جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در همدان با مشاوره رایگان حقوقی

ثبت شرکت در همدان

ثبت شرکت در تمامی شهرهای کشور باید بر اساس اصول انجام شود، در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با نحوه ثبت شرکت در همدان توضیحات مختصری ارائه دهیم لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت در همدان

با توجه به نیاز امروزه اقتصاد برای داشتن جامعه پویا در قانون تجارت نیازمند ثبت شرکت هستیم یعنی تبدیل اشخاص حقیقی به حقوقی و ورود آنها به دنیای تجارت و حمایت همه جانبه قانون از این افراد کاری است که این روزها دولت مد نظر قرار داده زیرا با ثبت شرکت راه ارتباطی بین بخش دولتی و خصوصی هموار تر می شود.

شما نیز اگر میخواهید از این قافله عقب نمانید باید وارد عمل شوید و از شخصیت حقیقی بودن خارج و شرکتتان را با توجه به کسب و کارتان به ثبت برسانید.

فرآیند سریع ثبت شرکت در همدان

 ابتدا باید با یک کارشناس ثبتی مشورت کنید سپس با توجه به مشخص شدن مدارکی که باید تهیه کنید و اینکه می خواهید موضوع فعالیت تان چگونه طراحی شود و از همه مهم تر چه قانونی در شرکتتان وضع شود اقدامات اولیه ثبت شرکت صورت می گیرید.  

 اساسنامه شرکت تنظیم و مدارک به اداره ثبت از طریق سامانه ارسال می شود اسامی مدنظر تان توسط خودتان و یا مشاوره انتخاب نام انتخاب و ارسال می گردد بعد از تایید اسامی و تایید اساسنامه ثبت سامانه ای پایان یافته و باید مدارک را از اداره ی ثبت شرکتها تحویل بگیرید که این کار توسط وکیلی که برایتان در نظر گرفته ایم انجام می پذیرد.  

 سپس کارشما  تایید و آگهی می ش ود و باید در سامانه ثبت روزنامه رسمی برای چاپ روزنامه ثبت نام کنید و بعد از چاپ روزنامه کار ثبت شرکت شما به اتمام می رسد.

ثبت شرکت در همدان

جهت ثبت شرکت در همدان از کجا شروع کنیم؟

برای ثبت شرکت متقاضیان فقط کافیت با کارشناسان ما در تماس باشند مشاوره های لازم را بگیرند مدارک را تحویل بدهند و زمان امضای اوراق های که توسط ثبت ایلیا تنظیم شده که این اوراق ها را که شامل ( اساسنامه، شرکتنامه، اظهارنامه و صورتجلسه موسسین است ) می شود و بعد این ما هستیم که کلیه ی کارهایتان را انجام می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در همدان

 برای ثبت شرکت در همدان یک سری شرایط مشخص شده ای وجود دارد این شرایط شامل : 

 مشخص کردن نوع شرکت تان اینکه مسئولیت محدود با شد، سهامی خاص، سهامی عام، مختلط غیر سهامی  مختلط سهامی، شرکت نسبی و تصامنی بعد از انتخاب یکی از این شرکتها به اتفاق شرکای خود ( البته با توجه به اهداف خود از ثبت شرکت و موضوع فعالیت ) سپس 5 اسم 4 الی 5 سیلابی با استفاده از لغت نامه دهخدا انتخاب می کنید.  

 یک آدرس به همراه کدپستی معتبر برای محل فعالیت شرکت تان بعد از آن تکمیل مدارک هویتی شرکت به همراه تکمیل اوراق شرکت یا همان مدارک هویتی شرکت ( اساسنامه و شرکتنامه )  

 در پایان امر، منتظر تایید  نام سپس تایید کلیه ی مدارک و او راق شرکت باشد پس از تایید شرکت ثبت نهایی می شود.

