• شرایط ثبت شرکت در شاهرود

یکی از متداول ترین راه و روش ها که موکلین میتوانند با استفاده از آن تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند ثبت شرکت است که در 7 قالب به ثبت میرسند که به این تقسیم بندی اشاره ای در پایین ذیل شده است:

 1. مسئولیت محدود
 2. سهامی عام
 3. سهامی خاص
 4. مختلط سهامی
 5. تضامنی
 6. تعاونی
 7. نسبی

که متداول ترین آن ها در بین ثبت شرکت ها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می باشد. متقاضیان محترم با توجه به شکل وصورت فعالیت های خود و سرمایه اولیه که نوع شرکت ثبتی خود را انتخاب کنند برای نمونه فردی که قصد دارد شرکت پیمانکاری به ثبت برساند و از این راه در مناقصات شرکت کند بایستی شرکت را با عنوان سهامی خاص به ثبت برساند تا از این مزایا بهره مند شود چون شرکت های سهامی خاص به نسبت شرکت های با مسئولیت محدود اعتبار بیشتری دارند. متقاضیان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر خود میتوانند به کارشناسان مجرب ایلیا مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شاهرود

بعد از تصمیم گیری قطعی درباره ی نوع فعالیت شرکت خود نوبت به آن میرسد که مدارک مورد نیاز را تکمیل کنند که این مدارک شامل:

مدارک شناسایی ( کارت ملی و شناسنامه) کلیه سهامداران و اعضاء هیئت مدیره ، در شرکت سهامی خاص ارائه فیش واریزی 35% سرمایه اولیه شرکت و چنانچه موضوع فعالیت شما نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز دریافتی از ارگانهای زیربط الزامی می باشد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در شاهرود

با توجه به فعالیت اداره ثبت و موسسات غیر تجاری در استان ها زمان و هزینه ثبت شرکت ها با یکدیگر فرق دارند اما معمولا 25 تا 30 روز کاری زمان میبرد تا پروسه خود را به اتمام برساند شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز با مشاوران مجرب مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید

ثبت شرکتهای تجاری در شاهرود
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شاهرود
 • ثبت شرکت سهامی خاص در شاهرود
 • ثیت شرکت تعاونی در شاهرود
 • ثبت موسسات غیرتجاری در شاهرود
 • ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در شاهرود