• ثبت شرکت در لرستان

فعالان اقتصادی از راههای گوناگون میتوانند شروع به فعالیت نمایند که از رایج ترین این راهها ثبت شرکت به صورت قانونی می باشد. در قانون تجارت قالب های ثبتی به صورت متعددی تقسیم بندی می شوند .متقاضیان ثبت میتوانند با توجه به نوع فعالیت خود قالب ثبتی مناسبی را انتخاب نمایند. میتوانید از طریق مشاوران متخصص مجتمع ثبتی ایلیا در این زمینه اطلاعات کاملی را دریافت نمایید.

متقاضیان محترم باید بدانند ثبت هر نوع قالب ثبتی شیوه خاص خود را دارد شما میتوانید از طریق کارشناسان متخصص مجتمع ثبتی ایلیا از این روشها مطلع شوید همچنین با صحبت با کارشناسان ایلیا می توانید از مشاوره ثبت شرکت در لرستان برخوردار شوید.

مراحل مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در لرستان

حال با انتخاب قالب ثبتی خود و موضوع فعالییتان مدارک مورد نیاز را کامل می نمایید در ابتدا می بایست پنج نام پیشنهادی که از سه سیلاب خاص با ریشه فارسی باشد انتخاب کنید. شما میتوانید برای انتخاب یک نام درست با وکیل ثبت شرکت در لرستان و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشد.

چنانچه موضوع فعالیت شرکت شما نیاز به مجوز داشته باشد در ابتدا باید اقدام به دریافت مجوز از سوی ارگان ذی ربط بنمایید ،در غیر اینصورت ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران و گواهی سوء پیشینه آنها را ارائه دهید.

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در لرستان

شرکت ها در حوزه های ثبت شرکت در لرستان مدت زمان متفاوتی را برای ثبت دارند. اما به طور کلی مدت زمان ثبت شرکت بین 15 الی 20 روزکاری می باشد. همانطور که زمان ثبت یک شرکت متغیر می باشد هزینه لازم نیز در نوسان است و نمی توان آن را پیش بینی نمود. شما متقاضیان محترم می توانید از طریق مشاوره رایگان مجتمع ثبتی ایلیا از تجربه و تخصص کارشناسان این مجموعه بهره مند شوید و اطلاعات خود را در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در لرستان تکمیل نمایید.

حوزه های ثبت شرکت در لرستان و شهرستان های آن
  • ثبت شرکت در خرم آباد
  • ثبت شرکت در پل دختر
  • ثبت شرکت در کوهدشت
  • ثبت شرکت در درود
  • ثبت شرکت در الیگودرز
  • ثبت شرکت در ازنا
  • ثبت شرکت در بروجرد

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در لرستان و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
خرم آباد خ 60 متری مدیریت بلوار شهید شفیع پور خ شهید چمران جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در لرستان با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026