لازم به ذکر است کلیه ی مراحل در سامانه ثبت شرکت ها انجام و در پایان باید ممدارک را از خود اداره تحویل بگیرید ( این مراحل توسط ثبت ایلیا انجام می شود)

به استناد نص صریح قانون تجارت میزان سرمایه شرکت از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و سهامداران موظف هستند تا این میزان انتخاب سرمایه نمایند. به این نکته توجه فرمایید که سرمایه شرکت شما در حقیقت اعتبار شرکت شما می باشد.

گام بعدی شما انتخاب شرکا با توجه به قالب ثبتی درخواستی شما می باشد به عنوان مثال در شرکت سهامی خاص شما نیازمند 3 سهامدار و در شرکت های مسئولیت محدود شما نیازمند 2 سهامدار می باشید.

مدارک ثبت شرکت در همدان

مدارک ثبت شرکت در همدان

همانطور که توضیح داده شد قالب های ثبتی شرایط گوناگونی برای به ثبت رسیدن دارند در همین راستا مدارک آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. در مقابل برخی از مدارک برای کلیه قالبها یکسان می باشد این مدارک شامل کپی کارت ملی و شناسنامه است.

ارائه مشخصات کامل و مدارک شناسایی تمامی اعضا هیئت مدیره با توجه به نوع شرکت و ثبت آن که شامل کپی کارت ملی و شناسنامه می باشد. گرفتن و ارائه دادن گواهی عدم سوء پیشینه و چنانچه فعالیت شرکت نیازمند اخذ مجوز از ارگانهای دولتی باشد ارائه آن نیز الزامی است.

مراحل ثبت شرکت در همدان

اشخاصی که قصد ثبت شرکت تجاری را دارند مراحل ثبت نام در سامانه ثبت شرکتهابه صورت گام به گام تکمیل می نمایند و با تایید اطلاعات وارد شده وارد مرحله پذیرش نهایی می شوند و رسید پذیرش آن را دریافت می نمایند.

شما در هر کجا که باشید و قصد ثبت شرکت را داشته باشید می بایست از همین سامانه اقدام نمایید. با این تفاوت که حوزه ثبتی مورد نظر خود را انتخاب می نمایید. بعد از اتمام فرآیند ثبت میتوانید در قسمت پیگیری درخواست روند پرونده خود را پیگیری نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی به هیچ عنوان امکان ویرایش وجود ندارد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در همدان

یکی از رایج ترین قالبهای ثبت شده در همدان ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. اطلاع داشته باشید این شرکتها با دو نفر سهامدار بالای 18 سال تاسیس می گردد، انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این قالب ثبتی الزامی می باشد.

خاطر نشان می شود که میزان سرمایه اعلامی از 1.000.000 ریال نمی بایست کمتر باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت مسئولیت محدود با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص در همدان

قالب ثبتی دیگری که بیشتر سرمایه گذاران مایل به ثبت آن می باشند ثبت شرکت سهامی خاص در همدان می باشد این نوع از شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود در همدان به سه نفر سهامدار بالای 18سال و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل نیازمند می باشد و با تکمیل این تعداد اعضاء تاسیس میگردد.

میزان سرمایه اعلامی از 1.000.000 ریال نمی بایست کمتر باشد و باید 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند. شما نیز میتوانید در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص با کارشناسان مجرب و متخصص مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در همدان

سرمایه گذاران چنانچه قصد دارند فعالیت هایی را با عنوان شرکت پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی انجام دهند. می توانند به صورت جداگانه آن را به ثبت برسانند به شما پیشنهاد می گردد در صورتی که قصد دارید فعالیت خود را به صورت گسترده انجام دهید شرکت خود را به صورت سهامی خاص به ثبت برسانید.

ثبت موسسات غیرتجاری در همدان

موسسه از نظر ساختاری کاملا با ثبت شرکت متفاوت است و نحوه ثبت آن تقریباً شبیه به ثبت شرکت با این تفاوت که باید برای ثبت موسسات مجوز و یا مدرک تحصیلی ارائه دهید.

ثبت موسسه غیر تجاری در همدان به این گونه است که ابتدا مشخص کنید چه نوع موسسه ای مدارک تکمیل کنید مجوز مورد نظر را تایید بگیرید.

