جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در خرم‌آباد

ثبت شرکت در خرم آباد

برای رسیدگی به امور مربوط به ثبت شرکت در خرم‌آباد در کم ترین زمان متن زیر راهنمای شما عزیزان خواهد بود . از این رو می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی ایلیا در راه اهداف خود گام بردارید.

نحوه ثبت شرکت در خرم آباد

برای ثبت شرکت در خرم آباد با یکی از این قالب های ثبتی شرایط خاصی و جداگانه ای لازم و ضروری است به طور مثال اولین شروط مهم برای ثبت شرکت در قالب مسئولیت محدود داشتن مدارک مورد نیاز می باشد. این مدارک شامل شناسنامه و کارت ملی کپی برابر اصل شده ی اعضاء و گواهی عدم سوء پیشینه که به منزله ی نداشتن پیشینه ی کیفری می باشد، است.

یکی دیگر از مدارکی که ممکن است برای ثبت شرکت لازم تلقی شود. داشتن مدرک مرتبط و یا مدرک زمینه می باشد که بسته به موضوع در نظر گرفته شده برای ثبت شرکت متفاوت است. این امر در خصوص داشتن مجوز هم صدق می کند، به این منظور که ممکن است برای به ثبت رساندن شرکت با موضوعات تخصصی نیاز به مجوز لازم و ضروری تلقی شود. جهت داشتن مشاوره ثبت شرکت در خرم آباد با مشاوران مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت ها در خرم‌آباد

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد : 1 ) ارائه مدارک شناسایی فرد متقاضی و تمام اعضا 2) یک قطعه عکس از تمام اعضا 3) مدارک ثبتی شرکت (در صورتیکه تنظیم مدارک به عهده ثبت شرکت ایلیا باشد موسسه تهیه این مدارک را به عهده دارد

ادامه مطلب
حقوق مکتسبه چیست؟

ثبت شرکت در خرم آباد

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خرم آباد

شرکت مسئولیت محدود با حضور دو نفر عضو با اهداف مشترک شکل می گیرد و برای ثبت آن لازم است که این دونفر دارای حداقل 18 سال سن بوده و عدم سو پیشینه داشته باشند. این شرکتها با سرمایه 1 میلیون ریال قابل ثبت هستند و در آنها احتیاجی به واریز سرمایه نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در خرم آباد

شرکت سهامی خاص به تعداد 5 نفر اعضا جهت تشکیل نیازمند است . این شرکت به منظور انجام امور بازرگانی در ابعاد گسترده تر مطلوب است و واریز 35% از سرمایه اولیه در هنگام ثبت آن الزامی می باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در خرم آباد

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد. زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزییات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند. کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکتش نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید.

هزینه ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه ی ثبت شرکت شامل دو قسمت می باشد. 1)هزینه ی واریزی دولتی به هزینه های ثبت شرکت که باید به اداره ثبت شرکتها واریز گردد گفته می شود. 2)هزینه حق الوکاله موسسه ای که کار ثبت شرکت را انجام می دهد. منظور از حق الوکاله هزینه ای است که موسسه با دریافت آن از متقاضی ثبت کلیه روند ثبتی آنها را به سرانجام می رساند.

ثبت شرکتهای تجاری در خرم آباد
  • اقدامات ثبت شرکت با مسئولیت محدود
  • و ثبت شرکت سهامی خاص
  • تاسیس و ثیت شرکت تعاونی
  • ایجاد تشکلات مردمی و ثبت موسسات غیرتجاری
  • درج و ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رحمتی
رحمتی
2 سال قبل

سلام ادرستونو میخاستم

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  رحمتی
2 سال قبل

سلام . البرز ، کرج ، آزادگان ، طالقانی شمالی ، برج سایه ، طبقه دوم واحد 2

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x