جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در چابهار

ثبت شرکت در چابهار

دانستن نکات تخصصی در زمینه ثبت شرکت یاری رسان هر فعالیت تجاری خواهد بود از این رو برای ثبت شرکت در چابهار ما راهنمای صفرتا صد شما خواهیم بود تا تمامی مسیر حقوقی را در کم ترین زمان ارائه کرده و راهنمای شما عزیزان باشیم.

راهنمای ثبت شرکت در چابهار

هر اقدام تجاری باید به صورت قانونی در کشور مورد تقاضا ثبت شود و تمامی گام های ثبتی را در ادارات ثبت شرکت ها به صورت تخصصی و با پرونده سازی به سرانجام رسانید.

ثبت شرکت در چابهار باتوجه به رونق کسب و کار در چابهار حائز اهمیت می باشد. با ثبت شرکت در چابهار می توانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبتی ایلیادر چابهار بهره مند گردید.

مراحل ثبت شرکت در چابهار

کلیه مراحل ثبت شرکت در چابهار کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه حقوقی مجتمع ثبتی ایلیا انجام می شود .

در صورتی که تمایل به ثبت شرکت به صورت شخصی در چابهار دارید باید این نکته را بدانید تمامی مراحل ثبت شرکتها به صورت آنلاین در سایت اداره ثبت شرکتهای استان تقاضا انجام می پذیرد و با ارائه مدارک و مجوزهای ثبتی و بارگزاری آن ها در فیلدهای مربوطه می توان آن را پیش برد.

تنها نیاز به دانستن نکات و قوانین ثبتی برای ثبت شرکت دارید که با مشاوره تخصصی ثبتی ایلیا می توان به اهدافتان رسیده و تجارتی قانونی را آغاز کنید .

ثبت شرکت در چابهار

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در چابهار

کلیه مدارک لازم جهت شرکت تجاری در چابهار شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در استان چابهار مجتمع ثبتی ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

مدارک الزامی و پایه مدارک ثبت شرکت را بدون شک باید مدارک مربوط به هویت شرکا و محل و اساسنامه شرکت اصل دانست که خود باید به صورت تخصصی و بدون اندکی اشتباه ارائه شود.

در صورت مجوزی بودن شرکت مورد تقاضا باید جوازها را از مراجع و ادارات اخذ کرده و در سامانه اداره ثبت بارگزاری کنید.

زمان و هزینه ثبت شرکت در چابهار

با توجه به وضیعت سامانه اداره ثبت شرکتهای تجاری در چابهار و همچنین آیتم های لازم در حوزه ثبت شرکتها در چابهار زمان و هزینه امور ثبتی در چابهار متغیر می باشد.

تنها با ارائه مدارک مربوط به شرکت مورد تقاضا و تعیین نوع شرکتتان می توانید از طریق مشاوره آنلاین یا حضوری مجتمع ثبتی ایلیا از این هزینه های ثبتی اطلاع کسب کنید.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در چابهار با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوره حقوقی رایگان دریافت کرده و در مسیر ثبت شرکت به صورت تخصصی گام بردارید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خدابخش ترشابی
خدابخش ترشابی
3 سال قبل

سلام ثبت سرکت

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  خدابخش ترشابی
3 سال قبل

سلام باید ابتدا یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین

محسن بلیده
محسن بلیده
7 سال قبل

پیام *سلام