این را بدانید موسسه به دلیل آنکه جنبه اقتصادی ندارد و موسسین آن تنها به خدمات رسانی فکر میکنند در نتیجه ساختار متفاوتی دارد. این موسسه ها شامل موسسه های ادبی، فرهنگی، هنری، انجمن اسلام می شود.

آدرس اداره ثبت شرکتهای همدان

آدرس اداره ثبت شرکتهای همدان را می توانید از طریق وکلای حقوقی ایلیا دریافت کنید و اقدام به ثبت شرکت کنید. متن زیر نیز در این زمینه راهنمای شما خواهد بود.

همدان – خیابان سعیدیه – نبش بلوار غنی زادیان جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت در همدان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

حوزه های ثبت شرکت در همدان و شهرستان های آن

  • ثبت شرکت در همدان
  • ثبت شرکت در ملایر
  • ثبت شرکت در تویسرکان
  • ثبت شرکت در اسدآباد
  • ثبت شرکت در نهاوند
  • ثبت شرکت در بهار
  • ثبت شرکت در کبودرآهنگ
  • ثبت شرکت در رزن
  • ثبت شرکت در قروه

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا و وکیل ثبت شرکت در همدان با مشاوره های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت موسسات در همدان بهترین یاری را به شما عزیزان میرسانند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید حیدری
سعید حیدری
4 سال قبل

ثبت شرکت

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  سعید حیدری
4 سال قبل

سلام عرض کردم جناب حیدری ، روزتون بخیر . ببینید ثبت شرکت از شراکت میاد و برای به ثبت رسیدن شرکتتون حداقل اعضای برای به ثبت رسیدن دونفر می باشد . کارتون به یکسری توضیحات جزئی تر نیازمنده که در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتون قرار میدیم .

محمدرضا
محمدرضا
5 سال قبل

سلامبرای ثبت شرکت حسابداری ( مسئولیت محدود) با عنوان حسابداری ، مالی ، مالیاتی و … اخذ مجوز از جامعه حسابداران رسمی الزامی است ؟ لطفا در صورت امکان توضیح کامل بفرمایید.با تشکر

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  محمدرضا
5 سال قبل

سلام … درسته داشتن مجوز از جامعه رسمی حسابداران برای ثبت موسسه ی حسابداری لازم است و ابتدا باید به اخذ جواز و سپس ثبت شرکت اقدام نمایید.

حمید
حمید
5 سال قبل

با عرض سلام خدمت تمامی دست اندرکاران سایت ایلیا .
اطلاعات مختصر ومفیدی را در سایت شما مطالعه کردم عالی بود.

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  حمید
5 سال قبل

سلام وقتتون به خیر از لطف شما بسیار سپاس گذار هستیم

محمود
محمود
5 سال قبل

سلام خسته نباشید
یه سوالی ازتون دارم اونم اینه که ما چند سال پیش یه شرکت با مسئولیت محدود تاسیس کردیم و بلافاصله با شرکا دچار مشکل شدیم و هیچ استفاده ای از این شرکت نشد و عدم فعالیت برای شرکت نگرفتیم،حالا میخام بپرسم ببینم چه بلایی سر این شرکت میاد؟نکنه بی‌جهت برامون مالیات ببندن؟میشه دوباره شرکتو راه اندازی کرد؟

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  محمود
5 سال قبل

سلام شرکت های قبلا به ثبت رسیده اند در صورتی که نه انحلال بزنن نه کد اقتصادی دریافت کنند توسط اداره دارایی غیر فعال مالیاتی اعلام می شوند و بدون مراجعه به اداره دارایی حتی الان برا انحلال این شرکت هم نمیتونین اقدام کنین

محمود
محمود
پاسخ به  ثبت شرکت ایلیا®
5 سال قبل

ما اگر بخواهیم دوباره با همین شرکت شروع به کار کنیم چه مراحلی باید انجام بدیم؟

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  محمود
5 سال قبل

سلام شرکت های منحل شده نمیتونن دوباره مورد استفاده قرار بگیرن