سهامدار و دونفر بازرس که بازرسین با سهامداران نباید رابطه نسبی یا سببی داشته باشند و تمام سرمایه هنگام تاسیس توسط اشخاص به وجود آورنده شرکت فراهم میشود. 
  •  تعریف شرکت با مسئیولیت محدود: شرکتی است که با وجود دو نفر هم میتواند شروع به کار کند و مسئولیت های اشخاص در شرکت تا مبلغ سرمایه گذاری شده در ثبت  شرکت   است. 
  •  تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی نهادی بازرگانی است که دو نفر یا بیشتر در آن عضو هستند و مسئولیت هر یک از افراد در برابر بدهی های شرکت نامحدود است و مسئولیت آن ها ربطی به سهامشان در شرکت ندارد. 
  •  تعریف شرکت مختلط غیر سهامی : در شرکت مختلط غیر سهامی شرکای سهامدار نقشی ندارند و سرمایه به سهام تقسیم نمی شود بلکه شرکای ضامن و شرکای با مسئولیت محدود دراین نوع شرکت ها جزو اعضا میباشند. 
  •  تعریف شرکت مختلط سهامی: شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که بین عده ای از افراد که سرمایه آن ها به شکل سهام درآمده و سهام دار نامیده میشوند و عده ای دیگرکه سرمایه آن ها به شکل سهام درنیامده و ضامن محسوب میشوند شکل میگیرد. 
  •  تعریف شرکت نسبی: شرکت نسبی شرکتی است که به امور بازرگانی مشغول است و حداقل با دو نفر شکل میگیرد و هریک از شرکا به تناسب آورده ی خود در شرکت  مسئولیت دارند. 
  • تعریف شرکت تعاونی: شرکت تعاونی که جهت تشکیل آن حداقل 7 نفر لازم است سرمایه ای که اعضا تعهد میکنند مجاز نیست که کمتر از 51% سرمایه شرکت باشد و باقی سرمایه را بخش های عمومی به عهده میگیرند.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کریمی
کریمی
5 سال قبل

اگهی تغییرات شرکت
ثبت برند

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  کریمی
5 سال قبل

منظور شما ناواضح هست