جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در شوشتر با مشاوره حقوقی رایگان

ثبت شرکت در شوشتر

هر کسب و کار تجاری و بازرگانی در شهر زیبای شوشتر باید از فیلتر ثبت شرکت در شوشتر گذر کنند از این رو دانستن مراحل و مدارک لازم به جهت ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای این استان امری بدون شک بوده که باید به آن پرداخته شود، از این رو متن زیر راهنمای شما عزیزان در این مسیر خواهد بود.

ثبت شرکت در شوشتر

ثبت شرکت در شوشتر باتوجه به رونق کسب و کار در شوشتر حائز اهمیت می باشد. با ثبت شرکت در شوشتر میتوانید از تسهیلات ویژه ای برخوردار شوید که این تسهیلات را می توان در حیطه اخذ وام های بانکی برای راه اندازی و تجاریت خود دانست که خود در وضعیت اقتصادی کنون کشور یاری رسان چرخ اقتصاد خواهد بود، دیگر مزیت ثبت شرکتهای تجاری را بی شک باید حضور در مناقصات و مزایدات بزرگ شرکتها دانست که خود در سوآوری و مطرح شدن تجارتتان نقشی به سزا دارد.

شما عزیزان متقاضی ثبت شرکتها تنها با یک تماس می توانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در شوشتر بهره مند گردید.

مراحل ثبت شرکت در شوشتر

هر اعمالی که لازمه ثبت شرکت در شوشتر باشد باید با تخصص کافی انجام گیرد، از این رو بهتر است بدانید ابتدایی ترین عمل در راه ثبت شرکت های تجاری تدوین مدارک کامل شرکای شرکت تجاری است که بعد از مشخص شدن نوع شرکت و موضوع فعالیت آن بر اساس قوانین اداره ثبت شرکت ها باید ارائه گردد، تعدد شرکا می تواند از 2شخص تا بی نهایت متغییر باشد.

انتخاب اسم برای شرکت تجاری از مهم ترین و تخصصی ترین امر در مسیر ثبت شرکت ها می باشد که با مشاوره وکلای حقوقی امکان خواهد داشت، هر کدام از مراحل ثبت شرکت های تجاری تنها در 10 روز کاری منجربه ثبت شرکت در شوشتر می شود. این به شرطی است که با تخصص و وکالت کارشناسان حقوقی انجام شود.

کلیه مراحل ثبت شرکت در شوشتر کاملاً به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در شوشتر مجتمع ثبتی ایلیا انجام می شود.

ثبت شرکت در شوشتر

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شوشتر

مدارک اصلی ثبت شرکت در شوشتر را باید به دو بخش مدارک هویتی و تخصصی طبقه بندی کرد، در ادامه هر کدام از مدارک ثبتی را به تفکیک به شما عزیزان ارائه می کنیم تا در مسیر حقوقی و ثبتی با درایت کامل گام بردارید.

مدارک شناسایی شرکا و سهامداران شرکت که مشمول شناسنامه و کارت ملی اصل و رونوشت آن ها است به همراه نشانی محل اصلی شرکت و تمامی شعبات و سکونت شرکت که هرکدام باید برابر اصل شده و دیگر نکته ای که باید به آن دقت کنید محل شرکت اصلی است که در محلی تجاری و اداری باید اتخاذ شود.

مدارک تخصصی دیگر به جهت ثبت شرکت شامل مواردی چون اساسنامه و اظهارنامه شرکت به همراه شرکتنامه است که باید با مشاوران متخصص و کارشناسان حقوقی تنظیم شوند.

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در شوشتر شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که توسط کار گروه ثبت شرکت در شوشتر مجتمع ثبتی ایلیا توضیح داده شده است لازمه انجام امور تجاری است.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در شوشتر

چرا نوع شرکت تجاری مهم است؟ آیا هر 7 نوع شرکت تجاری قابل ثبت در کشور را می توان بدون در نظر گرفتن شروط و قوانین انتخاب کرد؟ در این خصوص باید بگوییم نوع شرکت امری برآورد شده و بنابه موضوع فعالیت و تصمیم شرکا قابلیت انتخاب دارند، در این خصوص ثبت شرکت مسئولیت محدود به دلیل سهولت ثبت در اداره ثبت شرکتها و داشتن تنها 2 شریک جزو شرکت های دارای تقاضای بسیار است که با دانستن نکات تخصصی ثبت شرکت در شوشتر می توانید در کم ترین زمان آن را در این شهر زیبا به ثبت رسانید. با ما در ارتباط باشید تا تنها در یک جلسه تلفنی یا حضوری راهنمای شما باشیم.

ثبت شرکت سهامی خاص در شوشتر

چرا شرکت سهامی خاص؟ شوشتر شهری زیبا و دارای پیشینه تاریخی و فرهنگی موثر برای تجارت بوده که نیاز ثبت شرکت سهامی خاص در آن در سال های اخیر بسیار احساس شده به گونه ای که روزانه افراد بسیاری با در دست داشتن مدارک ثبت شرکت و نجارت خود در سامانه اداره ثبت شرکتها اقدام به ثبت می کنند.

حال باید بدانید بدون تجربه نباید اقدام به ثبت شرکت تجاری کنید زیرا زمان ثبت شرکت دو برابر خواهد شد. با مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید و نکات حقوقی را از ما بخواهید.

ثبت موسسه در شوشتر

موسسات با ماهیت غیرتجاری می توانند در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسند از این رو هر گامی که باید برای ثبت آن ها بردارید ملزم به پیمودن گام های ثبتی می باشد که ابتدایی ترین آن ها را باید بدون شک ارائه مدارک حقوقی دانست. صفرتا صد نکات تخصصی ثبت موسسات غیرتجاری را ما به شما ارائه می کنیم.

زمان و هزینه ثبت شرکت در شوشتر

با توجه به وضیعت سامانه اداره ثبت شرکتها شوشتر و همچنین آیتم های لازم در حوزه ثبت شرکتها در شوشتر زمان و هزینه امور ثبتی در شوشتر متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکتتان با مجتمع حقوقی ایلیا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها