جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در خوی برای آینده ای پرسود در تجارت

ثبت شرکت در خوی

ثبت شرکت راهکاری مناسب جهت اعتباربخشی به تجارت افراد است، بدین جهت اگر درباره ثبت شرکت در خوی اطلاعی ندارید ما در کم ترین زمان با ارائه مشاوره رایگان راهنمای شما خواهیم بود. در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در خوی

ثبت شرکت در قالب های ثبتی مختلف صورت میپذیرد این قالب ها به 7 دسته تقسیم می شود عبارتند از : 1- ثبت شرکت با مسئولیت محدود 2- ثبت شرکت سهامی خاص 3- ثبت شرکت نسبی 4- ثبت شرکت مختلط سهامی 5-ثبت شرکت مختلط غیر سهامی 6- ثبت شرکت تضامنی 7- ثبت شرکت تعاونی. قالب ثبتی که امروز بیشتر مورد توجه و کاربرد افراد قرار میگیرد مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در خوی

هر شرکتی بنابه قوانی مندج در اداره ثبت شرکتها باید مدارک مورد نیاز برای تاسیس شرکت شامل مدارک مورد نیاز اعضا را ارائه کند. مدارک دیگر به غیر از مدارک شناسایی مدارک ثابتی نمی باشد به این معنی که ممکن است با توجه به موضوعی که برای شرکت در نظر گرفته می باشد متغییر است اگر موضوع فعالیتی که در اساسنامه گنجانده میشود تخصصی طراحی شود نیاز به مجوز لازم و ضروری است.

ثبت شرکت در خوی

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خوی

همانطور که در بالا ذکر شد شرکت های تجاری به 7 نوع قابل ثبت طبقه بندی می شوند، از این رو شرکت با مسئولیت محدود یک شرکت بازرگانی محسوب می شود برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خوی ابتدا باید مدارک به تکمیل گردد و ابتدا اطلاعات در سیستم سامانه ای ثبت شرکت ها ثبت شود و بعد از آن پیگیری ها از اداره ثبت خوی آغاز شود.

ثبت شرکت سهامی خاص در خوی

شرکت تجاری با در نظر گرفتن نوع انتخابی در اداره ثبت شرکت ها به ثبت می رسد از این جهت برای ثبت شرکت از نوع سهامی خاص که امروزه افراد بسیاری را برای ثبت به سامانه اداره ثبت شرکت ها انتقال میدهد ارائه مدارک لازم از مدارک هویت شرکا و محل شرکت گرفته تا انتخاب نام شرکت را شامل می شود. در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص می توانید با کارشناسان و وکلای حقوقی ایلیا در تماس باشید.

ثبت موسسه در خوی

هر موسسه ای که امور غیرتجاری را سرلوحه کار خود قرار می دهند باید ابتدا حرفه خود را در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسانند سپس اقدام به خدمات رسانی بپردازند. موسسات غیرانتفاعی و انتفاعی دونوع موسسه هستند که با درنظر گرفتن سودآور بودن کسب و کار یا غیر آن در ادارات مربوطه به ثبت می رسد.

ثبت شرکت پیمانکاری و خدماتی در خوی

پس از انتخاب نوع شرکت های تجاری نوبت به تعیین موضوع فعالیت شرکت ها سر می رسد . بدین جهت در صورت انجام اموری مانند تکمیل پروژه های عملیاتی و ساختمانی با ارگان های مختلف تنها نیاز به تعیین نوع شرکت پیمانکاری دارید زیرا این نوع شرکت در قانون تجارت درج شده.

از سویی دیگر در صورت ارائه خدماتی مانند نظافت یا خدمات اداری نوع شرکت را خدماتی درج می کنید. در خصوص انتخاب بهترین نوع موضوع شرکت ما راهنمای شما خواهیم بود با ما در تماس باشید.

زمان و هزینه ثبت شرکت در خوی

مدت زمان در نظر گرفته شده برای ثبت شرکت 30 روز کاری می باشد که این مدت زمان از روز تکمیل مدارک آغاز میگردد و هزینه ثبت شرکت هم بسته به یک سری از شرایط از جمله هزینه ابطال تمبر متفاوت خواهد بود .

به طور کلی پایه هزینه ثبت شرکت ها در اداره ثبت درج شده می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و بهره گیری از مشاوره های تخصصی در خصوص ثبت شرکت و کلیه امور ثبتی در خوی با مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرمایید

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نازبو حشم پیشه
نازبو حشم پیشه
2 سال قبل

ایا ثبت شرکت بازیافت مجوز میخواد؟

شهاب حسینی
شهاب حسینی
7 سال قبل

قصد تاسیس شرکت بازرگانی دارم.البته دارم.