• شرایط ثبت شرکت در شهریار

اشخاص برای انجام کلیه فعالیتهای تجاری و یا غیر تجاری خود میتوانند شرکت یا موسساتی را به ثبت برسانند و از امتیازات ثبت یک شرکت به طور قانونی برخورداذر شوند و از همه مهمتر بتوانند فعالیتهای خود را به صورت نظم و سازماندهی شده انجام دهند قالبهای ثبتی متفاوتی در متن قانون تجارت ذکر گردیده است که هر کدام از آنها به صورت مختلف به ثبت میرسد برای مثال در صورتی که قصد دارید شرکت خود را درشهریار با قالب مسئولیت محدود به ثبت برسانید نیازمند 2نفر شریک بالای 18سال می باشید اما اگر بخواهید شرکت خود را به صورت سهامی خاص به ثبت برسانید نیازمند 3نفر شریک بالای 18 سال و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشید در این از شرکتها می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نماییدو 65% از آن در تعهد سهامداران می ماند.

مراحل ثبت شرکت در شهریار

گام اول در ثبت شرکت در شهریار انتخاب سرمایه درست و موضوع فعالیت مناسب می باشد باید توجه داشته باشید در صورتی که موضوع فعالیت شما مستلزم مجوز باشد می بایست مجورهای لازم را از ارگان های ذی ربط تهیه فرمایید. گام بعدی انتخاب 5 نام مناسب و سه سیلاب با ریشه کاملا فارسی می باشد چنانچه نام انتخابی شما به ثبت نرسیده باشد مورد تایید کارشناس اداره ثبت شرکتها قرار میگیرد. متقاضیان ثبت شرکت در شهریار باید بدانند انجام ثبت نام سامانه ای نیازمند تجربه و از همه مهمتر تخصص می باشید در این زمینه میتوانید از مشاوران باتجربه مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شهریار

  1. دو رونوشت اظهارنامه ارائه گردد.
  2. دو رونوشت اساسنامه ارائه گردد.
  3. دو رونوشت صورتجلسه مجمع عمومی موسسین ارائه گردد.
  4. دو رونوشت صورتجلسه هیات مدیره ارائه گردد.
  5. آگهی دعوت مجمع عمومی موسسین در روزنامه ارائه گردد.
  6. رونوشت مدرک های هویتی و شناسایی مدیران ارائه گردد.
  7. گواهی بانکی مبنی بر واریز حداقل 35% سرمایه شرکت ارائه گردد.
  8. مجوز یا موافقت نامه اساسی و اصولی ارائه گردد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در شهریار

مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری در فیزکوه تقریبا 25 الی 30 روز کاری می باشد شما میتوانید برای اطلاع از میزان هزینه های ثبت شرکت خود در شهریار با کارشناسان کاردان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکتهای تجاری در شهریار

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهریار
ثبت شرکت سهامی خاص در شهریار
ثیت شرکت تعاونی در شهریار
ثبت موسسات غیرتجاری در شهریار
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در شهریار